Hozzászólások száma: 4039
Oldalszám: 202
Témakörök > Droszt Híradó > (ex)Rádiósok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
tizedes 2006.01.31. 12:08:59 / # 68729
avatar
Ki vagy?
tizedes 2006.01.31. 12:06:21 / # 68722
avatar
Tévedtél válaszolt. A csatornán kiabált egy őrült módjára levegőt sem kapott úgy ígérgetet mindent. Még azt is hogy engem elkap és kicsinál. Normális az ilyen? Gyilkolni akarja azt aki enni tesz a szájába. R063 nem ismerősek ezek a légbe kiáltott ígéretek? Most nem mi kapjuk, most a focisták. HORVÁTH PÁL | Válasz erre Időpont : 2006.01.30. 8:20 (579) Jó reggelt - Jó Kispestet! Sajnos még mindig bérhelyekről irogatok mert még mindig rossz a vonalam! Nem akarok senkit sem válasz nélkül hagyni vagy kételyek között! Így megpróbálok mindenkinek válaszolni nem megfelelni mert az ugyse menne de legalább kisérletet teszek rá, hogy közelítsem álláspontunkat! Nagyon örülünk hogy a drukkereket nem akarod válsz nélkül hagyni. Mi is szeretnénk választ kapni. Mikor lesznek a diszpécserek rendes időben kifizetve? Mikor lesz a Rádió taxinál egyenlő mindenki? Mikor lesz tagdíjcsökkentés? Mikor lesz munkánk? Mi sem szeretnénk kételyek között befizetni neked a tagdíjat, válaszolj. HORVÁTH PÁL | Válasz erre Időpont : 2006.01.30. 8:20 (579) Jó reggelt - Jó Kispestet! Kérek mindenkit ezt értse meg! Elnézést az emeltebb hangvételért csak nem esik túl jól hogy olyan emberek rúgnak most belém akik nem is ismernek és nem tudják mijen nagy munkába fogtam! De megoldom az bíztos! Veletek vagy nélkületek megoldom mert keményen akarom mert értek hozzá mert nagy feladatnak tartom és érdemesnek! Milyen nagy munkában vagy? Fuvarokat szervezel? Ütőképes diszpécsereket? Gyereket szülsz vagy mi az a nagy munka? Megszámolod mennyit vittünk be a kaptárba? Megoldod abban biztosak vagyunk. De inkább nélkülünk mint velünk, mert lelépünk. Egyik drukker nem alélt el attól hogy H.P bekerült a csapatba. De a mi Palink válaszolt neki. HORVÁTH PÁL | Válasz erre Időpont : 2006.01.30. 22:05 (654) Ha megkeresel szivesen elbeszélgetnék Veled talán más lenne a véleményed! Kedves drukkerek, a Pali irodája mindig nyitva áll mindenki előtt, aki látni akar egy vörös fejjel üvöltő embert, aki minden emberi méltóságát levetkőzve kiálltja bele a világba, hogy csak egy igazság van és azt csak ő tudja. HORVÁTH PÁL | Válasz erre Időpont : 2006.01.30. 22:46 (660) Sajnos keményednek a tárgyalások ma meg sem álltam de vannak remények! Nem leszünk rosszak majd meglátjátok! Csak egy kis bizalom! Itt is eteti az embereket. Ma a csatornán is ezt mondta. Meg sem állt úgy melózott. A végén kiderül hogy sehol sem tesz semmit csak a pénzt szedi. HORVÁTH PÁL | Válasz erre Időpont : 2006.01.30. 22:51 (661) Jó éjszakát ! JÓ KISPESTET!! Holnap ütős napom lesz!- beszámolok este amiről csak lehet! Epekedve várjuk. Jó reggelt! JÓ TAXISOK!
tizedes 2006.01.31. 11:53:15 / # 68721
avatar
Nem lehetsz rég a cégnél. Ez egy folyamat, most látjuk kezdeni ismét a süllyedést és mi öregek ismerjük már ezt. Amikor tarthatatlan lesz és a fociba belebukik ismét akkor majd visítva fog intézkedni. De addig te százezreket fogsz bukni!

