Hozzászólások száma: 257
Ugrás a hírhez Oldalszám: 13
Témakörök > Hírek fórumai > TaxiLike, az alternatíva! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
baupexim1 2012.10.03. 22:28:21 / # 37628
avatar
miért ne lenne igaz? már 20 ember letöltötte a programot:))
tomajer 2012.10.03. 20:36:49 / # 37627
És miért hazudnék???
haliho 2012.10.03. 20:32:47 / # 37612
avatar
Az csak mese, hogy két fuvart vittél ! Én már hat fuvart vittem, a saját telóról hívtam és a ZTE-vel jelentkeztem rá. Te is így vittél vele két fuvart.

tomajer 2012.10.03. 20:06:06 / # 37626
Kicsit összefüggéstelen voltál, de kibogozom:-) Nna sz'al, hogy a 14 másodperc kevés, egyértelmű. Szóltam, sokszor. Talán komolyan veszik. Futhat háttérben, működik is... csak épp nem kerül elő a 14 sec alatt. Tehát, így gyakorlatilag nem futhat háttérben. Itt van leírva, hogy töltőn kell lennie. Ezt én fedeztem fel. És még akkor is be kell menni a beállításokba és átállítani, hogy ha töltőn van ne menjen aludni..... Androidra lehet feltenni. Ennyi. Ha érdekel, veszel androidot. Hogy előbb utóbb emelnek e? Nna ezt nem tudhatjuk. Ha annyi meló lesz, hogy azt megtehetik, akkor majd beszélünk róla:-)
tomajer 2012.10.03. 20:00:49 / # 37625
Amit ki tudtam deríteni annyi, hogy a Zengó Zoli előremenekült. Azt gondolta, okosabb, ha felteteti mindenkivel, oszt kész. lehet hogy bejön neki. De mint itt már is láthatjuk, felkerült olyanoknak akik nem akarták Így azonnal van ellentábor... mert ami kötelező, azt nem szeretjük. Nézd meg Rosszqtyát. Nem javítani akar rajta, hanem fikázza. Pedig semmi oka rá, ha akarja használni használja, ha nem akarja kikapcsolja. De ő fikázni akar:-)
rosszqtya 2012.10.03. 19:47:36 / # 37624
avatar
persze 14 sec alatt majd nézegetem, hogy mit tesz ki a térkép... közben vezetek, utast hallgatom és még az urh-ra is figyelek hátha... egyébként te "hozzáértő" áruld már el ha a menüre nyomsz, akkor miért van benne a "háttérben" ha olyannyira legfölül kell futnia!? jah öngól, mi!? :DDD hol van leírva hogy egy telónak folyamatosan töltőn kell lennie!? de mivel okoskata voltál, míg találkozunk, addig találd ki, hogy kell feltenni egy sonyRXon P990i-re ezt a programot (saját teló)! ja hogy nem megy!? jah majd veszek ezért még egy telót és akkor már 3 telóval +GPS fogok sétálni, mert olyan kurva gazdag vagyok! a cégfüggetlenségről meg annyit, hogy MÉG ingyenes, de megint lesz egy újabb platform, ahova be lehet fizetni a tagdíjat... most még darab szám alapján X pénzért, előbb utóbb csak itt is emelnek... és még ragozhatnám...
törölt felh. 2012.10.03. 19:43:32 / # 37622
avatar
Miután a videóban szereplö alkalmazás már szerepelt itt a hallon ezért nem gondolom, hogy valakinek sértené az érdekét. De egy jó ötlet a reklámozásra.

törölt felh. 2012.10.03. 19:33:36 / # 37621
avatar
Az már kiderült, hogy a hatcóhatosoknak miért kötelezö?

