Hozzászólások száma: 280
Ugrás a hírhez Oldalszám: 14
Témakörök > Hírek fórumai > Kaposváron is vannak taxisok A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
tomajer 2007.08.09. 09:29:50 / # 59594
Jóreggelt! Eddig nem tűnt fel, hogy térerőprobléma lenne a városban. Szerintem ez sokkal inkább, hanyagség, oda nem figyelés, fáradtság. Nem működik, hogy úgy kell a megrendelővel kommunikálni, hogy közben mondjuk a saját utasommal is beszélnem kell, netán vezetek is! És persze, ha egy elértésről van szó, és tíz perc múlva ott az autó, akkor eszembe sem jut leírni, hiszen számítógépelvonókúrán vagyok! Nna de három telefonálás, és negyven perc volt a történet, mindez este tízkor. Azért.... Mindegy, hagyjuk!
törölt felh. 2007.08.09. 08:59:27 / # 59590
avatar
Jelzem, hoszabb ideig maradok a városban:-) Szegények.
fix 2007.08.08. 23:59:42 / # 59589
avatar
Tehát, ha jól következtetek, kérjenek ők is 1500-2000 forintot és akkor biztosan megjavul a fülük. Ez baromság. Ha drágábban autóznának, attól még nem lesz jobb a térerő a telefonokon és akkor is könnyen félre lehet érteni sok mindent.
tomajer 2007.08.08. 23:01:13 / # 59588
Olcsó húsanak, híg a leve! Megint lejöttem kicsit hozzátok családizni. Mindig nagy élmény Kaposváron taxizni! Egy órája, az öcsémnek rendeltünk, a híres "600".-as Taxitól, ami ma már 488.-as taxi, vagyis lánykori nevén Kapos Taxi egy autót, mert nekem nem volt kedvem hazavinni őket, s két gyerekkel este mégse bandukoljanak gyalog. Utasként nézve, határozottan barátságosnak tűnik, az 500 forint, mit ne mondjak. Nna de, negyven perc alatt nem sikerült, az autónak megérkeznie a címre:-( Gondoltam, rettentően jól mehet a helyi kollégáknak, ha ilyen nehéz autót küldeni, egy ekkora városban, de kiderült, hogy a professzionális diszpécserszolgáltatás fogaskerekei csikorogtak egy kicsit, mert harmadik telefonálás után sikerült csak a 43-at 43-nak érteni. Addig kétszer küldték az autót, a 34-es számhoz. Aki gyaníthatóan elég morcos lehetett már!!! Mint az öcsém is, aki az alvó gyerekkel az ölében ácsorgott az utcán, több mint fél órát:-( Fiúk!!! Lehet, hogy nem az árban kéne versenyezni, hanem a minőségben??? Mindenesetre gratulálok. Jelzem, hoszabb ideig maradok a városban:-) Ccakát!

bigboss 2007.05.28. 14:20:27 / # 59587
avatar
Kaposváron szinte mindenki 500 ér vagy 500 alatt jár :S www.KaposWorld.Hu

csonty 2007.05.17. 14:18:13 / # 59586
avatar
Chumpitaz!Hali! Azért azt vedd figyelembe,hogy 5-600 Ft-tal fuviznak,azóta beosztás szerint kell dolgozniuk,mert annyi a meló,40-50 fuvar min naponta,új autók ,és építkezések,szóval mégsem olyan sz..r nekik!Ja és nyugta -számla nincs.Kevés volt ez az ellenőrzés.Mindenkinek egyenként elszámolni a háttérrel!!

csonty 2007.05.15. 16:52:23 / # 59585
avatar
Taxfax! Tutti,hogy ismeri az Attilát,csak nem mer odamenni hozzá,mert 30kg-os:-).Ja mégvalamit valyon miért nem dolgoztak a 30kg-os emberei amikor az ellenőrök jöttek???Talán-Talán???Rossz helyen vágják az ágat:-))

