Hozzászólások száma: 3872
Ugrás a hírhez Oldalszám: 194
Témakörök > Hírek fórumai > Max Taxi A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
vasarnap 2010.04.26. 23:26:28 / # 328190
avatar
Teljesen igazad van de értsd meg, hogy nem a taxis volt és nem is a cég emberei. Én úgy tudodom, hogy a MAX TAXI-sok nem verik szét az autókat csak a csillárt adják a kezedbe, már én is megkaptam a csilláromat a kezembe. Azóta lekapcsolom és semmi nézet eltérésünk nem volt sőt a Creolnál még az utasomat is odakisérték.
vasarnap 2010.04.26. 23:22:23 / # 328189
avatar
Ha kimész a szigetre és nem a taxis szól rá a lopkodókra akkor ki intézi a dolgot? Na az intézte itt is!
sas 2010.04.26. 23:21:24 / # 328188
avatar
Az autó felől közelíteném. Szóval ha szanaszét b@szom az autód kicsit nehezebb pótolni , mint a csillárt visszatenni a helyére .
sas 2010.04.26. 23:18:51 / # 328187
avatar
Én meg a figyelmedbe ajánlom a 83. hozzászólásod. Amit írtam az meg a válasz arra . Én kérdeném tőled , hogy ki érzi magáénak a buszmegállót????
vasarnap 2010.04.26. 23:16:58 / # 328186
avatar
Ebben egyetértünk! De nekem magyarázatra szorúl!
sas 2010.04.26. 23:15:08 / # 328185
avatar
Akkor elmondhatjuk , hogy ez nem a követendő példa , de érzed a különbséget a kettő között? : AUTÓ ----------------------CSILLÁR. Szerintem nem szorul magyarázatra.
vasarnap 2010.04.26. 23:13:41 / # 328184
avatar
Értem az irónikus hangvételed okát de remélem valójában nem ezt a konzekvenciát vontad le. Ezek alapján Te nem voltál jelen és csak hallomások alapján teszed össze a storyt. Ha így van akkor kérdezz utána, hogy aki a taxiból kiugrott és aki az autót rongálta az ugyanaz a személy-e? Baromira nem. De még egy kis segítség a megfejtéshez, szerinted ki érzi magáénak a szórakozóhelyet?
sas 2010.04.26. 23:04:56 / # 328183
avatar
Akkor nyilván egy arra járó szórakozó fiatal volt akinek szúrta a szemét egy az utasára várakozó nem maxi foxi és csak úgy el akarta zavarni , majd mikor ez nem sikerült pofán verte és az autóját is megrongálta igaz? Tök logikus .
vasarnap 2010.04.26. 23:04:24 / # 328182
avatar
Jó, hogy mindenki ki van akadva mert ennyi a szerződött szórakozóhelye a MAX TAXI-nak, de az egyik kollégámnak (nem maxos) például a vendéglátós bulin tépték le a csillárját a BUDAPEST TAXI-sok.
vasarnap 2010.04.26. 22:54:23 / # 328181
avatar
100%-os biztonsággal álíthatom, hogy akik az autóhoz nyultak azok nem taxisok voltak és nem is a MAX TAXI-hoz tartozó emberek!
sas 2010.04.26. 22:49:34 / # 328180
avatar
Azt szerintem te is tudod , hogy nem a pofozkodás a probléma . Az a gond , hogy nem nyúlunk egymás autójához. Az nem fér bele , vagyis ez is egy íratlan (írott) szabály. Aki ilyet csinál az nem taxis .
vasarnap 2010.04.26. 22:12:57 / # 328179
avatar
Komolyan. Szerintem senki nem lett elküldve aki rendelésre jött, sőt oda van kísérve hozzá az utasa. Több száz rendeléses kocsi pörög le ezekről a helyekről minden gond nélkül. Az meg ha rányitod az ajtót, bekérdezel hogy szabad-e? és erre az a válasz, hogy igen akkor sem az a következő, hogy kap egyet, hanem haladjon tovább. (Tipikusan ilyenkor az a reakció, hogy ki a f@sz vagy te h. el küldesz? Ki is először a tapló?) Ugyanez a szitu a szigeten, zp.-nél, riónál és még sorolhatnám. Sehol nem szeretik ha a fizetett helyeikről más lopkod. Te is tudod hogy azok szaladnak ebbe bele aki lopkodni járnak a fizetett helyekre. Na mindegy, szerintem ezeket úgy is tudod, meg már amúgy is túl hosszúra sikeredett, amit amúgy is tud mindenki.
