Hozzászólások száma: 332
Ugrás a hírhez Oldalszám: 17
Témakörök > Hírek fórumai > Elég volt! Avagy, már megint hülyének néznek bennünket! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
rigo 2011.06.23. 16:11:46 / # 120171
avatar
"OSZD MEG ÉS URALKODJ" Így igaz,ezt a technikát alkalmaztátok Ti,tulajok. Egyébként nem csalódtam Benned.Egy árva szóval nem válaszoltál a felvetéseimre. Ezt a választ Horváth Pál a R.T.Elnök-tulajdonosa ( ?? )jegyezte,melyben kvázi elismeri,hogy a cégvezetők -mai szóhasználattal élve- mutyiztak a tarifákkal. Én az érdekvédő álláspontjára volnék kíváncsi.
góré001 2011.06.23. 15:54:35 / # 120170
avatar
Kicsi RIGÓ ! Már meg sem lepődök csak olvasom automatikusan , MINDENKI FUJJJJJ ! Szóval hidd el kés hegyre menő viták voltak annak idején nem is mert nagyon lemenni az árakban vagy nagyon alá menni csak nézd vissza ha minden igaz és jól emlékezem 2- Forint volt a tarifák között sőt egyeztetés miatt 2 évig per volt5 és elmarasztalás Cartelezés miatt! Aki kilógott azt kizártuk egymástól pl BUDAPEST Taxi akkor 10 akart alá menni és elvetettük Ö mármint a MIKI akkor is megcsinálta nem vittünk és nem vettünk át tőle címeket! Működött nem tudott fölé nőni a többinek sőt!! Most van lett egy OLÁH ATTILA aki kitalálta a szopatós és még a lélektani határon lévő 150 Forintot ( nagyon ügyesen!!) a TAXISOK meg NAGGYÁ TETTÉK ŐT is meg a TARIFÁJÁT is!! Addig a CITY taxinál volt 100-as váró lista most meg a PLUSZNÁL !! Na szerinted mikor működött jobban a rendszer akkor vagy most???Kik voltak a faszább vezetők Taxisok azok vagy a mostaniak!! Csak végig kell gondolni! Akkor nem ment occsóért szinte senki akkor mindenki saját csapatában a barátaiban gondolkozott, akkor ezrek mentek el egy bárhol bármilyen kolléga temetésére ma szinte senki akkor több százan csatlakoztak a tiltakozó menetekhez ma " VEZÉNYELNI "kell ! Szóval csak hátrább az agyarakkal Mi MAGYAROK mindig csak szájkaratézunk " HAD ÜZENET - TATÁROKNAK - OROSZOKNAK- NÉMETEKNEK AMERIKÁNAK-a MULTIKNAK- a ZSIDÓKNAK- a MOHAMEDÁNOKNAK mindenkinek csak egyet felejtünk el mindig ! MI EGY KIS ERŐTLEN KIS TERÜLETEN (93 ezer)kis népességű 9és fél millió emberből álló kis NEMZET vagyunk és ha szájkaratézunk csak POFÁN VÁGNAK MINKET !( TATÁRJÁRÁS - TÖRÖK VÉSZ-I. VH-TRIANON-II. VH OROSZ 40-év-56 népesség vesztés - HALÁL - HALÁL mindenhol!!! Most kicsiben itt a szakmán belül ötezren ötezerfélét akarnak ezt is kommunikáljuk köpködünk ócsárolunk a HATALOM meg majd JÓL KI IS HASZNÁLJA !! EZEK MÉG EGYSZER NEM MENNEK A HIDAKRA AZ BIZTOS !!! OSZD MEG ÉS URALKODJ - ISMERŐS ??? HÁT CSAK ENNYI!!ebben az én idöm lejárt megyek ugyan teszem de jöjjenek a fiatalok én csak éber vagyok és néha szolok!!
