Hozzászólások száma: 21
Ugrás a hírhez Oldalszám: 2
Témakörök > Hírek fórumai > Taxislassító tüntetést tartottak az utasok A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
R005 2012.06.10. 14:58:17 / # 42185
avatar
Ebből is látszik ,hogy a kib@szott bagoly mondja a verébnek ,hogy nagyfejű! A városvezetés (élükön a taplóssal) elvárja ,hogy nekünk MAKRÓ vállalkozóknak legyen pénzünk a hülyeségeikre,de nekik a közös vagyonból sem telik a feladatuk teljesítésére! (persze mert kell nekik,hogy ellopják! IMF-lé is arra kell nekik...) :(
művészúr 2012.06.10. 13:26:57 / # 42184
avatar
:-) Akkor lesz még néhány jó kanyarod... Sok sikert!
turul 2012.06.10. 11:59:14 / # 42183
Művészúr kérem Nem mondod komolyan,hogy ez idegesített fel: "legkorábban 2013 végére szűnhetnek meg az áldatlan állapotok a fővárosi Baross téren, amely 2008 márciusa óta van lezárva a 4-es metró építése miatt. A BKV újra kiírta közbeszerzését a tér rendezésére, amit másfél év alatt kell elvégezni.el:" Én ezért nem vagyok ideges.Egy sereg jó fuvarom volt a Baross térre.Visszatérő turisták jöttek fotózni,mert nem hitték el,hogy ennyi év után még mindíg ilyen ótvar a hely.Tehát túrista látványosság lett az ÓTVARBÓL.Minden jó valamire.Ez is.Nekem fuvar,másnak szégyen. Na üdv.
nagyonkedves 2012.06.10. 03:31:49 / # 42182
avatar
Nekem jó így, ahogy van. Imádom ezt a mocskos tahó multikulti felfordulást itten. Edzésben tart. :)))
csogu 2012.06.09. 14:27:53 / # 42181
:-)) Nézd, amit egyszer leírtak, az már vagy megtörtént, esetleg most történik, illetve meg fog történni.
művészúr 2012.06.09. 14:05:20 / # 42180
avatar
Köszi! Csak gratulálni tudok az illetékeseknek, hiszen a keló, az első számú nemzetközi érkezési pályaudvarunk. Hajrá országimázs! Én, ha egy jó érzésű "nem diszkont auslander lennék", kijönnék, mosolyognék egy kövéret, fotóra még az sd kártyámat sem pazarolnám és úgy húznék el innen, mint a vadlibák! SZÉGYENLETES! Azt nem tudom elképzelni, hogy legalább a kulturált módon való megközelítést nem lehetne megoldani! Gyerekkoromból még emlékszem, mekkora korszerűség jellemezte azt a környéket... Persze az egész város nem ilyen pudva, lelakott szemétdomb volt - beleértve az egész átgondolatlan forgalmi rendű belvárost is - BRAVÓ ANTI!!! Mindegy, nem érdekel, maradok kültelki bunkó!
hiénakutya 2012.06.09. 13:41:46 / # 42176

művészúr 2012.06.09. 13:25:17 / # 42179
avatar
Az Ikarus nem azért áll meg, hanem mert lerobbanni készül, szegény. Azon a vidéken egyébként még 20 km / h - val is csak óvatosan lehet haladni... Tényleg, nem tudni mikor rendeződnek ott a sorok? Arra nem is folyik semmilyen munka - igaz, a tér belsejében sem... :-)
nagyonkedves 2012.06.09. 09:14:47 / # 42167
avatar
Ó, de ebből az árulkodó viselkedésből túl könnyen rájönnék, hogy te vagy az. :D Viszont lehet, hogy eggyel hamarabb jutnék sorszámhoz a postán. :D Megfontolandó...

nagyonkedves 2012.06.09. 09:06:01 / # 42169
avatar
Ja... Hibátlan - de nem mű - fogsor is van a kreszben? Sajnos megfelelek...sőőőt épp a múlt hónapban políroztattam fényesre a kis drágáimat. Lehet ezúttal kivételesen mégsem bennem van a hiba. :D

6ker 2012.06.09. 09:05:33 / # 42166
avatar
Ugye nem nyaltad be ezt a baromságot?

