| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| FRZZZZZZZ | 2007.08.20. 06:08:15 / # 285798 |
|
Elbotlott :-)
Előzmény: #285699 Brekeke 1 2007.08.18. 15:43:34 |
| Brekeke 1 | 2007.08.19. 16:00:58 / # 285787 |
|
Sajnalom nem nyert
Előzmény: #285751 cbtaxi 2007.08.18. 19:27:36 |
| Brekeke 1 | 2007.08.19. 15:59:36 / # 285786 |
|
Sajnos on most nem nyert :)
Előzmény: #285749 trubadur 2007.08.18. 18:23:07 |
| öcsi | 2007.08.18. 20:52:32 / # 285782 |
|
Azé még egy kérdés.
Van ennél rövidebb út is?
Előzmény: #285781 öcsi 2007.08.18. 20:51:13 |
| öcsi | 2007.08.18. 20:51:13 / # 285781 |
|
Köszi.
De télleg menjél mááá.-:))
Dolgozni!
Na.-:))
Előzmény: #285776 cbtaxi 2007.08.18. 20:43:49 |
| cbtaxi | 2007.08.18. 20:46:16 / # 285779 |
|
Remélem ma sikerül!
Előzmény: #285774 száguldás 2007.08.18. 20:37:09 |
| cbtaxi | 2007.08.18. 20:44:02 / # 285778 |
|
Ok.
Előzmény: #285774 száguldás 2007.08.18. 20:37:09 |
| cbtaxi | 2007.08.18. 20:43:49 / # 285776 |
|
Teljesen jó a megfejtés,Gratula öcsi! :-))))))))))
Előzmény: #285772 öcsi 2007.08.18. 20:32:13 |
| cbtaxi | 2007.08.18. 20:37:38 / # 285775 |
|
Jónak tűnik,de így fejben nem tudom lejátszani.
Megyek és levezetem. :))))))
Előzmény: #285772 öcsi 2007.08.18. 20:32:13 |
| száguldás | 2007.08.18. 20:37:09 / # 285774 |
|
Ment a válasz olvasd még el!:)) Jó munkát vigyázz magadra!!
Előzmény: #285773 cbtaxi 2007.08.18. 20:33:50 |
| cbtaxi | 2007.08.18. 20:33:50 / # 285773 |
|
Nee máá..megint?
Mennék má dógozmi. :)))))))))))))))))
Előzmény: #285772 öcsi 2007.08.18. 20:32:13 |
| öcsi | 2007.08.18. 20:32:13 / # 285772 |
|
mail ment.
Előzmény: #285767 cbtaxi 2007.08.18. 20:17:59 |
| cbtaxi | 2007.08.18. 20:30:37 / # 285771 |
|
Megtörtént.
Mind a 2 címre külön-külön.
Előzmény: #285770 száguldás 2007.08.18. 20:29:20 |
| száguldás | 2007.08.18. 20:29:20 / # 285770 |
|
küld el még 1x.
Előzmény: #285769 cbtaxi 2007.08.18. 20:24:47 |
| cbtaxi | 2007.08.18. 20:24:47 / # 285769 |
|
Pedig elment.
Megnézem még 1X.
Előzmény: #285768 száguldás 2007.08.18. 20:21:19 |
| száguldás | 2007.08.18. 20:21:19 / # 285768 |
|
Jaj-jaj elveszett az éteren valahol mert nem akar ideérni!!!:-))))
Előzmény: #285750 cbtaxi 2007.08.18. 20:09:14 |
| cbtaxi | 2007.08.18. 20:17:59 / # 285767 |
|
cbtaxi@freemail.hu
Előzmény: #285766 öcsi 2007.08.18. 20:15:02 |
| öcsi | 2007.08.18. 20:15:02 / # 285766 |
|
Írdd meg légyszi a mailodat.
Nem akrok vissza menni, míg megtalálom.-:))
Így hamarabb meg lesz, ha Te írod le.
Előzmény: #285764 cbtaxi 2007.08.18. 20:11:36 |
| cbtaxi | 2007.08.18. 20:11:36 / # 285764 |
|
Volt ott mástól is levél,válaszolni kellett azokra is.
Tényleg! Mindkit,MÉG 1X kérek,ha Emilt ír,jelezze a fórumon,mert van,hogy hetekig nem nézem meg a leveleimet.
Mindig elfelejtem. :((((((((((((
Előzmény: #285750 cbtaxi 2007.08.18. 20:09:14 |
| cbtaxi | 2007.08.18. 20:09:14 / # 285750 |
|
Te kis türelmetlen! :-)
Most készült el,már olvashatod is! :)))))))))))
|