Hozzászólások száma: 2467
Oldalszám: 124
Témakörök > Droszt Híradó > A MINI MOBIL TITKAI A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
tomajer 2009.05.11. 11:10:15 / # 43189
Az a végeredmény:-)
coffos 2009.05.11. 10:48:32 / # 43188
avatar
Eltértünk a tárgytól :-) Szóval 42
tomajer 2009.05.11. 10:46:02 / # 43187
Ez így igaz. DE! A szolgáltató pontosan tudja mikor ki használta azt az IP-t. Más: A mai netfelhasználás mellett, szinte fix ip.ket használunk. Az ADSL akkor ad újat, ha betárcsázol. Amíg a routered tartja a kapcsolatot, nem változik. A UPC-t még rákényszeríteni is nehéz, hogy másikat adjon. A fiam szegény a múltkor két napig szenvedett vele, (valami játék miatt) és nem sikerült:-) Szóval azért vegyük komolyan, az elcsendesedett, reptéri fórumot. Nem véletlen az.
tomajer 2009.05.11. 10:38:14 / # 43186
Azért, én az IP címem se adnám ellenségem kezébe. Már ha nem akarom, hogy megtudja ki vagyok:-) Szakértő kezekben azért az egy igen kézzelfogható adat. Csak nem rendőr ismerős kell, hozzá, hanem egy bármilyen kis alkalmazott, az adott szolgáltatónál. De mi nem látjuk az IP címeket! Nem véletlenül. Pontosan tudtuk, hogy jobb ez így nekünk:-)
tomajer 2009.05.11. 10:33:22 / # 43177
Szia! Elöre jelezném, hogy Coffos 19-es hozzászólásával értek egyet!:-) De azért részletezzük egy kicsit. 1, Senkinek semmi köze hozzá, az APEH-en kívül. 2, Igaz. Szinte minden droidtartónál így van. DE! Miért is ne lehetne egy bukott vállalkozó alkalmazott? Ha te egy asztalos vagy. Csődbe mész mint vállalkozó, nem fognak a bútorgyárban alkalmazni? 3, Nem az én dolgom. Akinek tartozik, majd teszi amit tehet ez ügyben. Nekem is van aki tartozik....:-( 4, Nem tartja magát szakszervezetisnek. Beszélő viszonyban vagyunk. El szoktam neki mondani a véleményemet a dolgokról. Meg szokta hallgatni, és elmondja az ő őszinte véleményét. De ez nem publikus. /jobb is így:-)/ Sok mindent megértek, sokat nem. Nem vagyunk egyformák.

rosszqtya 2009.05.11. 10:31:56 / # 43185
avatar
[i]tehát aki fizet kérdezhet[i/] nana! az a BPTVn este a jóslás! ott lehet kérdezni, ha fizetsz! :) máshol csak fizetni lehet, de még kérdezni sem...
rosszqtya 2009.05.11. 10:30:37 / # 43184
avatar
miért nem az új nickeddel irogatsz? :-) azért kell a taxisokat mesterségesen ellehetetleníteni, hogy egyik napról a másikra éljenek, így nem marad se idejük, se pénzük tenni az érdekeik ellen. az IP meg csak ez sablonszám, mert a szolgáltatók 99%ánál változik! tehát az is lehet, hogy 2 beírás ugyan attól az emberkétől más-más IPcím! szóval az nem bizonyít semmi... az hogy ki melyiket kapja a szolgáltatótól az automatikus, tehát hiába látod a fórumon melyik IPírt, közel se biztos, hogy ua az ember :)
csogu 2009.05.11. 10:20:24 / # 43183
Az olyan, mint a személyigazolvány számod. Egy laikus kb. annyit is ér vele. Ezért muris, amikor valaki azzal ijesztget, hogy tudom ám az IP címed...megtalállak. Hááát hajrááá:-) Ez meg a személyigazolványom száma, hogy több esélyed legyen rá: AU-VII-34234 Bár ez alapján, ha van egy rendőr cimborája, akkor valóban megtalálhat, szóval a frankó személyigazolvány számodat ne add meg egy ilyen vita hevében :-) De az IP címed bátran...hajára kenheti :-)
coffos 2009.05.11. 10:15:17 / # 43182
avatar
A 4.kérdésed az konkrét... Az jut eszembe hogy az Élet, a Mindenség...Meg Minden..... a válasz : 42 D. Adams : Galaxis útikalauz stopposoknak
MCCCXCII 2009.05.11. 10:08:40 / # 43181
Te, mi az az IP cím? De most komolyan. Én eddig azt hittem, hogy az IQ Pontszám rövidítve? :-))
csogu 2009.05.11. 09:37:08 / # 43180
Istenem, még mindig itt tartunk...a látható IP címnél?:-))
csogu 2009.05.11. 09:36:03 / # 43179
Most a Józsitól függetlenül... Azért nem kérdezünk, mert: 1, A válaszokat előre tudjuk 2, A válaszok többsége köszönő viszonyban sincs a valósággal 3, A legkorrektebb válasz, amit kaphatunk a kérdéseinkre, hogy : No Comment 4, Magasról tojik mindenki a fejünkre és maximálisan igazuk is van. Amíg mi képtelenek vagyunk a saját vállalkozásunkat megvédeni, addig nem is érdemlünk mást!
misu 2009.05.11. 09:22:25 / # 43178
avatar
Tamás elsőként hozzád irom. Nem téged minősit az amit a Bakucz csinál, csinált és nem azokat az embereket akik tisztességesen, elmondják mi is történik a mai taxis életben. Viszont mélységesen felháboritó ami történik. Ti mint a hallotaxi szerkeztői miért, nem kérdeztek rá a Bucka józsitól, mi a fene történt történik itt. Miért használja ki ennyire az embereket, miért nem tud érdemleges válaszokkal szolgálni kérdéseinkre? 1, Tartozik mág az apech felé a Mobil taxi? 2, Igaz ,hogy minősithetetlen sok olyan embert alkalmaz akik sok sok pénzel tartoznak köztartozásként? 3, Mennyi embernek tartozik aki neki dolgozott és nem fizette ki munkáját. 4, Igen is mint szakszervezetes adjon magyarázatott mindenre!!!!!!!! Bakucz itt a lehetőség válaszolj, nagy érdekvédő, aki mások hátán másztál fel és most te vagy a taxis szakma szégyene!!!!!!!!!

