Hozzászólások száma: 282
Oldalszám: 15
Témakörök > Droszt Híradó > Sértés, agressziv fenyegetés egy Fötaxis által. A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
kékvér 2006.06.27. 15:36:24 / # 115896
avatar
Üdvözlöm tisztelt delson admirális Szerintem egy olyan ügyért küdeni ami talán megtörtént talán nem , ráadásul bizonyíthatatlan ,teljesen felesleges .Tekintettel arra hogy ön igen tanult ember,igazán elé gondolhatna a történteknek:lehet hogy az az ember akin ön most bosszút szeretne állni,egész álló nap ott ült az autójában ebben a barátságtalan hőségben . Ezután találkozott magával ,akinek éppen az eget világította az igen gondosan német precízitással beállított lámpája.De az is lehet ,hogy éppen elfelejtette hosszú útja után lekapcsolni a hátsó köd világítását.Ez egyébként a NYUGATI AUTÓ TÍPUSOKHOZ nem szokott vagy keveset vezető tásainkal elég sűrün előfordul.Tehát első sorban gondolkodásra és megfontolásra inteném ,mert oknélkül még Jézust sem feszítették volna keresztre. Ez is csak néző pont kérdése.Hozzá kell tegyem én hiszem az urat. Utolsó sorban néha meg prbálnánk bele élni magunkat a velünk nem megfelelően viselkedők helyzetébe cselekedetébe ,reakcióikba és költenénk mögé egy megérthető képet, NA AZ LENNE IGAZÁN EURÓPAI DE ELSŐSORBAN EMBERI Mert lássuk be tragédia nem tötént. Kérem netegyük hozzá: de történhetett volna. Csak ennyit szerettem volna hozzá szólni
utolsó senki 2006.06.27. 14:43:20 / # 115894
avatar
T.Delson!Igazából nem derült ki számomra az eddigi leveleiből,ön milyen szerepkörben volt a szituációban!?"City törzsutas"ként,netán taxisként-persze baleset és büntetésmentesen-,szóval nem értem.Lehet,hogy a meleg miatt van,vagy csak az 1 diplomám miatt?Kérek mindenkit,magyarázzátok el!(esetleg D. személyesen írja meg)

Delson 2006.06.27. 14:04:19 / # 115893
avatar
Tisztelt Sas882 ! Én nem bosszút akarok, és nem büntetést a Fötaxis fiatalember részére, hanem azt, hogy sem engem,, sem mást Budapest utcáin ne érjenek olyan fenyegetések, amelyek nem férnek bele a civilizált viselkedésbe.
Delson 2006.06.27. 13:59:50 / # 115892
avatar
Kedves 6ker, Informáltam a Fötaxit, megadtam az elérhetőségemet. Ők erre nem reagáltak. Tisztelettel T
Delson 2006.06.27. 13:57:43 / # 115891
avatar
Tisztelt SAS882, nem kell fokozni a dolgokat. Nem vagyok betelefonálgató, csupán egy brutális fenyegetés ért, amit jogtalannak tartok. Tudom, hogy nekem kell intézni. Amint a Fötaxi jelentkezik, én ott leszek, ahová kivánják.
tomajer 2006.06.27. 12:32:42 / # 115890
Köszönjük a segítséget, és javasoljuk a FŐTAXI-nak az úr személyes meghallgatását, "ítélethozatal" előtt! Más: Megkerestem a kollegát, diktafonon a nyilatkozata az esetről. Kis türelem, és olvashatjátok.
kékvér 2006.06.27. 11:37:14 / # 115888
avatar
Tisztelt Urak A Magyar törvénykönyv kimondja hogy retorziót kizárólag a Magyar Királyi Bíróság állapíthat meg És ennek mértékéről is csak ő vagy az álltala hivatalosan megbízott szerv vagy hatóság teheti.Egyébként ez a jóakaró egy kollégátok.
6ker 2006.06.27. 11:27:17 / # 115863
avatar
Kedves Delson Az NNI a Nemzeti Nyomozo Iroda. Engem ne informaljon az on becses adataival.Remelem ezt a Fotaxi fele megtette, hogy ertesithessek ont a kollegaval szemben alkalmazott retorziokrol. Udvozlettel: T

