Hozzászólások száma: 42
Ugrás a hírhez Oldalszám: 3
Témakörök > Hírek fórumai > Megkérdeztük Horváth Pált: Összebútoroznak-e a Zóna Taxival? A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
törölt felh. 2007.05.04. 14:53:42 / # 36505
avatar
Havi 1000-1500 ember? Látom, te nem indulsz el addig, amíg tele nincs a kocsi. :-)
csogu 2007.05.04. 14:50:03 / # 36504
Bocsika, ez nem az a fórum, ahol utasítgathatsz:-)) Tudom, a szokás hatalom, de ez van:-))
sms.bandi 2007.05.04. 14:45:29 / # 36503
avatar
Miért kedv kérdése az igazság kiderítése?Tiszteletben tartom, hogy most nincs időd, de a Horváthtal mindig van időd foglalkozni,és miért passzolod át a tomajernek, nem Ő nyüzsög most itt!Nagyon kiváncsian várunk egy Veres Úrral készített riportot itt, a Hallótaxin, ellenkező esetben azt kell gondolnom hogy félsz, netán csúsztatsz.Addig nincs hiteled, míg a riport meg nem jelenik!
sms.bandi 2007.05.04. 14:39:21 / # 36502
avatar
Segítek!Tisztelt Veres Úr!Önnek is feltesszük a Hallótaxi nevében a kérdést:Igaz-e, hogy beszállt a Rádió Taxi vállalkozásba, netán meg is vette? Csogu ezt kérdezd meg!Ilyen egyszerű!
csogu 2007.05.04. 14:36:39 / # 36501
Nem tudom, de tomajer biztos olvassa majd ezt, ha van kedve esetleg. Én most mással vagyok elfoglalva, és az számomra ..és talán (amennyiben taxis vagy) számodra is fontosabb, mint a Rádió taxi belügyei.
sms.bandi 2007.05.04. 14:28:56 / # 36500
avatar
Sokan nem tudjuk, hogy mit állít a Veres!Ezért vagyunk kiváncsiak rá, írott formában!
csogu 2007.05.04. 14:22:44 / # 36499
Na várj egy pillanatra...Az igazság kiderítése érdekében??? Miért, Veres az ellenkezőjét állítja, mint a Pali? Mert akkor azonnal fel kell venni ott valakivel a kapcsolatot és valóban meg kell kérdezni. Amennyiben nem, akkor meg mi 100%-osan hiszünk a Pali szavainak:-)
sms.bandi 2007.05.04. 14:20:42 / # 36498
avatar
Akkor vállalod a riportot az igazság kiderítésében,hallgattassék meg a másik fél is elven?
csogu 2007.05.04. 14:12:12 / # 36497
:-))) Nem hinném, hogy bátorság kérdése...de értem az élcet:-)
csogu 2007.05.04. 14:10:20 / # 36496
Különben meg a cikkhez szólóan: Gratulálok a váltáshoz, ideje volt a régi arculatot eldobni, mert ahogy te is mondtad, sokakba berögzült már...és gratula a függetlenséged megőrzéséhez!

sms.bandi 2007.05.04. 14:09:23 / # 36495
avatar
Csogu! Ha bátor vagy, menj el a Veres Úrhoz, és készíts vele riportot, és tedd fel a tomajer féle egyenes kérdéseket és egyenes választ kérj?Hány napon belül tudod nyélbe ütni a riportot?
