Hozzászólások száma: 51
Oldalszám: 3
Témakörök > Hírek fórumai > Antiszociális lettem!?(avagy beszéld ki magadból!) A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
nemkar 2008.03.20. 21:33:32 / # 52372
avatar
"Rozikával majd összehozlak...és ami a baj, hogy nem csak onnan rendel, hanem amikor oda is megy...ne érezd magad biztonságba, még bármi lehet:-))" Neked, csak ennyi jött le?-.((
nemkar 2008.03.20. 21:28:53 / # 52371
avatar
Direkt olvasod félre a beírásaimat, vagy tényleg kötözködsz? 1 állítás, 1 tagadás, és Két állítás! 3:1 javatokra. Kíváncsi leszek ki ír majd mellettem. Ki érzi azt, hogy a 8-10-12-14ó-i munkáját, a kocsiban maradéktalanul végrehajtsa, és csak itt, a neten vezesse le a felgyülemlett feszültségét?
csogu 2008.03.20. 21:12:41 / # 52370
Tudtam, hogy megint nem a téma, hanem a beírásom lesz a téma Mivel a beírások alakítják a téma folyását, így ez egyértelmű, ehhez nem kell látnoknak lenni:-) Rozikával majd összehozlak...és ami a baj, hogy nem csak onnan rendel, hanem amikor oda is megy...ne érezd magad biztonságba, még bármi lehet:-))
nemkar 2008.03.20. 20:58:52 / # 52369
avatar
Hát akkor most, szépen sorban. csogu: Tudtam, éreztem, hogy megint korán írtam be! Tudtam, hogy megint nem a téma, hanem a beírásom lesz a téma. Mégis megtettem, mert Én szolgáltató vagyok, és az „utas” igényeit kell kiszolgálnom. Tudjátok-e, hogy M.o.-n, a 30’-tól - 80’-as vendéglátó iparban, hány főpincér hajlongott, bókolt, alázkodott meg, különféle nyikhaj úrfik, dizőzök, kurv@k, színésztanoncok,….stb….stb hada előtt? Nekik nem derogált hajbókolva, megalázkodva pár pengő, /forint / jatt miatt, ezt megtenni, mert nekik is a családjuk volt a fontos. Magukban, meg elkívánták a ferde f@szba ezeket, a kikent-kifent ficsúrokat, dizőzöket. Sőt, volt akinek a nyelve is csípős volt. Igen- igen beszólongattak, egyes kedves nem szimpatikus vendégnek. Mégis rajongtak értük ezek a marhák. Volt renoméjuk, és keresték a kegyeiket a vendégek. Voltak már akkor is „szőkék”, akik nem vették észre magukat. Ezek a frakkos főpincérek, meg mindig át tudtak rajtuk lépni. Milyen érdekes. A Te eszedet, és pár éves beírásódásaidat ismerve, meg kizárt dolognak tartom, hogy nem tudtad kezelni a problémát. Akkor miért is jössz nekem? rosszqta! Neked csak, azt válaszolhatom, hogy nem ismerlek, nem tudom ki vagy, személyes kontaktusba még nem találkoztunk. A kutyás eset. Ahogy leírtad, úgy a fuvart meg kellett volna tagadnod, és nincs harag. Panasz esélye se lehetett volna a kedvesnek. Kardánboxos eset. Megkértem volna a kedves utast, akin látszott, hogy provokálni akar, hogy legyen kedves, mind a két lábát a saját biztonsága érdekében, legyen szíves a padlón tartani, mert egy esetleges ütközés esetén, nem tudom garantálni, hogy nem fogja megúszni, egy kettős lábszártöréssel. Szerinted, fenn hagyta volna a lábát? Ha meg, már mindenkötél szakad az utasnál, és már csak abba tud belekötni, hogy büdös, meg mitudomén milyen a kocsi, akkor bele nyúlok a zsebembe, előveszek egy szem Fruttit, és azt mondom: „Tudod mit, együnk Fruttit.” Látnád azokat a megdöbbent arcokat, és azokat a jattokat. csogu! A különböző topicokban leírt megnyilvánulások hatására, a Szabolcs u.-ba nem veszek fel címet. Szerinted? Valaha összefogok jönni Rozikával?

