Hozzászólások száma: 199
Ugrás a hírhez Oldalszám: 10
Témakörök > Hírek fórumai > Amikor elpattan az a bizonyos húr A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Hiéna001 2005.12.05. 16:07:01 / # 112681
Elkelt!

partizán 2005.12.03. 20:21:51 / # 112841
avatar
eLCéDés?
Hiéna001 2005.11.21. 21:01:38 / # 112646
Urak! Van egy 17 colos monitorom eladó,/Daewoo/ 10.000.-ft

Hiéna001 2005.11.17. 20:56:14 / # 112840
Fuss Forest Fuss!
törölt felh. 2005.11.17. 11:25:53 / # 112839
avatar
1.Kinek jó a droszt anak aki nem valogat anak akinek nincs batyuja anak aki 5perces cimre is 5percel nyom.Egyszóval az olyan taxisnak aki becsületesen dolgozik. 2.Kinek nem jó a nagypályásoknak akinek minden cim 2/5percre van aki tele van batyuzva.És az olyan kolégáknak akik leginkább úgymond a leadós helyekre nyomkodnak.(gyengébbek kedvéért 1/300)

Sas882 2005.11.17. 11:23:21 / # 112838
avatar
Sok benne az igazság. S nem a mennyiság számit, hanem a minőség. Avval nem érek semmit, ha csak egy adott időben "megy a bolt" 2 max 3 fuvart tudok ugyis csinálni, only. A drosztolást pedig megoldották már pár helyen, sorbanyomás a tutikból, ennyi.
AVH 2005.11.17. 07:47:49 / # 112837
avatar
szívemből szóltál!!
puding 2005.11.16. 20:17:39 / # 112836
avatar
A drosztozás még arra sem jó, hogy a szar, ruppótlan fuvarok elkeljenek. Én pl. a tutiból mindenre nyomok ami él és mozog, tökmindegy milyen tarifát mondanak utána.Persze ez sem jó mert "nagypályás, rádiótuningos, antiszociális rebellis" vagyok. Címfelvételi versenyt hírdet a Góré, mert állítólag annyi címünk van, mint égen a csillag és baszunk dolgozni: Érdekes dolog, hogy akik megnyerték ezt a munka versenyt ( Mintha a Górénál megállt volna az idő 1980 körül) és havonta közel félezer címet vesznek fel, nem szerepelnek azon a feketelistán amin azok a feketebárányok vannak akik miatt állítólag nem lehet dolgozni, és akik miatt sorban lépnek ki a cégtől. Ezek a nagypályás rádiótuningos antiszociális rebellisek a havi 500 címnek még a felét sem veszik fel. Szerintem ez az egész droszt dolog egy ügyes, vagy éppen lehet, hogy ügyetlen feszültségkeltés azért, hogy elterelje a figyelmet magáról a vezetőség és bűnbakot keressenek és találjanak arra, hogy miért nem lehet dolgozni. Szar a cég és hozzá nem értő kóklerek ülnek bőrfotelekben, osztják az észt az egyenlő elosztásról, meg a fuvarkényszerről, ahelyett, hogy segítenék a munkánkat. Felvesznek "nyári szezonmunkára" hiénákat a diszkókhoz dolgozni, mert a pillanatnyi meggazdagodás ami a 46ezer forintokból jön elbortja az agyunk helyét, aztán amikor a felmatricázott autókkal lerabolják a várost és tönkreteszik a céget, jön nekünk a drosztozás.Olvastam itt a fórumon, hogy milyen jó lesz nekünk a drosztozás. Munkaidőben lehet napozni, olvasgatni, keresztrejtvényt fejteni stb...Szerintem semmiben nem különbözünk bármelyik másik melóstól, márpedig őket úgy kirúgnák,hogy a lábuk sem érné a földet, ha munkaidőben olvasgatnának stb.. Ha beülünk az autóba dolgozni kell, keresni a munkát nem pedig várni a sültgalambot a droszton. Majd én eldöntöm a 46ezremért, ami ráadásul előre kell fizetnem, nem pedig az elvégzett szolgáltatás után, teljesítményarányosan, hogy mikor hova megyek, és mit veszek fel. A vezetőségnek nem az lenne a dolga, hogy koncot dobáljon nekünk és korlátok közé szorítva rendszabályozzon minket.Ezek az emberek nem segítik a munkánkat, amiért a cégek létrejöttek a 80-as évek közepén, hanem jelenleg a fizetett ellenségeink akik megkeserítik az életünket.Mindenkinek békén kell hagyni a másikat, mindenki végezze a dolgát. A fuvarszerző szerezzen munkát, a taxis meg taxizzon. Ha van munka senkit nem érdekel a másik rádiója, autója, ruhája stb...Nem a másikba kell örökké a hibát keresni, mert így előbb utóbb egyszer mindenki az ítélőszék elé kerül és bűnbak lesz Üdv:Puding

taxxxi 2005.11.16. 07:41:01 / # 112835
avatar
És ez így igaz Szerintem is
puding 2005.11.15. 20:24:20 / # 112834
avatar
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sas882 2005.11.14. 11:35:19 / # 112833
avatar
A drosztolás csak arra jó, hogy a gagyi, szar fuvarok is elkeljenek, mert ugye, gondolom én a drosztokon fuvarkényszer van. Belefuthat az ember cimrenyomással is nem rentábilis fuvarba, de mégis más, ha direkt beleküldik. Olyan mint a repülőtéren 3 óra után, táblázás, várakozás, holnap fizetik a város másik végén csekkel és transzfer. Ez az igazi Dolce vita!

