Hozzászólások száma: 6418
Ugrás a hírhez Oldalszám: 321
Témakörök > Hírek fórumai > Újjá alakul a TGFSZ! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2011.03.03. 15:01:45 / # 321712
Különben meg erről beszéltem az előbb. hiénakutya azért "kezd" ilyen népszerű lenni a taxisok köreiben, mert a "nép" egyszerű gyermeke. Nem véletlen, hogy már el lett hívva pogácsázni, hiszen belőle lehetne egy potenciálisan veszélyes vezető. Ami ezt egyben erősen cáfolja azonnal, hogy a legkisebb érzék sincs benne ehhez. Ez volt másként a Józsival. Ő még a hülyéket is olyan odaadóan tudta meghallgatni, miközben még biztatóan mosolygót is, hogy sok színész megirigyelné képességeit. Hiénakutya meg elküldené őket azonnal egy - igaz melegebb, de annál - nedvesebb helyre:-)) Egyébként az ellenfelek azonnal felismerik egymást...lásd.: Orbán nyilatkozata Gyurcsányról....és akkor még messze szó sem lehetett arról, ami végül is megtörtént.
Bao 2011.03.03. 15:00:34 / # 321700
avatar
Legyél már aktívabb!!! (szolgálati közlemény)
nazoli 2011.03.03. 14:54:31 / # 321699
avatar
Te Gyuri! Honnan veszed ezt a marhaságot, hogy a Dudás, meg a Bősz egyéni vállalkozó? Ha ők azok, akkor én a ministránsgyerek vagyok a Magyarok Nagyasszonya téri templomból!

csogu 2011.03.03. 14:53:55 / # 321651
:-DD

nazoli 2011.03.03. 14:51:35 / # 321698
avatar
Az előzőt vedd helyesbítésnek!

nazoli 2011.03.03. 14:50:14 / # 321697
avatar
Kabbe Lucifer!:DD

hiénakutya 2011.03.03. 14:47:08 / # 321702
Nem, a szakmán belül az alábbi személyek véleménye áll az enyémtől legmesszebb: Metál Zoltán Elnök Országos Taxis Szövetség Tamás Miklós Elnök City Taxi Fuvarszervező Szövetkezet Sipeki József Ügyvezető Penta Taxi Szövetkezet Dudás Zoltán Egyéni vállalkozó Fárbás Tibor Egyéni vállalkozó Bősz Péter Egyéni vállalkozó

csogu 2011.03.03. 14:17:49 / # 321711
Na, senki nem helyesbít? Pedig ennél szembetűnőbb aknát már nem lehet egy hozzászólásban elhelyezni:-)
csogu 2011.03.03. 14:09:42 / # 321710
Nekem is tetszik Nazoli hozzáállása:-)) Nem ismeri a stratégiájukat, de előre 1 évet befizet...persze számlát nem kér...mert tudja, feddhetetlen a múltja a két említett tagnak. Szóval egy szakszervezetisben, amit mindenki támad, aki csak él és mozog és az érdekeit sérti, azzal kezdi, hogy nem kér számlát... teszi ezt nyilvánosan:-)) Hááá mondd, minek az embernek ellenség, ha vannak támogatói?:-DDDDD Gyerekek, amíg annyi eszünk van, mint egy sült hekknek...bár annak legalább az íze jó, addig örüljünk, hogy nem riksával kell szolgáltatnunk:-)) "És mégis..... valahogy így képzelem... meg kell találnunk azt a közös nevezőt, ami mentén sokan tudunk lenni, és erőt felmutatni." Én meg úgy képzelem, mint ahogy a fidesz csinálta anno...egyszerűen, minden puritánságot levetkőzve, egyszerű beszéddel, nyíltan, a saját nyelvezetünket beszélve...és főleg...!!!...egyenlő partnerként! ügyvivő-szóvivői alelnöki tisztség Ez kell nekünk bammeg, meg egy 4 számmal kisebb cipő:DDDDDDDDDDD Na jól van, lépek, mert aztán lassan az is megcáfolódik, amit te írtál az elején: én viszont sokkal türelmesebb megfontoltabb vagyok.
tomajer 2011.03.03. 13:57:14 / # 321709
Mi lenne, ha megpróbálnánk alakítani... itt lehet tagnak lenni, ha jól olvastam. Jól el lehet mondani a véleményed.. választó, és választható vagy. Miért kell előre fikázni! Adjunk esélyt arra, hogy valaki megpróbálja.... hogy mi (és ők) már sokszor próbáltuk, és nem sikerült? Egyszer valakinek sikerülhet! Nekem tetszett Nazoli hozzáállása. Szerintem a szakmán belül az ő véleménye áll a legtávolabb hiénakutya szaktársétól. És mégis..... valahogy így képzelem... meg kell találnunk azt a közös nevezőt, ami mentén sokan tudunk lenni, és erőt felmutatni. Mert különben persze ez se fog sikerülni:-(
csogu 2011.03.03. 13:54:11 / # 321708
Publikált próbálkozásként idén még csak a második:-) Enni? Egy jót? Kérdésed költői volt:-))
tomajer 2011.03.03. 13:52:47 / # 321650
Ámen...

