Hozzászólások száma: 275
Oldalszám: 14
Témakörök > Droszt Híradó > Ki használta már a CATACLEAN-t?!? (x) A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Bao 2008.12.17. 06:41:10 / # 54098
avatar
Igazán megtisztelő! Remélem nem fogok sokat csuklani.. :)
tomajer 2008.12.16. 13:00:14 / # 54097
Rendelsz, mert agyoncsaplak! :-))) ahu46199247kby Szabad ahu15908742rqf Szabad ahu12383278nhm Szabad ahu03021884ims Szabad
Apuka 2008.12.16. 11:06:52 / # 54096
Azt hiszem, eleget kételkedtem. Bao! Neked elhiszem, hogy javulás állt be. Szerintem megyek és veszek egy flakonnal! Vagy rendelek..

Bao 2008.12.16. 08:53:48 / # 54095
avatar
A félreértések elkerülése végett,én már aznap este tudtam,hogy jó,amikor betöltöttem. :)
Misi27 2008.12.15. 18:51:03 / # 54094
avatar
A műszert nem lehet becsapni, igaz? :))
Bao 2008.12.15. 14:20:10 / # 54093
avatar
Most jövök a zöldkártyástól. Azt mondta hibátlan a kocsi. Pár másodpercre rádugta a műszerét,aztán már állította is ki a lapot. Tavaly hosszú percekig kellett járatni magas fordulatszámon. Co gyári adat: 0,5 Mért adat: 0,0 Lehet mégsem kamu a cataclean? :)

pálcika 2008.12.13. 17:46:45 / # 54092
avatar
Most látom ezt az új topikot, és jól meglepődtem, mert nem hittem, hogy itt látom viszont ezt az adalékot. Ugyanis nálam kétkedőbb, a motorelixírekkel szemben ellenségesebb palit nemigen látni, és ennek az az oka, hogy amíg szerizvezető voltam több, elixírtől tönkrevágott motort láttam szétborítva. Ennek ellenére, később, mikor egy 40 autót használó cégnek voltam az üzemeltetés vezetője, használtuk ezt a cuccot... őszintén mondom azért, mert más pénzét költhettem, más autóján kísérletezhettem, és megdöbbentett, hogy előbb az első 3 kísérleti nyúl, majd a többi is milyen prímán szerepelt. Az, hogy egyáltalán szóba jött ez a szer, annak köszönhető, hogy külföldi irodalomban is olvastam róla, tehát nem a magyaros lekaszálós csodaszert láttam magam előtt. Nos, ez évekkel ez előtt volt, és az egész országban, illetve a környező országokban élő területi képviselők használták, nekik TÉNYLEG NEM ÁLLT ÉRDEKÜKBEN, hogy mellédumáljanak, de egyöntetüen fogyasztáscsökkenés-csendesebb, kiegyensúlyozottab motor-teljesítménynövekedés; erről számoltak be. Mai napig megvannak a statisztikáim, melyek a Cata-beöntés után jelezték a gazdaságosságot. Az óta használom, és jvaslom mindenkinek, minden öncél nélkül.

Misi27 2008.12.12. 19:59:44 / # 54091
avatar
Örülök, hogy így gondolod. ------------ Ahogy ígértem 12 két kódot teszek fel Nektek. Ez az utolsó: ahu41343206six www.cataclean.hu/taximax Ez persze nem azt jelenti, hogy kód nélkül maradtok, mert most már van nagyon sok kódotok. Használjátok. Szerezzetek meg minél több vásárlási utalványt. Bátran adjátok tovább a kódokat. A Cataclean működik. Ez most már a ti tapasztalatotok is. Hasznos Nektek, hát adjátok tovább a lehetőséget, hiszen a Cataclean erről szól. Természetesen bármilyen kérdés merül fel, örömmel válaszolok. Kérdezzetek itt a fórumban, vagy email-en info@cataclean.hu. Ui. Tegnap olyan történt, ami még nem történt velem, de Veletek nap, mint nap megtörténik: taxit vezettem.:) Szintem mondanom sem kell a 250 e km-t futott Picasso-t a gazdája, az egyik taxis barátom, szerintem sokan ismeritek (III) :), már évek óta használja a Cataclean-t. Mikor vissza adtam neki a kocsiját csak annyit mondott: nem cserélné el az enyémre, és nem Trabanttal járok én sem...
Bao 2008.12.12. 14:43:55 / # 54090
avatar
Hagyjuk,nagy vagyok,túlélem valahogy ! A rossz szájíz már a múlté. :)
nemkar 2008.12.11. 23:47:20 / # 53845
avatar
"...eégi..." = régi

