Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
cbtaxi 2007.08.20. 12:10:55 / # 285820
avatar
Caps Lock!!!!!!!!!!!! :-)))))))))))
lilazoli 2007.08.20. 12:09:46 / # 285819
avatar
mAJD MA bár elég meleg lehet már!
cbtaxi 2007.08.20. 12:09:04 / # 285818
avatar
Azt nem!!! De gondolom nem titok?
lilazoli 2007.08.20. 12:08:01 / # 285817
avatar
Ebből az 1-4 ből él majd a bajnokság végéig!
lilazoli 2007.08.20. 12:06:16 / # 285816
avatar
Egyszerű! A 410-es munkatárs azt nem mesélte el senkinek ,hogy miért lett be rendelve??
csogu 2007.08.20. 12:04:57 / # 285815
Na bazz, én azt hittem csak köszöntél…vissza köszöntem…
cbtaxi 2007.08.20. 12:04:23 / # 285814
avatar
Várj azzal a beásással. Jön a Vasas az imádott Gézával.Egy újjabb hazai zakó és az elemzőtáblák mestere repül!
lilazoli 2007.08.20. 12:02:35 / # 285813
avatar
Az eredmény jó ,de az Urbányi most egy életre beásta magát az Újpestbe! Az eggyik szemem sir a másik LILA!
cbtaxi 2007.08.20. 12:00:44 / # 285812
avatar
Lapozok,lapozok visszafelé,de ezt én sem értem.
lilazoli 2007.08.20. 12:00:28 / # 285811
avatar
Olyan dolog tőrtént velem tegnap amit nem akartam elhinni! Állok a Nyugati treffen! Csogu étkezik szemben ,intek ,gyere az RB-ért amit neked tartok hűtve! Csogu vissza int ,és nem érdekli az RB ! Hát ilyen világot élűnk!
cbtaxi 2007.08.20. 12:00:10 / # 285810
avatar
Szega Zoli!! Na most mi van? Buktatják az Urbányit vagy nem?
csogu 2007.08.20. 11:59:32 / # 285809
Na most félek nem nagyon értelek:-)
csogu 2007.08.20. 11:58:35 / # 285808
Ok, ám legyen:-)
lilazoli 2007.08.20. 11:56:40 / # 285807
avatar
Akkor csak te nem maradtál kinn!!
cbtaxi 2007.08.20. 11:50:41 / # 285806
avatar
Nem vok telhetelen,nem kell 1 este 11 "betolás". Én beérem majd napi egyel. Ígérem! Intézd el nekem Ricsi! Lécci.lécci,lécciiiiiiiiii! :-))))))))))))))))))))
csogu 2007.08.20. 11:46:40 / # 285805
Minek? Szívni akarsz? Azt akarod, hogy mindenki téged találjon meg? Biztonsági, taxis, utas mindenki? Ficsur egyik pozíciót sem tölti be. Ő olyan kendermagos tyúk technikával rendelkezik:-)
cbtaxi 2007.08.20. 11:39:16 / # 285802
avatar
"11 embert tolt...egy este." Ezuton szeretném beadni a jelentkezésemet etikás,ill ellenőri posztra! :-)))))))))))
csogu 2007.08.20. 11:36:43 / # 285801
Nah jah, mindent elkövet azért, hogy mennie kelljen:-(( 2x-esen van berendelve etikára, ez azért nem kispályás, főleg ha hozzávesszük, hogy már a fél éjszakai helyekről el van tiltva. Nem tudom mit tett a Romkertnél, de nincs 2 hete hogy figyelmeztettem: - Lesz annak még bőjtje, hogy 11 embert tolt...egy este.
cbtaxi 2007.08.20. 10:51:48 / # 285794
avatar
Sztem nincs. Örülök,hogy 9-ből át tudtam vinni!
utolsó senki 2007.08.20. 09:05:15 / # 285799
avatar
Szevasz,ficsur! Ha érdekel a dolog,szólhatok 1-2 Budapest taxis etikás barátomnak,így a keddi kaució- átvétel után mehetsz is belépni,nem fognak kukacoskodni veled! A Róka már nagyon vár...

Oldalszám: 1757