Hozzászólások száma: 440
Ugrás a hírhez Oldalszám: 22
Témakörök > Hírek fórumai > Vitaindító: Ünnepi tarifa A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
törölt felh. 2006.01.04. 10:01:32 / # 64708
avatar
Hozzá tartozik,hogy az F.András velem többször is nagyon korekt volt ugy mint a six two,vagy a seven1.

törölt felh. 2006.01.04. 09:59:21 / # 64707
avatar
2essel kezdödik 3mas a vége kettö közt egy 0 van Erzsébet Hotel-Vár uri utca 4300ft etikásról ennyi.Six dubla0 2percel veszi a cimet 4:18 alatt ért oda ilyenkor sjnálom,hogy nem vagyok időmérő.Mind a kettő 2ét autos volt és ott voltam.

TOM 2006.01.04. 09:54:00 / # 64706
avatar
Nem csodálkozok rajta hogy nem tudsz dolgozni.Bár a cég etikásait védenem kell mert én láttam és tudtam hogy mikor mennyit jártak ellenőrizni.Az a baj hogy mindig egy kicsit lépéshátrányban vannak a technikához képest.Ez elsősorban nem az Ő hibájuk tudod te is amit ember kitalál arra 5 perc múlva meg van a megoldás.Nem könnyü azt a munkát végezni sokan csak a tagdíjmentességet látják benne.Akik pedig jelentkeztek új etikásnak azok közül is sokat csak ez éltetet pedig ennél több összetevője van.Üdv
törölt felh. 2006.01.04. 09:39:39 / # 64705
avatar
TOM:Ha még az Eszterel vagy űdv neki,ő rájőn kivagyok,annyit mondj neki gyakran sétáltattam az egyik barátnöm kutyáját Békáson fél 6 tájban.

törölt felh. 2006.01.04. 09:36:56 / # 64704
avatar
TOM.Én kb fél éve léptem be a céghez.De a második napomon úgy kezdte 1 kolléga 2 autós fuvarnál,hogy van-é kütyű a kocsiba.Mondtam nincs,ekkor ért az első támadás minek vagyok itt (RIO CAFE).Huzzak a francba ne rontsam az üzletet.Na azota már kikupálodtam ijen téren is.A rádiókról meg nem is beszélve a 25w-ossal alig jutok cimhez.

TOM 2006.01.04. 09:16:18 / # 64703
avatar
Szia JWT. Látod ez van. Nyugodtan beszólhat nem kivánok ezekre reagálni.Nem azért mert nem tudnék de nem fogok lavinát elinditani.Amikor eljöttem a cégtől megigértem valakinek hogy nem teszem.Tudom sokan várnák hogy kiboruljon a bili de tartom magam az igérethez.Tudod az a baj hogy a szemedbe nem meri megmondani de igy a topicon arctalanul a sérelmeit kitárja és büszkén kihúzza magát a tükör elött: igen én megmondtam!Majd mindenkinek elmeséli milyen fasza gyerek vagyok. Sokan azt hiszik hogy a GÓRÉ miatt jöttem el de ez nem igaz.Nem vele volt bajom őt ismerve tudtam mindig hogy mit miért tesz.Nem voltunk soha baráti viszonyban de mindketten elismertük kimondatlanul a másik munkáját.Soha nem mondtam hogy hibátlan vagyok de úgy érzem mindent megtettem vagy legalábbis próbáltam hogy változzon valami. Sajnálom hogy igy alakult.Nem azért jöttem fel a topicra hogy mocskolódjak de azt hiszem nincs értelme itt lenni.Részemről a témát lezártam. Üdv BUFI
törölt felh. 2006.01.04. 08:48:18 / # 64702
avatar
Ha jól látom a topic cime nem az,hogy szólj be másnak.1ébbként csak hirböl halotam a TOM-ról,viszont ő legalább probált a maga modján rendet tenni.TOM űdv az aszonynak.

Sas882 2006.01.04. 01:52:07 / # 64701
avatar
Szvsz ezt hagyjuk abba. Nincs értelme tele offolni a topicot egymás szidalmazásásval.

