Hozzászólások száma: 103
Ugrás a hírhez Oldalszám: 6
Témakörök > Hírek fórumai > Éjszakai razziát tart a fővárosban a rendőrség A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
jajmán 2008.09.02. 09:19:48 / # 38220
avatar
Köszönöm a kioktatást!Még csak húsz éve taxizom,nekem sok minden újdonság amit leirtál... Most már tudom kitöl kérdezzek ha valamit nem tudok.. Amúgy,nem vagyunk kollégák!Szigorúan versenytársak,üzleti ellenfelek! Látom nem tudod értelmezni az irásomat.Nem rágalmaztam,nem feltételeztem,csupán idéztem a kis dagi szavait!Ezt is csak azért,hogy átérezd a tisztességröl fröcsögő soraidat.. Ti még sehol sem voltatok,amikor még tisztességesen dolgozott minden taxis!Ti már sehol sem lesztek,mikor újra visszaszerezzük a miattatok elvesztett becsületünket!
Bao 2008.09.02. 07:37:11 / # 38219
avatar
Bár én sem vagyok előítéletektől mentes... A kis köpcössel(alacsony kigyúrt figura) én is találkoztam már,nem volt barátságtalan,bár kicsit meglepett.. Lehet selmit olvasva értem tevékenységét.. :)
Bao 2008.09.02. 07:31:59 / # 38218
avatar
Megszólaltak a Margit sziget déli részén állomásozó mezítlábas kollégák. Talán lehetne nekik is egy topikjuk,ahol előítéletektől mentesen lehetne velük értekezni! UFF! :)

törölt felh. 2008.09.02. 02:21:22 / # 38217
avatar
Téged sem fog a nevére venni Lőrincze Lajos,abban biztos lehetsz.Egyébként a kisköpcös, meg tényleg egyszer emberére fog találni,addig arcoskodik.És,ha már ennyire vágod a taxis"etikát",akkor máskor ne nyuld le az "én helyemről" te sem a fuvart,mégha nő is vagy...
selmi 2008.09.02. 00:32:07 / # 38216
avatar
Nemkár-nak üzenem,hogy igen vissza megyünk,és kockáztatunk.Ha figyelni is szoktál minket akkor jól láthatod,hogy ha jön a rendőr mi elhúzunk.Nem csak a cégeseket büntetik,hanem mindenkit aki oda be hajt!Csak az a kérdés mikor ki van szolgálatban.Van aki nem attól érzi jól magát hogy ki oszt pár csekket,hanem békén hagy.Ez nagyon ritka!Ha ott állunk figyelünk és vagy szerencsénk van vagy nem! Vagy észre vesszük őket időben és elmegyünk vagy igy jártunk.Azt meg határozottan vissza utasítom hogy 16 ezerért megyünk ahogy te feltételezed!Adná isten hogy egyszer lehetőséged legyen egy fuvarunk után rá pillantani a taxi órára Meglepődnél és nem győznél bocsánatot kérni.Mi nem az a csapat vagyuk!!!!!!!!!!Ha észre vetted a rendőrök egész nyáron azzal voltak el foglalva hogy szívassanak meg miket taxisokat.Nem csak a szigeten ,mindenhol.Ezért említettem a múltkori sztorit mikor kiszirénázott,ki villogott a rendőr a busz sávból,ahol én mehetek ő nem.Ha szólsz akkor úgyis talál valamit amivel beléd köthet. Kedves nagytudású JAJMÁN kollégám! Nem tudom te mióta taxizol,de ha régóta akkor tudnod kell,hogy a fizetős hely nem azt jelenti,hogy a rendőrnek fizetsz!Ajánlom figyelmedbe az oktogonos vagy a mamutos kollégákat ,ők el tudják mesélni neked hogyan működnek a dolgok.A feltételezés is nagyom durva!Kiváncsi lennék ezt egy rendőr előtt hogy magyaráznád ki,hogy te mivel vagdalódzol!Nem jönnél ki jól belőle az biztos,u úgyhogy gondold végig mivel gyanusítgatsz meg embereket!TE IS FIZETSZ OKOSKA!Egy cégnek.Nem?Ennyit a vetítésről!!!!!A kis mercis kollégám meg tedd össze a két kezed meg a hozzád hasonló kollégád is ,hogy nem bent ül az autójába ,hanem azzal van elfoglalva,hogy forgalmat irányít!Ha eddig nem tette volna velünk együtt ,akkor nem csak ennyi büntetés lett volna kiosztva a lejárón.Ugy szoktatok megállni ugyanis