Hozzászólások száma: 189
Oldalszám: 10
Témakörök > Droszt Híradó > Taxis vs. Kutas... A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
WASABI 2010.12.15. 16:03:42 / # 19163
avatar
Cuki vagy.Megtennéd a kedvemért,h az útszéli kurvák után megtartanád tőlem a min. 2 méteres távolságot. A kakiszex is gáz,na de amit elkaphatok! Nekem van önkritikám,tudom,a kutasok között is van bőven köcsög.Arról ugatnék,ha normális fogadtatásban van részed,viszonozd.DE TE NAGYON SÚLYOS VAGY!!!!!!!!!!!!
WASABI 2010.12.15. 15:52:31 / # 19162
avatar
A tecsó nagyon jó ötlet. Add tovább.
WASABI 2010.12.15. 15:50:10 / # 19161
avatar
Kérdezz meg bárkit az utcán,h mi a taxisok hivatalos elnevezése :((( Nincs műkörmöm,se piercingem,vmint magasról leszarom,h tetszem-e vagy sem. Azt azért tisztázzuk,én boldog vok nélkületek éjszaka.Ti mit csináltok benzinkút nélkül?Mert az az 1-2 ezer Ft-os tankolás nem sokáig elég... Na meg hol váltanál,kávéznál,pisilnél,kakilnál,bandáznál a kollégáiddal egy helyen?
WASABI 2010.12.15. 15:32:21 / # 19160
avatar
Igazad van. A radírozással csak az államot lopod meg.Az óra pörgetésével,meg a "városnézéssel" csak az utasokat.A batyuval meg átbasszátok egymást. Vérre mentek egymással,h ki álljon egy-egy p.udvar v szór.hely előtt.Soroljam még?
WASABI 2010.12.15. 15:22:59 / # 19159
avatar
Próbálom úgy,h Te is megértsd. Kutas=kútkezelő+shop-eladó.Vili?(Tudod,ez olyan minden nyúl emlős,de nem minden emlős nyúl.Mindegy.Magas. Se sérdődött,se beképzelt,de főleg picsa nem vagyok.(Te viszont kultúrált...) Kb.3-szor leírtam,h ne adj jattot,inkább viselkedj normálisan te agysebész. Ja és előre köszönök.Néha többször is.Népnevelés.Hasztalan.
kínai büfé 2010.12.15. 14:10:23 / # 19158
avatar
most miért?:(
hiénakutya 2010.12.15. 14:09:32 / # 19157
Egyébként soha nem értettem, hogy ha valakit megtámad a szapora, akkor miért egy benzinkútra megy be. A kutakon rendszerint egy pottyintó van. Na most mi van akkor, ha az az egy pont foglalt? Akkor beszartál, öcsém, az van! Ezért én a toszkót preferálom. Alaphangon rendelkezésre áll 4-5 férőhely; minimális az esélye, hogy egyszerre mindegyik foglalt legyen. Jó, elismerem, hogy a Fogarasi útit hiába építették át, ott permanens szarszag van, de válsághelyzetben úgy is ez a legkisebb probléma. A budaőrsi toszkóban valóságos szaróterem van; különös balszerencs kell hozzá, hogy ne legyen hely. Ráadásul, rendszerint tiszta. Szórakoztató falfirkákat olvashatunk, és, ami a legfontosabb: nem jön be utánunk a shopos picsa, szemrevételezni, hogy mit termeltünk. :-D