csogu 2007.05.04. 14:04:14 / # 36494
Te vállaltad, hogy válaszolsz néhány kérdésre, ezzel vállaltad azt is, hogy nem mindenki fog egyetérteni veled. Végre valaki leírta... Csak tudod Imi régen ez nem így volt!!! Azok a szép idők, amikor ilyenkor húúús, ki lehetett rúgni a "lázongó csapodárt"...ej, az volt csak a fénykor!!! Most meg bárki, még egy Imi, Kovács Zoli, Csogu is hangot adhat a véleményének...hová jut így a világ?:-) Én a kérdéseimet komolyan tettem fel, de igazából nem is a Palinak, mert tőle erre a "válaszra" számítottam. Pedig annyi hasonló eset volt már itt a lapon, hogy csak abból tanulhatott volna...de persze nem. Nézzük csak azt az ominózus teszteltük a központokat című cikket...6x6-nál leültek a "fejesek" és megvitatták, hogy mi a jó és mi a rossz a teljesítményükben. Imi, kultúrált hozzáállás ez? Szerintem igen. Most itt a Kertészmosó...igen, valóban hirdet nálunk, igen, valóban célunk minden hirdetőnknek esélyt adni, hogy a taxisok hozzáforduljanak és nála, az ő szolgáltatásukat vegyék igénybe. De milyen fura, a reklámhellyel együtt nem adjuk el a lelkünket is, és én személyesen illetem a legkeményebb kritikával, amennyiben valami nem úgy van, ahogy lennie kell, ahogy azt én is elvárnám. Mi erre a reakció? Főbuher, aki értesüléseim szerint valamilyen baráti viszonyban van a tulajjal megköszönte az észrevételeket és (gondolom) változásokat fogunk tapasztalni a szolgáltatás minőségében. Amennyiben ez így lesz, azt is megírom, ha nem, azt is. Így tudunk hitelesek maradni, amennyire tőlünk telik... A másik, amit nem értek, hogy miért baj, ha reagálunk a cikkre, ha hangot adunk annak, hogy mi ezt másként látjuk? Ez akkora bűn? Ha álnéven jönnék, akkor a Pali jönne azzal, hogy ficka nickek, arctalan senkik támadása érte. Mivel a nevemmel írok, így engem próbál meg lejáratni, nevetségessé tenni, ezzel véve el szavaim élét. Akkor valóban csak a bólogatás marad számunkra? Pali, miért baj, ha nem értünk egyet? Miért válik azonnal galáddá az, aki ezt még le is meri írni? Mikor tanulsz már meg velünk kommunikálni és nem csak utasítani? Tudom, az elmúlt 21 évben ez jutott neked. Te kimondtad a frankót, a nálad lévők meg teljesítették...adtál évente 1-2 riportot, aminek a visszhangja nem jutott el hozzád. Ez a múlt, itt meg üdv a jelenben, és a jövő kapujában...miért nem fogadod ezt el?
forest95 2007.05.04. 13:59:30 / # 36493
avatar
Az egyik barátom az autószemlén elmondta neked Góré, hogy az okos vezető a negatív véleményeket is a maga javára tudja fordítani, mert úgy alakítja a dolgokat, hogy legközelebb ne alakuljon ki ugyanolyan negatív vélemény a munkájával kapcsolatban. Persze ehhez előbb teret kell adni a negatív véleménynek is! A világnak ettől kéne fejlődnie, nem a seggnyalástól!!!

