Hozzászólások száma: 1780
Oldalszám: 89
Témakörök > Droszt Híradó > Taxi2000!!! Taxi2000!!! Taxi2000!!! Taxi2000!!! Taxi2000!!! Taxi2000!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
tomajer 2018.02.13. 14:03:29 / # 347875


tomajer 2017.05.25. 06:14:37 / Módosítva / # 347267

Taxi2000 #neveragain

2017.05.24. 16:44 | Homár Hilda | 42 komment

Tegnap lecsapott az özönvíz Budapestre. Trolik robbantak le, pincék áztak be, az utakon autók araszoltak a 15-20 centis, hömpölygő áradatban, a csatornarendszer hamar feladta, miközben emberek tömegei próbáltak a nagyvárosi trópusi kalandtúrává változott kedd estében haza- vagy egyáltalán fedett helyre jutni. Rendkívüli állapotok voltak, ami persze irtó sok extrém helyzetet hozott magával. Rögtön itt ez az taxis sztori is. Tulajdonképpen azt is gondolhatjuk, hogy már az szép, hogy a Taxi2000 sofőrje megpróbált elmenni utasokért. De. Hogy sikerült nem megtalálnia egy óvodát? Ha úgy látta, hogy nem tudja megközelíteni az épületet, miért nem mondta le a fuvart? Miért futtatta meg az utasokat az esőben? Mit gondolt, tök szárazak lesznek a viharban letrappolt többszáz méter után? Érthetetlen. Rákérdezünk azért, hátha kiderül, hogy nézett ki mindez a kocsiból.

Tisztelt Tékozló Homár!

Több, mint 10 éve közlekedem a fővárosban bkv-val és taxival, szóval van jó pár meredek élményem, de a tegnapi mindent visz.

Az óvodai évzárón kapott el minket a jégeső a 13. kerületben. Próbáltuk kivárni, hogy csendesedjen a zivatar, de mivel erre semmi esély nem látszott, taxit hívtunk. Persze az időjárás miatt le voltak terhelve a vonalak, de a Taxi2000-nél végre felvették (utólag már nem csodálom, hogy miért nem hívja őket a kutya se).10 percet ígértek, 20 perc múlva telefonáltak, hogy nem talál a megadott címre a sofőr, mi menjünk oda hozzá - ez kb. 500 métert jelentett a zuhogó esőben.

Mivel nem volt más választásunk, elindultunk a két gyerkőccel, egyiket az apja cipelte, a másikkal rohantunk mögöttük. Nagy nehezen odaértünk a taxihoz, a sofőr azonban nem engedett minket beszállni, mondván vizesek vagyunk. Sajnos nem tudtam elmagyarázni neki, hogy pontosan miatta vagyunk ennyire vizesek, mert felhúzta az ablakot és kattant a központi zár. A hatéves gyerek közben remegve zokog a kezemben. Mutattam a taxisnak, nem hatotta meg. Még álltunk az esőben egy darabig, mert sehova nem tudtunk behúzódni, a taxis telefonált, majd elhajtott abba az irányba, ahol minket kellett volna felvennie. Végül egy kínai étterem tulajdonosa hívott be minket, száraz ruhát és meleg levest adott, így megmaradt még egy cseppnyi az emberségbe vetett hitemből.

Miből állt volna a telefonban lemondani a fuvart? Hogy gondolta a sofőr, hogy ekkora zivatarban szárazon fogunk beülni a kocsijába? A gps-ek korában hogyhogy nem talál oda egy címre? Vagy csak nem akarta, hogy vizes legyen a sárhányója? Valóban, megemelkedett a víz, de a többi gyerekért folyamatosan jöttek a szülők, tehát nem kértünk lehetetlent. És a legkínzóbb kérdés: hogyan nézhette végig, hogy két gyerek bőrig ázva zokog, mert nem engedi őket beszállni a kocsijába?

Szóval rossz idő esetén a Taxi2000-et nem ajánlom senkinek, bár biztosan nagyon szép tiszták belülről a kocsijaik...