detox 2007.05.11. 23:29:51 / # 59584
avatar
mehetnek nyiregyházára is.minden 10. fuvar ingyen.nna igy kezdödik.
attus 2007.05.08. 07:51:08 / # 59583
avatar
Hajnal négykor odajön hozzám két közteres a Rákóczi út 46 elött és közlik, hogy szabálytalan helyen állok és most jól megbüntetnek 5 rugóra. Én is feltettem nekik a hasonló kérdést mit ti, miért nem a Nagymező utcában vagy a Szilágyi fasoron, esetleg a Margit-híd szigeti lejárójánál próbálkoznak?! Most nem ott vagyunk, volt a válasz. Persze utána nem indultak oda, hanem öt perc múlva már ismét a tutizó cégeseket b...ogatták a Roosewelten!
chumpitaz 2007.05.07. 23:15:00 / # 59582
avatar
Tudod,én is kaptam már néhányszor ellenőrzést(persze én is céges vagyok),és legutóbb felajánlottam az ellenőröknek egy ingyen fuvart,mondtam választhatnak,melyik pályaudvarra akarnak menni,vagy ha egyikre sem ,szívesen kiviszem őket egy -két érdekes helyre. -Most azok a helyek nincsenek tervbe véve-mondták. A tieid legalább gerincesen bevallották,hogy nincs elég vér a pucájukban. Valamelyik nap a nyugatiból a hiéna 4500-5000Ft-ot mondott a vidéki utasnak egy Hunyadi téri fuvarra! Bravó!800 ft lett,mert a kollégámmal mentek végül.Dehát mindannyian ismerjük ezeket a történeteket.Csak senki nem tesz ellenük semmit,és ez vérlázító!!!
törölt felh. 2007.05.07. 15:08:45 / # 59581
avatar
Képzeld engem mint céges taxist már jó párszor ellenöriztek innen onnan.Amikor megkérdeztem miért nem a pályaudvaroknál és a frekventáltabb helyeken kutakodnak a válasz erre az volt,hogy annyira ők sem bátrak. 1ébbként 2-3hete az egész Déli pu-i droszton ellenöriztek persze csak a céges Főtaxisokat a hiénákhoz már nem mentek oda.
chumpitaz 2007.05.06. 13:25:54 / # 59580
avatar
Nagyon helyes!! Büntessék is jól meg őket!Aki ilyen piszkos sokat keres,annak a nyakára kell küldeni mindenkit!Remélem nemsokára jön az APEH is,meg még ki tudja ki jogosult arrafelé az ellenőrzésre! Nem úgy a fővárosban!Mifelénk az ellenőrzések folyamatosak,újraoltási bizonyítvány,ebadó befizetés nélkül,nem dolgozik senki!(kivéve a pályaudvariak,de mint tudjuk,náluk szó nincs arról,hogy lenyomják az árakat és ebből gazdagodnak). Egy szó mint száz:jó ötlet volt ez az árháború Kaposváron,és bár én nem ismerem azt aki bevezette elsőnek a nyomott árakat,szívesen elbeszélgetnék vele,egy franciakulcs társaságában.Szerencsétlen kollégák azóta küzdenek az új drosztdíjjakkal,az ellenőrzésekkel,és természetesen a pénztelenséggel is,hiszen ezek a fuvardíjak a hidegvízrevalót sem hozzák be. Gondolom,a kollégák majd nekem esnek,hogy megint hülyeségeket írok(még nem sikerült úgy megírni a véleményem,hogy ne kapjam meg érte a maagamét)de sajnos,nekem ilyen hülye a szemléletem! Apropó:nem lehetne ezeket a Kaposvári fogyasztóvédőket valamilyen úton-módon rászabadítani a fővárosi hiénákra?Talán ők nem tudnák,hogy a cégeseket kell ellenőrizni,és lehet,hogy véletlenül fognának is valakit aki tényleg hiéna típusu.
tomajer 2007.05.05. 23:12:58 / # 59579
Gyanúsan olcsó a taxizás Kaposváron A fogyasztóvédők két hét alatt 24 taxis ellenőriztek, 11 esetben találtak szabálytalanságot. Összesen 550 ezer forint bírságot szabtak ki.
taxfax 2007.04.07. 17:39:22 / # 59576
avatar
Egy utas vagyok a sok közül.Rendszeresen utazok taxival.Véletlen találtam erre a lapra.A hozzászólásokat olvasva meglepődve fedeztem fel B.Attila nevét.Lehet,hogy elfogult vagyok(Kapos Taxival utazok)de ismerem kb.15-éve,és ezidáig korrekt módon fuvarozott.Te kedves bigboss,amiket itt összehordasz miért nem mondod a szemébe,hiszen ezek szerint ismered.Én megmondom,igy egyszerűbb bárkit pocskondiázni.
SAVARIA 2007.03.08. 21:20:13 / # 59575
avatar
Igazad van. Szombathelyen is kezdenek elszabadulni az indulatok a taxi3000 650Ft-os fix tarifája miatt. Ráadásul még gusztustalanok is, mert telefonra megcsinálják 650-ért a fuvart, beülőre , leintőre meg ugyanezért a 3-4 szeresét kérik... Kíváncsi leszek a másik 3 társaság mikor száll be az árháborúba??? :(((
tomajer 2007.03.06. 14:33:11 / # 59574
Eljutott a hír, a Magyar királyi televízióig:-))) A kaposvári taxisok az öngyilkosság felé rohannak

csonty 2007.02.14. 10:39:19 / # 59573
avatar
Szerintem ez egy folyamat kezdete hiszen több megyeszékhelyen kezd ragadós lenni a példa.Őszinte leszek,kezdek egy kicsit parázni...,de mint láthatjuk és mondtam ennek hivatali vége lesz.Rájuk kell zúdítani az összes lehetséges ellenőrzést,mert a vége tényleg a Tesco gazdaságos taxi lesz.90ft.ért200ft.os kenyér,a szinvonal pedig nulla.ja és valaki írta,hogy a kiszállókat sem tudják fizetni,hát miből?Ez mégsem arany hanem agyagbánya,tényleg öngól:-)

törölt felh. 2007.02.14. 08:34:53 / # 59572
avatar
Egy biztos én Kaposvárra vagy Szekszárdra megyek nyaralni.Egásznap inni fogok és taxizok mint egy úr naponta minimumm 4x-5x.
tomajer 2007.02.14. 00:42:04 / # 59571
Uraim, itt az élő példa. Szekszárdon mindenki megőrült? Előttetek járnak!:-( Más kárán kéne tanúlni!

apakalipt 2007.02.13. 20:12:47 / # 59570
avatar
Szerintem a tárgyalás lehetőségét nem kellett volna kizárni.Mikor még nem létezett a Kapos T,a T5 akkor is erővel próbált mindent megoldani.
Oldalszám: 14