forest95 2007.05.04. 13:47:41 / # 36492
avatar
Szia Góré! Nekem az a véleményem (bár tudom, hogy ez téged nagyon nem érdekel), hogy a feltett kérdésre - összebútorozol-e a Zóna taxival? - akár egyetlen szóval is válaszolhattál volna. Igen vagy nem. Ehelyet több oldalnyi magyarázkodásba fogtál cicerói hajlamaidat kiélve. Ezeket a dolgokat amiket a Csogu kiemelt, ott a helyszínen akár a Tomajer is kiemelhette volna. Akkor ott őt kirúgod az irodádból? A Kovács Zoli a Ricsi vagy én legalább névvel, arccal is merjük vállalni az ellentétes véleményünket. Szerintem ez még mindig korrektebb, mint az aki névvel folyamatosan nyalja a hátsódat vagy bárki más hátsóját, aztán mikor nem hallod, akkor pont az ellenkezőjét mondja. Hidd el, jónéhány ilyen ember van! Ez a baj ezzel az egész országgal, ezért nem jutunk előre. Nem merik az emberek vállalni a saját véleményüket, mert féltik a pozíciójukat és félnek a hatalmi megtorlástól. Azokat a keveseket akik elmondják a szívükből jövő véleményüket, azokat lehülyézik, elmegyógyintézetbe zárják, kivonják a forgalomból valamilyen formában. Azért mert valaki nem ért egyet az általad adott válaszokkal, nem azt jelenti, vagy nem azt kéne, hogy jelentse, hogy belemar a riportalanyba. Te vállaltad, hogy válaszolsz néhány kérdésre, ezzel vállaltad azt is, hogy nem mindenki fog egyetérteni veled. Ez amit most ide írtam, se fog mindenkinek tetszeni. Attól nekem még ez marad a véleményem, amit vállalni is fogok. És nem fogok cinikus megjegyzést tenni a sorok végére, hogy további jó sírást, sajnáltatást, hogy a város legolcsóbb szolgáltatói díjából kell fuvarközvetítőként tengődnöd! Maradok tisztelettel: Imi 095
Szerényke 2007.05.04. 13:43:49 / # 36491
avatar
Sztem nem a Szines adott neki kölcsön hanem a Dokkos haverok akiknél a HP anno hagyta a kocsiját A riport vége meg olyan volt mint a választási beszédbe a 14 15 16 havi nyugdij 600 az alap meg 7% viteldij növekedés Meg te akarod tulajdonos létedre a "rabszolgáidat" képviselni nagyobb tarifa meg létszám Ez nekem olyan mint Kolumbiában a kábszer ellenes bizottságnak az egyik képviselöjének a helyetese volt Pablo Escobar/drogbáró/ és amikor képviselő nem ért rá Pablo bácsi ment be szavazni a parlamentbe a kábszer elleni harc támogatásáról

csogu 2007.05.04. 13:24:34 / # 36490
Légy üdvözőlve abban az új médiában, ahol nem csak a riportalany kap hangot és mi a droszton olvasva egymásnak mondhatjuk csak el róla a véleményünk! Fejlődik a világ Pali, van aki lépést tud vele tartani (Dudás Zoli, Surányi stb...) van aki nem, ez van.
góré001 2007.05.04. 12:29:54 / # 36486
avatar
Szia Zoli! Mi már sokat is beszéltünk ezekről a dolgokról! Én is válaszoltam Neked csak telefonon! Nekem erről az egészről más a véleményem és ezt ki is fejtettem Neked - NINCS HARAG!!
góré001 2007.05.04. 12:27:46 / # 36485
avatar
Csogu nem is Te lennél ha nem kötekednél ha nem kavarnál ha nem akarnád , hogy ismét megpezsdüljön az ujságod! Csak két dologra kívánok reflektálni, mert a többi nem érdekes! 1:Csak Te vagy az a taxis aki olyan utasokkal találkozik rendszerint aki megköszöni , hogy ilyen olcson tetszett elvinni!!!! Csak a Te mozgáskörödben van és található olyan ember - emberek akik azt kérdezik már már esengve " tessék má mondani miért nem tetszenek 330-al járni én úgy szeretnék már ezzel a szerintem is igazságos tarifával utazni!!" Nyílván az utca hosszal elöttünk járó Főtaxi is a 100-éves múltjával csak azért nem jár ezzel mert Téged meg az utasaidat nem kérdezett meg!! Tedd ezt lehet , hogy jó lázítani lehet , hogy jó ellenségképeket gyártani, lehet jó ha kalamajka van de ez a Te egyéni akaratod ebbe nem kéne belerángatnod senkit sem! Nomeg lassan két éve irogatod ezeket a frázisokat de csinálod . csinálod és csinálod - MIÉRT IS??? Van jobb azt kell csinálni, de semmiképpen sem kell kellene ebbe a nagy dillemádba folyton folyvást belerángatnod másokat is! Tudod a sajtó HATALMA!! 