Sas882 2006.06.27. 11:13:49 / # 115880
avatar
szerintem az a betelfonálgatás undoritó, esetleg a bkv hoz is tessék betelefonálni, ha a busz kicsit leszoritja. ha jön egy "civil" autó,akkor kinek telefonál, mailezik, a jó Istennek??? Oldja meg maga a helyzetet, "City taxi intézkedett volna" ja és mit? Elöszöris úgy fair, ha személyesen ott van, amikor intézkedés történik, nem a háttérből telefonálgató, mailozó hagyne monjam mi révén. Ott előadhatja a maga verzióját, s a taxis is az övét, aztán várhatja az intézkedést, mi lenne a "büntetés", ne dolgozzon 1 hétig?? Nem tudom, Ön mennyire örülne, ha egy teljesen kivülálló és az Ön munkájához amatőr miatt bukná az egy heti fizetését. 2 diploma ide vagy oda. Tanulja meg elintézni a maga dolgát, egyedül, telefonálgatások nélkül, kb. a rendőr is ennyit mondot volna. Az közlekedés, főleg bp en tele van feszültséggel, ha Ön ezt nehezen viseli, saját érdekében tényleg ne eröltesse az autózást, még baj érheti.

Delson 2006.06.27. 11:11:42 / # 115887
avatar
Kedves 6ker ! A GOGGLE majdnem 3 millió információt tartalmaz NNI néven. Ne haragudjon, de nekem nincs idöm keresni. De nem baj. Különben én informálom Önt bármiröl magamról, hiszen én a sértett oldalán állok, nincs mit titkolnom, de jelenleg Delson levelez 6ker-rel. Üdvözlettel D.
Delson 2006.06.27. 11:05:27 / # 115886
avatar
Kedves 6ker, Igen, az Internet az megy nekem. Majd megnézem a GOOGLE-ban hogy mi az NNI. Gondoltam maga megmondja. A kollégáját nem neveztem a nevén, mert nem tudom a nevét. Ilyen esetben, mint ami velem történt, felirom a rendszámot és a Társaságot és egyenesen lépek. ezt tettem. A mennyiben Ön is a Fötaxinál van, ott megtalálja a "panaszom". Különben az NNI-t Ön emlitette és én nem tudom, hogy az mi. De semmi gond, megkeresem.
Delson 2006.06.27. 10:58:06 / # 115879
avatar
Látom Önnek kételye van, hogy igazat állitok-e ? Joga lehet kétkedni. Utánanézhet, de én soha ezen a forumon még nem voltam. Nem nagyon ismerem a többi incidenseket, a "hön szeretett City" taxisa is elitélendö, illetve ott végbement a bűntett, ami nálam azért nem, mert nem szálltam ki az autómból. De ha végigolvassa a hozzászólásokat, valaki azt irta, hogy örüljek, hogy nem vele találkoztam. Ez azt is jelentheti, hogy ilyen agresszió mástól is eredhet. Namármost, akik igy gondolkodnak vagy fenyegetnek, azokért a vállalatuk felelnek, mert oda fog vezetni, hogy a közönség távolodik tölük.

