Hozzászólások száma: 103
Ugrás a hírhez Oldalszám: 6
Témakörök > Hírek fórumai > Éjszakai razziát tart a fővárosban a rendőrség A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
tomajer 2008.07.13. 15:03:51 / # 38146
tomajer válasz | 2008.07.13. 14:55:17 (488) Csumikám, drága haverom! Tilos oda befordulni? TILOS! Befordultál? BE! Igazuk volt, hogy megbüntettek? IGEN! Mit kellett volna tenned? NEM TUDOM! Kovács indián Zoltán, azt mondja, hogy ha oda akarnak utazni a "kedvesek" már indulás előtt megkérdezi tőlük, hogy a pesti, vagy a budai oldalon szeretnének- e kiszállni. Nem tudom, mik a reakciók?!?:-) Én a hídon szoktam kitenni őket, amennyire lehet kihúzódva a szélére. Így, ha "ellenséget" látok, (vagy számlát akar kérni a "kedves") azonnal tovább tudom tolni a bringát, ha kell utasokkal együtt. Akkor már nem szoktak szólni, hisz ők is látják amit én. De kövezés ide, kövezés oda, valami rendet kell vágni, ezt el kell ismernünk. Hogy a helyi mezitlábasok megint "megoldották" valahogy, ehhez nincs mit hozzáfűzni.
tomajer 2008.07.13. 15:02:51 / # 38145
Ez pl: Csumi válasz | 2008.07.13. 14:24:07 (487) "Nna sz'al, lehet hogy meg fogtok kövezni, de azt kell hogy mondjam: Épp ideje volt, hogy ne a helyi korrupt rendőrre legyen bízva kit büntet meg, és kit nem vesz észre.! " Na Én már keresem is a követ! Velem történt csütörtök éjjel. Két autós rendelés Podmaniczky,-Bajza sarok. Egyiknek felveszem, odamegyek, várunk a kollegával, aránylag nem is túl sokára megjelennek az utasok, és bemondják az uticélt: Magithíd, szigeti lejáró. Pikk pakk oda érünk, és miután nem akartam feltartani a híd forgalmát, befordultam a szigeti lejáróra, és csak annyi helyet hagyva, hogy a másik autó is beférjen, megálltam.. Fizettek, (jattal együtt 1000-Ft)kiszálltak. akkor látom, hogy szemben a túloldalon, ahol a mezítlábasok szoktak állni, ott áll egy rendőrségi mikrobusz ( Tilosban), és tele a lejáró zsaruval. Na bakker! Most mit csináljak? Forduljak meg a záróvonalon a rendőr autó előtt, vagy csurogjak beljebb megfordulni. Én barom, nem akartam hergelni Őket a + záróvonallal, és elindultam. A kollegám, (Ő tette jól) nem foglalkozott a záróvonallal, rendőr autóval, megfordult ott ahol volt, és L. Nekem meg máris integet a szerv, hogy álljak meg, "Közuti ellenőrzés!" Nem szaporítom a szót, 6000-Ft-os csekk lett a vége.. Tomajer szerint ez így rendben is van, hisz nekünk sem szabad szabálytalankodni. Ezzel egyet is tudnék érteni, de akkor hol tegyem ki az utast, ha Ő meg a szigetre menne szórakozni? Na mindegy.. Másnap éjjel mit ad Isten, megyek át a Margit hídon, a szigeti lejáró üres, ill, csak rendőrök állnak bent, ellenben a HÍD(!!!!!)na az tele elakadás jelzős, villamos sínen, hídon a sávban álldogáló mezitlábassal! A rendőröktől 40 méterre! Most akkor? Mit lehet, és mit nem? ..és főleg KINEK? Ennyit a korrupció ellenes akcióról..... Na hol is egy kő? :-) Előzmény: tomajer 2008-07-13 12:07:42 (486)

tomajer 2008.07.13. 15:00:21 / # 38144
Rimánkodva kérem, hogy az éjszakai rendőri attakkal, és az én megkövezésemmel kapcsolatos írásokat ide tegyétek, hogy egy helyen legyenek, és ne offoljuk szét a többi topicot!

Oldalszám: 6