| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| cbtaxi | 2007.08.20. 12:10:55 / # 285820 |
|
Caps Lock!!!!!!!!!!!! :-)))))))))))
Előzmény: #285819 lilazoli 2007.08.20. 12:09:46 |
| lilazoli | 2007.08.20. 12:09:46 / # 285819 |
|
mAJD MA bár elég meleg lehet már!
Előzmény: #285815 csogu 2007.08.20. 12:04:57 |
| cbtaxi | 2007.08.20. 12:09:04 / # 285818 |
|
Azt nem!!!
De gondolom nem titok?
Előzmény: #285816 lilazoli 2007.08.20. 12:06:16 |
| lilazoli | 2007.08.20. 12:08:01 / # 285817 |
|
Ebből az 1-4 ből él majd a bajnokság végéig!
Előzmény: #285814 cbtaxi 2007.08.20. 12:04:23 |
| lilazoli | 2007.08.20. 12:06:16 / # 285816 |
|
Egyszerű! A 410-es munkatárs azt nem mesélte el senkinek ,hogy miért lett be rendelve??
Előzmény: #285812 cbtaxi 2007.08.20. 12:00:44 |
| csogu | 2007.08.20. 12:04:57 / # 285815 |
|
Na bazz, én azt hittem csak köszöntél…vissza köszöntem…
Előzmény: #285811 lilazoli 2007.08.20. 12:00:28 |
|
| cbtaxi | 2007.08.20. 12:04:23 / # 285814 |
|
Várj azzal a beásással.
Jön a Vasas az imádott Gézával.Egy újjabb hazai zakó és az elemzőtáblák mestere repül!
Előzmény: #285813 lilazoli 2007.08.20. 12:02:35 |
| lilazoli | 2007.08.20. 12:02:35 / # 285813 |
|
Az eredmény jó ,de az Urbányi most egy életre beásta magát az Újpestbe! Az eggyik szemem sir a másik LILA!
Előzmény: #285810 cbtaxi 2007.08.20. 12:00:10 |
| cbtaxi | 2007.08.20. 12:00:44 / # 285812 |
|
Lapozok,lapozok visszafelé,de ezt én sem értem.
Előzmény: #285809 csogu 2007.08.20. 11:59:32 |
| lilazoli | 2007.08.20. 12:00:28 / # 285811 |
|
Olyan dolog tőrtént velem tegnap amit nem akartam elhinni! Állok a Nyugati treffen! Csogu étkezik szemben ,intek ,gyere az RB-ért amit neked tartok hűtve! Csogu vissza int ,és nem érdekli az RB ! Hát ilyen világot élűnk!
Előzmény: #285805 csogu 2007.08.20. 11:46:40 |
| cbtaxi | 2007.08.20. 12:00:10 / # 285810 |
|
Szega Zoli!!
Na most mi van?
Buktatják az Urbányit vagy nem?
Előzmény: #285807 lilazoli 2007.08.20. 11:56:40 |
| csogu | 2007.08.20. 11:59:32 / # 285809 |
|
Na most félek nem nagyon értelek:-)
Előzmény: #285807 lilazoli 2007.08.20. 11:56:40 |
|
| csogu | 2007.08.20. 11:58:35 / # 285808 |
|
Ok, ám legyen:-)
Előzmény: #285806 cbtaxi 2007.08.20. 11:50:41 |
|
| lilazoli | 2007.08.20. 11:56:40 / # 285807 |
|
Akkor csak te nem maradtál kinn!!
Előzmény: #285801 csogu 2007.08.20. 11:36:43 |
| cbtaxi | 2007.08.20. 11:50:41 / # 285806 |
|
Nem vok telhetelen,nem kell 1 este 11 "betolás".
Én beérem majd napi egyel. Ígérem!
Intézd el nekem Ricsi!
Lécci.lécci,lécciiiiiiiiii! :-))))))))))))))))))))
Előzmény: #285805 csogu 2007.08.20. 11:46:40 |
| csogu | 2007.08.20. 11:46:40 / # 285805 |
|
Minek? Szívni akarsz? Azt akarod, hogy mindenki téged találjon meg? Biztonsági, taxis, utas mindenki?
Ficsur egyik pozíciót sem tölti be. Ő olyan kendermagos tyúk technikával rendelkezik:-)
Előzmény: #285802 cbtaxi 2007.08.20. 11:39:16 |
|
| cbtaxi | 2007.08.20. 11:39:16 / # 285802 |
|
"11 embert tolt...egy este."
Ezuton szeretném beadni a jelentkezésemet etikás,ill ellenőri posztra! :-)))))))))))
Előzmény: #285801 csogu 2007.08.20. 11:36:43 |
| csogu | 2007.08.20. 11:36:43 / # 285801 |
|
Nah jah, mindent elkövet azért, hogy mennie kelljen:-((
2x-esen van berendelve etikára, ez azért nem kispályás, főleg ha hozzávesszük, hogy már a fél éjszakai helyekről el van tiltva.
Nem tudom mit tett a Romkertnél, de nincs 2 hete hogy figyelmeztettem:
- Lesz annak még bőjtje, hogy 11 embert tolt...egy este.
|
|
| cbtaxi | 2007.08.20. 10:51:48 / # 285794 |
|
Sztem nincs. Örülök,hogy 9-ből át tudtam vinni!
Előzmény: #285782 öcsi 2007.08.18. 20:52:32 |
| utolsó senki | 2007.08.20. 09:05:15 / # 285799 |
|
Szevasz,ficsur!
Ha érdekel a dolog,szólhatok 1-2 Budapest taxis etikás barátomnak,így a keddi kaució-
átvétel után mehetsz is belépni,nem fognak kukacoskodni veled!
A Róka már nagyon vár...
|