Hozzászólások száma: 79
Oldalszám: 4
Témakörök > Droszt Híradó > "REPTÉRMENTES KOCKÁSOK" oldala! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
mano10 2011.01.16. 09:26:00 / # 18535
Na, jó, de mi van a reptéren?!? Ott van valami? Vagy semmi?

piszkos fred 2011.01.16. 04:07:12 / # 18531
avatar
én egész éjjel margít híd oda-vissza.ott tutti a térerő
piszkos fred 2011.01.16. 04:04:33 / # 18530
avatar
nem
Morrison 2011.01.16. 00:42:21 / # 18529
avatar
Úgy tudom, a holdingból vettek át olyat is, akinek NEM "rendszeridegen" a tisztességtelen szolgáltatás illetve munkavégzés.
hiénakutya 2011.01.15. 19:15:08 / # 18528
Hidakon, felüljárókon szabad-e tutizni? :-D

tudomis(kibic) 2011.01.15. 15:57:37 / # 18527
avatar
Örülök,hogy megkérdezted... Az URH-n fegyelem van, de nem esztelen. A felvett fuvarok méterre pontosan kerülnek kiadásra, a szolgálat profi, és segítőkész. Nincs anyázás sem URH-n, sem droszton. (Pedig biztosan nem örülnek az újaknak a fiúk!) Az utasok csillagos 5-ös, persze szolgáltatni kell, de ez egy taxisnak ugye nem esik nehezére. :) Január van. A megnövekedett létszám, és a visszaeső megrendelés miatt máshol (beleértve a korábbi cégemet is) talán többet kereshetnék. De azt is gondolom, hogy ugyanannyi bruttóval hazaérkezve (De emelt fővel, mert megbecsülik az utasok munkám szóban, és anyagilag is!) jobban érzem magam. Csalódtam-e? Én nem,de vannak olyan új fiúk akik igen. Majd ők megosztják gondjaikat, ha akarják.... Egyébként arra számítottam, hogy olyanokat nem vesznek fel, akiknek eleve "rendszeridegen" a tisztességes szolgáltatás. Annyi a gondom, hogy míg megbuknak, rongálják az én becsületem is!

művészúr 2011.01.15. 15:06:44 / # 18514
avatar
Nem kaptam föl a vizet, mivel nem repterezek. Viszont olcsó a poénod. Amúgy a sör jó ötlet!Magam is eképpen teszek... :-))

Morrison 2011.01.14. 17:47:22 / # 18556
avatar
Hát akkor mondd el kérlek szépen a reptérmentes benyomásaidat, milyen a légkör, milyenek az utasok, azt kaptad, amire számítottál, vagy van, amiben csalódtál?
tudomis(kibic) 2011.01.14. 17:32:18 / # 18554
avatar
Valószínűleg nem. De! Inkább legyen egy halott topik, mint a repteres vergődés duplikációja. Más: Sok új belépő van. Ők most keresik a lehetőségeiket. Ha netalán lenne kérdés, vagy javaslat, hadd ne gondolják, hogy reménytelen. Azért köszönöm a hozzáállásod... Majd idetalálnak a fiúk. Ha nem, akkor minden nagyon jó, vagy nincs internetjük! :)
Aranyospalabácsi 2011.01.14. 17:14:21 / # 18552
avatar
Akkor rajta hát! Hajrá! 11-től 14.-ig nem írt senki semmit. Minden nagyon szép minden nagyon jó?
tudomis(kibic) 2011.01.14. 17:13:02 / # 18551
avatar
Ő még nem hülyült meg, csak provokál...
tudomis(kibic) 2011.01.14. 17:10:44 / # 18550
avatar
Én viszont azért indítottam ezt, hogy itt másról is eshessen szó... Zavar, hogy tolakodsz,rombolsz. Tisztelj meg -ismeretlenül is- Kedves Kollégám, hogy abbahagyod. Sokan igazoltak át a Kocekhez,és bizonyára lenne véleményük/kérdésük. Tudod ők is családfenntartók...
Aranyospalabácsi 2011.01.14. 17:04:21 / # 18544
avatar
Most nem érek rá, de két sör után megpróbálom. Tomajer örülni fog.:) Azért írtam,hogy felkapd a vizet. Sikerült. Bocsi!
művészúr 2011.01.14. 09:46:18 / # 18534
avatar
Fogadjunk, hogy nem tudod két egész oldalnyi felületen írogatni ezt a baromságot! Jó játék, hülye gyerekeknek. Persze az is lehet, hogy ez az igazi felfedezés boldogságának kivetülése, amikor valaki felfedezi a "ctrl + c - ctrl + v" parancsok használatának igazán kiaknázhatatlan lehetőségeinek tárházát... Így hülyülünk el lassan, de biztosan! :-(((
Aranyospalabácsi 2011.01.14. 08:28:43 / # 18533
avatar
Nem mentes. REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR, REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR, REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR, REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR, REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR, REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR, REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR, REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR, REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR, REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR. Nem mentes. Ki kapartátok, eszegessétek!

mano10 2011.01.11. 17:54:25 / # 18526
Hagyjuk ezt az esztékás dumát: Meg-e lehet állni a reptéren??????????? No meg jó fejek a new black kollegák-e?
tudomis(kibic) 2011.01.11. 17:33:38 / # 18525
avatar
Jut eszembe: Minden belépőnek ajánlom a figyelmébe, hogy -ugyan kolbászból van a kerítés-, nem kell átugorni, csak nyalogatni szabad! Magyarul tessék minőségben szolgáltatni az SZTK:-nál is... :)

tudomis(kibic) 2011.01.11. 17:26:46 / # 18524
avatar
Inkább ne! Ma no! Please! Azért régen volt hol megállnunk csacsogni 3 percet. No ez hiányzik...
Aranyospalabácsi 2011.01.11. 03:45:18 / # 18523
avatar
Nem mentes. REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR,REPTÉR. Nem mentes. Ki kapartátok, eszegessétek!

hiénakutya 2011.01.10. 19:40:53 / # 18522
Na, miért, mi van a reptérrel? :-D
Oldalszám: 4