rigo 2011.06.23. 15:09:09 / # 120169
avatar
Nem kérik ki a véleményed és másét sem. Majd látod,ha mész "vizsgáztatni" Vegyétek már tudomásul ! A T A X I S N A K nem a politika az ellensége,nem is a megrendelők.Azok a tel.szám-tulajdonosok,akik havonta milliókat vágnak zsebre a "Te" véres verejtékedből. Aki a pénzedért megszabja,hogy mit tehetsz meg és mennyiért.Nem tárgyalni,üzengetni,vonulgatni kell,hanem "otthon maradni",mondjuk 3 napig.Csörögnének a mobilok "ezerrel",nem bírnád a munkát.
rigo 2011.06.23. 14:55:44 / # 120168
avatar
-)))))))))))))) Nem mondod ?!?! -))))) Én az "érdekvédő Horváth Pál " véleményére is kíváncsi volnék.
dog 2011.06.23. 14:47:43 / # 120167
Megmondom én neked,hogy miért nem tett semmit. Pontosan abban volt érdekelt,amiben mindegyik telefonszám tulajdonos.Alacsony tarifa a telefonosra és magas az utcaira.Így mindenki telefonon rendel taxit,amivel a taxist rákényszeríti,hogy belépjen társaságba.Így a taxis biztosít számukra egy meglehetősen magas bevételt a tagdíjjal.Képzeld ezt el fordítva,ha mindenki leintene,mert az lenne az olcsóbb.Akkor a Palinak és társainak kellene taxisokat fogni,hogy ugyanmár fizessen végre valaki nekik is.Most a mobiltelefon korában minden taxis tud annyira ügyes lenni,hogy a droszt nála csörögjön.A tarifát meg azért tartják alacsonyan,hogy a taxis meg ne erősödjön és legyőzze őket. Ugye milyen egyszerű?
málna 2011.06.23. 14:40:00 / # 120166
avatar
Ha megengedjük nekik, akkor igen, többet kell fizetni az elszegényedett városnak.
piszkos fred 2011.06.23. 14:37:26 / # 120165
avatar
tényleg többet kell fizetni a drosztokért januártól?tényleg "palik" leszünk és befizetjük?(no nem a Horváth palira gondoltam ő had fizesse be)

málna 2011.06.23. 13:59:12 / # 120164
avatar
Értem. Akkor kifizették mindenkinek.:)
málna 2011.06.23. 13:58:31 / # 120163
avatar
Próbáljatok meg kérlek értelmes dolgokat írni..ebből nem tudok kihalászni semmit sem. Az mit jelent, hogy másfél évtizede taxizom csak, de legyen valaki az irodában? Milyen irodában? Mi vagyunk azok, akik "házhoz" mennek, hogy a taxis esetleg belépjen, nincs iroda! Minek? Valaki netán eljönne? Tenne fel kérdéseket? És valóban az a fontos, ki hány éve űzi az ipart? Mesélek Neked egy emberről, aki megkapta a díját a több évtizedes taxizásért.. Majd egy szép napon rám mordult minden fül hallattára, hogy marhára unalmas az állandó címvisszaadásom a 126 (!) Ft -os címeket illetően és méltatlanul kezelem a helyzetet ezzel kapcsoltam. Én erre azt mondtam, hogy számára kéne méltatlannak lennie a helyzetnek, amikor én arra szánom a munka és szabadidőmet, a pénzemet, hogy neki és még sok más családnak segítsek , a tisztességes munkavégzést illetően. Ez az ember fizetést kap a munkáltatójától és két kézzel szórja a törzsutaskártyákat. Szóval ne gyere nekem kérlek azzal, hogy az a spíler és a jó taxis, aki idősebb nálam és több évtizedes múlttal rendelkezik a szakmában. Az imént vázoltam a több évtized jelentőségét! Békés tüntetés...az én számat hagyta el ez a két szó? Én nem emlékszem rá.. Olyan dolgokról beszéltek, amelyre igen kevesen fogadnának..tegyük le a mikrofont, meg hasonlók. Teljesen rossz irányból közelítitek meg a helyzetet szerintem. Szerintem, aki csak 16 éve taxizik, és a falepke volt anno a legjobb barátja.