R063 2006.01.31. 09:36:44 / # 68728
avatar
Szvsz droid! Szerintem egyáltalán nem olyan vészes a Rádió taxi helyzete mint ahogy itt egy két topik társ ezt kifejti.Vegyük már észre Január van és jön a Február , mit várunk úgy menjen mint mondjuk októberben? Én mér elég régóta müvelem ezt a szakmát és régen is meg lehetett érezni azt,hogyha év eleje volt.A góré 001 nagyon rosszul teszi,hogy majd szét durran az idegességtől,mert támadják egy páran.Ha így folytatja nem csoda ha infarktust kap! én már mondtam neki ne foglalkozzon ezekkel,de úgy látszik nem tudja túl tenni magát a mocskolódásokon.Szerintem meg azt csinál a pénzével amit akar nem tartozik senkire!
R063 2006.01.31. 09:21:40 / # 68726
avatar
Szevasz Rics,jó reggelt mindenkinek! Azt viszint nem értettem amikor át cibálta a Jankót a 3-asra és azt mondta neki: Tudod széllel szemben nem lehet,mire a Jankó nem ,nem tudom és abba is maradt a diszkurzus. A 662 es nem időmérő, csupán élvezetből rohangászik mások után.Biztos utána haza kellet mennie alsó nadrágot cserélnie meg lefürdeni.
eap1 2006.01.31. 08:57:17 / # 68725
avatar
volt már ijen a történelemben.akor is a focicsapatod miat hagytad lezüleni a rádiotaxit mikor a budafoknál edzösködtél?! te az a tipikus eset vagy:-bort iszol vizet prédikálsz.mindig aszt hiszed hogy csak te vagy az okos más mindenki höje. a cégedet már rég a 600 irányitja.a sok hüje droid meg csak hejesel mert remeg hogy kirugják
törölt felh. 2006.01.31. 07:36:04 / # 68724
avatar
Szimpatikus cím, erős kezdés! :) Aztán, sajnos visszasűllyedt a topic, a szokásos, ki tudja jobban köpködni a Palit színvonalra. Szerintem, a Rádiótaxinak, már régen vége kellett volna hogy legyen. Ti tartjátok életben!!! Ti, akik odaviszitek a lóvét neki minden hónapban, akármennyire is tudjátok, látjátok, hogy az a lóvé nem rátok (a cégre) fordítódik. Most megint lecsökken a létszám kétszázra, és megint azt fogja hinni az a maradék kétszáz, hogy csoda történt, LEHET DOLGOZNI! Pedig semmi csoda. :) A Rádiotaxi címállománya, 200 emberre bőven elég, tehát az utolsó kétszáz soha nem fog elmenni. Szóval, ne temessétek a Palit,(Rádiótaxit) tudja ő mit csinál, rutinos már ebben!

