Hozzászólások száma: 3872
Ugrás a hírhez Oldalszám: 194
Témakörök > Hírek fórumai > Max Taxi A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Bao 2014.06.23. 13:05:09 / # 331701
avatar
És melyiknél van a több száz maxos? :) Már csak a híreket nézve adódott a kérdés.
csogu 2014.06.23. 12:42:18 / # 331700
Nagyon sajnálom, de azt kell válaszolnom, hogy nem. A Reklámtaxi Kft. szűnt meg. A Maxtaxi Magyarország Zrt. köszöni, de jól van:-)
Agymosógép 2014.06.23. 12:27:30 / # 331699
avatar
Hopszika! A MAxnak kicsengettek? http://index.hu/belfold/2014/06/23/visszavontak_ket_taxitarsasag_engedelyet/

Rocktaxi 2014.06.14. 17:40:14 / # 331696
Köszi! :-)
mercedes 2014.06.14. 17:09:43 / # 331695
avatar

baupexim1 2014.03.28. 07:23:40 / # 331683
avatar
minek bonyolítsam?:)

csogu 2014.03.28. 07:05:53 / # 331684
Mondjuk Roland röviden, de egész pontosan meghatározva komentála a Homáron a cikket:DDDDD

csogu 2014.03.28. 07:03:25 / # 331685
Abból lett a "gond", hogy be akarták várni a másik autót is, miközben az elsőbe beszálltak...a taxis meg kapcsolt órát. A végén nem a kedves utasok mondták, hogy állj, hanem a taxis nyomott egy satut és szólította fel az utasokat a gépjárműjének az elhagyására. kb. ennyi:-))...a körítést - mint Te is leírtad - mind ismerjük...tipikus buli van, mindent szabad, azt amikor meg nem, akkor jön a meglepődés, majd a felháborodás.
csogu 2014.03.28. 06:59:32 / # 331682
Ez de komoly:DDD Emlékeztek arra a játékra a suliból, hogy van 8 ember...az első kap egy leírt sztorit, amit miután elolvasott, a második ember fülébe súg...az, amit megjegyzett belőle, azt tovább súgja a harmadiknak és ez így megy végig, míg végül az utolsó hangosan mondja el a sztorit...utána felolvassák az eredeti szöveget...na ilyenkor szokott lenni a nagy röhögés...most is ez történt:-))...vagy a gyógyszer mellékhatása, ez még elképzelhető:-))

hiénakutya 2014.03.27. 18:08:31 / # 329286
Hagyjuk inkább a Homárt, meg az ott megjelenő sztorik hitelességét... hetvenhét

Rocktaxi 2014.03.27. 18:07:10 / # 329273
Igen. :-)
alelölülő 2014.03.27. 17:11:25 / # 329147
Elég gyenge ez a verzió is. Nem ilyen autót rendeltünk meg nem gondoltuk, hogy értünk jött. Mindannyian ismerjük ezeket a beb***ott tinédzsereket, bacnak időben jönni és fel vannak háborodva, hogy nem ingyen várják őket.

