Hozzászólások száma: 165
Ugrás a hírhez Oldalszám: 9
Témakörök > Hírek fórumai > A taxizás, aránytalanul költséges vállalkozás! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
törölt felh. 2011.01.29. 13:01:34 / # 29388
avatar
3 mm-es gumit minek veszel?
4 0 0 0 2011.01.29. 12:56:59 / # 29387
avatar
Nesze Neked ! Cserélj 5 évenként autót! Hagyd ott az államnak azt a pénzt, amit minden egyes tételnél ÁFA ként befizetsz! Adók-járulékok és az üzemanyag kivételével ezt mind meg lehetne spórolni ! Példa : autó ÁFA 1 millió, bedobós kézimosó 500 ft onként SZÁZ forint. Négy ÚJ GUMI nettó ára 60.000 Ft. Mi veszünk 4x12000 48000ft ért HASZNÁLTAT ( 3 mm ! ) Lenne min gondolkodi!

Neduddgi 2011.01.29. 12:46:26 / # 29386
avatar
Sajnos. Most megjelent, vagy nem jelent meg? Mert a HVG azért hasznos lenne.
törölt felh. 2011.01.29. 12:44:47 / # 29385
avatar
Végig olvastam. Egy dalszöveg jutott az eszembe a betrice énekelte a 80-as évek elején valamikor. Süket füleket döngetek én, nem értik meg sokan a zeném. Ördögi körbe visz ez az út, nincs jóbarát a falon túl Őrült ember vagyok, a falnak fejjel rohanhatok? Az istenekkel hadakozom, a csillagokba nem juthatok soha el? Jerikó, Fala porba hullott rég Jerikó, Múlandó a dicsőség Várj! Várj! Lesz még idő Eljutok a falak mögé A kürt hangjával lerombolom, hogy meghalljátok a győzelmi indulót Jerikó, Fala porba hullott rég Jerikó, Múlandó a dicsőség.

tomajer 2011.01.29. 12:06:53 / # 29451
Ez az írás, eredetileg a HVG számára készült. Hogy valaha megjelenik e, nem tudom...:-( [b]A taxizás, aránytalanul költséges vállalkozás! Az elmúlt időszakban –már a repülőtéri pályázat előtt is – számtalan írás jelent meg különböző újságokban a fővárosi taxi-helyzetről. Az utason és a taxison, a taxizás két főszereplőjén kívül, szinte már mindenkit megkérdeztek a témával kapcsolatban. Mivel utas bárki könnyen lehet, ezzel a gondolatébresztőnek szánt dolgozatommal szeretném, ha a taxis szemszögéből is megismernék a helyzetet[/b] ..... ..... Egy egyszerűbb, és nemzetközileg is alkalmazott ráta szerint pedig: A kiállási díj = egy autó külső gépi mosás ára Egy kilométer viteldíj = a mindenkori 1 liter normál benzin ára. A jelenleg alkalmazott tarifák becstelenek. ...... ....... [i]Köszönöm a türelmüket. Budapest, 2010. december 31. Dr. Földiné Csák Valéria[/i]

Oldalszám: 9