Hozzászólások száma: 247
Ugrás a hírhez Oldalszám: 13
Témakörök > Hírek fórumai > AdamGyak - a taxisok réme A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
r069 2008.07.23. 16:18:16 / # 10528
avatar
Kéne már beszélnünk,személyesen. Azt hiszem nálad is van abból a piábol rendesen.Itt ennek a témának vége is.
Nevem senki 2008.07.23. 16:17:39 / # 10527
avatar
Hááát, jól meglettünk fenyegetve, de én vállalom a dolog ódiumát. Ricsi, mint a haverod mondom neked: Állhatnál éjszakánként valami jobb modorú, értelmesebb kolléga mellett is néha! Hátra akkor róla is ragadna rád valami, nem csak a mostani országos cimbidről! Ja, és amíg nem lesz jobb a stílusod, nem beszélgetek veled. Sem itt, sem az utcán. Tudom, hogy én veszítek többet, de nem lehet mindig nyerni!! :-))))
tomajer 2008.07.23. 16:16:34 / # 10517
Ha jól emlékszem, a Taxi4-nél is öt rugó volt, és ott a pályamatricát sem adták ingyé. Sz'al qvázi, egy matricát veszel, a VIP útra, ötezeré! :-) A dolognak az a része, hogy aki nem akar onnan dolgozni, vagy netán egyáltalán nem dolgozik az adott időszakban, annak méé??? Háát.....:-( ui: remélem, elég vidám volt:-)))