törölt felh. 2006.01.31. 03:35:39 / # 68723
avatar
Nagyon kiakadtam rajta. Tudni kell az Ákosról (662), hogy nagyon nagy az igazságérzete. Ezzel nincs is baj. Viszont, az miatt ment fel bennem a pumpa, hogy nem egyszer fogtam meg késés miatt, és csak kértem, hogy kicsit vegyen vissza, vagy nyomja jobban a jobbost, mert így irritáló amit csinál. Januárban 14 rúgót kivenni a zsebéből nem fair. Igaz, a kolléga hibázott, igaz, jogos a büntetés, de azért valahol legyünk már egymásra tekintettel. Főleg egy kezdő srácról van szó. Viszont nagyon tetszett mindenki más hozzáállása. Korrekt volt mindenki, de hallani lehetett, hogy nagyon nem boldogok. Jankó is érezte, hogy ez most kemény büntetés, a Sanyi is kijelentette, hogy nagyon sajnálja, és valóban csak az alapot kapta a srác, mert tegyük hozzá, a 10x2 rongy is jogos lett volna. Kissrác meg kifizette, nem is reklamált, igaz nehezen vette levegőt, de bevállalta a sorsát. Én tettem még egy gyenge próbálkozást, hogy mentsem a menthetőt, de nem sikerült. Ákos érdekében remélem, hogy nem fog ilyen tudálékosan beszélni (vagy nevezzük inkább kárörvendőnek) idősebb kollégákkal szemben, amikor megfogja őket, mert abból komoly gondjai lehetnek. Ez van urak, január van, egymást is marjuk, mindenkit marunk. Tehetetlenség uralkodik el az utcán, és az indulatok elszabadulnak.
R063 2006.01.31. 01:54:01 / # 68720
avatar
Szevasztok mindenkinek! A 3/3-as 662 megint kitett magáért.megint bevamzerolt egy kollégát,pedig még csak nem is időmérő.Tizennégy darab ezresébe került a 110-es nek,most januárban amikor amúgy is k... szarul megy.Büszke lehet magára.Múltkor a 18-assal művelt hasonlót.Gyüjti a " barátokat " Csak nehogy magára maradjon ha 3-as bréket mond.Hol vannak már a régi szép idők,amikor a taxisok köszöntek egymásnak,vagy amikor defektet kaptam az Őrsön és 3 taxis is megállt,hogy tud-e segíteni.Amikor elaludtam a droszton és szóltak,menjek előrébb ,mert elment az elöttem álló.Most meg mi van? Megyek a Körúton 6o-nal és úgy előznek meg a taxisok / szabadjelzéssel /mintha kötelező lenne.3-as bréknél nem ritka,hogy 1-2 percig kell könyörögni a disziknek ugyan már menjenek oda a kollégák.

törölt felh. 2006.01.30. 20:07:56 / # 68718
avatar
Te megmondanád??? A kakciót vissza kell adni mert az ugye a tiétek, MIBŐL?????? Az nem egy emberkének jár vissza. MEGMONDANÁD EZEK UTÁN???????

hattomi 2006.01.30. 20:06:27 / # 68717
avatar
Szia! Kérlek találkozunk,és beszéljünk!
törölt felh. 2006.01.30. 20:01:22 / # 68716
avatar
Úgy sem mondd semmit!!!!! NE VÁRD!
tizedes 2006.01.30. 19:28:19 / # 68688
avatar
Elnéztem, de ezt a maszlagot a Pali szokta mondani, még a forgalmicsatornán is. Égetve minket az utasok előtt. Változatlanul várom a Pali válaszát, vagy begorombulok és most lemegyek a kocsihoz és lebaszom a szabadjelzőt az autómról. Itt is családok vannak Pál, mondj valamit, miben reménykedhetünk?

