Hozzászólások száma: 102
Ugrás a hírhez Oldalszám: 6
Témakörök > Hírek fórumai > Hihetetlen, de megtette... A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
szega 2009.11.22. 18:26:25 / # 15692
avatar
Kutya kötelességünk az erejéből merítenünk és harcolni a jogainkért a jobb életünkért. Miattunk is tette ezt el kell hinnünk Neki! Tökéletesen igazad van. Lenne rá lehetőség, hogy értelemmel töltsük meg ezt az értetlen halált. Ne legyenek illúzióid! Nem fogjuk! :(( Nézd csak meg hány (Fő)taxin látsz fekete szalagot. Kb ennyien vennének részt egy csendes felvonuláson is, akárcsak a végső útjára kísérésről legyen szó.:(((( Lehet, hogy megint a parlament előtt kell felgyújtsa magát valaki? Tartok tőle azon is átlépnénk. :(((
mimóza 2009.11.22. 14:48:17 / # 15691
avatar
Szia Azt hiszem rosszul fogalmaztam. Itt a fórumon a főtaxisok fórumához gondoltam én. Valaki megtette , most már ott is olvashatják az érdeklődők. Azért gondoltam ,mert szerintem ott is megállja a helyét az írásod. Köszi a figyelmet . moni
Paró 2009.11.22. 04:09:18 / # 15690
avatar
Móni! nem tudom mire gondolsz. Én áttenném a főtaxis oldalra is, de oda nem lehet beírni. Max e-mailben lehet nekik elküldeni. Viszont a Taxisok világában meg szeretném jelentetni, de még nem küldtem el nekik. Majd a napokban elküldöm.
sipi 2009.11.21. 08:26:27 / # 15689
avatar
Nem panaszkodott mert daccal viselte a napi problémákat! Az erejét mutatja hogy meghozta döntését! Kutya kötelességünk az erejéből merítenünk és harcolni a jogainkért a jobb életünkért. Miattunk is tette ezt el kell hinnünk Neki! Itt leszel velünk nem felejtünk!
törölt felh. 2009.11.20. 21:08:28 / # 15688
avatar
Bocsika nem tudtam,hogy ismerheted.Én sokat dumáltam vele a Margit hídnál is és a Flórin is.Sokszor levert vagy én őt. De mindig megdöbentő egy olyan ember halálát feldolgozni akivel kapcsolatban voltál. Nekem személy szerint sose panaszkodott. Így érthetetlen ami történt.
sipi 2009.11.20. 17:30:10 / # 15687
avatar
Igen! 2007 ig 12 éven át voltam Rádió Taxis. Értem hogy mit éreztél velem kapcsolatban de bátorkodtam szakmázni előttem már megtették mások is.Kérdezz meg tőlük is! Paró írása igazolt engem! Nem kegyelet sértés ilyenkor... Kinyílnak a kollégák,feltörnek az érzelmek... hagyjuk egymást elbúcsúzni,érzelmeskedni,szakmázni... Mégha nem is voltunk napi kapcsolatban Tamással. Nyugodj békében!
mimóza 2009.11.20. 17:25:46 / # 15686
avatar

mimóza 2009.11.20. 17:05:25 / # 15685
avatar
Szia Megtennéd , hogy így ahogy van át teszed a főtaxis oldalra is? Légyszíves ott is tedd közzé ! Köszönöm , moni
forest95 2009.11.20. 16:33:10 / # 15684
avatar
Csak a tagdíj legyen befizetve! Élet = taxi = tagdíj Szép képlet! Einstein reletivitás elmélete semmi ehhez képest! És mi fizetünk!

muci 2009.11.19. 21:30:17 / # 15683
avatar
sziasztok amint megtudok valamit a temetésről egyből jelezni fogom ide a topicba.

szega 2009.11.18. 18:02:51 / # 15682
avatar
Elég hamar "elsüllyedt" ez a topic! :(((( Tud valaki valamit a temetés időpontjáról?

csogu 2009.11.17. 05:44:57 / # 15681
Szinte éreztem, hogy ez volt az utolsó csepp nála, hogy letiltották tagdíj miatt...és még haladékot sem kapott :-((( Nagyon egybeesett a két időpont...
mew 2009.11.17. 00:15:56 / # 15680
avatar
mew 2009.11.16. 23:50:04 / # 15679
avatar
Ha így volt, akkor elmehet a picsába a Főtaxi!
törölt felh. 2009.11.16. 17:32:20 / # 15670
avatar
Hidd el sokunkat megrázott.Én is sokat dumáltam vele. Ex Rádió Taxi 125 Ex Főtaxi 518 Egy Óbudai srác.