2: Tudod a lakosság felnőt és tán felnőtt gondolkodású is Ő dönti el mire ad és mire nem ad ki pénzt! Igen a Welnesek tele vannak a Taxik hétvégén meg már hétközben is üresek! Tán ez azt jelenti nem kívánnak taxiba feccölni azt inkább Welnesz hétvégébe meg kajába meg egyébb ránk rájuk lőcsölt rezsikre fordítják! Ez csak a Te fejedbe ellent mondásos met ezzel lehet itt sok sok hívet szerezni meg oda ba....i a palinak A lakosság fejében ez egy meggondolt átgondolt tudatos stratégia! Fájó , hogy mindíg és mindíg csalódnom kell a az irói vénádba de ez már csak ilyen hajrá most legalább egy jó hétig a híveid megpörgetik a dolgokat és nem kell az elégedetlennek minden topikot valami szamársággal életbe tartani! Én továbbra sem írok mert így nincs értelme! Még valamit ez a riport volt az útolsó amit a Hallotaxinak adtam mert én jószándékkal tettem Te pedíg aki jegyzed ezt a lapot nagy nagy büszkén aljasúl bele marsz a riport alanyba és lejáratod és koloncnak dobod a híveidnek!! EZ NEM UJSÁGIRÓI ETIKA!!!- ez így nem etikus és akkor még finom voltam! További jó lázítást sírást, sajnáltatást , hogy Taxisként kell sajnos tengődnöd! !!!
csogu 2007.05.04. 11:48:15 / # 36482
Ha az utas azt érzi, hogy ez a taxis mindent megtesz a szolgáltatás keretein belül, a helyes útvonalon viszi, annyi pénzt kér, amennyi valóban jár, és úgy viselkedik vele szállítás közben, hogy az neki tetsszen. Elkérnénk mi, de nem lehet, kötnek a tarifák:-)) Éjszaka 6 éve a maximált tarifa 336 ft. lehetne...ehhez képest minden cég utcáról éjszaka is 240 forinttal jár. Igaz nappal ennyi a maximált, na de éjszaka? Mi ez az egységes áralkalmazás?

csogu 2007.05.04. 11:42:04 / # 36484
Pali, hosszan taglalod a szokásos dolgot, hogy a lakosság már nem bírja, nem tud lépést tartani ezekkel a felfelé rohanó tarifákkal stb...stb..még azt is megemlíted, hogy miközben telefonon zaklatod a volt utasaitokat, te világos képet kapsz arról, hogy menniyre nincs pénzük az embereknek...majd folytatod a riportot, ahol azt ecseteled, hogy miért nincs fuvar még...na itt mondod ezt: Meg kell nézni a wellness szállodákat Hévíztől Kapolcsig, az összes hétvégén teltházzal üzemelnek. Látjuk, hogy, hogy lehet közlekedni szombaton és vasárnap, látjuk, hogy már pénteken nincs munka. Érzékelem is. Komolyan úgy gondolod, hogy azok az utasok, akiket te felhívsz kedden és azt mondják nincs pénzük taxira, azok akkor hétvégén wellnesselni mennek? Most akkor melyik nem állja meg a helyét? Van pénz, vagy nincs pénz? Tele vannak a benzinkutak, vagy üresek? Új rekordot könyvelhet el mondjuk a videokamera eladásokkal foglalkozók, vagy nem? Többet költött a lakosság karácsonykor, mint eddig valaha, vagy sem? Most akkor mi a frankó? Esetleg az, amit mi 3 éve mondunk...igaz, mi nem közvetlenül a megrendelőkkel beszélünk, igaz mi nem az utcán élünk hozzád képest, aki már telefonon beszélt megrendelővel, akinek kínos magyarázkodásba kellett kezdenie, hogy miért nem utazik Rádió taxival...:-)) Komolyan rendet kellene tenni a fejünkben, mert mi már ezt nem értjük…évről-évre jobban és jobban nem értjük…
Oldalszám: 3