hiénakutya 2010.12.15. 13:51:34 / # 19156
Ettől a beírástól elhatárolódok! :-D
kínai büfé 2010.12.15. 13:43:36 / # 19155
avatar
melyik shoppos csajnak kell beleszarni akkor a szájába?
hiénakutya 2010.12.15. 13:36:59 / # 19154
Na már! Hát hogy lehet ilyet írni, hogy "pultos picsa"?! Én kérek elnézést! A hivatalos megnevezés: SHOPOS PICSA :-) Qrva jó csajt játszani munkaköri kötelesség. Az üzemanyag forgalmazásán a benzinkút üzemeltetőjének (nem azonos a anyacéggel) minimális haszna képződik. Amiből bevétel származhat, az a shop forgalma. A shopos picsákkal szemben ezért elvárás, hogy kvázi konzumáljanak. Ezen a ponton szögezzük le, hogy a konzumnő és a prostituált nálam két eltérő munkakör, mielőtt még megvádolna valaki, hogy lekurváztam az összes shopos picsát. Erről szó sincs. A konzumnő feladata a forgalom növelése, saját vonzerejének bevetésével. Egy benzinkút esetében tehát a cél az, hogy minél több autós érezze úgy, hogy a shopos picsánál lehet valami esélye, járjon az adott kútra tankolni, hogy összeköthesse a muszájt a kellemessel, időzzön minél többet a shopban és az otttartózkodásához fogyasztással teremtsen apropót. Halkan meg kell jegyeznem, hogy a shopos picsa intézménye alapvetően bennünket, férfiakat jellemez... Ugyanakkor tény, hogy akadnak shopos picsák, akik már olyan mértékben azonosultak szerepükkel, hogy kifejezett sértésnek veszik, ha valaki nem gerjed rájuk. Olyan ez - hogy érthető legyek - mikor a taxisnak bemondják, hogy Gépmadár utca, majd sietve megkérdezik: Tudja, hol van? Mindez azonban semmit nem változtat azon a tényen, hogy a brifkó tényleg kib@szott gáz.
Pepe 2010.12.15. 13:10:09 / # 19152
avatar
"Kedves" WASABI! Ha shopban dolgozol akkor miért úgy írtad alá első "tükröt-tartó" leveled,hogy kutas? Persze,hogy mindenki kutasként szólt Hozzád. Így persze tárgytalan amit írtam a segítőkészségről amit a kútfejeknél tapasztalnak hölgy ismerőseim mert Te a pult-mögött-sértődötten-álló-magát-qrva-jó-csajnak-képzelő pultos picsa vagy. Bocs ,hogy suttyó kutasnak gondoltunk,máskor légy egyértelmű ha már értelmes nem vagy. Inkább próbálj meg arra válaszolni,hogy miért szeretnél jattot???????? Mit teszel érte? Te jattolsz a közértben? Mert a jatt a kutasnak jár! Ha segít.... és ha köszön egyáltalán :-)
hiénakutya 2010.12.15. 13:04:16 / # 19151
Valamint bluetooth a fülön... :-DDD
Kempes 2010.12.15. 12:45:12 / # 19150
avatar
A brifkónál nincsen semmi fontosabb. brifkó nélkül a taxis egy lépést nem tesz. otthon is a hóna alatt van. minden de minden megtalálható benne (lóvén kivül). nem hordana brifkót még hajléktalannak néznék.
hiénakutya 2010.12.15. 12:23:24 / # 19149
Na, tessék! Hányszor, de hányszor ugattam nektek, hogy a brifkó VÉRCIKI!? Nagyon gáz! Olyan mint a makkos cipő, fehér teniszzoknival. Hiába magyarázok én nektek, most aztán megkaptátok a shopos picsától! És, ha legközelebb bementek egy benzinkútra, akkor oltogassátok szépen a nénit, dícsérjétek a műkörmeit, az ajakpiercingjét, fosni meg járjatok a toszkóba! A macska rúgja meg! :-D

Rumcájsz 2010.12.15. 11:13:53 / # 19148
avatar
Már azzal is elégedett lennék, ha biztosan tudnám, h nem én vagyok:)
Rumcájsz 2010.12.15. 11:12:31 / # 19147
avatar
XD Ezek szerint van valami halvány remény, h összehozzunk egy hármas partit Wasabival:)
taxista 2010.12.15. 07:18:07 / # 19145
avatar
"külön topik" Nem is egy!!!!!! DDDDDDD
nagyonkedves 2010.12.15. 06:21:33 / # 19144
avatar
van megoldás! itt nálunk külön topik működik nagggyon hülye taxisoknak nyissatok ti is egy külön pénztárat nekik - megyek eladónak :DDD (ott leadhatják az ingeket is vasalni :D)
nagyonkedves 2010.12.15. 06:18:31 / # 19143
avatar
húúú azért mondjuk el azt is neki hogy miattam ne változtasson az orientáltságán :D én ugyanis nyugalmi állapotban tökéletesen aszexuális vok :))) ha valami kihozza belőlem az állatot akkor hetero :DDD és csak nagyon elméletben egy kicsit bi :)
Bao 2010.12.15. 01:04:02 / # 19142
avatar
A benzinkút shopjában dolgozó pultos kisasszony nagyon utálja a taxisokat, ezért hord össze rájuk hetet - havat. Hmm... :)

Oldalszám: 10