Hozzászólások száma: 2467
Oldalszám: 124
Témakörök > Droszt Híradó > A MINI MOBIL TITKAI A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Mákos 2009.05.12. 01:32:37 / # 43209
avatar
Mindenki tudtára szeretném adni: -Ez nem egy szakszervezeti vitának indult.

Mákos 2009.05.12. 01:28:51 / # 43208
avatar
[front size=6]Kedves Józsi! Örömmel hallottam, hogy olvastad üzenetem. DE MÉG MINDÍG NEM KAPTAM MEG A PÉNZEM!!!

tomajer 2009.05.12. 00:18:40 / # 43207
Kis szerencsével pár nap alatt, akár tizen is összejövünk:-) A gyávábbak emilben is jelentkezhetnek nálam. Ígérem sosem adom ki őket. Habár, ugye ez már megint zsákutca. Ha még belépni is félünk, hogy fogunk cselekedni? Mindegy. tomajer kukac hallotaxi pont hu Aztán majd én szépen beírom, éppen hányan vagyunk tagjelöltek!:-) Jelzem, 500 alatt esélyünk nincs semmire. Az még 10% sincs.:-(

Sas882 2009.05.11. 23:53:31 / # 43206
avatar
külsős tanácsadó nem kell? számlaképes(még)
rosszqtya 2009.05.11. 16:54:25 / # 43205
avatar
Baoból max kaja lesz! vagyis már van! :)) kicsi kínai csirke Gung Bao módra! :))
rosszqtya 2009.05.11. 16:53:32 / # 43204
avatar
én kérek elnézést kedves skizo kollegám! :-)
pretorianus 2009.05.11. 15:35:45 / # 43203
avatar
Ez viccnek is rossz volt:-(
attus 2009.05.11. 15:21:34 / # 43202
avatar
Az kizárólag a 6x6 topic részére van fenntartva!
attus 2009.05.11. 15:19:58 / # 43201
avatar
Én megszavazlak elnöknek, ha az egyik alelnök Bao lesz!:D Csak a politikai korrektség végett, nehogy eltolódjatok valamilyen irányba! Na meg kell egy goj is!:)
pretorianus 2009.05.11. 14:20:11 / # 43200
avatar
Én belépek, lássuk mire megyünk! Olvastam itt valahol egy nagyon érdekes hsz.-t. Okos ötlet, kicsiben kell kezdeni. 15 percet mindenki kibír, kezdjük evvel! Frekventált időpontban 15 perc rádiócsend, azután talán már lehet beszélgetni a tulajokkal. A központban garantáltan megőrülnek a kezelők és talán el kezdik kapisgálni, hogy nem ülnek ők olyan magas lovon:-) A cégek megszüntetése egyébként nem lehet cél. Jó az ha tartozol valahova, jelent bizonyos védelmet. Arra kell csak rászorítani a tulajdonosokat, hogy ne csak a saját érdekeiket nézzék, hanem a mienket is. A társaságok eredetileg evvel a funkcióval jöttek létre, csak ez már elfelejtődött. Néhány minősíthetetlen tulajdonos már nem csak a céget, hanem a taxisokat is a tulajdonának tekinti, úgy gondolja akár tönkre is teheti őket a jobbágy újratermelődik. Hát nem!! Ezt kell a fejükbe verni!
tomajer 2009.05.11. 12:31:40 / # 43199
Nem szoktam magam ismételni, de most a kedvedért megteszem. Megteszem, mert gyaníthatóan ismerjük egymást, mégsem ismersz. Innen még érdemi hozzászólás, nem lett törölve! Igaz, azt én döntöm el mi az érdemi:-) Nna Sz'al: A tagdíjakból, a tizede nem jött be annak, ami konkrét, ellenőrizhető költségként ki lett fizetve. (és ebben nincs kertibútor) Megmondhatod a "Fizető tagoknak" akik nem mernek a Józsi, vagy a Gyuri elé állni, hogy a pénzetek, terembérletben, matricában, szórólapban van. Részletes elszámolásért, a Golyóhoz lehet fordulni. Habár, amilyen hangulatban mostanság van, nem ajánlom:-)
Guy Fawkes 2009.05.11. 11:54:13 / # 43198
avatar
Láthatjátok , hogy nincs valódi érdekképviselete a taxisoknak! Egy valódi érdekképviselet mellett nem volna lehetséges a jelenlegi helyzet kialakulása! Az érdekképviselet elsődleges feladata, hogy meghirdesse a rádiócsendet és új alapokra helyezze ezt a végtelenségig eltorzult rendszert! Nem kell hozzá más, csupán józan paraszti ész … Vagy mi történne akkor, ha megszerveznének egy-két tagdíj mentes hónapot? Mindenkit letiltanának és csak a seggnyaló „etikások” meg időmérők dolgoznának? Állítólag van élet az URH-n túl is... Igaz megbeszéléses alapon mennek a fuvarok … vagy beülős tarifával... Na de hát ki akarna néhány csekkes-utólag fizetős 880 Ft-os fuvart lecserélni azokra a szar „megegyezős” - beülős fuvarokra? 8 óra alatt hány címet tudsz felvenni ? Nem volna egyszerűbb, ha többen integetnének mivel telefonon nem tudják őket kiszolgálni ? Aki pedig házhoz akar taxit az fizessen felárat! Ha pedig „megéget” a diszpécser akkor szerződést szeg! – így jár a kárpótlás /üzemanyag + várakozás+ ezen teljes idő alatt elmaradt fuvarok/ összegeként ! Persze a cégeknek nem drága a te benzined sem a te időd... „Sajnálom , gyere el!” Akkor sajnálná , ha az ő fizetéséből vonnák le a tévedéseit ahogyan veletek teszik! 1 címtévesztés , vagy rossz név a telefonszámhoz ..stb ugyan annyit érne a diszpécsernek vagy a taxi társaságnak anyagilag mint neked amikor te hibázol! A meg nem váltható napokat számolhatnátok 15.000- Ft-tal ... Akkor te mondhatnád hogy „SAJNÁLOM! , de nekem is fizetnem kell ha én tévedek!” Ez volna a szakszervezet dolga ,hogy egy ilyet megszervezzen és egy egészen más tárgyalási pozícióba kerüljetek a T.SZ.T.-kel! Nincs helye többé semmilyen inkorrekt szabálynak vagy zsarnokoskodásnak a TSZT részéről! Ez persze nem munkabeszüntetés, mivel mindenki dolgozna csak nem rádióról... A híradók bemondanák hogy a Taxisok megértésüket kérik a körülmények miatt de nem áll módjukban tovább együttműködni a jelenlegi rendszerben TSZT-kel ezért nem fogadnak a továbbiakban telefonos rendeléseket! A szolgáltatás az utcáról folyamatosan igénybe vehető New York-i taxi sűrűséggel! Üdvözlettel: A Magyar Taxisok Érdekképviselete! Guy Fawkes