nemkar 2008.12.11. 23:29:15 / # 54083
avatar
Nem, semmi ilyesmi nem volt bennem, csak agy eégi "Latyi" /latabár Kálmán / filmbből idéztem.-)))
Misi27 2008.12.11. 22:53:27 / # 54076
avatar
Bocs valszínűleg reszket a kezem :)

nemkar 2008.12.11. 20:56:36 / # 54089
avatar
"Villamosra várnak Villamosra várnak"-:)))
rosszqtya 2008.12.11. 20:54:13 / # 54088
avatar
mivel 2 szemed van, így sztereóban olvashatod :DD
fradika 2008.12.11. 20:42:36 / # 54087
Te mindent kétszer irsz? Te mindent kétszer irsz?
Misi27 2008.12.11. 20:24:06 / # 54086
avatar
Örülök, hogy bevált a Cataclean. De sajnálom, hogy rossz szájízzel maradtál a játékkal kapcsolatban. Nem akarom én itt fényezni a rendszert, inkább bemásolok ide egy 8-án érkezett és megválaszolt Email váltást. Kocsis úrtól engedélyt kértem a megjelentetésre. From: Katona Mihály [mailto:mihaly.katona@cataclean.hu] Sent: 2008. december 08. 20:07 To: 'ocsike99@yahoo.com' Subject: RE: Köszönöm Kedves Kocsis Úr! Nagyon örülök, hogy sikerült megszereznie a vásárlási utalványt és egyben gratulálok Önnek. A kérdésére a válaszom a következő: A vásárlási utalványt bármilyen Autó-felszerelési cikk vagy alkatrész vásárlására felhasználhatja közvetlenül a nagyker partnerünk központi üzletében, ahol az Amero-R munkatársai segítenek Önnek. Az újabb 6 Ajánlói Kód, amit a Vásárlási utalványával kapott, nem rendszer hiba, hanem egy újabb lehetőség a második Vásárlási Utalványra. Tennivalója ugyan az, csak most másik 6 ismerős kollégájának adja oda a kódokat tartalmazó papírcsíkokat. Újabb vásárlásra nincs szükség. Ennyi az egész. Van viszont egy jó hírem! Hamarosan lehetőség lesz a Cataclean mellett sok hasznos és különleges tulajdonsággal bíró autós terméket is megrendelni a Cataclean-hoz hasonlóan, olyan alacsony szállítási költséggel, ami nem okoz szinte észrevehető különbséget a fizetéskor. Még egyszer gratulálok és bízom benne, hogy hamarosan megkapja a második Vásárlási Utalványát is. Kívánok Boldog békés Karácsonyt Önnek és a kedves családjának. Üdvözlettel: Katona Mihály Vezető Tanácsadó Solutions 2000 Kft cataclean.hu -------------------------------------------------------------------------------- From: kocsisbela [mailto:ocsike99@yahoo.com] Sent: 2008. december 08. 16:09 To: info@cataclean.hu Subject: Köszönöm Tisztelt Cataclean képviselet! Ezúton szeretném megköszönni, hogy felhívták a figyelmemet a CATACLEAN-re. Egy kedves, türelmes úrtól, tankolás közben kaptam egy papírcsíkot. Szóban is elmagyarázta a lényeget, de igazán csak a weboldalon található infó elolvasása után értettem meg, mit is adott. Én serényen elvégeztem a dolgomat, átgondoltam ki is az, aki, ha elindítom, végig megy a kulcsfontosságú lépéseken, és ezt a megadott időn belül teszi meg. Másnap továbbadtam a kódjaimból 4-et. Harmadnap a maradék kettőt. Ma pedig megkaptam a Vásárlási Utalványomat! Felmerült bennem 2 kérdés. Az egyik, hogy ezen én most csak CATACLEAN-t vásárolhatok? Ha mást is lehet, hol találom a weboldalon? A másik (harmadik):A Vásárlási utalvánnyal egyetemben kaptam 6 db újabb kódot...Ez lehet, hogy hiba a rendszerben? Szíves Válaszát várva, Tisztelettel: Kocsis Béla