6ker 2006.06.27. 10:34:39 / # 115885
avatar
Kedves Delson Mivel on kiragadta a fontos dolgot az irasbol, igy meg kell kernem, hogy ugyan azon az uton nezzen utanna az NNI roviditesnek, ahogy ratalalt erre a lapra. Mert ahogy latom, 64 evesen, 45 eve vezetve, tobb diplomaval, VW Poloval,20 eve City torzsutaskent, az internet azert megy. Tehat ajanlanam a keresot, ha az NNI onnek ily fontos tenyezo. Tehat a vilagert se varnank el, hogy on megadjon magarol barmifele adatot, miutan a kollegat szinte a neven nevezte.
pako948 2006.06.27. 10:22:09 / # 115878
avatar
Miért irsz hülyeséget?

törölt felh. 2006.06.27. 10:15:48 / # 115884
avatar
Látja ismétlem ha igaz amit állit akor a Fötaxis csak mondta,hogy eltöri a kezét ezzel ellentétben a hön szeretett Cityis taxis megszurkálta az utasát. De legállább pörög a fórum.
Delson 2006.06.27. 10:11:02 / # 115877
avatar
Kedves 6ker ! Sajnos nem tudom mi az a "NNI".

Delson 2006.06.27. 10:05:32 / # 115876
avatar
Kedves JWT, minden nap taxizom. Nem vezetek a Belvárosban, értelmetlen, nincs hol leállni, stb. Törzsutasa vagyok a CITY-nek évek óta. Az én felháborodásom kizárólag azért volt, mert itt provokativ agresszió történt. "Kiszállt az autóból és azt mondta, hogy eltöri a kezem" Este, 8:50-kor.
Delson 2006.06.27. 09:58:56 / # 115883
avatar
Na most hallhatsz, olvashatsz rólam. Tegnap el voltam foglalva. Nem röhögöm magam halálra. Engem ez az eset bánt, lehet, mert másképp gondolkodom. Külföldiként lakom Budapesten és tudom, hogy nem mindenki kedves, de amit az illető taxis megengedett magának, az elfogadhatatlan az egész világon, föleg mert semmi alapja nem volt. Azt is tudom, hogy nem én fogom megváltoztatni az embereket és kiirtani a bturalitást. Viszont a FŐTAXI, nagybetűvel, hiszen a leghagyományosabb vállalat az országban, bizonyára vigyáz az imidzsére (image) és nem lehet érdeke, hogy a nevével valaki játszon. Az is igaz, és furcsának találom, hogy a Fötaxi igazgatósága eddig semmit nem reagált a "bejelentésemre" . A CITY már rég intézkedett volna. Mindenképpen én ezt az ügyet hivatalos formában vittem, megadván az elérhetőségem. Az elvem és az érvem az, hogy mindazok akik abból élnek, hogy a nagyközönséget szolgálják, azt megbecsüljék. Ha én autót vezetek, azért én is lehetek egy taxivállalat kliense. Üdvözlettel D.
Delson 2006.06.27. 09:42:05 / # 115882
avatar
Tisztelt Zaccmester ! Én eleve erröl a forumról nem tudtam. Miután az incidens történt, hazajöttem és felhivtam a Fötaxit, majd kérésükre emailen egy hivatalos jelentést irtam, mert elvárom, hogy ők intézzenek bármit. Én bármikor kész vagyok a sértő taxissal találkozni. Ott a helyszinen csak ő beszélt, és nem olyan stilusban ami párbeszédet lehetővé tett volna, arról nem beszélve, hogy azután elrobogott. Különben nem is volt mit "beszélgetni"
6ker 2006.06.27. 09:36:23 / # 115881
avatar
Kedves Delson Onnek 45 eve van jogositvanya, utazasra es hetvegen hasznalja a VW Polo tipusu gepkocsijat, mely "torvenyileg eloirt" fenyszorobeallitasokkal rendelkezik, jelenleg 64 eves, tobb diplomaja van,20 eve a City torzsutasa ,van egy kulfoldi ismerose, soha balesete vagy buntetese nem volt.Nick neve Delson. Uram en most megyek es Onnek utanna nezek. Az NNI meg hozzam jar informacioert. A kopasz, 30 eves, tagbaszakadt, gestapos, kgb-s, hamasz terrorista pedig megfog bunhodni tetteert. Maradok tisztelettel.
Oldalszám: 15