ujrataxiznék 2006.01.03. 21:14:05 / # 64700
avatar
T. Bufi, Tom, normalizáltnight, Csótány!(vagy ahogy szeretnéd) Gratulálok! Mi történt hogy vállalod a nevedet? Ezt megtehetted volna szeptemberben is, nem gondolod? Gondolom azért a helyesírási hibákkal foglalkozol, mert nincsenek érveid a felsoroltak ellenében. Ez egyébként rád jellemző, megfutamodni, elbújni mások mögé. Hallottam, hogy ismét beteg vagy, szívből sajnállak, remélem, hogy most végre sikerül jó kórházat választanod, javasolnám a Hűvösvölgyi út 116-ban próbálkozz!!! BUÉK, és jobbulást kívánok!!!
ujrataxiznék 2006.01.03. 20:47:09 / # 64699
avatar
bb
törölt felh. 2006.01.03. 18:52:12 / # 64698
avatar
Pedig Isten a tanúm, hogy annyira, de annyira igyekeztem ebből (is) kimaradni, hogy azt el sem tudom mondani:-))) URAK! Én ebben nem tudok állásfoglalni és nem is posztom. Viszont azt ne felejtsük el, hogy ha azt az energiát, amit az ellenségeskedésre, egymás eltiprására fordítunk, na azt, valami hasznos dologba fektetnék (Japán példa), akkor sokkal előbbre jutnánk. Tudom ez demgóg, de IGAZ!
TOM 2006.01.03. 18:33:13 / # 64697
avatar
Szia Csogu. Ne törődj vele lényeg hogy hozzászóljon.Amúgy a témák Horváth Pál fenyeget között találsz tőle irást. Ott épp oktat hogyan kell helyesen írni. Ráadásul még szidja a taxiskollégáit.Ez a nagy dolog. Pacsi jó legyél.Vigyázz nehogy kikapj hogy velem beszélgetsz!Üdv
törölt felh. 2006.01.03. 17:48:15 / # 64696
avatar
Köszönöm a megtiszteltetés, hogy nekem válaszóltál, csak azt nem értem, hogy a tehenes kérdésemre ez miként passzol:-))
TOM 2006.01.03. 17:04:17 / # 64695
avatar
Gratulálok a hozzászólásodhoz!Igaz hogy a leirtak nem felelnek meg a valóságnak de ez egy dolod. A legszebb az hogy irásod HEMZSEG a helyesirási hibáktól!!!!! Előbb nézz tükörbe aztán szapulj másokat.Mivel már nem vagyok ott és nem is leszek többet Tied a pálya. Mutasd meg Te mit tudsz!!! Én nem személyeskedtem és nem is akarok. Azt hiszem ez nem tenne jót senkinek. Üdv BUFI Ui: arctalanul mered vállalni irásod ehhez külön gratulálok!
ujrataxiznek 2006.01.03. 14:42:42 / # 64694
avatar
Szép napot és BOLDOG ÚJ ÉVET mindenkinek! T. CSOGU! Néhány szösszenet kedves beteg barátunkról. Ismerni ismerem nagyon hosszú ideje de mikor a vezetőmnek megbízta a GORÉ, elmentem a cégtől. Barátunknak néhány dolgát szeretném nyilvánosságra hozni ( a leírandóim mind hitelesek, hiszen a GORÉ a vezetőmnek nevezte ki barátunkat és kénytelen voltam egy ideig együtt dolgozni vele, hozzá teszem rém állom volt azaz öt hónap) Szép sorba próbálom az eseményeket. - telefonosnak csak is kizárólag az ö kedvese a legjobb a többi alkalmatlan ez a barátunk szava járása - diszpécseri munkára barátunk a legalkalmasabb, mondta ezt saját magáról - barátunk itt hagyott minket a kakiba azóta nincs szakmai háttér és szakmai vezető, mondja neked ö! - az ö vezetése alatt valóban megtehették egyesek, hogy melegedni és piheni járjanak be a központba. ( kedvese iskolai tanulmányai és ö maga a RÁDIOTAXITÓL lenyúlt fuvarok teljesítésének kipihenése) - barátunk nem a cég munkájába fáradt el, ezt bent kollégái mind tudják - véleményeket, javaslatokat mikor sorozatban az arcába kapta nem tudta feldolgozni, megemészteni, ELMENEMÜLT. (hozzá teszem többen örültek neki) - barátunk becsületes munkájáról, volt egy nem kevés alap fizetése, majd helyettesítéssel a jelenléti íven (aláírásokkal) mellé dolgozott ugyan ennyit, természetesen kedvesét helyettesítette, viszont az ö nevével a jelenléti ív mindig tele volt. - az együtt élés a telefonosokkal, diszpécserekkel egyedül csak barátunknak nem sikerült - kiégéséről csak annyit, sokkal előbb jöhetett volna mert akkor nem idézte volna elő a benti helyzetet. T. CSOGU! Kérlek ne essél hasra kedvenc, gumi gerincű, inkorrekt, hatalomra vágyó beteg ember írásaitól! Ö lehetőséget kapott már épen eleget, élni viszont csak akkor tudott volna vele ha a fent leírtak nem ö rá vonatkoznának. Tisztelettel: volt kolléga!
Sas882 2006.01.03. 12:35:38 / # 64693
avatar
Én nem azt mondtam, hogy hülyeségeket irtál, én azt, hogy nem tudom, hogy ki vagy, s lehet, hogy bonyolult, de még mindig nem tudom, hiába állitod, hogy ja. Nem lepődök meg.........ha jó titokzatoskodnod, ám legyen.
TOM 2006.01.03. 11:53:30 / # 64692
avatar
Szia RO63 igen én vagyok. Neked is jó taxizást és BUÉK.
TOM 2006.01.03. 11:51:42 / # 64691
avatar
Szia SAS882 tudod ki vagyok csak meglepődtél hogy én is irok.Vigyázz magadra jo melót. De azt hiszem nem irtam hülyeségeket.
R063 2006.01.03. 10:27:16 / # 64690
avatar
Szevasz Riccs! Ö lesz az akit a telefonban mondtál szerintem is.
törölt felh. 2006.01.03. 08:07:34 / # 64689
avatar
Meg még valami foglalkoztat, de erre sem tudom a választ: Mikor az emberiség fölfedezte, hogy a tehén tejet ad, tulajdonképpen miután kutatott?
Oldalszám: 22