Köszönöm, hogy kiírhattam magamból.

Zsuzsa

semi 2017.03.09. 01:31:56 / # 346956
avatar

Ezekkel a hozzászólásokkal minősítik magukat! Ők biztosan taxisok!

rosszqtya 2017.03.05. 18:32:34 / # 346944
avatar
amikor a hülye okoskodik... ne ilyenkor kellene a verebet feljelenteni rágalmazásért, hiszen állítását bizonyítani nem tudja, ezzel viszont az én igazam bizonyítva is van... uncsi már az ilyen agyhalottak miatt bejárkálni...
hiénakutya 2017.03.04. 20:34:30 / Módosítva / # 346937
Gumicsizma!
Nem ütött el senkit.
Ez nem ott Merkeléknél volt, hanem itt, a XVIII. Nagykőrösi út, Csolt utca kereszteződés előtt.
Nem tudjuk, hogy a kikerülés megkezdésekor a busz már jelezte-e az elindulási szándékot.
Vészvillogóról végképp nem volt szó.
tudomis(kibic) 2017.03.04. 16:28:52 / # 346935
avatar
A gyalogos az átkelőn mozog. Ha elcsaptad nem mozog. Elütését nem tiltja a tábla valóban... Itt Merkeléknél ki sem kerülheted a kihajtási szándékát jelző buszt. A megállóban vészvillogóval tartózkodó/álló buszt max, 10 km/h sebességgel, a legnagyobb körültekintés mellett kerülni.A retorzió (!) minimum 100€ és 1 hónap eltiltás a gépjárművezetéstől...Bolond németek.


donkihóte 2017.03.04. 11:15:02 / # 346932
avatar
Legközelebb kit jelentesz fel, a postást, mert nem száll le a bringáról a zebrán? ( Amúgy sok buszos már akkor jelzi az indulást az irányjelzővel, amikor épp, hogy beállt a megállóba és nyitva az összes ajtó. )
hiénakutya 2017.03.04. 07:28:45 / Módosítva / # 346931
Előzni mozgó járművet lehet.
Ami nem mozog, azt kikerüljük.
A kikerülést az "előzni tilos" tábla nem tiltja.
Az irányjelzés elmulasztása egy közlekedési szabálysértés, melyben egy fuvarszervező vállalkozás nem illetékes.
semi 2017.03.04. 07:14:37 / # 346930
avatar
Üdv!

Másnap, 2017.01.14-én elküldtem ezt a levelet a Taxi 2000 (etika, üzletág) felé, válasz még nem érkezett! Vajon miért?

2017.01.13. XVIII. Nagykőrösi út, Csolt utca kereszteződés előtt. Előttünk busz áll a megállóban. A megálló előtt előzni tilos tábla!
Taxi 2000, EC..., irányjelző használat nélkül előzi az előtte állókat, a buszt is, aki már jelez, hogy indul ki a megállóból!
Az út havas latyakos, a busz előtti részen gyalogos átkelő!
Utas volt e a járműben, nem tudom! De ha volt, lehet becsukta a szemét! Ugyanis a szabadjelző nem világított!

Azt hiszem megjegyzést nem kell hozzáfűznöm!
Üdvözlettel

tomajer 2016.03.13. 22:51:16 / # 344034


volántaxis 2016.02.13. 02:02:33 / # 343101
avatar

"..és ami a céges ,,általánosokból,, kimaradt :


,,ezúton köszönjük minden kollégának aki a Bajcsy keresztezôdésben gengelt négy napig ..szarrá fagyva..hogy kikaparta nekünk is a gesztenyèt..így bíztosítva a kényelmes pihepuha életünket ... továbbá elnézést kérünk pökhendi ,lekezelő, nyilatkozatainkért és gusztustalan magatartásunkért ...köszönetünk jeléül a tagdíjat xxxxx ft-al csökkentjük a mai naptól ...xy fuvarkufár ,, ...akinek nem inge...."