csogu 2008.07.23. 16:16:27 / # 10525
Különben meg nagyon köszönöm neked, ezt a bejegyzést, mert ebből is láthatják azok, akik azzal szoktak nyüstölni, hogy áruljam el ki van bizonyos nickek mögött, hogy én ezt nem tudom...mivel ha tudnám, hogy pl. a te nicked kit takar élőben, akkor szépen megbeszélném veled ezt a benyalós dolgot. De legnagyobb sajnálatomra nem tudom milyen tetű ír hontalan nicken.
csogu 2008.07.23. 16:14:09 / # 10524
Amennyiben annyi csalódást és szenvedést okoz, akkor igen!!!
hontalan 2008.07.23. 16:12:37 / # 10523
avatar
Mit csodalkozol? Biztos megin kapot 1 telfont es futott vedeni. Bar lehet hogy mar telefon nelkül is tudja a dolgat. Csak arra vok kivancsi hogy ha vegeter szerelme a fotaxival akor GMet is ugy foglya fikazni mint HP-t miutan eljott RT-tol? Annak is tovig benyalt regen
csogu 2008.07.23. 16:09:46 / # 10522
Akkor az a sok ember is mind bekaphatja...és akkor ezt túltárgyaltuk. Látom megint bőségesen ittál a mártír koktélból... ...nem vagyok különb senkinél, főleg nem nálad, csak betelt a pohár a sok cinikus-utalgatós megjegyzésekből... Te nekem a haverom vagy, ezért voltam ilyen visszafogott...ha kint az utcán fog valaki beszólni, akivel nem vagyok olyan cimbi mint veled, akkor azt fel is rúgom,hogy összefossa magát...vagy ő engem...az benne van a pakliban, de adósa nem maradok. Csabika, elég volt abból, hogy kihasználva (ne magadra vedd) azt a tulajdonságom, hogy utálom a konfliktust, minden jött-ment (ne magadra vedd kérlek) emberke azt hiszi, hogy minden következmény nélkül baszogathat. Igen, valóban utálom a vitát, utálom a gennyes dolgokat...de sajnos mindenkinek van egy tűréshatára, amit ha átlépnek, akkor az csattan...de pont neked magyarázzam ezt?:-)) Na, túl tárgyaltuk ezt itt kérem...ne piszkítsuk tele ennek a gyereknek a topikját, mert az ő törekvése ennél sokkal többet ér...egy kellemes színfolt a szakmában.
r069 2008.07.23. 16:09:34 / # 10520
avatar
Tavaly még csak 3ezer volt.
Fox 2008.07.23. 16:05:45 / # 10519
avatar
A Tele5-nél már évek óta 5rugó volt a +tagdij a Ring alatt. Lehet hogy a Budánál nem, nemtudom.
r069 2008.07.23. 16:01:09 / # 10518
avatar
Nem szoltam be.Megjegyeztem egy dolgot ami sok embernek feltünt már.Bocs ha más igy meri látni és meg mer szólalni.Nem tudom mi történt veled.Régen birtad a kritikát.Bocs hogy meg mertem szolalni.Ugy látszik te már megengedheted magadnak hogy ugy beszélj ahogy.Én kérek elnézést. Én nem akartalak direkt megbántani,ellenben te igen.Kezdek én is kiábrándulni.
csogu 2008.07.23. 15:52:40 / # 10516
Tudod elegem van belőle, hogy minden ok nélkül jön valaki és egy jót belém rúg, mert az olyan divatos lett mostanában. Azt úgy döntöttem, tényleg nem leszek good bácsi, ahogy Neve senki fogalmazott, és ha megsértenek, vagy csak épp belém törli valaki a cipőjét, akkor nem maradok adósa. Ennyi, nem kell ezen sokat spirázni magad...jöttél -beszóltál- én visszaszóltam...abban a stílusban, ahogy épp kijött....ennyi. Kit martatok el magatok mellől? Mindenkit, aki mások helyett vitte vásárra a bőrét...szépen kiábrándult a kollégáiból.
r069 2008.07.23. 15:44:30 / # 10515
avatar
"Szarok vagytok" Ez tetszik.Te nem ebből élsz? Szerintem illett volna valahogy máshogy fogalmazni.Bocsi biztos én vagyok az értetlen,dekit martunk el magunk mellől?
csogu 2008.07.23. 15:21:44 / # 10514
Még valami: Azért azt védtem most, mert azt támadták...idézve téged: MELLESLEG igazságtalanul!!! És hogy értsd, amit nem értesz: Mellesleg ezt a plusz ötezret én sem értem mert a tranyó ugyanaz mint tavaly volt. Mert szarok vagytok és képtelenek kiállni a érdekeitekért és akik köztetek még normálisak, azokat is elmarjátok magatok mellől!!! Na azéééé...remélem most már képbe vagy.
csogu 2008.07.23. 15:15:22 / # 10513
Érdekes TAXISOK, akkor nem ugrottatok nekem, amikor a napokban a Pali egyik régi húzását dicsértem...az a kéz mit ad nekem???? Nevetséges.... Az igazság védése is úgy látom már BŰN....szépen süllyedünk a ganéban, csak így tovább!!!
csogu 2008.07.23. 15:13:41 / # 10512
Tudod azért barátom, mert állandóan a Főtaxiról mondjátok és ezáltal alakult ki, az a kép, hogy az egyik legelmaradottabb cég és még rendesen érződik a régi szelek levegője. Na és azért "védem"...bár én inkább cáfolásnak nevezném, mert itt dolgozok és a saját bőrömön érzem, hogy mi a valóság. A "régi szelek" cége nem velünk fizetteti meg a pacsipénzeket, nem minket húz meg akkor, amikor elnyer egy szórakozóhelyet, kizárólagos jogot formál egy rendezvény (mint most speciel a Forma1) szállításának a lebonyolítására. Olyat állítsatok, ami igaz, és akkor nem fogom "védeni", cáfolni.
Apuka 06/30/7522600 2008.07.23. 14:27:32 / # 10511
avatar
Ahol eszünk oda nem sz@runk! csogu hűen tartja magát ehhez! Erről eszembe jutott egy mesefilm, a kisfiam kedvence (no, meg az enyém is :D ). Madagascar Ebben van egy édes mondat amikor a zebra megszökik az állatkertből és ezt felfedezik a barátai: -Hogy tehetett ilyet? - kérdi kétségbe esetten Malmat, a zsiráf. -Ne harapd a kezet, mely enni ad! - feleli Alex, az oroszlán. -Helyes a bőgés! - nyugtázza Glória, a víziló. :)
r069 2008.07.23. 13:52:26 / # 10510
avatar
Hihetetlen hogy minden hozzászolásodban afőtaxit véded.Mellesleg ezt a plusz ötezret én sem értem mert a tranyó ugyanaz mint tavaly volt. Mondjuk azt sem hogy aki nem dolgozik annak miért is kell fizetnie.Aztán rájöttem:Mert azt mondták! Tetszik vagy nem, fizess!
csogu 2008.07.23. 08:57:24 / # 10507
Ja-ja, és utána mehet más cégekhez, ahol megtanulhatja, hogyan húzzák le a taxisokat minden olyan kiadással, amit itt a tagdíjakból fedeznek. Mint pl. most a budánál 5 ezer forinttal a Forma1-re. Igaz ez tavaly még 3 ezer volt, na de kérem azóta emelkedtek az árak...na nem tarifálisan, hanem zsebileg.

hontalan 2008.07.23. 08:46:37 / # 10508
avatar
A fotaxinal megtanulhatod a legfontosabb dolgot is a goresaghoz. Hoggyan huzd le a taxisokat 10 rugoval radio alitas cimen.

AdamGyak 2008.07.22. 18:50:50 / # 10506
avatar
éveztem biza :) bár ma azt mondták hivatalos, kimértnek kéne lenni.
Oldalszám: 13