| Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
|---|---|
| R2D2 | 2007.09.04. 15:22:10 / # 286590 |
|
Ennél a cégnél állítolagból már túl sok van. Roszindulatú kollégák szarkeverése az megy!! De legallább amióta nem etikás tud normálisan dolgozni.Már nyolcszor volt night clubban!
Előzmény: #286575 cbtaxi 2007.09.04. 13:44:05 |
| R2D2 | 2007.09.04. 15:16:31 / # 286582 |
|
Ne vigyük már tulzásba!! Ennek a "bűnözőnek" nagyon sokan igazat adtak pedig bocsánatot kért az áldozattól! Egyszerűen elszakadt a cérna ennyi!!Nem védem mert nem lehet ilyet csinálni de az áldotat nagyon csúnyán beszélt vele.
|
| Rocktaxi | 2007.09.04. 14:52:54 / # 286587 |
|
Nem alkottam vélemény, csak kérdeztem!
Ha ott lettem volna sem biztos, hogy megértem azt az embert, aki más tulajdonát megrongálja!!!
Ilyet általában a familiárisan hiperpigmentáltak csinálnak!
Most alkotok véleményt.
Bocs, de aki más vagyonát szándékosan megrongálja az számomra csak bűnöző!!
Ennyire nem szakadhat el a cérna!
Legközelebb mit csinál?
Elvágja a másik torkát?
Előzmény: #286568 R2D2 2007.09.04. 12:55:36 |
|
| cbtaxi | 2007.09.04. 13:51:39 / # 286578 |
|
Hahhhmmm(sóhaj..) Nem Csaba, ez még tényleg nem volt. :))
|
| utolsó senki | 2007.09.04. 13:45:33 / # 286576 |
|
cb,ez még nem volt!!!:
|
| cbtaxi | 2007.09.04. 13:44:05 / # 286575 |
|
Zoli!
Vagy Te annyira vagány,(legalább is úgy "ismerlek")
,hogy nem kertelsz!
Neked sem használ,ha mndki,össze-vissza beszél.
Törtél-zúztál (állítólag).
Mi is történt valójában,essünk túl rajta!
Előzmény: #286531 lilazoli 2007.09.03. 13:34:28 |
| cbtaxi | 2007.09.04. 13:40:38 / # 286574 |
|
Összerakva a képet,csak a Zoli lehet.
De végül is nem titok. Sztem!
Egyre többet megtudva a dologról,szerencsés,hogy "csak" nem etikás már!
Előzmény: #286568 R2D2 2007.09.04. 12:55:36 |
| R2D2 | 2007.09.04. 13:12:18 / # 286572 |
|
Hazatalál ő magától is!! Jönnek a szegényebb idők nem lesz már több rezsi fuvar!:)
|
| utolsó senki | 2007.09.04. 13:09:36 / # 286571 |
|
Hát hazavinni a tesód.
Előzmény: #286570 R2D2 2007.09.04. 13:03:18 |
| R2D2 | 2007.09.04. 13:03:18 / # 286570 |
|
Minek!
|
| utolsó senki | 2007.09.04. 13:02:00 / # 286569 |
|
Szasz artu!
Nem jöttél tegnap all-in partyra!!!
Előzmény: #286568 R2D2 2007.09.04. 12:55:36 |
| R2D2 | 2007.09.04. 12:55:36 / # 286568 |
|
Nem láttad nem voltál ott ne alkoss véleményt!! Azonkívűl mindenkinél elszakadhat a cérna ezt ő is elismerte! Már nem etikás!
Előzmény: #286567 Rocktaxi 2007.09.04. 12:41:53 |
| Rocktaxi | 2007.09.04. 12:41:53 / # 286567 |
|
De arra nem mernek válaszolni, hogy melyik etikás amortizálta le az egyik kollégája kocsiját!!
Etikás-e még a kollégával szemben etikátlanul viselkedő etikás?
Minek kellett történnie ahhoz, hogy más tulajdonát megrongálja?
Hogy mer egyáltalán más tulajdonához nyúlni?
Csupa kérdés, amire még nincs válasz!!
Miért?
Ott sem vonatkoznak mindenkire a "szabályok"?
Előzmény: #286566 cbtaxi 2007.09.04. 12:18:04 |
|
| cbtaxi | 2007.09.04. 12:18:04 / # 286566 |
|
Szanaszét offoltok és ráadásul mindig ugyanazzal.
|
| utolsó senki | 2007.09.04. 12:15:54 / # 286565 |
|
|
| utolsó senki | 2007.09.04. 12:15:13 / # 286563 |
|
Csak neked,bátttyyyyaaaa!!!
Előzmény: #286560 trubadur 2007.09.04. 03:58:54 |
| ZeroFighter | 2007.09.04. 11:16:35 / # 286561 |
|
JWT beszorult a szoláriumba?
Előzmény: #286547 cbtaxi 2007.09.03. 14:51:20 |
| trubadur | 2007.09.04. 03:58:54 / # 286560 |
|
Jól össze szedte báttya !!!!
Itt van nektek Zöldülünkkkkkkkkkkk.....
|
| miamanó | 2007.09.04. 03:31:07 / # 286559 |
|
Szóljon hangosan az ének ameddig csak élek énekelek én! :-)))
|
| detox | 2007.09.04. 02:18:51 / # 286558 |
|
|