Hozzászólások száma: 136
Ugrás a hírhez Oldalszám: 7
Témakörök > Hírek fórumai > Taxit keres az Országgyűlés A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Rocktaxi 2007.06.22. 10:34:48 / # 58298
Valld be Te bejársz a T. Házba!! Ilyet csak bennfentes tud vízionálni!! :-)) Csak nehogy valami ingyenélő barom (képviselő) elolvassa és ötletet merítsen belőle!! Tudom már!! Tanácsadó vagy a Néprosszléti minisztériumban!!! :-))
cbtaxi 2007.06.22. 09:52:43 / # 58297
avatar
Úgy látom az itt fórumozók,szinte kivétel nélkül orvosok és pszichiáterek. Mindenki az elmeállapotomat diagnosztikálja! És érdekes,egy véleményre jutott mindenki. :-) Na akkor viszont tovább vizionálok. Megnyeri majd a tendert az egyik cég. Ez - tény,nem fikció! És akkor majd feláll az egyik képviselő és azt mondja: - Uraim!Itt ez a remek cég "aki" minket fog szállítani,méghozzá ezen a baráti áron. Ezzel bebizonyosodott,hogy a többi cég kapzsi,harácsoló és évek óta jogosulatlanul,nagy haszonnal dolgozik! Hiszen ha a nyertes cégnek,ezen az áron megéri,akkor nyílvánvaló,hogy a többiek is haszonnal dolgozhatnának ezen az áron!Milyen alapon követelnek magasabb hatósági tarifákat,amikor még a mostanit sem tudják kihasználni?? -Javaslom tehát,hogy a hatósági árat SZÁLLÍTSUK LE a nyertes cég álltal adott összegre,hisz a lakosság is megérdemli,hogy ilyen tarifákkal vegye igénybe a taxi szolgáltatást! - Szavazzunk!
Rocktaxi 2007.06.22. 02:33:55 / # 58296
Cb taxi!! Te, hála Istennek "beteg" vagy!!! :-))
nemkar 2007.06.21. 23:56:05 / # 58295
avatar
Ne kezdd!-:)) Az egy másik topic. Most mondjam, én is?-:))
tomajer 2007.06.21. 23:46:34 / # 58294
Mert éhes volt! Rohadt egyterűs droid:-)))
nemkar 2007.06.21. 23:38:12 / # 58293
avatar
Na ez DURVA! Miért nem kérdezte meg a csövőn, hogy volt-e xy. névre rendeleés az adott helyre?
roby 2007.06.21. 23:12:40 / # 58292
avatar
A mai taxisok többsége egy rabszolga.Összefogás,egyetértés=nevetséges.Értenek mindenhez okoskodnak,de közben nap-mint nap megalázzák őket.A normálisabban gondolkodok ebböl a malomkerékböl 10éve legalább kiszáltak.A minap állok valahol.Látom,hogy az utas várja a rendelt taxiját.Közben érkezik egy rádios egyterü utasokkal akik kiszálnak.Odamegy a várakozó utas hozzá majd rövid eszmecsere után elviszi az egyterü őt.Rá 2percre érkezik az ugyancsak rádiotaxis "kollega"aki vagy 20 percet szívott utána a megégéssel.Innentöl kezdve nincs min csodálkozni,hogy a taxisokat a hivataloktol kezdve mindenki csak a lábtörlöjének nézi.
tomajer 2007.06.21. 22:15:10 / # 58291
Tényleg túlzás! Mármint, hogy ennyire meleg van, hogy a kolléga agylágyulást kapott:-) Viszont van cég, amelyik így reagált. Igaz, ezt nem írhatta le, hiszen nem nyilatkozhatott a többi cég nevében. Sajnos e levél nagy része, ma szemenszedett hazugság!:-(
tomajer 2007.06.21. 22:10:58 / # 58290
Nem mondod? Miután ugye remélhetőleg mindenki egységesen adta meg a tarifákat. (mert úgy logikus) Tehát, a taxiórás fuvarokét, és a reptéri fuvarokét. Vagy mind a kettőt nettóban, vagy mind a kettőt, bruttóban. Ebből kiindúlva, miután azt nehezen tudom elképzelni, hogy 300.- +Áfa alapdíjjal pályáznának, kénytelen vagyok feltételezni, hogy bruttó árakkal dolgoztak. Én csak ebből a számból vontam le a következtetést! De nehéz lenne cáfolni:-)
nemkar 2007.06.21. 21:34:49 / # 58289
avatar
Te alapból vagy ílyen hülye, vagy van egy ikertestvéred?-:))) Valamelyik topikban, már írtam, hogy csípem, amit, és ahogyan írsz, de ez azért túlzás.-:))) Ezt a T. Kabinetírodának is eljuttatnád? Már, mint amit Te írtál.-:)))
cbtaxi 2007.06.21. 21:14:11 / # 58288
avatar
Tisztelt Országgyűlés! Érdeklődve olvastuk az Önök által kiírt tendert. Sajnálattal közöljük Önökkel, hogy e tenderen nem áll módunkban részt venni. Indokaink a következők: A jelenleg hatályos rendelkezések, immáron évek óta, a gazdaságosnál alacsonyabb tarifák alkalmazására kényszeríti a vállalkozóimat. A mostani tarifákkal, sajnos nem tudunk Önöknek megfelelő árajánlatot tenni, csak a dolgozóink kárára. Mivel nem szeretnénk az Ő bizalmukat, belénk vetett hitüket eljátszani, ezért sajnálattal, le kell mondanunk a pályázaton való részvételtől! Természetesen, amint a régóta húzódó tarifaszabályozás végre megszületik, úgy visszatérhetünk a pályázatra. Szeretném felhívni a figyelmüket arra a tényre, hogy a fővárosunkban működő összes taxis társaságot, felelős, a szakmájukhoz értő, gazdasági és pénzügyekben jártas vezetők képviselik. Higgyék el, nem fognak találni olyan céget, amelyik mélyen áron alul pályázna az Önök felhívására. Ez taxis berkekben nem szokás! Senki sem ellensége a saját anyagi biztonságának. Tisztelettel. Egyenes Ottó ügyv.ig. Gerincestaxi bt. Basszus, már vizionálok. Biztos a meleg! )))))

