| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| csogu | 2007.08.20. 12:37:29 / # 285784 |
|
Zoli, megkaptam....hááát ez nem normális:-DDDDDDDD
|
|
| lilazoli | 2007.08.20. 12:36:38 / # 285336 |
|
Hogy kivártál !! 11111
|
| csogu | 2007.08.20. 12:35:26 / # 285837 |
|
Igen, az vagyok, de legalább nem tagadom:-))
Előzmény: #285836 lilazoli 2007.08.20. 12:33:12 |
|
| csogu | 2007.08.20. 12:34:24 / # 285797 |
|
Hajnalban meg jön a biztonsági szolgálat és ott mondják hogy a híd közepén vett fel utast…nem akartam hinni a fülemnek, hogy ennyire felelőtlen…
|
|
| lilazoli | 2007.08.20. 12:33:12 / # 285836 |
|
Már irom te kiváncsi!
Előzmény: #285834 csogu 2007.08.20. 12:31:18 |
| lilazoli | 2007.08.20. 12:32:28 / # 285835 |
|
Még nekem okoz lelkiismereti gondot,hogy eltiltották mindenhonnan!
Előzmény: #285833 cbtaxi 2007.08.20. 12:29:43 |
| csogu | 2007.08.20. 12:31:18 / # 285834 |
|
Hello....
csogu@hallotaxi.hu
Előzmény: #285833 cbtaxi 2007.08.20. 12:29:43 |
|
| cbtaxi | 2007.08.20. 12:29:43 / # 285833 |
|
csalódtam volna ha nem lenne! :)
Amúgy átjött.
Ha így volt ahogy mondtad,akkor nagy arc a csávó.
Majd rádöbben!
Előzmény: #285832 lilazoli 2007.08.20. 12:26:25 |
| lilazoli | 2007.08.20. 12:26:25 / # 285832 |
|
Palackozott,szénsavmentes,és őssze csukható campingágy!!
Előzmény: #285829 cbtaxi 2007.08.20. 12:23:23 |
| csogu | 2007.08.20. 12:24:45 / # 285831 |
|
Edzőtáborban van. Állítólag a második dan-ért megy ősszel és arra készül. Memiről meg inkább nem is mondom mit mondott:-(
Finoman fogalmazva nem tartja ellenfélnek az „öregembert”.
Előzmény: #285827 lilazoli 2007.08.20. 12:21:38 |
|
| cbtaxi | 2007.08.20. 12:23:50 / # 285830 |
|
Minnyá megnézem!
Előzmény: #285828 lilazoli 2007.08.20. 12:22:13 |
| cbtaxi | 2007.08.20. 12:23:23 / # 285829 |
|
Lemegyek hídba.
Gondolom csomagtartóban meg a vízágy!
Előzmény: #285825 lilazoli 2007.08.20. 12:17:31 |
| lilazoli | 2007.08.20. 12:22:13 / # 285828 |
|
Átment??
Előzmény: #285824 cbtaxi 2007.08.20. 12:16:14 |
| lilazoli | 2007.08.20. 12:21:38 / # 285827 |
|
Az Ákos Nyaral ,vagy a Memi kocsiját mossa??
Előzmény: #285826 csogu 2007.08.20. 12:19:19 |
| csogu | 2007.08.20. 12:19:19 / # 285826 |
|
Nyugi, fogok:-))
Előzmény: #285825 lilazoli 2007.08.20. 12:17:31 |
|
| lilazoli | 2007.08.20. 12:17:31 / # 285825 |
|
igaz ! A kesztyűtartom is klimás! már hűtőm is ,este jelentkezz!
Előzmény: #285823 csogu 2007.08.20. 12:12:49 |
| cbtaxi | 2007.08.20. 12:16:14 / # 285824 |
|
Utána Zoli felkeres-csak hogy spórolj a benzinnel-
doboz kinyit és megitat.
Lusta disznó! :-)))))))))))))))))))))))
Előzmény: #285823 csogu 2007.08.20. 12:12:49 |
| csogu | 2007.08.20. 12:12:49 / # 285823 |
|
1, Klíma bekapcsol, az ablakba helyezed, és egyből királyság van:-))))
2, Ismerős benzinkút, kedves mosoly: - Ugye kicserélhetem egy hidegre?:-)))
Előzmény: #285819 lilazoli 2007.08.20. 12:09:46 |
|
| cbtaxi | 2007.08.20. 12:12:20 / # 285822 |
|
Istenkirálycsászár vagy!:))))))))))))))
Előzmény: #285821 lilazoli 2007.08.20. 12:11:24 |
| lilazoli | 2007.08.20. 12:11:24 / # 285821 |
|
már iróm is a free-re
Előzmény: #285818 cbtaxi 2007.08.20. 12:09:04 |