a lejárónál hogy pont a kamera jól láthasson titeket,mintha ezt tanították volna a cégeteknél.Ha nem mondja nektek hogy menjetek lejjebb ,lestetek volna ki a fejetekből ,mikor a postás hozza a feljelentéseteket!Ugye milyen pöcs ez a mercis?Ja és a szabadjelzőt meg azért kell le kapcsolni,mert mivel így is félni kell a rendőröktől, ne legyenek még ingerelve azzal is hogy az egész híd világit a csillárunktól.MI IS LEKAPCSOLJUK!!!!Tudod csak hogy még többet tudj el mondom,hogy az egyik rendőrt az izgatja ha ég a szabadjelző,a másikat ha a lejárón állunk,aztán van akit az bánt ha a hídon állunk,van aki nem tud sehogy sem elviselni minket.A pöcs kollégám egyébként szívesen beszélget veled erről személyesen is.Ha problémád van keresd meg nyugodtan,de bárkit a csapatból.És ha még ezt sem tudnád el mesélem neked hogy SAJNOS!!!!!! hosszú évek óta mindenkinek meg van a saját helye!Lehet hogy igazságtalan,nem etikus,és kifejezetten ingerlő,de azt hiszem hogy ha akkor amikor ez elkezdődött nem tudtál változtatni rajta, és senki sem tudott, hallgatott mint aki maga alá kakilt,és talán csak úgy mint te most egy fórumon ,névtelenül adott hangot a nemtetszésének ,akkor már nem is fogsz.És természetesen mivel ő a nagymezőben dolgozik évek óta ,és várja a fuvart nem fogja neked le nyelni hogy mikor te arra gurulsz megálsz és be pakolod az utasokat!Hol élsz ember???Van hely a városban ahol ezt megteheted úgy hogy ne húzzák le a bőrödet?!?!!Ha ő nem megy oda ahol te dolgozol, és nem veszi ki a pénzt a zsebedből ez tőled éppen úgy el várható.Vagy megakarod váltani a világot egyedül? Majd te megmutatod??Én sem állok meg olyan helyen ahol látom hogy a kolléga várakozik.Tovább hajtok,mert így tisztességes a jelenlegi taxis kúlturánkban.Bár az éhesség nagy úr .ugye???De esküszöm neked ha neked sikerül változtani a dolgokon elsőként fogok gratulálni.Csak aztán nehogy te nézz be valamit de nagyon.!!!!!!

jajmán 2008.08.24. 06:41:24 / # 38212
avatar
Most miért próbálsz vetiteni?Senkit nem fizettek le?A kombi mercis kollegád a kis dagi,akiben egy közlekedési rendőr veszett el/mindig irányít/,ő mondta,hogy"mi fizetünk ezért ti kapcsoljátok le a csillárt!"Amúgy az a pöcs egyszer nagyon benézi,már nem sok kell neki!Nem kellene neki mindenhol a TAXISOKAT b@szogatni!!Képes tolatni a nagymezőben 200 métert és megkérdezi:minek vagy itt?

Anyuka 2008.08.24. 05:48:22 / # 38215
avatar
Szia! Azért arra kíváncsi lettem volna, hogy milyen hatályos jogszabályra hivatkozva bűntetett volna meg a buszsávban utas ki vagy be-szállításáért.??? Ugyanis pont ez az ami miatt megengedték nekünk (és nem azért, hogy gyorsabban haladjunk, mert az senkit nem érdekel:)) a buszsáv használatát, hogy ne zavarjuk vele a forgalmat.
nemkar 2008.08.24. 05:34:24 / # 38214
avatar
Ne haragudj, de hogy tudjátok kitermelni a többszörös büntetést? Akit már 2x megbüntettek az 3-madszorra is visszamegy? Ha nem vesztek meg senkit, miért vagytok ott? Egy szigeti lejáró - Honvéd u. 16e ft? Akkor talán. Valahogy mindig csak azt látjuk, hogy a rndőrök, csak a céges taxisokat büntetik, és utána elhajtják! Ti kifizetitek a büntetést, és utána reggelig maradhattok? Titeket, miért nem hajtanak el? Én már hónapok óta csak a Tátra u.-i buszmegállóig viszem a kedves utasaimat, és onnan buszozzanak fel 1 megállót! Viszont, akkor sem veszek fel szigeti lejárós rendeléseket, ha cigánygyerekek is hullanak az égből! Lehetek, akár 20 m-re a lejárótól!