Bao 2012.06.09. 08:44:44 / # 42178
avatar
Lehet a mosolyod nem elég meggyőző... :)
MCCCXCII 2012.06.09. 07:57:22 / # 42177
Én, minden esetben megállok. Sőt a 30-as táblát is betartom. Tessen akkor arra jönni, amikor én is arra megyek. :DD
nagyonkedves 2012.06.09. 01:03:55 / # 42175
avatar
Bocsi, helyesen: "taxis még sose állt meg, hogy átengedjen"
nagyonkedves 2012.06.08. 23:11:48 / # 42168
avatar
5. Van ott a Thököly-Verseny sarkon egy zebra. Én ott elég sűrűn mászkálok és bár mindég a lehető legszebb legmosolygósabb képemet mutatom már a járdaszegélyen inogva akár, ottan kérem taxi még sose állt hogy átengedjen, nem hogy integetett volna. A haccázméter hosszú roncs ikarusok százmillió utassal na azok kivétel nélkül megállnak akkor is ha fütyörészve nézegetem a ridikülkirakatot félig háttal nekik. Biztos meglátják a csekket a kezemben hogy má megin a postára megyek. :D
MCCCXCII 2012.06.08. 22:35:08 / # 42165
Na éppen itt az ideje a megfelelő időben, és megfelelő ideig járó taxiórák bevezetésének. 1. Ha megyek egy rendelésre, akkor már foglalt vagyok. Tehát órának járni kell. 2. Ha lassan pakolja csomagjait, amit vinni akar, pakolja lassan. Taxióra már ketyeg. 3. Megérkezéskor nem fizet, majd pakol, hanem pakol, majd fizet. Addig megy óra, amíg csomag van a kocsiban. 4. Lehet, sok nem létező címre rendelni kocsit. Lehet, hogy a cím létezik, csak az utas nem. De, ennek egy ellenszere van. Nem kell nyomni a címekre. Majd rászoknak, hogy utcán is be lehet ülni egy taxiba, ha nagyon muszáj. Mégpedig úgy, hogy odamennek a szabad kocsihoz, vagy leintik, ha éppen arra gurul egy szabad. Persze az előleget mutogatva a várható viteldíj fedezetére, nem pedig a kedvezményezett kártyát lobogtatni. 5. Továbbá messze menően betartani a KRESZ szabályait. Főleg, ami gyalogosok előnyét jelenti. Ha meglátunk bárhol egy gyalogost, aki képes felével az úttest felé fordulva áll a járda szélétől egy méteren belül. Megállunk és udvariasan intünk, hogy átmehet. Ezt az integetést addig folytatjuk, amíg nem fordít hátat az úttestnek. (Kipróbáltam, működik.) 6. Egy útvonalról való elkanyarodásnál szintén nagyon figyeljünk a gyalogosokra. Lehetőleg úgy álljunk meg, olyan távolságra, hogy a gyalogosok „ne érezzék” magukat veszélyeztetve. De, lehetőleg inkább úgy, hogy mögöttünk senki ne tudjon tovább haladni egyenesen abban a sávban, amit addig használtunk. 7. Autós társainkra is több figyelmet fordítsunk. Egy főútvonalon, vagy egy védett útvonalon haladva nem kell mindenáron élni az elsőbbségünkkel. Engedjük szegény gyakorlatlanabb autós társunkat haladni célja felé. 8. A kerékpárosokról se feledkezzünk meg. Ha egy elénk vág a hátunk mögül a lámpánál, akkor szépen kísérjük őt az ő tempójában. Ne veszélyeztessük azzal a testi épségét, hogy megpróbáljuk visszaelőzni. 9. Ha egy kerékpáros, egy olyan utcában jön velünk szemben, ahol azt nem jelölték külön táblával, akkor ne legyünk restek még a találkozás előtt megállni, és szépen kivárni, amíg a kerékpáros biztonságosan elhalad mellettünk. Csak ezután folytassuk utunkat. Nos, nekem hirtelen csak ezek jutottak az eszembe. Lehet további hasznos ötleteket közkincsé tenni. Ja, és ezekhez még csak engedély sem szükséges. Az egész város garantáltan egy nagy dugó lesz. Így legalább segítünk Pista bácsinak keresztülnyomatni a dugódíj bevezetését. Mellesleg a 4-es pontot szerintem alkalmazták ma (2012-06-08 18:55) a Főtaxinál is. Mert volt egy rendelés a Béke-Fáy sarokra a Fehér Angyal sörözőbe. A sarkon van egy söröző, de annak Megálló a neve.

kifu 2012.06.08. 20:28:03 / # 42170
avatar
Ez a zsinagógás nemzeti taxis rész tetszett a legjobban. Ezek szerint aki ott dolgozik az ő szemükben náci, de tovább megyek , ha te szereted a hazád máris fajgyűlölő geci vagy szép világ ez.

Bao 2012.06.08. 18:16:29 / # 42174
avatar
Kik lehettek ezek az "utasok"? :) Hú de megszívatták a nemzetit...

csogu 2012.06.08. 18:14:07 / # 42173
Nekem ennél az akváriumos dolognál sántít a sztori...
krapek70 2012.06.08. 18:10:35 / # 42172
avatar
Kezdetnek nem rossz:-))) de mondjuk a leirtak alapján akváriummal az ölében és verést tett kilátásba:-)))) Na ez az a fajta "utas" aki eleve nem ülne be ilyen pakkal a kocsimba és a csomagtartóba sem. Irány gyalog. Ilyenkor megkérdezem tőle: Ha beveszed a keverőt, hogy veszed a levegőt?! :-))) Talán nem sokan dőltek be a fiúk?! Jelentkezhetne aki beleesett eme csapdába!
Oldalszám: 2