csogu 2011.03.03. 13:51:57 / # 321707
Bocsánat a helyesbítésért! Monoklija a falnak menéskor csak tomajernek lehet, én előbb hassal érintem a falat:-)) Azt is vállalom, hogy minden alkalmat megragadok (mint ragadozó) a szervezet népszerűsítésére, és igyekszem minél nagyobb számú tagságot toborozni! Előtte azért nem kellene megismerned a "stratégiájukat"?:-))
trubadur 2011.03.03. 13:50:56 / # 321706
avatar
Szevasz Csogu! Ez most hányadik próbálkozás tulajdonképpen? Igazad van , ez megint csak mindenkinek az érdekét szolgálja csak a taxisét nem. Kíváncsi vagyok merre vezet az út? Csókoltatlak! Mikor megyünk enni egy jót ?
nazoli 2011.03.03. 13:49:00 / # 321705
avatar
Gratulálok, és támogatásomról biztosítom a csapatot! Még annak is örülök, hogy Málna benne van a dologban! Annak meg még jobban, hogy én nem! Amiatt viszont kifejezetten el vagyok keseredve, hogy Hiénakutya szaktárs kimaradt belőle! Nyomatékosan felhívom utóbb nevezett sorstársamat, hogy ne vonuljon vissza elegánsan kis, az elhullott gnúk (utasok) általa lenyúzott bőréből kéz-, illetve hiénamancs-műipari módszerekkel készített foteljába (vagy nem tudom, hiénáéknál milyen ülőalkalmatosság a használatos), hanem a verbális támogatásán kívül, igenis törekedjen arra, hogy tevőlegesen is részt vegyen a szavannák káoszában rendet teremteni kívánó, és az erősebb ragadozók (cégek) egyeduralmát megtörni szándékozó növényevők, és kisebb testű ragadozók csapatmunkájában! Jómagam, mint kisebb ragadozó – mert azt be kell vallanom, hogy nem vagyok kifejezetten növényevő, bár diétásabb vagyok, mint Hiénakutya szaktárs - az elnökség két tagjának ismeretében (Apuka, Málna), meg vagyok győződve arról, hogy legalább a szándék tisztességes! Ezért kérem annak közlését, hogy hol, mikor kinek kell befizetnem az 500 Ft tagsági díjat, és ezt meg is teszem, egy évre előre is, ha ezzel lendítek a dolgok menetén! (Tagsági igazolványra, lehetőleg minél kisebb sorszámmal ellátva, viszont igényt tartok! Számlát nem kérek. Nekem elég biztosíték a már említett két úriember.) Azt is vállalom, hogy minden alkalmat megragadok (mint ragadozó) a szervezet népszerűsítésére, és igyekszem minél nagyobb számú tagságot toborozni! Csogu meg kezeltesse többszöri falnak menéskor szerzett monokliját az SZTK-ban!

