| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| csogu | 2007.08.24. 16:06:59 / # 286088 |
|
Így jár, aki nem olvassa a blogom:-DD
Én tuti igazoltan nem voltam tegnap sehol:-))
Klikk ide:-)
Próbálkozzál holnap újra:-DD
Előzmény: #286086 R2D2 2007.08.24. 15:59:09 |
|
| R2D2 | 2007.08.24. 15:59:09 / # 286086 |
|
Jösz ma sorsolásra? Csak jó volt a romkert a végére nem csogu? Senki soha nem fog tolni!
Előzmény: #286085 csogu 2007.08.24. 15:56:34 |
| csogu | 2007.08.24. 15:56:34 / # 286085 |
|
Tudom miért, mert a Sláger teraszon nem vettelek előre….
:-DDDDD
|
|
| R2D2 | 2007.08.24. 15:55:17 / # 286084 |
|
Szeva Senki!
|
| utolsó senki | 2007.08.24. 15:54:34 / # 286083 |
|
Téged különösen NEM!!!
Előzmény: #286080 csogu 2007.08.24. 15:50:04 |
| csogu | 2007.08.24. 15:50:04 / # 286080 |
|
Nem szeretsz?:-(
:-)))
|
|
| utolsó senki | 2007.08.24. 15:47:44 / # 286078 |
|
Jó lenne,ha nem keltenéd a feszültséget,így is kellően utálják az ún. "etikásokat" és az ellenőröket is...
Nekem sikerült a Riotól a Romkertig is eljutnom-2xis!
Előzmény: #286064 R2D2 2007.08.24. 15:36:28 |
| R2D2 | 2007.08.24. 15:36:28 / # 286064 |
|
Most hívott Klagenfurtnál van jön visszafele Udinében volt!! Megkaptad a Jetbe a pénzedet? Mert a 1021,1044 és jó magam igen!!
|
| csogu | 2007.08.24. 15:23:33 / # 286077 |
|
Csicsa Olaszba ment? Megint?:-)
Előzmény: #286076 R2D2 2007.08.24. 15:21:29 |
|
| R2D2 | 2007.08.24. 15:21:29 / # 286076 |
|
Na mi történt a romkertnél? Nem tolt senki és emiatt mindenki hisztis!! Vagy az a baj hogy az etikás elvitte az Olaszországi fuvart? Vagy az hogy az ellenőr négy night club-ot vitt?
|
| terminátor | 2007.08.24. 10:48:33 / # 286051 |
|
hali!
na már megint miről maradtam le?:)
a kiváncsiság miatt fogok elpatkolni!
már a romkertnél is baj van?
|
| cbtaxi | 2007.08.24. 10:31:38 / # 286050 |
|
Na leléptem. Illetve,lelöktek a srácok a gépről! :((((((((
|
| cbtaxi | 2007.08.24. 09:50:16 / # 286061 |
|
Szerinted értem?
Látsz itt paródiát?
Előzmény: #286060 csogu 2007.08.24. 09:48:16 |
| csogu | 2007.08.24. 09:48:16 / # 286060 |
|
Hááát van amivel nem szabad viccelődni...és ez az...ha érted mit szeretnék ezzel mondani...
Előzmény: #286058 cbtaxi 2007.08.24. 09:45:30 |
|
| cbtaxi | 2007.08.24. 09:45:30 / # 286058 |
|
Én már át is fogalmaztam emlékezetből,de rájöttem,hogy semmi értelme.
Akik nem olvasták az "eredetit" nem fogják tudni értelmezni a paródiát sem!
Előzmény: #286055 csogu 2007.08.24. 09:36:36 |
| csogu | 2007.08.24. 09:36:36 / # 286055 |
|
Hááát, nagyon úgy látszik...
Nem a vélemény nyílvánítással van baj, hanem annak a módjával.
De ezt annyiszor kértük már, ha valaki szeretne valamit megosztani, akkor legyen olyan kedves és úgy tegye azt meg, hogy ne kelljen azt kidobni.
1, Nekünk sem jó ez, mert mi vállunk célpontá
2, A tartalmi lényeg sem maradhat itt, akkor meg mi értelme az egésznek?
Előzmény: #286054 cbtaxi 2007.08.24. 09:30:05 |
|
| cbtaxi | 2007.08.24. 09:30:05 / # 286054 |
|
Meglehetősen sarkított vélemény nyílvánítás.
Mondhatnám: közönséges.De hát nem vagyunk egyformák.
Ezexerint történt vmi az éjjel,ezúttal a Romkertnél?
|
| csogu | 2007.08.24. 09:26:50 / # 286052 |
|
Nem azzal van baj, amit írsz, hanem azzal ahogy.
Sok oldalon kértem már, hogy ezt tartsátok szemelőt.
Fogalmazd át kérlek úgy, hogy itt is maradhasson.
|
|
| ördögűző | 2007.08.24. 06:10:22 / # 286053 |
|
|
| cbtaxi | 2007.08.23. 23:26:38 / # 286049 |
|
Na jó 8 mndki!
|