attus 2009.05.11. 01:28:46 / # 43176
avatar
Én meg nem minősítem a beírást, nem érdekel! A Bakucz sem! Ha jól tudom még létezik a TGFSZ, tehát aki fizet kérdezhet, bár gyanítom nem biztos, hogy a taglétszám átlépi az egyet!:-)
tomajer 2009.05.11. 01:22:01 / # 43175
Én tényleg nem tudom, hogy ki ő. És nem is érdekel. Azért mert valakinek a mostani tevékenysége nem teszik, nincs jogom köztörvényes bűncselekménnyel gyanusítani! Már csak azért sem, mert akkor ezzel a többi embert is gyanúba keverem, akik ott sertepertéltek. Ha ő akkor ott volt, gondolom ismeri a Józsi elérhetőségét. Menjen oda, hívja föl, és beszélje meg vele, a problémáit!
attus 2009.05.11. 01:15:24 / # 43174
avatar
"a történet nekünk nagyon sok időnkbe, munkánkba, pénzünkbe került" Aki ezt a hozzászólást beírta az egyik ezek közül az emberek közül. Csak, hogy kicsit védjem! "Mert ebben a szakmában képtelenség bármit is tenni, mert mindenki kurva okos, mindenki tudja a frankót, de áldozni senki nem akar rá. Se időt, se munkát, se pénzt." Egyetértek! Én ezért nem is teszem többet!:-( Az okosoknak, akik szerint látszik a beírok IP címe: Ez a mondatváltás Tomajer és Gera topictárs között az ékes bizonyíték arra, hogy ez nagyon nem így van!!!
tomajer 2009.05.11. 00:55:28 / # 43173
Nna itt egy picit beleszólnék. Te fizettél a TGFSZ-ben tagdíjat? Mert jó lenne, ha csak a saját nevedben beszélnél. Emlékeim szerint a fizető kollégákat anno mind személyesen ismertük. Ők pontosan tudják, mennyi pénz jött be, és azt is, hogy mennyi költség volt. Elárulom neked, (habár gyaníthatóan semmi közöd hozzá) hogy a tizede nem jött be, mint amennyi konkrét kiadás volt. Itt most jelezném, hogy aki valaha felteszi a kérdést, hogy miért is nincs nekünk komoly szakszervezetünk, azt mostantól ide küldöm, hogy olvassa el ezt a hozzászólást. EZÉRT! Mert ebben a szakmában képtelenség bármit is tenni, mert mindenki kurva okos, mindenki tudja a frankót, de áldozni senki nem akar rá. Se időt, se munkát, se pénzt. Mindenki arra vár, hogy más kockáztasson, más kaparja ki a gesztenyét.... Ha valaki felvállalja, hogy megpróbál tenni valamit, az igen rövid idő után ezt kapja a pofájába! :-( Mindezt nem a Bakucz Józsi védelmében írtam. A mai tevékenységéről nekem is megvan a véleményem, amit több helyen elmondtam már itt a lapon. De tudnotok kell, hogy a mai Bakuczot, az ilyen hangoknak köszönhetjük!!! Viszont a TGFSZ környékén, a Józsin kívül még elég sokan tevékenykedtünk. Határozottan kikérem magunknak ezt a stílust! Az a történet nekünk nagyon sok időnkbe, munkánkba, pénzünkbe került! Értetek! Meg persze magunkért..... Kössz a hálát:-(
gera 2009.05.11. 00:11:36 / # 43172
avatar
A bakucz már nem áll szóba taxisokkal.Nagy ember lett!Azért jólenne ha elszámolna azokkal a pénzekkel amit a taxisoktol szedett be szakszervezeti tagdily gyanánt!!!!!!!! Senkiházi.

Takibá 2009.05.10. 21:18:57 / # 43171
avatar
Probálj meg odamenni a saját autoddal elhajtanak a halál f....ra .Kutyának mehetsz napi14-16000ft-ért és engedélyt kérhetsz kiszállni ha megy a hasad és majd ősszecsinálod magad.Azok az emberek akik elmennek kutyának olyan tapasztalt rutinos taxisok akik 7 számjegyű kőztartozása van megjárt minden taxitársaságot és nagy tudásába MEGETTE a valamikori autoját.Ilyenek menjen is oda.Beszéltem az egyik ilyen droiddal búszkén elmesélte hogy 380 000ft-ot keresett,gyors fejszámolás hogy26x16000ft az 413 000ft akkor még kőlcsőn kért 33000ft-ot hogy a kenyérado gazdáját megtámogassa.IGAZI IDIOTÁK.
Takibá 2009.05.10. 20:34:32 / # 43170
avatar
Bakucz csak addig obriskodik amig átmenetileg a tőbbi cég is leviszi az árakat onnantól feltolhatja magának az autóit és a saját sz....át megeheti. De miért gondoljátok hogy Ő más ember lett mint amikor taxizott.
Oldalszám: 124