Felhasználó hozzászólásai
Téma: Argosz, a Magyar Argentin Dog Fajtamentő Egyesület és az istenek ajándéka!
Hozzáadva: 2019.09.21 20:31
Egy kis felhőtlen rohangászás ...
Téma: A taxi fáj?
Hozzáadva: 2019.09.19 11:11
Nna most dobtam el az agyamat! :-DDD
Szia!
Van számodra egy nagyon izgalmas hírünk...
Mostantól az összes Bolt út Magyarországon 100% szén-dioxid semleges!
Számos, szén-dioxid kibocsátást semlegesítő projektet támogatunk világszerte, melyekkel kompenzálni tudjuk a Bolt utazásod szén-dioxid kibocsátását, így téve zöldebbé a Bolt utakat.
Ez még csak a kezdet. A szén-dioxid semlegesítő projektek mellett különféle környezetvédelmi kezdeményezéseket is fogunk támogatni, az éghajlatváltozás elleni küzdelem érdekében, a Bolt Zöld Terv részeként.
És mi ebben a legjobb? Az, hogy ez számodra nem kerül semmibe! Csak annyit kell tenned, hogy megnyitod a Bolt appot és utazol, ahogy eddig is tetted.
Szép napot kívánunk,
Bolt csapata
Téma: Hogy mik vannak...!?
Hozzáadva: 2019.09.18 19:05
Téma: Hogy mik vannak...!?
Hozzáadva: 2019.09.18 15:45
Kérekengedélyt meghunyászkodni :-)
Téma: Hogy mik vannak...!?
Hozzáadva: 2019.09.18 14:52
Szerintem így oktatják! :-P
Téma: Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D
Hozzáadva: 2019.09.18 11:59
Nna sz'al, bármilyen hietetlen is, akkoriban én is kiszes voltam. Mint mindenki, aki tenni akart valamit, vagy csak csajozni a kisztáborban :-P
Teljesen rendben van a leírás. ha kisztitkár volt, tényleg le kellett szedni, a tiltott dolgokat. Tudod, az egy diktatúra volt. Nem áldemokrácia, bevallottan diktatúra. És, ha sírós hangon kérte a csajokat, hogy ne szívassák, akkor egyértelmű, hogy nem volt ő ellenség, csak őt kötötték a szabályok. Éééés, hááát az a fránya karrier .... nem akart holmi tanításból élni, ha élhet a politikából is, békésen és jól....
Tehát, Nyilvánosan ellenvéleményt, kritikát megfogalmazni nem lehetett ... csak okoskodva, bújtatva, a hülye főnökök hülyeségét kicselezve ... ahogy lassan most is.
Ettől, ha Kövérnek, Orbánnak, és a többieknek, ott a kamujobboldalon elhiszed, hogy azóta változott a véleményük a világról, sőőőt, Orbánnak, azóta többször is (merugye, az Szdsz ifjúsági szervezetét vezette :-) ... akkor talán tőle is elfogadhatjuk, hogy pár évtized alatt, megértette, hogy a demokrácia jobb mint a diktatúra.
Jó, jó, Orbán ekkorát nem változott .... vagy inkább, visszatért, besúgó gyökereihez ... És Kövér elvtárs is, a pápai MSZMP titkári stílusához.
Téma: Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D
Hozzáadva: 2019.09.18 11:48
Elnézted a dátumot. Ez már nem "az" a Németország! :-)
Asszem ott nem a kormány (és barátai) kezében van a sajtó 95%-a.
Az én információim szerint ott véleményként, bárki bármit írhat. Hírként, tényként, meg azt az apróságot elvárják, hogy a hír igaz legyen. Tudom ez kellemetlen, de ez van :-)
Van egy régi alapvetés, az újságírásban, de szerintem már sokszor leírtam itt:
A hír szent, a vélemény szabad.
Csak ehhez kell tartania magát mindenkinek.
Nálunk fordítva van épp ... :-(
Téma: Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D
Hozzáadva: 2019.09.18 06:27
Jahh, mert a saját véleményüket írják, és nem fogják őket érte kirúgni, hogy van nekik ilyen.
Téma: Hogy mik vannak...!?
Hozzáadva: 2019.09.17 21:38
Mik nem vannak?!? :-)
Rasszista módon viselkedett egy taxis Miskolcon - és az élet őt igazolta
Közlekedés
biztonsága elleni bűncselekmény elkövetésének megalapozott gyanúja miatt
folytatott büntetőeljárást a Miskolci Rendőrkapitányság egy 55 éves
helyi férfival szemben.
K. Lajos 2019. augusztus 2-án, 18 óra 10 perckor, Miskolcon, a Győri kapu és a Miklós utca kereszteződésében a kijelölt gyalogos-átkelőhelyet jelző táblát kiemelte a földből, majd egy autó után dobta, ezzel akadályt létesítve az úttesten.
A gyanúsított kihallgatása során elmondta, hogy azért bőszült fel ennyire, mert hívott egy taxit, amely, meglátva őt (az elkövető cigány származású - Privatkopo.hu), megfordult, majd elhajtott, és őt az út szélén hagyta.
A Miskolci Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya a nyomozás
vizsgálati szakaszában a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte,
és az iratokat átadta az ügyészségnek.













