Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2007.08.24. 16:06:59 / # 286088
Így jár, aki nem olvassa a blogom:-DD Én tuti igazoltan nem voltam tegnap sehol:-)) Klikk ide:-) Próbálkozzál holnap újra:-DD
R2D2 2007.08.24. 15:59:09 / # 286086
avatar
Jösz ma sorsolásra? Csak jó volt a romkert a végére nem csogu? Senki soha nem fog tolni!
csogu 2007.08.24. 15:56:34 / # 286085
Tudom miért, mert a Sláger teraszon nem vettelek előre…. :-DDDDD
R2D2 2007.08.24. 15:55:17 / # 286084
avatar
Szeva Senki!
utolsó senki 2007.08.24. 15:54:34 / # 286083
avatar
Téged különösen NEM!!!
csogu 2007.08.24. 15:50:04 / # 286080
Nem szeretsz?:-( :-)))
utolsó senki 2007.08.24. 15:47:44 / # 286078
avatar
Jó lenne,ha nem keltenéd a feszültséget,így is kellően utálják az ún. "etikásokat" és az ellenőröket is... Nekem sikerült a Riotól a Romkertig is eljutnom-2xis!
R2D2 2007.08.24. 15:36:28 / # 286064
avatar
Most hívott Klagenfurtnál van jön visszafele Udinében volt!! Megkaptad a Jetbe a pénzedet? Mert a 1021,1044 és jó magam igen!!

csogu 2007.08.24. 15:23:33 / # 286077
Csicsa Olaszba ment? Megint?:-)
R2D2 2007.08.24. 15:21:29 / # 286076
avatar
Na mi történt a romkertnél? Nem tolt senki és emiatt mindenki hisztis!! Vagy az a baj hogy az etikás elvitte az Olaszországi fuvart? Vagy az hogy az ellenőr négy night club-ot vitt?

terminátor 2007.08.24. 10:48:33 / # 286051
avatar
hali! na már megint miről maradtam le?:) a kiváncsiság miatt fogok elpatkolni! már a romkertnél is baj van?

cbtaxi 2007.08.24. 10:31:38 / # 286050
avatar
Na leléptem. Illetve,lelöktek a srácok a gépről! :((((((((

cbtaxi 2007.08.24. 09:50:16 / # 286061
avatar
Szerinted értem? Látsz itt paródiát?
csogu 2007.08.24. 09:48:16 / # 286060
Hááát van amivel nem szabad viccelődni...és ez az...ha érted mit szeretnék ezzel mondani...
cbtaxi 2007.08.24. 09:45:30 / # 286058
avatar
Én már át is fogalmaztam emlékezetből,de rájöttem,hogy semmi értelme. Akik nem olvasták az "eredetit" nem fogják tudni értelmezni a paródiát sem!
csogu 2007.08.24. 09:36:36 / # 286055
Hááát, nagyon úgy látszik... Nem a vélemény nyílvánítással van baj, hanem annak a módjával. De ezt annyiszor kértük már, ha valaki szeretne valamit megosztani, akkor legyen olyan kedves és úgy tegye azt meg, hogy ne kelljen azt kidobni. 1, Nekünk sem jó ez, mert mi vállunk célpontá 2, A tartalmi lényeg sem maradhat itt, akkor meg mi értelme az egésznek?
cbtaxi 2007.08.24. 09:30:05 / # 286054
avatar
Meglehetősen sarkított vélemény nyílvánítás. Mondhatnám: közönséges.De hát nem vagyunk egyformák. Ezexerint történt vmi az éjjel,ezúttal a Romkertnél?

csogu 2007.08.24. 09:26:50 / # 286052
Nem azzal van baj, amit írsz, hanem azzal ahogy. Sok oldalon kértem már, hogy ezt tartsátok szemelőt. Fogalmazd át kérlek úgy, hogy itt is maradhasson.

ördögűző 2007.08.24. 06:10:22 / # 286053
avatar

cbtaxi 2007.08.23. 23:26:38 / # 286049
avatar
Na jó 8 mndki!

Oldalszám: 1757