csogu 2008.03.20. 19:53:51 / # 52368
nemkar, ajánlanám figyelmedbe a Szabolcs utca 13-as számot. A Rozikát 3 tündéri gyermekével. Egyet kérnék: Vedd fel diktafonra, hogy milyen választ fogsz kapni eme monológod után:-))))
csogu 2008.03.20. 19:49:39 / # 52367
...mert ha panaszt teszek akkor kirúgják... Az egyik kedvenc kollégám, aki igen nagy pszichológiai érzékkel rendelkezik utas probléma megoldásból erre a következőt felelte: - Én meg tudom hol laksz.... Nem telefonált be a kedves utas:-))
rosszqtya 2008.03.20. 19:34:23 / # 52366
avatar
xDDDDDDDD
rosszqtya 2008.03.20. 19:33:25 / # 52365
avatar
így könnyű okoskodni! vannak olyan utasok, ahol határozottsággal, vagy megalázkodással se mész semmire! múltkor rászóltam az emberre, hogy ugyan legyen kedves a kutyát nem a hátsó ülésre tenni, hanem előre ülni vele, legalább3x azt még neki állt feljebb azt ajtót csapkodott... a másikat megkértem legyen kedves vegye le a cipőjét a hátsó kardánról a hamutartóról és egyéb helyekről... 10 percig vergődöt, hogy hogy merek szólni és különben is miért! és még sorolhatnám a listát! persze mindkettő lófaszjóskasenki volt egy nagy kedvezményezett cégnél! nagymamára rászól így 100x bocsánatot kér... olyan is volt pár éve, hogy kedves várban lakó utas a hisztis kölykével 20 percig kóstolgatott, hogy büdös és koszos a kocsi... hozzátenném nem dohányzom és akkor jöttem a kertész mosóból csont száraz időben akkor mennyire is volt koszos? 100 szónak is egy a vége, sport szopatnmi a taxist, mert ha panaszt teszek akkor kirúgják... hányszor hallottam én már ezt...
csogu 2008.03.20. 19:30:02 / # 52364
Én ismerem azt a típust amiről yoda beszél...iszonyat ő is, és a csemetéje is. Nekem egy ilyen köhögős kisgyerek állt be a két ülés közé. Nem beszélve arról, hogy egy fékezésnél a gyerek gerelyként szakítja át a fejével a szélvédőt, de az sem tetszett, hogy a nyakam szép lassan tele lett köhögve. Szólok anyukának, aki közli, hogy Gyurika ügyes, tud kapaszkodni. 1 perc és 4 köhögés után, amikor az ülés már nyekergett alattam, mert Gyurika kicsit rázta, "véletlenül" erősebben sikerült a fékre lépnem. Gyurika megbukott, mégsem tudott eléggé kapaszkodni. Anyuka rémülten kérdezi, hogy mi történt?: - Egy idétlen anyuka belépett elénk a félhülye gyerekével... Azt hittem kapcsol...hiába na, naiv vagyok:-))
nemkar 2008.03.20. 18:29:20 / # 52363
avatar
Kedves yoda! Lehet, hogy nem lesz ínyedre amit írok, de a konfliktuskezelési módszered kicsit gyenge. Tudom furcsa, hogy pont Én írom ezt, de más a net, és más a munkahely /kocsi /. Egy esős dzsúvás időben, már az is csoda, hogy nem az első utasod koszolta össze az autódat. Ehhez 4 fuvarra volt szükséged, míg tudatosult benned, hogy Te 2 órát takarítottál, a semmiért. Amikor beültek, és mondták a címet, akkor neked már biztos volt, hogy az út max 10’-et vesz igénybe. Kedves mama zene igényét, le lehetett volna szerelni, azzal a mondattal, hogy: Ne haragudjon hölgyem, mélységesen sajnálom, de ez az adó a rádiómra nincs beprogramozva, és mire megkeresem, félek, hogy már csak egy pár taktust fog