Misi27 2008.12.11. 20:23:24 / # 54085
avatar
Örülök, hogy bevált a Cataclean. De sajnálom, hogy rossz szájízzel maradtál a játékkal kapcsolatban. Nem akarom én itt fényezni a rendszert, inkább bemásolok ide egy 8-án érkezett és megválaszolt Email váltást. Kocsis úrtól engedélyt kértem a megjelentetésre. From: Katona Mihály [mailto:mihaly.katona@cataclean.hu] Sent: 2008. december 08. 20:07 To: 'ocsike99@yahoo.com' Subject: RE: Köszönöm Kedves Kocsis Úr! Nagyon örülök, hogy sikerült megszereznie a vásárlási utalványt és egyben gratulálok Önnek. A kérdésére a válaszom a következő: A vásárlási utalványt bármilyen Autó-felszerelési cikk vagy alkatrész vásárlására felhasználhatja közvetlenül a nagyker partnerünk központi üzletében, ahol az Amero-R munkatársai segítenek Önnek. Az újabb 6 Ajánlói Kód, amit a Vásárlási utalványával kapott, nem rendszer hiba, hanem egy újabb lehetőség a második Vásárlási Utalványra. Tennivalója ugyan az, csak most másik 6 ismerős kollégájának adja oda a kódokat tartalmazó papírcsíkokat. Újabb vásárlásra nincs szükség. Ennyi az egész. Van viszont egy jó hírem! Hamarosan lehetőség lesz a Cataclean mellett sok hasznos és különleges tulajdonsággal bíró autós terméket is megrendelni a Cataclean-hoz hasonlóan, olyan alacsony szállítási költséggel, ami nem okoz szinte észrevehető különbséget a fizetéskor. Még egyszer gratulálok és bízom benne, hogy hamarosan megkapja a második Vásárlási Utalványát is. Kívánok Boldog békés Karácsonyt Önnek és a kedves családjának. Üdvözlettel: Katona Mihály Vezető Tanácsadó Solutions 2000 Kft cataclean.hu -------------------------------------------------------------------------------- From: kocsisbela [mailto:ocsike99@yahoo.com] Sent: 2008. december 08. 16:09 To: info@cataclean.hu Subject: Köszönöm Tisztelt Cataclean képviselet! Ezúton szeretném megköszönni, hogy felhívták a figyelmemet a CATACLEAN-re. Egy kedves, türelmes úrtól, tankolás közben kaptam egy papírcsíkot. Szóban is elmagyarázta a lényeget, de igazán csak a weboldalon található infó elolvasása után értettem meg, mit is adott. Én serényen elvégeztem a dolgomat, átgondoltam ki is az, aki, ha elindítom, végig megy a kulcsfontosságú lépéseken, és ezt a megadott időn belül teszi meg. Másnap továbbadtam a kódjaimból 4-et. Harmadnap a maradék kettőt. Ma pedig megkaptam a Vásárlási Utalványomat! Felmerült bennem 2 kérdés. Az egyik, hogy ezen én most csak CATACLEAN-t vásárolhatok? Ha mást is lehet, hol találom a weboldalon? A másik (harmadik):A Vásárlási utalvánnyal egyetemben kaptam 6 db újabb kódot...Ez lehet, hogy hiba a rendszerben? Szíves Válaszát várva, Tisztelettel: Kocsis Béla
Misi27 2008.12.11. 19:50:47 / # 54084
avatar
Hát ez már csak így van. Bocs a késésért azoktól akik várták a kódot, bár már lassan van elég kó itt is a hozottak nélkül is. A mai kód: ahu61991913dea www.cataclean.hu/taximax

rosszqtya 2008.12.11. 11:58:51 / # 54082
avatar

rosszqtya 2008.12.11. 11:57:43 / # 54080
avatar
nem inkább Hókuszpók-nak? :))

Oldalszám: 14