Hozzászólások száma: 35138
Ugrás a hírhez Oldalszám: 1757
Témakörök > Droszt Híradó > Főtaxisok ide KLIKK!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
R2D2 2007.09.04. 15:22:10 / # 286590
avatar
Ennél a cégnél állítolagból már túl sok van. Roszindulatú kollégák szarkeverése az megy!! De legallább amióta nem etikás tud normálisan dolgozni.Már nyolcszor volt night clubban!
R2D2 2007.09.04. 15:16:31 / # 286582
avatar
Ne vigyük már tulzásba!! Ennek a "bűnözőnek" nagyon sokan igazat adtak pedig bocsánatot kért az áldozattól! Egyszerűen elszakadt a cérna ennyi!!Nem védem mert nem lehet ilyet csinálni de az áldotat nagyon csúnyán beszélt vele.

Rocktaxi 2007.09.04. 14:52:54 / # 286587
Nem alkottam vélemény, csak kérdeztem! Ha ott lettem volna sem biztos, hogy megértem azt az embert, aki más tulajdonát megrongálja!!! Ilyet általában a familiárisan hiperpigmentáltak csinálnak! Most alkotok véleményt. Bocs, de aki más vagyonát szándékosan megrongálja az számomra csak bűnöző!! Ennyire nem szakadhat el a cérna! Legközelebb mit csinál? Elvágja a másik torkát?
cbtaxi 2007.09.04. 13:51:39 / # 286578
avatar
Hahhhmmm(sóhaj..) Nem Csaba, ez még tényleg nem volt. :))
utolsó senki 2007.09.04. 13:45:33 / # 286576
avatar
cb,ez még nem volt!!!:

cbtaxi 2007.09.04. 13:44:05 / # 286575
avatar
Zoli! Vagy Te annyira vagány,(legalább is úgy "ismerlek") ,hogy nem kertelsz! Neked sem használ,ha mndki,össze-vissza beszél. Törtél-zúztál (állítólag). Mi is történt valójában,essünk túl rajta!
cbtaxi 2007.09.04. 13:40:38 / # 286574
avatar
Összerakva a képet,csak a Zoli lehet. De végül is nem titok. Sztem! Egyre többet megtudva a dologról,szerencsés,hogy "csak" nem etikás már!
R2D2 2007.09.04. 13:12:18 / # 286572
avatar
Hazatalál ő magától is!! Jönnek a szegényebb idők nem lesz már több rezsi fuvar!:)
utolsó senki 2007.09.04. 13:09:36 / # 286571
avatar
Hát hazavinni a tesód.
R2D2 2007.09.04. 13:03:18 / # 286570
avatar
Minek!
utolsó senki 2007.09.04. 13:02:00 / # 286569
avatar
Szasz artu! Nem jöttél tegnap all-in partyra!!!
R2D2 2007.09.04. 12:55:36 / # 286568
avatar
Nem láttad nem voltál ott ne alkoss véleményt!! Azonkívűl mindenkinél elszakadhat a cérna ezt ő is elismerte! Már nem etikás!
Rocktaxi 2007.09.04. 12:41:53 / # 286567
De arra nem mernek válaszolni, hogy melyik etikás amortizálta le az egyik kollégája kocsiját!! Etikás-e még a kollégával szemben etikátlanul viselkedő etikás? Minek kellett történnie ahhoz, hogy más tulajdonát megrongálja? Hogy mer egyáltalán más tulajdonához nyúlni? Csupa kérdés, amire még nincs válasz!! Miért? Ott sem vonatkoznak mindenkire a "szabályok"?
cbtaxi 2007.09.04. 12:18:04 / # 286566
avatar
Szanaszét offoltok és ráadásul mindig ugyanazzal.

utolsó senki 2007.09.04. 12:15:54 / # 286565
avatar
utolsó senki 2007.09.04. 12:15:13 / # 286563
avatar
Csak neked,bátttyyyyaaaa!!!
ZeroFighter 2007.09.04. 11:16:35 / # 286561
avatar
JWT beszorult a szoláriumba?
trubadur 2007.09.04. 03:58:54 / # 286560
avatar
Jól össze szedte báttya !!!! Itt van nektek Zöldülünkkkkkkkkkkk.....

miamanó 2007.09.04. 03:31:07 / # 286559
avatar
Szóljon hangosan az ének ameddig csak élek énekelek én! :-)))

detox 2007.09.04. 02:18:51 / # 286558
avatar

Oldalszám: 1757