hallani belőle. Ellenben javasolnám a Juventus adót, ami közel áll a zenei igényéhez. És ezt azért mondod, mert ezt az adót még Te is elviseled. Ha a gyerek üvölt, kiabál az autóban: Na igen, ebben nekem már nagy gyakorlatom van, mivel a feleségem tanítónő volt, és 22 év alatt, épp elégszer hallottam vízhangos iskola falak között, legalább 200 gyerek kiabálását. A cigaretta hanyagolását is finoman lehet kérni. Asszonyom, az autóm nem dohányzó, és nem szeretném, ha valamelyik nem dohányzó utasom panasszal élne társaságom felé, emiatt. Kérem bírja ki azt a 2’-et amíg megérkezünk. Aztán gondolkodjon el, hogy mit veszíthet a hátralévő időben. Szerintem a saját, és a gyerekei életét féltve úgy dobja ki az ablakon a cigarettát, mint egy kölkeit féltő nőstényoroszlán. A hangodat kismértékben, csak az ablakot tekerő gyerek esetében lehetne. Asszonyom, ha megkérhetem figyelmeztesse a gyerekét, hogy az ablaktekerőre nyáron égető szükségem lenne, ezért a fiának nem kéne mindenáron, azt ma suvenírként hazavinnie. Szerinted ki szégyellte volna el magát” Ráadásul még csak a 4. fuvar volt! A többi 16-20-at, hogy dolgoztad végig?
yoda 2008.03.20. 16:37:25 / # 52362
avatar
Úgy érzem,sokszor előfordul,hogy "nyelnem" kell a mindennapok során.Sajnos a baráti társaságom(ha lehet így nevezni)igen szűkös..Ezért arra gondoltam,itt megoszthatjuk egy(mással),amit máshol esetleg nem tudunk! Kezdetnek az első történet... Múlt hét péntek.Nyugis napnak indult.Az első három cím után viszont valami nem stimmelt..Az a bizonyos megérzés jött elő!És mégis felvettem,pedig nem kellett volna... 15 perc váratás után megérkezik a Hunny-Bunny-nagyon trendi-anyuka és a "jónevelt" 5 év körüli kisfia.Először,köszönés nélkül,a sáros cipőjével beugrálló(!)gyerekre lettem figyelmes,majd miután kellőképpen tudatosult bennem,hogy kár volt 2 órán át takarítanom az autómat,megjött Őnagysága(köszönés nélkül)...Ugyanazon az oldalon száll be,most a műanyagkárpitomat tönkretéve.Finoman rászóltam...Nem tetszett neki. Az út kb.7 perce alatt azért csak belém kötött.."Kérnék egy kis zenét!..Nem ilyet,hanem Roxit!És egy kis hangot rá!...Még!" Ezalatt a kölyök üvölt és némi hiperaktivitást tanusítva huzogatja a hátsó ablakemelőt le és fel és le és fel...A zene szól,a gyerek megőrül,a hajam hullik....na mit csinál a Kultmama?Rágyújt!Kérdés nélkül,ahogy ezt tanították otthon!SATUFÉK!!!Kisember koppan a földön,anyuci üvölt!"Most én beszélek..!Kezdetnek összegányoljátok a tiszta,közel 4 millió Ft-os autómat,majd kívánságműsor jön némi tucc-tucc zenével,mindezt a rinyáló kisfiad mellett aki csak huzatban érzi jól magát!És ezután még bunkó módjára rágyújtasz ott,ahol nem is lehetne???Kérlek,szálljatok ki innen!!!"-nyomasztó csend lett..majd jött a válasz:"Te egy antiszociális taxis vagy aki még türelmetlen is!!!B..dmeg!!!"Kiszálltak,az ajtót bevágva,ugyanazon az oldalon... Lassan lehet,hogy eljön az az idő,amikor De Niro-hoz hasonlóan kell móresre tanítani az embereket,akárcsak a Taxisofőr c. filmben?! Nosza!Beszéljük ki magunkból,hogy ne így legyen!!!

Oldalszám: 3