málna 2009.05.11. 11:51:10 / # 43196
avatar
Nosza! 33 Ft egy napra!Ennyit talán még ki lehet termelni... :)))

tomajer 2009.05.11. 11:47:29 / # 43197
Délután megyek a Gyurihoz, a belépési nyilatkozatokért. Jelzem előre, havi 1000.- azaz egyezer forint a tagdíj! Lássuk mennyien leszünk.
gera 2009.05.11. 11:47:08 / # 43195
avatar
Valoban.Amig taxizott egy önzetlen,szeretettre méltó ember volt.Nagyon irigyeltem a higgatságát a tisztánlátását,korrektségét.Ezért is álltam mögé a szakszervezet ügyében.De azóta! Nem áll szóba a TAXISSAL!Sajnálom..
gera 2009.05.11. 11:34:21 / # 43194
avatar
Hmm.. Igen,én fizettem tagdijat.Semmi közöm?Hmm.. Sokat dolgoztam én azért a szakszervezetért,sokat halgatok azota is a FIZETŐ tagoktol,hogy "akkor most linkre fizettünk?mi lett a pénzünkel?" Mondjuk nem az én kertemben van a kertibútor amit a TAGDIJFIZTŐK pénzéböl vett a T.vezetőség! Ja!Nekem majdnem ráment a munkahelyem!Mert felválaltam a TGFSZT-t.Na,nem baj. Bár lehet,hogy ezt is törlitek..
pretorianus 2009.05.11. 11:33:08 / # 43193
avatar
"De tudnotok kell, hogy a mai Bakuczot, az ilyen hangoknak köszönhetjük!!" Na kérem! Nem védem Bakucz Józsi mostani tevékenységét, mert nem ismerem. Nem mondok véleményt róla hallomásból, mert sosem voltam és reményeim szerint sosem leszek Minimobilos. De: Alá kell támasztanom Tamás fenti mondatát. A Józsival dolgoztam együtt több évet, mikor még taxizott. Egy igazi, jó lelkű belevaló haver, kolléga volt, aki soha nem tétovázott, ha segíteni kellett valakinek. Ha olyan lett, mint írtátok, akkor annak oka van. Oka van , ha a saját hasznát és érdekeit nézi a tietek helyett. Miért tenne másként? Ti mit tettetek őérte, vagy legalább mit akartatok tenni? Semmit! Ő legalább megpróbálta, meg is kapta érte a szart a pofájába tőletek. Szóval, hátrább az agarakkal. Előbb gondolkozik, aztán pofázik! Kérem!!
málna 2009.05.11. 11:26:14 / # 43192
avatar
Akkor én meg is ragadnám az alkalmat,és felterjeszteném saját magam erre a posztra.Van némi rálátásom a problémákra,a pénzt a neveltetésem végett jól kezelem,ha kell kiabálni is tudok,és van egy föld-levegő ballisztikus rakétám is a konkurensek ellen.Kiváló dolgozó voltam eddig,jók a kapcsolataim,erről papírom is van..Fantasztikus diktárori struktúrát vezetnék be,ellenvetés nincs! Jelige:Kemény Kéz. :))) Komolyra fordítva a szót...Ne másra várjunk,hogy belépjen a templom ajtaján,ha mi akarunk vezekelni!Nosza,szépen egymás után! Belépni,ha mondom!:)))))
tomajer 2009.05.11. 11:14:32 / # 43191
[b][font size=3]Most beszéltem a Bakucz Józsival. Azt mondta, a TGFSZ él, és virul...vagyis hibernált állapotban van. Ha valaki, vagy valakik éreznek erőt, és elhivatottságot a munkához, fusson neki. Nálam lehet jelenkezni, és ha összejön egy taggyűlésre való ember, máris lehet új elnököt választani.[/font][/b]

coffos 2009.05.11. 11:11:39 / # 43190
avatar
Végre egy művelt ember :-DDD
Oldalszám: 124