moderndefendo407 2010.04.26. 21:33:07 / # 328178
avatar
egész finom itt a stilus,ha szólsz és nem megyek el akkor megleszek dádázva?????????
sas 2010.04.26. 21:24:35 / # 328177
avatar
Az a helyzet te "normálisan van szólva" , hogy a maxi foxi a főtaxi csicskása :-))))))) az a kár , hogy nem lent álltok , mert akkor a hídról tudnám célbadobni az autóitokat :-))))) De félre a viccet . Milyen jogon zavarjátok el a többi utasára váró taxit mikor ti is és ők is közterületen várakoztok!!!!! Buszmegállóban!!!! Miből gondoljátok , hogy jogotok van más tulajdonát akár megrongálni??? Ti nem ismeritek az íratlan szabályokat!!! Vezetni meg a többségetek nem tud , a várost sem ismeritek. Ezekkel a problémákkal kellene inkább foglalkoznotok!!! Ne is tarifázz , te is lehúzós vagy meg a kollégáid is , azért éheskedtek a szórakozóhelyek előtt. Ez is íratlan szabály. Az kellene nektek , hogy olyanba kössetek bele aki végig b@ssza a buszmegállótokat úgy , hogy még anyátok sem ismer utána rátok :-DDDDDDD
hatvankilenc 2010.04.26. 20:30:03 / # 328174
avatar
na ide figyelj egy picit te senkiházi bőrhajú vén pöcs...bőlére eresztve én is el fogom mondani minden kedves utasomnak hogy csak pár ilyen csökött agyú büdösparaszt van mint te aki nem érti meg az iratlan szabályokat és próbálkozik aljasan lopkodni. Ha rendelésre mész egy helyre leoltott csillárral kutya nem fog hozzád szólni,ráadásul tuttommal először mindenkinek normálisan van szólva hogy tartsa be a szabályokat,utánna jön csak a lángnyelvekkel ékesített kar ami pofánhúz hogy a franc megesz. A magad arogáns kihaénnem bicskanyitogató stílusával előadod magad,amikor meg szájon csűrnek nyomod a hármast... igazi férfi vagy... Remélem lesz még alkalmunk egymáshoz,igérem nem fogok csalódást okozni. Ha egy cseppet elgondolkodnál tudhatnád hogy egyetlen kóbor utcasarkot sem adnak ingyen,és nem a te kihalófélben lévő kaftánbérenc társaságod vette meg ezt az utcasarkot sem,tehát feloltott csillárral semmi keresni valód nincs ott.Az üzletpolitikárol meg a tisztességről meg annyit,hogy minden foximaxitaxin van tarifatáblázat,tehát innentől kezdve a jó anyád van becsapva... igazi kutya vagy,a magadfajták miatt kiabálják a magamfajtára hogy ruppóvadász te pronyo... szégyelhetnéd magad... amúgy miért van az hogy az interneten ekkora szád van,egyébként meg kislány vagy?
vasarnap 2010.04.26. 19:44:31 / # 328173
avatar
alelölülő!! Az a baj, hogy nem gondolod át azt amit írsz! Miért vágnának szájba bárkit aki náluk dolgozik amikor ennyire kiállnak az embereikért, hogy normálisa meg tudjanak élni és ne vigye el más előlük a fuvart??? Ezt gondold át.
vasarnap 2010.04.26. 19:12:36 / # 328172
avatar
Bár nem szeretnék kioktatni egy kollégát sem de aki már régi taxisnak vallja magát annak szerintem az autómárkákat is ismernie kéne, a maxnál nincs egy darab kalos sem. Tehát vagy a cég rosszhírét kelti valaki vagy nem tudja hogy melyik autó milyen márkájú! Remélem azért a társaságok logóját jobban ismeri a kolléga!

vasarnap 2010.04.26. 19:02:15 / # 328171
avatar
Sztem meg be kell állni a szigetre felkapcsolt csillárral, oszt várni az eredményt /meg a mentőt/

alelölülő 2010.04.26. 18:37:58 / # 328170
Gondold meg, ha belépsz hozzájuk, nem vágnak szájba. :----???
cuuzeipi 2010.04.26. 18:31:40 / # 328169
avatar
Tudod mit? éheskedsz te, meg a fajtád, meg a jó anyád aki a világra szart! Ott állok meg ahol akarok, tudtommal még egyik cég sem vett meg egy utcasarkot sem, pláne nem ez a szedett-vedett fokszimakszi társaság........
Oldalszám: 194