Hozzászólások száma: 97
Ugrás a hírhez Oldalszám: 5
Témakörök > Hírek fórumai > Miért beteg a TAXI? A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
tomajer 2012.03.23. 19:10:54 / # 24573
To'od... vagy a politika, vagy a nők:-)

nazoli 2012.03.23. 14:58:56 / # 24576
avatar
Mit követett el?
dog 2012.03.23. 12:01:29 / # 24575
nazoli A keresztapa már nem tud segíteni,mert törőlték a nick nevét. Sajnálja.
Csaholó 2012.03.23. 08:57:19 / # 24574
avatar
Ha nem lenne pár napig,étterem,cigi,pia,taxi,discó,fű-fa,mi lenne??? Bizti mindenki otthon majszolná a kenyerét!! "Majszojá"ha minden van újra!!

hiénakutya 2012.03.23. 08:30:11 / # 24569
"Mindenkinek, neked is, saját magába kellene nézni!" Neked is, elnök úr...

Apuka 2012.03.23. 07:24:22 / # 24572
[i]Nekem azt találta mondani kilépéskor az oláh, hogy fogok neki még könyörögni munkáért...-inkább leszek éhes !!!! most munkanélküli vagyok, mert befejeztem a taxi szolgáltatást MIATTATOK. Osszátok itt az észt, közben meg,... [/i] Szia, Laca! Olvasom amit írsz, de nem értem. Sajnálom ami veled történt, és fog még sok-sok kollégával történni, de... ki miatt fejezted be? ki miatt lettél munkanélküli? Miattunk, taxisok miatt? a cégvezetők miatt? Ne keresd másban hibát mert felesleges. Mindenkinek, neked is, saját magába kellene nézni! Amikor Attila elindította a cégét, senki sem kötelezte a taxist, hogy oda menjen a 150-re, mégis megtették sokan, nagyon sokan, pedig itt aztán finoman, durván próbáltuk megértetni veletek, nem fog működni! De ez sem téged, sem a többit nem érdekelte. Az sem érdekelt benneteket, hogy nem csak magatokkal, hanem az összes taxissal kicsesztek. Nem gondolkoztál előre egy percet sem és most háborogsz azért amit itt nagyon sokan már évekkel ezelőtt megmondtak, hogy ez lesz a vége. Ne keresd másban a hibát. Azért hogy ide jutottál, csak saját magadat okolhatod! Üdvözlettel: Farkas Zsolt TGFSZ
laca69 2012.03.23. 00:11:09 / # 24571
avatar
ja.. és még valami... attól, hogy egymást oltogatátok, nem oldódik meg a csődhelyzet, amiben vagytok mind. Mert mindenki csőd szélén, vagy a kellős közepén van, aki taxitársaságosban nyomja Hát... jó mulatást srácok

laca69 2012.03.23. 00:04:17 / # 24570
avatar
gondoltam, belinkelem ide is... 2hónap húsdarálás a plussznál hét év taxi közben... szívhez szólok Nekem azt találta mondani kilépéskor az oláh, hogy fogok neki még könyörögni munkáért...-inkább leszek éhes !!!! most munkanélküli vagyok, mert befejeztem a taxi szolgáltatást MIATTATOK. Osszátok itt az észt, közben meg,... de tudja ezt mindenki... csak ugye a szakma megítélése a felhígulás mértékében csökken, bocs NULLÁRA REDUKÁLÓDOTT aztán így találj másik munkát, akár a szakmádban. Pfff... Köszönöm oláhattisnak, hogy nemcsak a taxizást tette padra, hanem a szektorban VALAHA tevékenykedő összes ember megítélését! Kedves atti, tudod te, mi az a NEMEZIS? Isten létezik, és mi már tudjuk hol lesz a te helyed.. az olasz így mondja: INFERNO... az angol nem cifráz: HELL... TE pedig már tudod, hová jutsz a tetteidért... Lucifer szolgái sem a mennybe kerülnek, ez azért tiszta, ugye srácok :)

nazoli 2012.03.22. 23:43:02 / # 24568
avatar
Segíts, Keresztapa!:-D
törölt felh. 2012.03.22. 12:46:26 / # 24567
avatar
FÓRUM - Miért beteg a TAXI? A válasz egyszerű,mert beteg a taxis ott a feje tájékán,mert ha nem lenne beteg,akkor réges régen szét***ták volna a telefonszámosok központjait. Bocs. :(((

Csaholó 2012.03.22. 07:40:18 / # 24566
avatar
Pedig kéne!Amig 4-en beülnek a taxiba,utaznak 780Ft-áráért,előrendelésből,meg próbálod meg magyarázni hogy lehetőleg ne előkébe kérje a kocsit,mivel 20perc-et vesz ki munkából!! A válasz:Én lesza..om a taxist!!! Valóban így van jól????Mennyi is a BKV jegy!???Látod a mi pénzünkből tolják meg most a BKV-t,miért is nem részvényeket adnak el??Neked ki fog segíteni kocsit cserélni,netán kifizetni helyetted a járulékaidat???
kertestaxi 2012.03.16. 09:16:23 / # 24564
avatar
Alapvetően okoskodhatunk, hogy mi a rossz és min kéne változtatni, de amíg a középosztálynak már arra sincs pénze, hogy a bkv jegyét megvegye és a cégek meg örülnek ha túlélik a holnapot, addig jelentős változásra nem számíthatunk.