független 2016.02.02. 10:49:28 / # 342894
avatar

Órát is többször inditod,akkor 450 ft úgyis fedezni fogja,hidd el.Dráma azért nem lesz belőle.Max nem viszed el ezeket a fuvarokat.

a-kinti 2016.02.01. 20:38:02 / Módosítva / # 342887
avatar

FONTOS, hogy az óra csak az előrendelés idejében indítható, NEM ELŐBB! 
Az előrendelési időpontok úgy lesznek össze állítva, hogy várakozás lesz a megérkezés és a következő előrendelés ideje között. Törekedni fogunk arra, hogy ez csak néhány perc legyen. Ezt minden esetben óra nélkül kell megtenni, de az óra újra indítása 6-7 perc várakozási időt fedez. 
Az új össze ültetéses diszpók és számlázási módszer csak ezzel a módszerrel valósítható meg. A többi utasnál ugyan ilyen módszerrel kell eljárni


Ingyen várakozás a kedves megrendelőnek!!!!! Ezt a szerződést vajon melyik agyhalott marketinges kötötte....?

tomajer 2016.01.22. 12:46:16 / # 342541
Ha kérhetnénk, adj meg egy emailcímet és oda kérd a rendszámokat meg a fényképeket, mert nekünk innen le kéne szednünk.
Ha egyesével beperelnek, mindet elveszítjük.
Ez ma a törvény.
boxutca 2016.01.22. 12:32:37 / # 342536
avatar

Szeretnénk a segítségeteket kérni abban, hogy minnél többen fényképezzétek le az uber sofőrök rendszámait, a készülékeiken futó alkalmazást, és a rendszámokat tegyétek fel ide, hogy minnél több rendszámmal tudjunk a bitosítókhoz fordulni annak érdekében, hogy az uber sofőrök is a 3x-os biztosítást fizessék. /az esély = ség nevében!/

szálka 2015.05.19. 11:11:49 / Módosítva / # 339397
avatar

Csak, hogy ti se maradjatok ki..

 

" nem érünk rá tanulni, mert folyton tanítottak " 

 / Karinthy /

 

tomajer 2015.03.15. 22:03:31 / # 338303

Tarolt egy kocsi a fogaskerekűnél

ittlakunk.hu
2015.03.15. v., 19.45

Oszd meg másokkal!

Facebook Twitter Email (fotó: ittlakunk.hu)

Vasárnap reggeli képünket láthatjátok a Szilágyi Erzsébet fasorról ahol valamilyen jármű kicsit megdolgozta az oszlopokat a Városmajor megállónál, a fogaskerekűnél.

A katasztrófavédelem honlapján az alábbi sorokat tették közzé vasárnap reggel:   "Villanyoszlopnak ütközött és kidöntötte azt egy személyautó Budapest második kerületében, a Szilágyi Erzsébet fasorban, a körszálló közelében. A jármű vezetőjét a mentők kórházba szállították. A műszaki mentést a fővárosi tűzoltók végzik. A baleset és a mentési munkálatok akadályozzák az út forgalmát, kérjük, vezessenek óvatosan a helyszín közelében."   Olvasónk, Bence képe:

karika 2014.09.11. 02:23:25 / # 335570
avatar

szerintem ez a lenovós srác beszívott,azt akarta írni,hogy az éjszakai taxisok 60 százaléka droidos.

tomajer 2014.09.10. 13:22:09 / # 335552

Remélem tisztában vagy vele, hogy az itt megjelent írásokért "ÁLLÍTÁSOKÉRT" az új médiatörvény értelmében teljes mellszélességgel vállalnod kell a felelősséget?!?

lenov001 2014.09.10. 12:50:24 / # 335550
avatar

Azért nem tettem, mert nem akarok kirúgatni senkit, nem vagyok az a fajta. Azért írtam ide, hátha valaki ismeri... de közben kiderítettem hogy drogozik az ember keményen, (mint az éjszakai taxisok 60%-a) sajnálom hogy pont egy ilyenbe ült be a feleségem, de máskor nem fog! 

Oldalszám: 89