Hozzászólások száma: 51
Oldalszám: 3
Témakörök > Hírek fórumai > Antiszociális lettem!?(avagy beszéld ki magadból!) A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
yoda 2008.03.21. 11:56:47 / # 52392
avatar
Valami jót is írjak... Úgy egy hónapja lehetett.Az úr azt mondta,hogy mióta megnézte a Collateral-t a moziban,azóta sokkal jobban tiszteli a taxisokat és odafigyel a viselkedésére!)))))))))))))))))) De van ilyen is legalább!
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.21. 11:52:33 / # 52391
avatar
Tudja maga Yoda mester !!! :)
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.21. 11:52:04 / # 52390
avatar
Jól van ,na,hogy mondjam? Van egy ablak letekerő tiltás gombom. :DD
yoda 2008.03.21. 11:48:10 / # 52389
avatar
A gyerekzár nem az ajtókra vonatkozik? ))
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.21. 11:31:53 / # 52388
avatar
:DDDDDDDDDD
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.21. 11:30:09 / # 52387
avatar
Ezért szeretem a "megbízható" toyotámban a gyerekzárat! :)
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.21. 11:27:38 / # 52386
avatar
nemkár végre jó irányba fejlődik!! De hol a topik??? :DDD
Bao, a FŐNÖK! 2008.03.21. 11:26:18 / # 52385
avatar
Lehet finnyás vagyok,de előfordult már,hogy úgy vártak az utasok,hogy ültek a padkán,onnan tudom,hogy az enyéim lettek volna,hogy örömmel felpattantak érkezésemkor... Szó nélkül továbbmentem.. :)
csogu 2008.03.21. 10:40:49 / # 52384
Urak, akik most ideírogatunk ebbe a topikba, mid fejenként kb. 10-20 éve nyomjuk a pályát. Ha vadállatok lennénk és minden apróság miatt azonnali elégtételt vennénk az utasokon, akkor már rég nem lenne egyikünk sem céges. Itt nem arról van szó, hogy valaki beül az autóba és megkéri, hogy kapcsoljak másik csatornára, mert neki mondjuk a Juventus nem jön be erre én kiszállok és módszeresen megrugdosom. Vagy nem ad elég borravalót és ez miatt reggelig üvöltözök a lakása előtt. Itt a szélsőséges szituációkról van szó, amikor olyan helyzetbe kerülsz, amiről tudod, a szép szó, a nevelő szándékú monológ nem vezet eredményre, SŐT, akár még támadási felületet is adsz a másiknak. Némelyik utas olyan mint a ló. Ha a ló megérzi, hogy valaki gyengén fogja a gyeplőt, akkor kitör és irányíthatatlanná válik. Néha sokkal célravezetőbb egy mosoly, egy kedves szó, de sajna van amikor oda kell dörrenni. Aki nem így gondolja, azt lehet alázni a végtelenségig és ők azok a kollégák, akikre a renitens utasok hivatkozni szoktak. Gondolom ismerős nektek ez a mondat: PEDIG MÚLTKOR A KOLLÉGÁJA MEGENGEDTE!!!

csogu 2008.03.21. 10:33:27 / # 52383
Ejnye, ezt nem így kellett volna! Nemkar féle megoldás következik: Az úrnak fel kellett volna hívnod a figyelmét a biztonságos szex fontosságára, majd megértetni vele, hogy jobb frutit enni, mint bizonytalan kimenetelű gruppenbe bonyolódni:-))
csogu 2008.03.21. 10:29:57 / # 52382
Nem minden problémát kell erőszakkal megoldani. forest, senki nem is írt olyat, hogy mindent erőszakkal, vagy esetleg durván kell megoldani.
Nevem senki 2008.03.21. 10:20:54 / # 52381
avatar
Tegnap esti termés: Nagyon fiatal kislány és már kevésbé fiatal úr beszállnak. Óriási vihánc, műjókedv, kissé eröltetett szellemesség az úr részéröl, aki mint kiderül egy gruppenbe szeretné beszervezni a kislányt, aki úgy 17 körüli lehet. 3 lányom lévén az úr nem nyeri el a tetszésemet, de ennek természetesen nem adok hangot. A lány azonban igen és innen kezdve nem szólal meg. A fiatalember leforrázva hallgat pár percig, majd gondolja belém köt, legyen egy kis sikerélménye, hamár a lány nem jött össze. A választott utvonal kapcsán kérdez, majd belém köt. Kitört belőlem a lányos apuka és így válaszoltam: -Tudod mit? Én most megállok (a Bérkocsis utcában jártunk), megb@szlak a motorháztetőn, a kislány tapsol majd hozzá ahogy látom és meg lesz a ma esti gruppened. Ha ki leszel elégítve, talán nem engem baszogatsz! A fuvar végéig több szó nem esett:-)))))

forest95 2008.03.21. 10:20:52 / # 52380
avatar
Úgy gondolom nemkar topiktársnak most igazat kell adjak! Nem minden problémát kell erőszakkal megoldani. Sok esetben a diplomatikus megoldás sookal célravazatőbb. Ha látják rajtad, hogy ideges vagy és begurultál, még tesznek egy lapáttal rá és közben röhögnek rajtad, mert elérték a céljukat. Ellenben, ha nyugodt maradsz, az egész helyzetet a magad javára fordíthatod. A jó diplomatát arról lehet megismerni, hogy úgy küld el a 3,14csába, hogy szinte már várod, hogy mikor indulhatsz! Persze tudom, hogy nem könnyű sokszor nyugodtnak maradni. Nekem is sokat kell még tanulnom ezen a téren. De higyjétek el hasznos dolog!