törölt felh. 2006.01.30. 17:19:26 / # 68715
avatar
Ebben igazat adok neked. Azt gondolom, mindenkinek joga van a vélemény nyílvánitáshoz. Tények nélkül ki mit mondott, és mondta vagy nem mondta alapon nem lehet vagdalkozni. A Pálnak is joga van megvédeni azt ami az ővé, joga van elmondani mi is a helyzet. Talán vége A RÁDIÓTAXINAK talán nem. Igazán csak akkor fogjuk ezt tudni ha igy van. Addig TALÁLGATÁS és nem más. A Márti egy nagyon jo diszpécser és aki ismeri tudja,nem kezdő.Azon pedig lehet vitatkozni, ki miért nincs már ott.Nagyon jo díszpécsereid voltak Pali csak éppen mindegyiket elüldözted!!! Most viszont olyanok vannak akik kezdők,beszélni sem tudnak arrol nem beszélve érthetetlen modon adják ki a címeket. Olyan emberek kellenek neked akik semmi de semmi jot nem tesznek neked EZEK számodra a Tuti jo Munkaerők. ÉPITENI ,HALADNI,ELŐRE CSAK OLYANOKKAL LEHET AKIK AKARNAK IS RÉSZT VENNI BENNE.
törölt felh. 2006.01.30. 17:00:13 / # 68714
avatar
Tizedes megválaszolta. Ez egy szolgáltatás, és Te döntöd el, hogy annyiért megéri vagy sem. Ha valami nem tetszik, változtatni úgyse tudsz, és csak azt hallod, hogy ha nem tetszik, le lehet adni a szabadjelzőt. Megtettem, számomra a történetnek itt vége, sok értelmét nem látom, hogy visszalőjek.
6ker 2006.01.30. 16:49:03 / # 68713
avatar
Lehet, hogy csak en vagyok igy vele, de ez szamomra egy ironikus hozzaszolas, marmint amit AVH irt..
tizedes 2006.01.30. 16:26:58 / # 68712
avatar
Elfelejtettél nicket váltani Pali, de mint mondtam, nekünk akkor is van véleményünk. Hiába a legjobb diszpécserek, ha nem kapnak pénzt és ne is hazud azt hogy kivannak fizetve, mert nicsenek. Jó okom van ezt mondani, nekem te csak igazat tudsz állítani, vagy ide hazudni. Ne is próbálkozzál. Nem hinném, hogy azt szeretnéd hogy az egész focilapod arról szóljon hogy munkát követelünk. Szerinted 4 fuvar olyan sok? Az külön szégyen, hogy egy emberért félévig kapjuk a fejpénzt, ez tükrözi, hogy milyen bajban a cég.
tizedes 2006.01.30. 16:19:10 / # 68711
avatar
Pali miért nem reagálsz ránk? A www.honvedfc.hu-ra menjünk irogatni, hogy nekünk is válaszolj? Ennyire nem érdeklünk téged valóban? Nincs munkánk, a rezsink növekszik, tessék valamit tenni, mert úgy itt hagyunk mint a pinty. Követeljük a pénzünkért az eredményeket! Nem igéretek kellenek, azokat hagyd meg a focistáidnak, mi már eredményeket akarunk!

AVH 2006.01.30. 16:18:21 / # 68710
avatar
Minden nagyonjó, minden nagyon szép!! A wanek egy sz....ét, cserben hagyta azt a céget aki éveken át etette, és lehetővétette, hogy életben maradjon. Nektek nem a tarifával, és a fuvarszervezéssel kellene foglalkozni, hanem vinni a címeket amit a világ legjobb diszpécserei tolnak elétek. a heti címmenyiség az egeket súrolja (16,454), hónapok óta úgyanannyi, más céghez átvitt cím 29, lemondott cim 985, fegyelmi ügy nem vót, ezzel foglalkozzatok, miért nem indultok el a címekre, az ország legjobb csapata tolj tálcán elétek a temérdek munkát. egy (számunkra) rendes taxis nem pófázik, viszi a cimet és hazamegy a családjához, majd másnap mikor cigivásárlás után, elfogyott a pénze, újra kocsiba száll és viszi a címet amit én és a világ legjobb címszerző brígággya eléje tolunk tálcán. Egy jó takszisnak nincs véleménye, vagy ha van, akkor megtarcsa magának. Az egy kozmetikusra jutott legtöbb vendég az itt van minálunk, egy taxisnak akár 4 fuvarja is lehet egy nap alatt. Ha valaki tud hozni egy madarat aki belép, fél évig megkapja a tagdijját, az elhangzottakhoz sem a az 1-es sem a 2-es sem a 3-as csatornán nem szabad hozzája szólni. HP azaz Hewlett Packard

tizedes 2006.01.30. 16:04:09 / # 68709
avatar
Biztos mert elégedett volt.
Oldalszám: 202