Felhasználó hozzászólásai
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2007.08.24 19:59
mi az az ok ami miatt a romkerttől dolgozhat egy rádiós(1081?) és egy bp(735?)
és közben "senki nem lát semmit" miért nem mennek a riohoz annak már úgyis mindegy
vagy már foglalt ott is hiénáznak(bandy)