R005 2012.03.16. 08:00:52 / # 24563
avatar
"Tiszta lelkiismerettel lelkiismeret-furdalást érezni a világ legpocsékabb, legmegalázóbb érzése.","Régen, ha valaki telefonon rendelt taxit, a diszpécser a legközelebbi drosztról odaküldte azt. A sofőr felírta a címet, bekapcsolta a taxiórát, és elindult.","Ez a gyakorlat ma is mindenütt a világon így működik, minket, magyarokat kivéve.","Nálunk az a szokás, hogy a taxis ingyen megy a címre, ingyen várakozik (általában) 10 percig, és olcsóbb tarifával fuvarozza az utast, mintha fordítva, az utas fáradna le a taximegállóba.",A tíz perc váratás az utasnak csak egyszeri idő, a taxis viszont 6 fuvaronként 1 órát „ajándékba” dolgozik.","Ez az ingyenes kiállás (hát persze, hogy az egyik piacra újonnan belépő társaság ötlete volt, /a szerk. emlékei szerint, egy patinás társaság vezetőinek a fejéből pattant ki/ és persze, hogy beindult az üzlet, és persze, hogy a többi társasának is követnie kellett) nagyon nem tesz jót az utas – taxis viszonynak. A címre utazás, a várakozás ugyanis nincs ingyen. Csak éppen az utas helyett a taxis fizeti, és még egy „köszönöm” sem jár érte." - Kimásoltam a "legjobb" részeket !!! :(
Apuka 2012.03.15. 21:43:55 / # 24562
Igazából A taxizás, aránytalanul költséges vállalkozás! Igazából Erre gondoltam csak elrontottam a linket.
Csaholó 2012.03.15. 08:32:14 / # 24561
avatar
Gondolom mind olvastátok-Taxis verte utasát-című cikket!!! Csinálhatnánk 1szer bulvár hírt-TAXIS verte a CÉGtulajdonost-Taxisok támadták a központot-bizti felfigyuznának!!!!! A Taxisok tüntetnek-felvonulnak,már a kutyát nem érdekli!!!!!! VAU,VAU,VaUUÚÚÚÚÚ!!!!!!

Csaholó 2012.03.15. 08:23:29 / # 24560
avatar
Na meg a sok amcsi film miatt is!!! Mert már mi is elértük,mi vagyunk a legalja,pedig nem is bevándoroltunk!!Ráadásul mi vesszük fel a "pacsis"címet,pedig nem mi szerződtünk!!!Legalább is úgy érzem,senki nem kötne szerződést,hogy "ócsóé" fuvarozzon!!Mi a telefon számossal szerződtünk!!! Valahogy el kéne érni már,hogy"Ők" is a teljesítmény után kapják a tagdíjnak nevezett lét,a saját a "ótom"-ra ragasztott reklám-ból mi is részesüljünk,mint díj csökkentő tényező!!!De azt is lehet"300"pacsi-/600-ról indulunk,nem feltétlenül az SZTK-ra gondolok!!! Minden hó elején ki rakja a faliújságra,mi maradt a tagdíjjakból,és becsengeti a pacsit helyettünk!!!Nem biztos hogy minden hónapban MILLIÓ-kat kell haza vinnie neki!!!!!!!!!
warrior 2012.03.14. 13:32:37 / # 24559
Elolvastam az egészet és megállapíthatom,hogy jó és mindenben pontos írás.DE!!!Elkésett.Sajnos elkésett,mert a taxisok jelentős többsége elbirkult.Nincs már az a harcos összefogás ami régen annyira jellemző volt ránk. Most inkább vagyunk egy mindenben megfélemlített felhígult társaság,mintsem az igazunkért és a lehetőségekért küzdő csapat.Azért sok sikert. Warrior

törölt felh. 2012.03.14. 11:35:34 / # 24556
avatar
És a lesz@rás közben megjegyezné, hogy dolgozzon többet ha nem elég a 18 Ft.
Egér 2012.03.14. 08:13:24 / # 24558
avatar
Sziasztok! FEJÉN TALÁLTAD A SZÖGET!!!!!
farok.33 2012.03.13. 23:25:29 / # 24557
avatar
Nem a Taxi beteg, hanem minimum 2000 Taxisnak nevezett valaki!!!!

Oldalszám: 5