Hozzászólások száma: 199
Ugrás a hírhez Oldalszám: 10
Témakörök > Hírek fórumai > Amikor elpattan az a bizonyos húr A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Vendég 2005.11.11. 06:01:00 / # 112803
avatar
Veled vagyúnk Pali. Mi vagyúnk többen.
Vendég 2005.11.11. 06:00:43 / # 112802
avatar
Hát akkor mind ketten csalódni fognak!!!!!!! góré001
Vendég 2005.11.11. 06:00:05 / # 112801
avatar
Így történt. Kolléga megkérte a Sanyit az ellentámadásra mert a sanyi érdeke is a Pöttyös droszt mentesítése a közösből.
Vendég 2005.11.11. 05:55:00 / # 112800
avatar
Sajnos jöttek hozzám és elég faramucira sikeredett a befejezés ráadásul alá sem írtam amit mindig megteszek! Most korrigálom , tehát sajnálom ,hogy ez ha megtörtént megtörténhetett - KIVIZSGÁLOM! Szeretném ha bejönnél elmondanád a dolgokat - természetesen minden védelmemet élvezel - ha kell ilyent kijelenteni! Remélem itt nemtartunk! Tüzzel- vassal kiírtom a vissza éléseket mert a RÁDIOTaxi egyenlőre az enyém inmáron 20-éve itt annak kell történnie ami mindenkinek jó és a céget előre viszi! A többi pedig irigy hozzánemértő és kisstilű emberek bátor névnélküli beszólása!!! Góré001
Vendég 2005.11.11. 05:54:22 / # 112799
avatar
Nem kell nyílvánoság,menj be kolléga etikára,közőld a góréval. Intékedni fog. Utána jöhetsz hozzánk felvételizni,de ne lepődj meg ha nem vesznek fel. Mert előtted fog érkezni az etikások faxa,hogy megbízhatatlan,nem felvenni.
Vendég 2005.11.11. 05:53:51 / # 112798
avatar
Géza bácsi szólt rájuk mert szerinte a rendes taxisokra is gondoltak ezzel a szabállyal. Azt emlegette,hogy a testvére a taxisújságban olvasott valamit a kialakuló drosztokról, amikor a 62 gúnyosan megjegyezte,hogy inkább Népszabadságot olvasna a testvére.
Vendég 2005.11.11. 05:53:29 / # 112797
avatar
Szokd meg ezt kollégám, szokd meg. Itt ezt is lehet, itt mindent lehet. Kövület etikások nyíltan heroltozhatják a beolvasott rendeleteket. Szokd meg. Vagy megszokod, vagy megszöksz. Ők be vannak betonozva oda.
Vendég 2005.11.11. 05:53:13 / # 112796
avatar
Dagadt Géza kérte ki magának a dólgokat.
Vendég 2005.11.11. 05:52:55 / # 112795
avatar
Kedves névtelen kollega! Sajnálom hogy nem hozzám fordúltál sajnálom hogy nem bízol meg annyira bennem ,hogy ezt az uj problémát kezelni tudom! Azonnali vizsgálatot rendeltem el csütörtökön ennek eredményéről az álltalánosban hallani fogsz! A kérésem hozzád ,hogy a jövőben bármi - BÁRMI problémád van hozzám személyesen fordulj mindehez nem kell a nagy nyílvánosság!!