zodiákus 2008.03.21. 10:08:07 / # 52379
avatar
Ahoy! Normális környék,normális emberekkel...gondolhatnánk,de nem így van.Az "Úriember" előre ül...telefonál...rendkívül fontos lehet...még 15 másodpercre sem tudja megszakítani."Hová szabad?".....Uram?!...Hová szabad?!!!"Mire a válasz:"ÖÖÖÖÖÖ Majd mutatom!Itt jobbra!" Csodáááálatos! Lerakta végre!Miután nem volt kit felhívnia,úgy gondolta más elfoglaltság után néz....A jobb oldali szellőzőrostély le és fel,jobbra és balra huzogatásával!!! Megkértem,hogy ne tegye.Úgy nézett rám,mintha azt mondtam volna,hogy tegnap megdugtam a nejét!Én kérek elnézést! Három perc múlva újra kezdte...majd rámengedte az ablakot bosszúból!Másfél perc múlva megérkeztünk. Nem is tudom mit szólna hozzá az ilyen ember,ha be ülnék az Ő autójába és össze vissza baszkurálnék mindent,ami mozgatható!

Nevem senki 2008.03.21. 10:07:27 / # 52378
avatar
Legyetek elnézőek csoguval! Már nemigen tudja mit is beszél. Tegnap este felhív: -olvastad milyen balhé van a fórumon? -nem, mesélj! -nemkar nyitott egy új topicot "antiszemita lettem" címmel. -no majd reggel megnézem. Hát itt vagyok, no comment:-)))))))))

yoda 2008.03.21. 07:57:17 / # 52377
avatar
Drága Nemkar! Mosolygósan olvastam a problémakezelő módszereidet.Természetesen kiváncsi vagyok,ki hogyan oldja meg a különféle szitukat,ezért nyitottam a fórumot.A türelmedet becsülöm...vannak ilyen emberek...ez jó!De én úgy gondolom,hogy mindennek van határa,még a szolgáltatásnak is!A Tutti-Fruttis és a Vészhelyzetes megoldásaid mókásak ugyan de nem hinném,hogy céljukat véglegesen elérik.Nem akarok nevelni idegen embereket!!Véleményem szerint a probléma ott leledzik,hogy Te+én és még egy jó páran nem engedünk bizonyos dolgokat az autókban,de ha nálam csinálja a kedves,akkor előttem sem zavartatta magát...tehát nem szólt rá senki! A kezelési útmutatód mókás ugyan,de elgondolkoztató is...Lehet így is!Türelmesen,viccesen,higgadtan.De nem lehet mindenki olyan mint Te.Különbözünk egymástól,még a "nyelésben" is.Talán inkább tanárnak kellett volna tanulnod.))))
pálcika 2008.03.21. 06:27:51 / # 52374
avatar
"100 szónak is egy a vége, sport szopatnmi a taxist..." Összességében a mindennapok őrlik fel idegeinket, és ezért is kezeljük mi is rosszul a sz@r szitukat; mert a leírt jelenség nem csak az utasok, hanem a közlekedésben résztvevők felől is jól tapasztalható. Nem mondom, hogy mindig, de ... És egészen mnás itt, a gép mögött okosnak lenni, mint felspannoltan helyesen dönteni-viselkedni. És főleg: nehogymáááán Ti egymásnak essetek.

Fox 2008.03.21. 02:13:38 / # 52376
avatar
Ez a pincéres dolog nagyon jól hangzik, csak azt felejted el hogy maximum a pincérbe tesz kárt, de nem a munkaeszközébe.. amibe nem kevés pénzt fektetett.. tehát nem értem miről beszélsz. Egyébként a sok sok cégvezető a te „fajtádat” kedveli, megvezethető és szereti ha a pofájába hugyoznak, vállat von és megy tovább a következő címre.
csogu 2008.03.21. 02:12:23 / # 52375
Nemkar, az között van némi különbség, hogy valaki megalázkodik, hagyja, hogy a szájába hamuzzanak, és a között, hogy a minden napos problémákat, kisebb konfliktusokat, súrlódásokat lekezeli. Aki meg olyan, azt úgy kell kivágni az autóból, hogy a földről se tudjon 3 hétig fel kelni. Ha valaki nem megfelelően viselkedik, akkor először próbálom normálisan megoldani a konfliktust, de ha azzal indít, hogy nyakon vág, akkor nem kezdek el neki arról magyarázni, hogy milyen veszélyeket rejt, ha vezetés közben a sofőr elveszíti az eszméletét, hanem érzékeltetem vele, hogy milyen szar érzés, amikor ő nem tudja egy maflás után, hogy honnan jött és hová tart. Nem mondod komolyan, hogy ha téged leköpnek, akkor felhívod az utas figyelmét arra, hogy a testnedvek milyen baktériumokat hordoznak és azok idegen testbe juttatása milyen illetlen dolog, majd erre ő elszégyelli magát és nyelvével felszárítja a tarkódról…ugye ez nem komoly???

csogu 2008.03.21. 02:02:36 / # 52373
Ne idegelj...nem megyek neked, hanem akkor sem vagyok hajlandó eltűrni, hogy a nyakamba hányjanak, ha az 1980-as években a pincéreknél ez volt a divat.
Oldalszám: 3