csogu 2011.03.03. 13:11:53 / # 321704
Elnök (Taxi4) Elnökhelyettes:(Tele5) Az ügyvivő-szóvivői alelnöki tisztség (Főtaxi) Az alapító tagság további résztvevői a 6x6 Taxi és a City Taxi tagságából lettek kiválasztva, így a jelentősebb budapesti cégeknél dolgozó taxisok képviselve lesznek. Szóval, hogy értelmezzem a leírtakat: Taxi2000 cirka 420 taxisa, Mini cirka 230 taxisa, Plusz cirka 540 taxisa, Budapest taxi cirka 140 taxisa, Max taxi cirka 130 taxisa és a mezítlábas urak mindegyike….nem lesz képviselve? Pár mondattal lejjebb ez olvasható kiemelt, vastag betűkkel: Szándékukban áll kialakítani minden cégnél a saját bázisunkat. Vagyis összerakva a dolgokat ez azt jelenti, hogy azért a jelentéktelenebb cégek taxisainak a támogatására is igényt tartanak? Folytatva: Olyan érdekvédelmet hozunk létre, amely nyomást gyakorol a fuvarszervezői-közvetítői munkára szakosodott cégekre, az ott tagdíjat fizető taxi gépkocsivezetők érdekében, megszüntetve ezzel a kiszolgáltatott helyzetet! Félek nem értem…most ez azt jelenti, hogy leülnek megint pogácsázni a cégvezetőkkel, miközben nyomást helyeznek rájuk? Miért? Mit szeretnének elérni? 10%-os tagdíjengedményt? Vagy mit? Nekünk pontosan a politikusokra kellene nyomást gyakorolni, hogy motiváció, kényszer legyen arra nézve, hogy pl. az általuk életre hozott GVH ellenállása ellenére bevezethető legyen egy egységes Fix tarifa, illetve ha az nem is, akkor egy minimum tarifa…ha már maximált van. A cégvezetők nekünk „ellenfeleink” 6 éve voltak, amikor Ők vétózták meg ezen törekvéseinket…pontosan az akkor valóban a szakmára és annak gondjaira rálátó TGFSZ vezetőségével szemben. Mit akartok az általatok is képviselt cégek cégvezetőin nyomkodni? Ők örülnének most a legjobban annak, ha anno nem tesznek nekünk keresztbe. Na mindegy, érdeklődve váron a „stratégiát”….ezt írom minden gúny nélkül, mert hátha…csak elég rossz kezdés, hogy amíg azokat a cégeket, ahová a fuvarszervezői díjat fizetitek jelentősnek nevezitek, addig a másik 2000 család megélhetését biztosító cégeket ezzel dehonesztáljátok, az ott dolgozó kollégákkal együtt. A mezítlábasokról már nem is beszélve, pedig sokuk csak az miatt tengetik ebben a formában cseppet sem irigylésre méltó életüket, mert egyedül csak így tudtak nemet mondani az elmúlt 20 éve kialakult cégformának. Ergo, a szakma 1/3-át azonnal leírtátok, mint egyenrangú partner…természetesen csak az én olvasatomban.
csogu 2011.03.03. 12:38:33 / # 321703
Nézd, volt alkalmam a legközelebbről megfigyelni az elmúlt 10 hónapban sok droid és sok vállalkozó munkásságát...picit részese lenni életüknek. Minden tiszteletem azoké a kollégáké, akik nem vetkőztek ki önmagukból és embernek tudtak maradni ebben az embertelen helyzetben....függetlenül attól, hogy droid-e már, vagy csak éppen az ehhez vezető úton halad.
Rocktaxi 2011.03.03. 12:34:09 / # 321696
:-DDDDDDDDD Csogu! Nagy vagy!!! :-)) Kell még egy kevés idő és mindenki droid lesz. :-( ... és akkor nem lesz taxis a városban.

csogu 2011.03.03. 12:33:21 / # 321695
:-))) Akkor tényleg megfontoltabb lettél:-)) Hiába na, aki 17.432x rohan a falnak, az már harcedzettnek nevezhető:-)) Mindenesetre érdeklődve várom ezt: A későbbiekben egy nagyobb sajtó és tagtájékoztató keretében bővebben elmondjuk a stratégiánkat További szép napot!
tomajer 2011.03.03. 12:27:28 / # 321694
Hááát én ahhoz a cikkhez konkretice az első két mondatot tettem hozzá, ami az aláírásom előtt van. A KEDVES KOLLÉGANŐK .... kezdetű mondattól nem az én munkám.

Oldalszám: 321