Vendég 2005.11.11. 05:52:19 / # 112794
avatar
Szerkesztő kollégák! Szíves figyelmetekbe ajánlom a Rádio taxinál zajló eseményeket. Olyan históriának lehettem nem rég fültanúja mely eleddig elképzelhetetlen volt számomra. Nem vagyok egy szangvinikus ember ezt le kell szögeznem de ezt nem tűrhetem. A mai nappal új rendelet született nálunk. Drosztokra tagolják a várost. Üdvözíteni tudom ezt a bölcs Salamoni döntést. Esélyt kapnak a becsületes utast szállító taxisok és nem csak a mi színeinkbe bújt bárányként mutatkozó farkasok élvezik a mi pénzünk gyümölcsét. Ellenben azt kellet tapasztalnom hogy etikásaink a legnagyobb szabotőrei ennek a rendeletnek. Márton cinizmusa fényesen tündöklött egész éjszaka kellemetlen megjegyzései hangzottak el. A hármas csatornán történtek felülmúlják az eddig tapasztalt nyílt cégellenes hangulatot. A 62 Sándor mások fülhallatára kérte fel egy kolléga ha emlékezetem nem csal a 74 hogy szabotálja és gyűjtsön aláírásokat ismételten a rendelet ellen. Felhívnám a figyelmet az ismételtenre. Hogyan lehetnek ők etikások tagdíjmentesek? Azt a társunkat ki nem félt védelmébe venni az elhangzottakat a Sándor teketóriázás nélkül rendre utasította figyelmeztetve az általánosban elhangzottakra. Ami tartalmilag megtiltotta a éleménynyilvánítást. 74 kolléga biztathatta a kollégákat lázadásra szíthatta a tűzet de amint egy kolléga védte a becsületes mizerábilis taxisok érdekét már azonnal beléfojtotta a szót. Ezt írjátok meg erről kérdezzétek meg a H.P hogy ez miként lehetséges. Gondoljátok ilyen megtörténhetne más cégnél? Lehtne a Sándor a lázadók nunciusa? Az ilyenek miként lehetnek etikások miként követelhetnek fegyelmet? Kénytelen vagyok megkérni benneteket arra hogy adjatok az elégedetlenségemnek hangot mert etikásaink aláírásgyűjtésbe kezdenek szövetségeseket toboroznak csütörtökre hogy területük védelme ne csússzanjon ki a kezükből. Kérném megírni hogy a maradék tisztességes taxis örömmel fogadta a drosztok bevezetését. Reménykedek tisztességetekben hogy ezt is lemeritek írni. Erről egy etűdöt lehetne írni.

törölt felh. 2005.11.07. 08:30:28 / # 112793
avatar
Azért ÚJSÁGÍRÓ-nak nevezni magad, már ne is haragudj enyhén szólva is nagyképűség. Egy újságíró több évig tanulja a szakmáját te "taxis".
törölt felh. 2005.11.07. 00:45:40 / # 112787
avatar
Persze, kollegina. Várd a szőke herceget a fehér lovon. Max. a ló szerszámát kaphatod.
törölt felh. 2005.11.07. 00:38:28 / # 112786
avatar
Te nagyon kolléga! Te biztos, hogy olyan jó cégnél dolgozol, hogy minden rendben van nem szednek többtízezret kaukciora a 3-4 milliós autóddal mindenkit elfuvarozhatsz és sorolhatnám te birka. A rádiót meg ne vedd a szádra, mert lehet, hogy ott tökösebb gyerekek dolgoznak mint te.
törölt felh. 2005.11.06. 17:05:37 / # 112792
avatar
szerintem a nyolc is csak érintőlegesen van meg!
törölt felh. 2005.11.06. 17:04:49 / # 112791
avatar
Tomajer. Nem szálltál te egy kicsit el magadtól? Vagy csak túl sok Red Bull-t ittál? Melyik egyetemen diplomáztál mint ujságíró?

törölt felh. 2005.11.06. 17:02:40 / # 112790
avatar
kávé cigi meglegyen és pik-puk mehetünk tovább
törölt felh. 2005.11.06. 16:59:21 / # 112789
avatar
te meg állj egyszer elé és mond el hogyan kell jobban csinálni mert a kibicnek semmi sem drága!
törölt felh. 2005.11.06. 16:56:15 / # 112776
avatar
Ugyan mit lehetne, a Székelynek "besúgni"? Szarik magasról az a taxira, taxisokra!