selmi 2008.08.24. 03:20:30 / # 38213
avatar
Sziasztok!Úgy olvasom,hogy sokan közületek meg vannak győződve arról,hogy a szigeti lejárón dolgozó mezitlábas kollégák tudják korrumpálni a rendőrséget és azért tudunk dolgozni ott.NEM TUDUNK!Bár nem hiszem hogy ettől bárki is nyugodtabban alszik,de sajnos minket is büntetnek rendesen.Nincs közülünk olyan aki ne kapott volna egy tízezres csekket(többször is) vagy feljelentést.Van olyan rendőr akinek az szúrja a szemét hogy a lejárón dolgozunk,de a hídon való megállásért nem szól,van aki azt mondja inkább a lejárón álljunk ne a hídon.És van olyan is aki nem engedi ezt se azt se.Egyik kollégát úgy büntette meg a kedves KMB-s hogy köpött egy jó nagyot és közölte csak azért kap büntetést mert utálja a taxisokat.Nem egy hivatalos helyen kérünk ez ügyben segítséget, a ti ( cégesek)érdeketekben is mivel mi, akik ott dolgozunk kevesek vagyunk ahhoz hogy az ott szórakozó utasokat el tudjuk szállítani.Még nem kaptunk választ!Várunk.De mit mondjak,nem csak ott vannak ránk állva.Mindenhol.Buszsávban akartam kitenni az utast,egyik lábbal már kint volt. Mögöttem a rendőr kék villogóval,szirénázva jelezte hogy bizony ezt sem tehetem meg. Tehát ha hiszitek ha nem, kockáztatunk minden este,mert nem vettünk meg senkit!

Fox 2008.07.19. 17:58:33 / # 38211
avatar
MSN :)
csogu 2008.07.19. 17:44:34 / # 38210
Én nem akarom a Palit megtalálni, na meg ahonnan ő dolgozik, ott csak beülős van, én meg inkább URH-ról nyomom.
Kempes 2008.07.19. 17:40:23 / # 38209
avatar
Tekintetes Horváth úrat megtalálód minden ólyan hejjen ahol utas felbúkkanása várható. Rajta tartja a kezét a szakma űtőerén.
tomajer 2008.07.19. 17:39:50 / # 38208
Kikapcsoltam a számítógépet iss:-)))
csogu 2008.07.19. 17:38:16 / # 38207
Semmi rosszat sem írtam, ne cukkold ellenem kérlek a Palit!!!
tomajer 2008.07.19. 17:34:06 / # 38206
Kikapcsoltam a telefont! :-)
csogu 2008.07.19. 17:31:13 / # 38205
Én a nagytiszteletű Horváth Paliról semmit sem tudok, és semmit sem mondok! Amennyiben onnan dolgozik, akkor ezt csak azért teszi, hogy védje a mezítlábas taxisok érdekeit és az utasokét, hogy azonnal legyen nekik ott taxi, aki igaz hogy a céges tarifa 2x 3x 4x-eséért viszi őket haza, de ez is a taxisok érdeke.
Fox 2008.07.19. 17:26:15 / # 38204
avatar
Tök mindegy hogy mi, legyen indokuk elküldeni! A hiénákkal meg lepacsiznak szépen, a lényeg hogy a céges ne tudjon sehol megállni, sejtettem hogy idővel az egész városban leszállnak majd a gépek ha érted.. Szerinted igaz hogy a HP onnan hiénázik? Mármint a szigetről? Lehet hogy le vagyok maradva, nekem csak tegnap mondták :D
csogu 2008.07.19. 17:24:48 / # 38203
Biztos az is természetvédelmi terület:-))
Fox 2008.07.19. 17:17:47 / # 38202
avatar
Emlékezz vissza a múlt hétre, akkor az OTP és a Match elöl is elküldték a kollégákat a rendőrök mert ott sem szabályos várakozni.
tomajer 2008.07.19. 13:01:42 / # 38201
Nekünk, nincs ilyen védett belvárosunk. Hacsak a Váci utcát nem számítjuk annak. Azért az értékeiket jobban megbecsülő városokban, kb a kiskörúton belüli rész, (Bajcsyt is beleértve) autóval megközelíthetetlen. Mármint "halandóknak" /tehát, pl. a Ricsi bemehet:-)/ És a szórakozóhelyek ott vannak bent.
Oldalszám: 6