Tamás Miklós 2009.11.16. 16:32:11 / # 15678
avatar
Nyugodj békében ! Őszinte részvétem a Családnak, a Barátoknak és a Kollégáknak ! Tamás Miklós

Paró 2009.11.16. 14:23:35 / # 15677
avatar
Elvesztettem egy barátomat! Furdal a lelkiismeret, mert nem tudtam neki segíteni, pedig nap mint nap együtt voltunk. Állandóan egymáshoz ültünk át a flórián droszton. felváltva panaszkodtunk, hogy nem megy a bolt. Nem vettem komolyan mikor azt mondta, hogy kinézte magának a szentendrei úti Auchannál lévő kéményt és majd onnan ugrik le.Utána azt mondta, hogy ha ez így foilytatódik a Dunába ugrik. Jót röhögtünk rajta. Álmomban sem gondoltam, hogy megteszi. De vajon rajtam kívül másnak nincs lelkiismeret furdalása? Kedves Főtaxi vezetősége! Nálatok nincs senkinek lelkiismeret furdalása? Képesek voltatok januárban, a válság és a fuvar számok visszaesésének kellős közepén tagdíjat emelni. Képesek voltatok a bent lévő kauciót 40.000 Ft-tal megemelni. Tudom, hogy kapitalizmus van, de ezekkel a döntésetekkel többszáz ember sorsáért vagytok felelősek. ha nincs munka, mire szeditek be a több mint 62.000 ft tagdíjat? Azonnali tagdíjcsökkentés kellene! 3-4 órát kell állni a droszton, mire a Kovács nénit a Zápor u-ból elvihetjük a Vörösvárí úti rendelőig. Utána visszaállhatok a sor végére újabb 3-4 órára. 2-3 fuvarra rámegy az egész napom. Ez a taxizás? Tényleg? Mit csináltok a pénzünkkel? Mit csinál a fuvarszervező? Miért kapja a fizetését? Szégyelljétek magatokat! Főleg az az ember szégyellheti magát aki, mikor elmondtuk neki telefonon, hogy a kolléga öngyilkos lett,mindenféle részvét nélkül azt merte mondani, hogy még 1500 embernek kellene a Dunába ugrani, mert ennyivel vagyunk többen. Ez az ember a Főtaxinál vezető beosztásban van. Tisztelt Hausz Gyula Vezérigazgató Úr! Ezt az embert azonnal ki kell rúgni. Én már kiléptem. Kértem a Tamást, hogy jöjjön velem át másik céghez, de ő még várt. Addig várt, míg eljött a november elseje. Halottak napja! Előtte betelefonált, hogy haladékot kérjen a tagdíjra, de nem kapott. Elsején 00 órakor leborítottak mindenkit aki nem fizetett. Nem szólt senkinek. Nem köszönt el senkitől. Nem csinált parádés jelenetet, hogy meg akar halni. Egyszerűen csak felhajtott az Árpád hídra, letámasztotta a kocsit és ugrott. Két hétig még reménykedtünk, hátha csak elment valahova, aztán majd jön. De nem jött. Jött helyette a szomorú hír, hogy Paksnál megtalálták a Dunában a holttestét. Itthagyott minket, mi pedig továbbra is fizetjük a kapitalistáknak a horrorisztikusan magas tagdíjat. Legalább ők hadd éljenek jól. Kedves Tamás! Ennél talán lett volna jobb megoldás is, de te ezt választottad! Szomorú és fájó szívvel búcsúzunk tőled: Barátaid a Flórián droszton és a Margit híd budai lábánál. A Citys és Tele 5-ös haverok akikkel jó volt együtt kávézni és dumálni a kúton, és az Árpád Fejedelem útján lévő MOL kút dolgozói. Emléked szeretettel megőrizzük! Nyugodj Békében! Barátod: Paró volt Főtaxi 213

turul 2009.11.16. 12:39:42 / # 15676
Nehezen akarom elhinni,hogy ez megtőrténhetett.Nyugodj békében Tomi. A külvilág előtt mi sajnos még most is a bohém jól kereső "taxis" benyomását keltjük,pedi látni kellene,hogy ez mennyire nem így van.Több ilyen eset nem fordulhat elő.Vigyázzunk egymásra.

mew 2009.11.16. 09:44:26 / # 15675
avatar
Őszínte részvétem a családjának. De ez nem megoldás semmire. Van sokszázezer ember, akinek kilátástalan az élete vagy problémája van de ettől nem oldódik meg semmi sem. Megoldásokat kell keresni. Erről szól az élet. És elég nagyvonalú dolog az egyetlen életet ilyen könnyen eldobni.

csogu 2009.11.16. 03:32:59 / # 15674
Követni foglak és dokumentálom, ennyit ígérhetek!
Oldalszám: 6