csicska 2007.06.21. 18:08:46 / # 58287
avatar
Most őszintén ebbe a szakmába mi a rákért vegyünk 6 millás autókat különbenis nehogy azt hid hogy a zónának van csak normális gépkocsi parkja néz már meg egy nagyobb céget 6x6 city sorolhatnám legtöbb autó fiatal.Sőt a legtöbb cégnél több az új autó mint a matuzsálem de a régiekel sincs baj miért zavarja az utast ha egy 124 es vagy egy régebbi toyota estleg egy új lacetti viszi ki.Mert nem passat mi szernitem pont leszarja amig megy klimás kulturált köze nincs hozzá.A zóna vajon miért is nem nyeri meg néz körba a reptéren fele bűnőzökből áll.
0077 2007.06.21. 17:47:21 / # 58286
avatar
Tomajer topik társ ugy tonik negativan elfogult a zonával csemben...A rptéri fuvardijjak mindenkinél NETTO!Arra kiváncsi vagyok a reménybeli nyertes milyen állapotu és évjáratu autokkal szállitja majd a nagyérdemüt.Az biztos hogy a "nagy" fuvarközvetitök ezzel a pályázati árakkal magukat köpték szemen.

tomajer 2007.06.21. 10:47:39 / # 58285
Dehogynem tudott. Azért a Zóna transzfere verhetetlen!:-)
tomajer 2007.06.21. 10:46:21 / # 58284
Nem tetetik be. Ebben biztos vagyok. Ez az a bizonyos "visszapörgetés" Egyszerúen, kevesebbet számláznak tovább, és a különbözetet a 6x6 (persze a tagdíjakból) fizeti.
cbtaxi 2007.06.21. 09:55:44 / # 58283
avatar
Végre egy tömör a lényeget összefoglaló vélemény. "Sírunk" zokogunk,hogy a törvény nem enged pénzt keresni. Évekkel ezelőtti,nyomott tarifákkal járunk? De hát nem is "akarunk" magasabb tarifát!!! Hisz egy ilyen, vagy más tendert megnyerő cég taxisai boldogan,büszkén viszik aztán az okosságot. Sőt,még büszkék is utána: "bebebeeee miénk ez meg az a nagy cég!!!!!" És most itt az ujjabb!!!! A saját törvényhozási testületünk is fricskát mutat nekünk. A cégeink meg?? Egymás alá igérgetve - a mi bőrünkre - ott tolonganak. TISZTELET - így nagybetüvel- a kivételeknek! Összefogás,egyetértés..ugyan már. Ettől a pillanattól kezdve,elfelejtheti mndki! Sajnos. :-(
kritikus 2007.06.21. 09:31:35 / # 58282
avatar
A majdani Parlamenti fuvarokhoz annyit hozzá tennék még ilyen árakon is sorba állnának a szarfaszú taxisok / akinek nem inge ne vegye magára /nem kell hozzá nagy jós tehetség.És csak csodálkoznak azon miért egyre csövesebbek.Mivel egyes egyedül maguknak köszönhetik megérdemlik.A másik dolog evvel kapcsolatban,mit szólnának a hatósági árról döntők ehhez.Mit akarnak ezek a taxisok árat emelni amikor nem hogy nem használják ki az általunk engedélyezett hatósági árat 300-240-60 ill 420-336-84 hanem még csökkentik is a tarifákat. " nagy " taxisok ezen kéne elgondolkodni amikor majd a nyertes taxiscég taxisa rányom egy ilyen címre!!!

MCCCXCII 2007.06.21. 08:46:21 / # 58281
Ha a 6x6-éhoz hozzáadjuk az áfát, még mindig alacsonyabb, mint a legalsó tarifasoruk. Ez nem baj. Hogy legyen benne, majd berakatják veled az órádba. Nics több hely? Nem számít. Az utcai helyére tetetik majd, hiszen annak az egy két utasnak aki utcán esetleg beül hozzád igazán felesleges fenntartani egy tarifát.
csogu 2007.06.21. 08:39:44 / # 58280
Értem én, de csak annyit akartam jelezni, hogy a nagy taxis rabszolgatartó Zóna sem tudott alacsonyabb árat beadni. Akkor most ki a rosszabb a Deákné vásznánál??? Bár szerintem, (ahogy a szakmát ismerem) azt a vásznat már rég felosztották maguk között:-)
tomajer 2007.06.21. 08:33:47 / # 58279
Azért reptérügyben itt a Zóna árai sem piskóták! Ne felejtsd el, az övéké, vélhetőleg BRUTTÓ!
Oldalszám: 7