Név
Becenév ördögűző
Honlap
Taxitársaság:

Felhasználó hozzászólásai

Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!

Hozzáadva: 2007.08.24 19:59

mi az az ok ami miatt a romkerttől dolgozhat egy rádiós(1081?) és egy bp(735?) és közben "senki nem lát semmit" miért nem mennek a riohoz annak már úgyis mindegy vagy már foglalt ott is hiénáznak(bandy)

Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!

Hozzáadva: 2007.08.24 06:10