törölt felh. 2005.11.13. 20:35:15 / # 112832
avatar
Ha nem szereted a drosztozást, miért akarod bevezetni?! Hétvégén amikor van munka, senki nem foglalkozik mások rádiójával vagy a szemezgetéssel és téged sem emlegetnek mert senkinek nincs rá ideje. Tehát a megoldás a bajainkra a sok munka. Mi pedig majd mint tökös nagyfiú egyéni vállalkozók eldöntjük, hogy a 46 ezer forintunkért mit és mikor viszünk el.A Te dolgod elsősorban nem a mi rendszabályozásunk és korlátok közé szorításunk, hanem mint profi fuvarszervező megfelelő mennyiségű és minőségű fuvar megszervezése. Sajnos tudomásul kell venni de elfogadni nem kell, hogy jelenleg hétköznap éjszaka ez a cég kb.10-15 taxinak ad munkát akik elsősorban a belvárosra koncentrálódnak,mégpedig 3 úgynevezett tutiba. Ha bevezeted a drosztot, ott is ez a 10-15 taxi jelenik majd meg és telíti is ezt a drosztot. Tehát ezzel az úgynevezett nagyrádiós problémát sem oldod meg. Ellenben elveszed a lehetőségét annak, hogy a nagy körültekintéssel kiválasztott tutiba álljunk ahol a TV droszttól eltérően talán még az is előfordulhat, hogy a szar pénzekért fuvarozott kedvezményes megrendelők mellett BEŰLŐS (240 Ft/km!!!!!!!!!) utasunk is legyen. Ez az egész nem csak a belvárosra igaz hanem az egész városra. Nappal van értelme a drosztozásnak, a nagy forgalom miatt, persze csak ha jó helyen vannak a drosztok. Éjszaka azonban az utasok a szórakozóhelyek, színházak, kaszinók, éttermek környékén fordulnak elő és nem a drosztokon. Én is a "rendesek" közé tartozom, annak ellenére, hogy tutiból veszem fel a címet, szemezgetés nélkül. Üdv: Puding
AVH 2005.11.13. 16:26:50 / # 112831
avatar
nem vagyok droszt párti én sem. Magam részéről nem használnám dolgozzak is bárhol.
ADMIN 2005.11.13. 14:08:47 / # 112830
avatar
Indulásunk előtt, kidolgoztunk egy általános működési elvet. Megeggyezésünk szerint teljes felhasználói szabadságot adunk olvasóinknak. Moderációnk csak a legvégső esetben lépne életbe. Indítottunk főbb témaköröket, hogy ne üres fórumra érkezzetek. De a továbbiakban azt szeretnénk, hogy a fórumozók igenye alapján alakuljon ki a fórum szerkezete. Nem kívánunk senkit sem korlátozni. Az ötlet jó, amennyiben a többi fórumozó is így gondolja, akkor feltehetően ezt ki is alakítják. A topicnyitás joga, minden regisztrált felhasználónknak adott.
törölt felh. 2005.11.13. 09:26:48 / # 112829
avatar
Tisztelt szerkesztő urak! Lenne egy kis tanácsom nem kell elfogadni de legalább amolyan vita indítónak megér valamit! Ez tényleg profi ez a lap szépek a színek jók a grafikák és ez szerintem megérdemelne egy kis profi topikozást! El kéne hagyni minden ilyen vadhajtást és fő topikokat kéne nyitni esetleg egy topik gazdával! Én így látom! 1: Taxizás BUDAPESTEN 2:DROSZT HÍRADÓ 3:ÉRDEKKÉPVISELETI HÍREK 4:Taxizás Vidéken 5:Beszéljük meg/ általános kérdések/ 6:Kultúra: 7:Szórakozás: 8:Családi körkép:/ segítség nyújtás esemény, öröm,bánat ,gyarapodás , elmúlás stb./ 9:Szakmai Tanácsok:autó vásárlási körkép , rádió,antenna Gprs, mit, hol, hogyan stb/ 10:Egyebek: Én speciel szeretném sőt mindig küzdöttem a személytelen személyeskedések ellen ez így talán profibb lenne mint az hogy szóljunk be a tomajernek stb. Kérem megfontolni megrágni!góré001 10:

törölt felh. 2005.11.13. 07:41:29 / # 112828
avatar
Visszajelzések az utcán is egyértelműek, még akkor is, ha sok kollégának ez nagyon rossz első pillanatra. Tudom mit éreznek, én is voltam így ezzel, amikor a Volga droszt megalakult. 3 hónapig nem találtam a helyem. Most viszont lesz időnk megszokni, ha valóban bevezetitek. Jön a tél, az ünnepek, és mire jönnek a csendesebb napok, addigra ez kialakul.
góré001 2005.11.12. 23:31:29 / # 112827
avatar
Sajnálnám ha ez a stílus ide is beköltözhetne! Inkább várom a Te "JÓ" megoldásodat!!!!
góré001 2005.11.12. 23:22:52 / # 112826
avatar
Szia Te kis Hiéna! Azt gondolom én ezt le is írhatom sőt már néhányszor le is írtam NEM SZERETEM A DROSZTOZÁST!- soha sem szerettem! De nincs más megoldás a bajaink orvoslására! Sajnos ezt mások is bebízonyították! Iszonyatos válogatás szemezgetés és Rádió turbózások folynak ezt meg kell gátolnom mert azt remélem hiszem , hogy a rendesek többen vannak! nekem nem csak meg kell szereznem az uj és még ujabb címeket hanem azt el is kell vitetnem valakivel! Az ugyan olyan felelősség! Góré001
AVH 2005.11.12. 17:36:14 / # 112825
avatar
igaz! magyarul verjétek bele a féregnyúlványotokat a drosztotokba
Hiéna001 2005.11.12. 06:16:00 / # 112824
Én is ujra, taxiznék!
Oldalszám: 10