Rocktaxi 2014.03.27. 16:41:45 / # 331694
Ez az egyik fél verziója. Hallgassuk meg a taxist is.
tomajer 2014.03.27. 15:50:37 / # 331686
[b]Lekurvázta az utasait a taxis Nikiéknek nem jött össze a szombat esti hazataxizás, mert beszóltak, amiért 900 forintról indult az autó, amit nem vettek észre, amikor megérkezett, mert igazából két autót rendeltek:[/b] Történt, hogy az Örstől nem messze egy háznál iszogattunk barátaimmal (én mondjuk pont nem, mert antibiotikumos kezelés alatt voltam), és rendeltünk taxit a MAX taxitól 8 vagy 9 személyre, nem emlékszem pontosan, mert nem én hívtam. Kettőt kértünk nyilván, nem egy kisbuszt, mégis egy 8 személyes autót küldtek ki, aki megállt az út szélén. Nyilván nem gondoltuk, hogy ő hozzánk jönne, ezért oda se mentünk. Egy idő után viszont gyanús lett a dolog, mert nagyon nem ment oda hozzá más sem, ezért megkérdeztem, hogy a mi nevünkre jött-e. Igen, a miénkre. Mikor kifejtettem, hogy de mi nem nagy autót rendeltünk, hanem két normálisat, közölte, hogy őt az nem érdekli, négy vagy öt embert elvisz ő, aztán majd valamikor jön a másik taxis, mert ő nem veheti el tőle a fuvart. Jó, beszálltunk, ott hagyva a társaság másik felét egyedül az út szélén, mikor is rájöttünk, hogy a kedves taxis hosszú percek óta elindította az órát, és majdnem 900 forintnál jártunk már úgy, hogy még el sem indultunk. Teljesen civilizáltan érdeklődni kezdtünk tőle, hogy nem lehet-e ezt valahogy megoldani, hogy ne mi fizessünk azért, mert egyrészt nem ilyen taxit kértünk, és fogalmunk sem volt, hogy ő hozzánk érkezik, másrészt mert nem tehetünk róla, hogy a másik taxis ilyen későn érkezett, és amúgy sem szívesen hagytuk ott a barátainkat totál egyedül az út szélén. Az egyik illuminált állapotban lévő srác a hátsó ülésről megszólalt ugyan, hogy na, ad egy kétezrest a taxisnak, és rendezzük le úgy, de rászóltunk, hogy maradjon csendben, és ne legyen bunkó. A taxis fiú sem volt a helyzet magaslatán, és biztos nem állt kétszer sorba, mikor az észt osztogatták, mert csak azt tudta magyarázni, hogy nem, nem ő tehet róla, és őt nem érdekli az egész. Kérdeztük, hogy akkor mégis felhívni tudunk-e valakit, akit meg tudunk kérdezni a dologról, amire közölte, hogy nem érdekli, és amúgy is kussoljunk, mert már be vagyunk b.szva, és azért pofázunk (ezt ilyen szavakkal). Az első sokk után közöltük vele, hogy akkor most azonnal álljon meg, mert így nem fizetünk egy fillért se többet, kifizettük az 1070 szállítási díjat forintra pontosan, ő pedig úgy búcsúzott barátnőmtől és tőlem, hogy hülye k.rvák vagyunk úgyis. A srácok, akikkel együtt utaztunk, közölték vele, hogy maradjon csöndben, vagy nagyon nem lesz jó vége a dolognak, mire a srác azt mondta, hogy kiszáll, és "játsszuklegyereakkor", de persze amikor kiszálltunk, ő valamiért benn maradt az autóban. A többiek beértek minket a másik taxival, az egyik szintén illuminált állapotban lévő fiú be is lógott a taxis anyósülésének ablakán, hogy most bizony agyonveri, mert beszólt a barátainak, de szerencsére sikerült megállítani, bár így utólag lehet, hogy inkább hagyni kellett volna, hogy elérje a srác arcát... persze szóltunk a MAX Taxinak, de nem hiszem, hogy sok eljárást vonna maga után a dolog. Szóval aki a MAX Taxival utazik, és a 126-os számú taxit küldik neki, inkább be se szálljon, mert tuti, hogy lehúzás lesz a vége - az meg más kérdés, hogy én például csak lányokat be se engednék ülni az autójába, mert el tudnék képzelni rosszabb dolgokat is annál, mint hogy lek.váz valakit...

csogu 2014.03.23. 11:37:54 / # 329800
Nézd, azért ez nem ilyen egyszerű. Tudom, nehéz elképzelni, de így van. Volt olyan, hogy azt hittem egy-egy új tagról, hogy full most kezdhette a szakmát, mert abból, amit tapasztaltam, ez jött le nekem. Erre büszkén meséli, hogy 1 évet volt itt....2 évet volt ott... Aztán van az ellenkezője is, akitől 2x is megkérdeztem, hogy Te biztos most kezdted a szakmát...mert olyan érzékkel nyomott címre, illetve olyan pikk-pakk felvette a tempót...a ritmust, hogy Én is csak pislogtam. A zavart az keltette, hogy a szerencsétlenül járt kolléga is volt már taxis...több évvel ezelőtt, de akkor is csak pár hónapig, majd az élet más területén próbált szerencsét. Miután az a terve megfeneklett, jött...jöhetett az ötlet, hogy akkor hajrá, fussunk neki újra a taxizásnak... Különben a tegnapi napra nagyon rányomta a bélyegét ez a tragédia. Diszpécser óránként olvasta be a hírt...a családnak szervezett gyűjtésről...miközben egyik kolléganő fekete szalagot osztogatott... Az első címemnél akkor ültek be az utasaim, amikor pont a diszi olvasta be a hírt...elkezdtünk beszélgetni az esetről...majd a fuvar végén 5 ezer forintot adott a 30 év körüli srác, azzal a megjegyzéssel, hogy ezt az elhunyt családjának küldi... Megvallom, engem ez nagyon (kellemesen) meglepett...és az éjszaka folyamán még két kolléga jelzett hasonló gesztust... Különben meg valóban csütörtökön lett arcképese a kollégának és hivatalosan két napot taxizott most frissiben végig...
tomajer 2014.03.23. 08:47:53 / # 329735
Háát azért azt csak tudjátok valakiről, hogy kezdő, vagy nem kezdő???
csogu 2014.03.22. 22:45:50 / # 329734
Mennek az infók az utcán...már semmi sem biztos...az tuti, hogy nálunk most kezdett.
tomajer 2014.03.22. 19:48:11 / # 329724
Mint tudod a Csogu a hallotaxi egyik tulajdonosa.... A pontos infó: Hétfőn lépett be, kedden tanfolyam, szerdán intézte a papírokat csütörtökön kezdett dolgozni....:-(
alelölülő 2014.03.22. 19:23:53 / # 329720
Ha jól értettem, azt nyilatkozták Maxnál, hogy egy hete dolgozott náluk. Szerintem ebből még nem következik, hogy egy hete taxizott, dolgozhatott előtte máshol.

tomajer 2014.03.22. 19:20:25 / # 329732

Oldalszám: 194