Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2007.08.20. 12:37:29 / # 285784
Zoli, megkaptam....hááát ez nem normális:-DDDDDDDD

lilazoli 2007.08.20. 12:36:38 / # 285336
avatar
Hogy kivártál !! 11111

csogu 2007.08.20. 12:35:26 / # 285837
Igen, az vagyok, de legalább nem tagadom:-))
csogu 2007.08.20. 12:34:24 / # 285797
Hajnalban meg jön a biztonsági szolgálat és ott mondják hogy a híd közepén vett fel utast…nem akartam hinni a fülemnek, hogy ennyire felelőtlen…

lilazoli 2007.08.20. 12:33:12 / # 285836
avatar
Már irom te kiváncsi!
lilazoli 2007.08.20. 12:32:28 / # 285835
avatar
Még nekem okoz lelkiismereti gondot,hogy eltiltották mindenhonnan!
csogu 2007.08.20. 12:31:18 / # 285834
Hello.... csogu@hallotaxi.hu
cbtaxi 2007.08.20. 12:29:43 / # 285833
avatar
csalódtam volna ha nem lenne! :) Amúgy átjött. Ha így volt ahogy mondtad,akkor nagy arc a csávó. Majd rádöbben!
lilazoli 2007.08.20. 12:26:25 / # 285832
avatar
Palackozott,szénsavmentes,és őssze csukható campingágy!!
csogu 2007.08.20. 12:24:45 / # 285831
Edzőtáborban van. Állítólag a második dan-ért megy ősszel és arra készül. Memiről meg inkább nem is mondom mit mondott:-( Finoman fogalmazva nem tartja ellenfélnek az „öregembert”.
cbtaxi 2007.08.20. 12:23:50 / # 285830
avatar
Minnyá megnézem!
cbtaxi 2007.08.20. 12:23:23 / # 285829
avatar
Lemegyek hídba. Gondolom csomagtartóban meg a vízágy!
lilazoli 2007.08.20. 12:22:13 / # 285828
avatar
Átment??
lilazoli 2007.08.20. 12:21:38 / # 285827
avatar
Az Ákos Nyaral ,vagy a Memi kocsiját mossa??
csogu 2007.08.20. 12:19:19 / # 285826
Nyugi, fogok:-))
lilazoli 2007.08.20. 12:17:31 / # 285825
avatar
igaz ! A kesztyűtartom is klimás! már hűtőm is ,este jelentkezz!
cbtaxi 2007.08.20. 12:16:14 / # 285824
avatar
Utána Zoli felkeres-csak hogy spórolj a benzinnel- doboz kinyit és megitat. Lusta disznó! :-)))))))))))))))))))))))
csogu 2007.08.20. 12:12:49 / # 285823
1, Klíma bekapcsol, az ablakba helyezed, és egyből királyság van:-)))) 2, Ismerős benzinkút, kedves mosoly: - Ugye kicserélhetem egy hidegre?:-)))
cbtaxi 2007.08.20. 12:12:20 / # 285822
avatar
Istenkirálycsászár vagy!:))))))))))))))
lilazoli 2007.08.20. 12:11:24 / # 285821
avatar
már iróm is a free-re
Oldalszám: 1757