tomajer 2011.06.23. 13:49:35 / # 120162
Szerintem csak azt, hogy te még megkaptad a kauciódat:-)
málna 2011.06.23. 13:43:40 / # 120161
avatar
Ezt mire véljem? Mit jelent a felkiáltó jel a 120.000 Ft után?
rigo 2011.06.23. 12:40:29 / # 120158
avatar
"Ezt meg KELLETT volna tenned nap mint nap !"
rigo 2011.06.23. 12:38:30 / # 120157
avatar
Palkó ! FODESz - vezetőként sokat tehettél volna a taxisokért. Miért nem hívtad fel akkor az illetékesek ( itt a HATÓSÁGOKRA gondolok ) figyelmét arra,hogy a taxitársaságok vezetői által megalkotott viteldíjakkal nem lehet rentábilisan üzemeltetni a vállalkozásainkat? ( természetesen számításokkal alátámasztva ! ) Magyarul : kénytelenek vagyunk csalni az ÁLLAM kárára.Miért nem tártad fel - hiszen volt rálátásod - a szerződéskötések körüli visszásságokat,visszaéléseket ? Miért nem követelted,hogy a cégvezetők kötelesek legyenek megindokolni az aktuális " fuvarszervezési - díj " mértékének megállapítását ? Milyen jogi alapja volt - van " egyszeri belépési - díj " illetve "letét " megfizettetésének ? Ezt meg KELLETT volna nap mint nap ! Úgy,ahogy anno kijártál kempingezni a MOL - székház elé. Talán,ha ezeket tetted volna..........
Rumcájsz 2011.06.23. 11:08:39 / # 120156
avatar
Ne hidd azt, hogy aki nem akar írni, vagy nem hajlandó beleszólni minden sz@rba (bocsánatot kérek!), az lovasni sem tud!
Rumcájsz 2011.06.23. 11:04:46 / # 120155
avatar
Az egyikről tudom, mit gondol: Azt, hogy a Málna időben (120.000!) lelépett a Tele5-ből, a Mikit viszont alig hallom dolgozni, de ha találkozom vele, belépek.
tomajer 2011.06.23. 09:24:16 / # 120154
Pár ide írogató, és egy kicsit több nemírogató :-)
góré001 2011.06.23. 08:40:34 / # 120153
avatar
Kedves Tomajer úr!! Mikor veszed már észre , hogy ez itt csak egy kis " BELTERJES " beszélgetés azzal a pár ide irogatóval beszéled meg állandóan ezt a dolgot aki nem ir ide azt nem is érdekli!!
tomajer 2011.06.23. 08:32:26 / # 120152
Jja gondolkozni.... azt megérné! :-) Urak! Próbáljunk már meg a realitásokból kiindulni. Lehet álmodozni, hogy milyen jó megoldás lenne, ha.... de nincs ha! 500 tagja van a TGFSZ-nek Málna állítása szerint. Ennyi ember hajlandó legalább, elméletben támogatni a küzdelmet. A másik ötezerről nem tudjuk mit gondol.
Csaholó 2011.06.23. 08:24:05 / # 120151
avatar
Málna a fa lepkét tologatta mikor mi már taxizgattunk!Evvel sincs semmi baj,csak legyen már valami látszat hogy vannak ott az irodában!Békés Tüntetés?!Az mi?Nem BKV vagyunk,minimális szolgáltatás?Mától nincs Taxi,és kész,nincs felvett rendelés,csak utcai taxika van min.240!!!!Fognak integetni,FOGNAK!!! Össze tartani fogunk,NEM fogunk,erről van szó!!! Már nem,sajnos! Miről beszélünk,mit akarunk,pénzt keresni,eltartani a családot,kifizetni a járulékainkat!!! Gondoljatok Szilveszter "Éccakára"mikor nem vesztek fel címet,ugye milyen jól megy!!! Megérné el gondolkozni rajta!!!!!!!!!
tomajer 2011.06.22. 18:15:00 / # 120150

Oldalszám: 17