tomajer 2012.10.03. 19:10:01 / # 37620
Vázoltam. Persze teljesen cégfüggetlen nem lehet ugye... ez is egy cég. Egyszer pénzt fog kérni a fuvarokért. Ne higgye senki, hogy jótékonysági intézményről beszélünk. Csak a felépítése lesz teljesen más mint az eddigiek.
MrBadGuy 2012.10.03. 18:57:57 / # 37619
avatar
Like-olom! És vázoltad nekik, hogy ha teljesen cégfüggetlen lenne az mekkora lehetőség lenne a mai magyar piacon? Asszem ha ezt átlátnák, szívesebben vennék figyelembe a taxis oldali igényeket is...
tomajer 2012.10.03. 17:34:17 / # 37618
Természetesen a TaxiLike. Ígéretük szerint készül egy reklámfilm, az fog menni a kertévéken, és ütöm a fejüket a gugli, etarget, fészbúk reklámokért. Azt mondják, ez természetes! Háát majd meglássuk. Az persze nem baj, ha mi is terjesszük az ismeretségi körünkben..pl. fészbúk, iwiw.
szega 2012.10.03. 17:10:08 / # 37617
avatar
Tomi? Utaskák körében ezt ki népszerűsíti?
tomajer 2012.10.03. 15:47:40 / # 37616
Nno sikerült, a hozzáértésedet, és a toleranciádat megint reklámoznod:-) Kifagy, ha nem ő van legfelül. Igen. neki kell legfelül lennie. Ez sajnos így van. De ne a 6x6-os zte re tedd, hanem a saját telefonodra, és máris lehet legfelül. Sőt. sajnos még ez se elég neki. Ahhoz, hogy ne tegye magát háttérbe automatikusan, folyamatosan usb-n kell lennie. Tehát a kocsiban töltőn van a teló, ha a like-ot használom. Ha nem téged választott, de rá két secre ott a cím, akkor a kedves utas játszik vele. Ne felejtsd el, hogy ők is csak tanulják, próbálgatják... és igen játszanak is vele. Házszám nélkül.... bosszantó. De megint nem veszed figyelembe, hogy nem ő adja meg a címet, hanem a gps. Ha ott nem talál házazámot, nem ad hozzá. Fent a cím mellett van egy kis lefelenyíl, ráböksz, és kiadja térképen... máris látod hova tedd. De persze van ezer hibája.... pl. apróka betűk, kevés a 14 másodperc, elolvasni, dönteni, túl nagy a kör akinek kimegy a cím.... sok sok mindent mondam, mondtunk nekik... idővel az új frissítésekbe talán figyelembe is veszik. Nnade ettől még nem kalap xar! Mert egy cégfüggetlen alternatíva!!!
rosszqtya 2012.10.03. 14:12:52 / # 37611
avatar
kalap xar az egész, használhatatlan! kb. 1 hónapja tesztelem! a legújabb szeptember 25-ei kliens van rajta! folyamatosan kifagy, ha nem ő van legfölül, hiába van rajta, hogy háttérbe tehetem! az meg egy mise, hogy mikor rányomok a címre, visszajön, hogy nem engem választott, de rá 2 secre megint ott a cím! O.o a kedvencem az volt, hogy szeptember 28-án kb 20:28-20:35 között az elmebeteg 13-14x rendelt az üllői 243ba O.o (büfé címe) nem kéne ezt korlátozni!? fasza volt hallgatni 10 másodpercenként, hogy TAXIIIIIII úgyis, hogy a hangerőt levettem 1-esre! lehete benne tiltólista, az ilyen majmok ellen! (ha már úgyis nyílvántartja a felvett fuvarokat...) a legszebb, hogy házszám nélkül is lehet rendelni! mire itt is leesett a marhának, hogy talán házszámot is kéne írni az üllői úthoz, hiszen csak egy apró 20km-es utcácska...

tomajer 2012.10.03. 13:31:22 / # 37615
Figyu dobberman .... neszójjábe! :-)
hiénakutya 2012.10.03. 13:30:26 / # 37614
Hát, volt nálunk egy fickó, akit háromlábúnak hívtunk, de ott valami egész másról volt szó... :-D

tomajer 2012.10.03. 13:10:29 / # 37613
Elindult!!! Jelentem, én hónapok óta tesztelem a rendszert. /Nna nem mondom, hogy sok mindenben hallgattak rám...:-(/ De működik. Én már két fuvart is vittem:-)))

Oldalszám: 13