Név Majercsik Tamás
Becenév tomajer
Honlap http://hallotaxi.hu
Taxitársaság: Plus Taxi

Felhasználó hozzászólásai

Egy kis felhőtlen rohangászás ...

 

Téma: A taxi fáj?

Hozzáadva: 2019.09.19 11:11

Nna most dobtam el az agyamat! :-DDD

 Image  

Szia!

 

 

Van számodra egy nagyon izgalmas hírünk...

 

Mostantól az összes Bolt út Magyarországon 100% szén-dioxid semleges!


Számos, szén-dioxid kibocsátást semlegesítő projektet támogatunk világszerte, melyekkel kompenzálni tudjuk a Bolt utazásod szén-dioxid kibocsátását, így téve zöldebbé a Bolt utakat. 💚 

Image

Ez még csak a kezdet. A szén-dioxid semlegesítő projektek mellett különféle környezetvédelmi kezdeményezéseket is fogunk támogatni, az éghajlatváltozás elleni küzdelem érdekében, a Bolt Zöld Terv részeként.


És mi ebben a legjobb? Az, hogy ez számodra nem kerül semmibe! Csak annyit kell tenned, hogy megnyitod a Bolt appot és utazol, ahogy eddig is tetted.

 


Szép napot kívánunk,

Bolt csapata

Téma: Hogy mik vannak...!?

Hozzáadva: 2019.09.18 19:05

Nap közben dolgozom.  Ráérek beszélgetni. Estve, hétvégén, nemigazán.

Téma: Hogy mik vannak...!?

Hozzáadva: 2019.09.18 15:45

Őőőőő ...   igen.  Igen? :-P
Kérekengedélyt meghunyászkodni :-)

Téma: Hogy mik vannak...!?

Hozzáadva: 2019.09.18 14:52

Miskolcon?  Ezért?
Szerintem így oktatják! :-P

Téma: Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D

Hozzáadva: 2019.09.18 11:59

Gyurcsány, kiszes múltjáról meg ...  Khmm..   miért nem inkább, Orbán, Kövér, stb kiszes, MSZMP-s múltjáról beszélgetünk? :-)

Nna sz'al, bármilyen hietetlen is, akkoriban én is kiszes voltam.  Mint mindenki, aki tenni akart valamit,   vagy csak csajozni a kisztáborban :-P
Teljesen rendben van a leírás.  ha kisztitkár volt, tényleg le kellett szedni, a tiltott dolgokat.  Tudod, az egy diktatúra volt.  Nem áldemokrácia, bevallottan diktatúra. És, ha sírós hangon kérte a csajokat, hogy ne szívassák, akkor egyértelmű, hogy nem volt ő ellenség, csak őt kötötték a szabályok.  Éééés, hááát az a fránya karrier ....  nem akart holmi tanításból élni, ha élhet a politikából is, békésen és jól....
Tehát, Nyilvánosan ellenvéleményt, kritikát megfogalmazni nem lehetett ...  csak okoskodva, bújtatva, a hülye főnökök hülyeségét kicselezve ...   ahogy lassan most is.
Ettől, ha Kövérnek, Orbánnak, és a többieknek, ott a kamujobboldalon elhiszed, hogy azóta változott a véleményük a világról, sőőőt, Orbánnak, azóta többször is  (merugye, az Szdsz ifjúsági szervezetét vezette :-) ...   akkor talán tőle is elfogadhatjuk, hogy pár évtized alatt, megértette, hogy a demokrácia jobb mint a diktatúra. 
Jó, jó, Orbán ekkorát nem változott ....   vagy inkább, visszatért, besúgó gyökereihez ...  És Kövér elvtárs is, a pápai MSZMP titkári stílusához.


Téma: Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D

Hozzáadva: 2019.09.18 11:48

Te baó! 
Elnézted a dátumot.  Ez már nem "az" a Németország! :-)
Asszem ott nem a kormány (és barátai) kezében van a sajtó 95%-a.

Az én információim szerint ott véleményként, bárki bármit írhat.  Hírként, tényként, meg azt az apróságot elvárják, hogy a hír igaz legyen.  Tudom ez kellemetlen, de ez van :-)
Van egy régi alapvetés, az újságírásban, de szerintem már sokszor leírtam itt:

A hír szent, a vélemény szabad.

Csak ehhez kell tartania magát mindenkinek.
Nálunk fordítva van épp ... :-(

Téma: Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D

Hozzáadva: 2019.09.18 06:27

Tudod Baó, ilyenek ezek a fránya liberálisok.  Azt is megírják, ami a másik oldalnak kedvez ...  ha egyszer ez a véleményük.
Jahh, mert a saját véleményüket írják, és nem fogják őket érte kirúgni, hogy van nekik ilyen.

Téma: Hogy mik vannak...!?

Hozzáadva: 2019.09.17 21:38

Mik nem vannak?!? :-)


Rasszista módon viselkedett egy taxis Miskolcon - és az élet őt igazolta



Közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott büntetőeljárást a Miskolci Rendőrkapitányság egy 55 éves helyi férfival szemben.



K. Lajos 2019. augusztus 2-án, 18 óra 10 perckor, Miskolcon, a Győri kapu és a Miklós utca kereszteződésében a kijelölt gyalogos-átkelőhelyet jelző táblát kiemelte a földből, majd egy autó után dobta, ezzel akadályt létesítve az úttesten.

A gyanúsított kihallgatása során elmondta, hogy azért bőszült fel ennyire, mert hívott egy taxit, amely, meglátva őt (az elkövető cigány származású - Privatkopo.hu), megfordult, majd elhajtott, és őt az út szélén hagyta.

A Miskolci Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya a nyomozás vizsgálati szakaszában a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, és az iratokat átadta az ügyészségnek.

Téma: Vicceskedjünk!

Hozzáadva: 2019.09.17 21:29

De nekem, jóahogy van! :-P