Hozzászólások száma: 42
Ugrás a hírhez Oldalszám: 3
Témakörök > Hírek fórumai > Megkérdeztük Horváth Pált: Összebútoroznak-e a Zóna Taxival? A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2007.05.04. 11:33:14 / # 36481
Nekem mondhat mindenki, amit akar, a telefonok nagy részét én bonyolítom le az irodában, én beszélgetek a magánmegrendelőkkel. Nekem más ne állítson semmit, mert én közvetlenül beszélek a magánmegrendelőkkel. Pali, szerinted mondjuk én kikkel beszélgetek az autóban miközben viszem őket a címre? Havi 1000-1500 embert szállítok, megannyi véleményt hallok..hónapról-hónapra...gondolod a te mondjuk 20-40, de legyen 100 telefonálásod ezzel tud vetekedni? Ugyan már:-)))

Kovács Zoltán 2007.05.04. 11:23:56 / # 36483
avatar
Kedves Pali! Köszönöm szépen Neked, hogy nem a szakmai hozzáértésemet, vagy a hozzáállásomat hoztad fel személyem ellen. De, szeretném felhívni a figyelmedet arra, hogy te sem taxizásból keresed a jövedelmedeT. Sőt,sokkal kevésbé mint én! Tehát ez az érv nem kizáró ok arra, hogy valaki tegyen a szakmánk előbbre mozdításáért. Mind ettől függetlenül én -azt hiszem végleg- szakítottam a taxis szakszervezet hiú ábrándjával. Egy szakszervezet csak akkor tud erős lenni, ha a tagjai tenni akaró egyénekből áll. Mindegy minek is hívják, FODESZ vagy SOLIDARITÁS. Az utóbbinál láthattuk mire is képes egy változást akaró tagsággal. Na ez az akarás hiányzik a jelenlegi és lehetséges tagokból. Én befejeztem. A Dudás Zolinak is csak azért válaszoltam, mert vette a fáradságot -még ha felkérésre is- és válaszolt az általam felvetett gondolatkra. A válasza olyan, amilyen. Ezt igyekeztem némileg korrigálni, hogy a kollégák fejében utolsó szóként ne azok a blődségek maradjanak meg amit Ő leírt. Ettől függetlenűl Neked jó egészséget, és sok sikert kívánok a harcodhoz. Ha esetleg igényt tartasz rá, szívesen elmondom személyesen, hogy hol lehet megtámadni a "halálos sebből vérző" drosztrendeletet. Maradok tisztelettel: Kovács Zoltán

Oldalszám: 3