törölt felh. 2005.11.06. 16:48:13 / # 112788
avatar
Fővárosi Önkormányzat Főpolgármesteri Hivatal 1051 Budapest, Városház u. 9-11. Dr. Demszky Gábor Úr részére Tisztelt Főpolgármester Úr! A Fuvarozók Országos Demokratikus Szövetsége (FODESZ) nevében kénytelen vagyok írni Önnek, mert szövetségünk szeretné, ha a taxisok visszajelzése értelmében az üzemanyagár folyamatos, és nagy volumenű emelkedése miatt, illetve a taxizásra ható árdrágító jellege miatt a taxi-tarifában lévő alapdíjat, melynek mértékét a közgyűlés határozta meg, 300.- Ft-ról 500.- Ft-ra felemeltetni szíveskedjék. A Fuvarozók Országos Demokratikus Szövetsége (FODESZ) nevében kénytelen vagyok írni Önnek, mert szövetségünk szeretné, ha a taxisok visszajelzése értelmében az üzemanyagár folyamatos, és nagy volumenű emelkedése miatt, illetvea taxizásra ható árdrágító jellege miatt a taxi-tarifában lévő alapdíjat, melynek mértékét a közgyűlés határozta meg, 300.- Ft-ról 500.- Ft-ra felemeltetni szíveskedjék. A fix tarifa, és az ezzel kapcsolatos tárgyalások megszakadása miatt, valamint annak figyelembevételével, hogy a rendeletalkotó csak az általa megjelölt módon és az általa felvázolt tarifával kívánja Budapest területén a taxizást végrehajtani, amelynek mértékével, illetve összetevőjével sem a BKIK, sem egyetlen érdekképviselet, sem a taxitársaságok grémiuma nem értett egyet, annak válaszaként nem kívánja a közgyűlés elé terjeszteni az immáron már másodszor kért alapdíj emelési kérelmünket. Körleveleink, szakmai tárgyalásaink alapján arra a megállapításra jutottunk, hogy a tarifa mértéke már-már elérte azt a magasságot, amelynek tovább emelése drasztikus fuvarszám kiesést eredményezne, ez pedig ellehetetlenítené sok száz vállalkozó megélhetését. Az alapdíj 200.- Ft-os emelésével viszont havi szinten egy 130 fuvarszám figyelembevételével, mintegy 26.000.- Ft többletbevételt hozna a taxisok részére, így kompenzálva azokat a környezeti áremeléseket, amelyek hatással vannak a vállalkozás művelésére. Tisztelettel kérjük tehát Önt T. Főpolgármester Úr, hogy a közgyűlés elé terjessze be kérelmünket, hogy minél előbb ez a 26.000.- Ft-os növekedés a taxis vállalkozók, illetve alkalmazottak jobb színvonalú fenntartását fedezhesse. Sürgős, és gyors intézkedését köszönettel veszem, várom szíves válaszát. Köszönettel: Horváth Pál ez is csak kamú csak utána kéne járnod kicsit megtalálnád mint én! csak az a baj aki nem veled van aki ellened van aki nem rugdossa ismeretlenűl tudatlanúl a Palit az nektek közellenség! érdekes a matávot viszitek , a siemenset viszitek az LG viszitek 90-meg 100 Ft ok ért itt meg veritek a nyálatokat ezek vagytok t
törölt felh. 2005.11.06. 16:44:26 / # 112785
avatar
na te baromarcu más is irt ijent . ne palizzatok le mindenkit mert nem vagytok keresztapák! vidéken van ne a háta mögött beszéljetek álljatok elé egyszerübb! mi illetve én bizony láttam nem egy sokkal de sokkal olcsobb szerződéseket 6x6-ost meg cityst ő nem köt elvtelen olcsó szerződést senkivel! mi meg el sem vinnénk! további jó nyávogást meg palizást!
Oldalszám: 10