Név Majercsik Tamás
Becenév tomajer
Honlap http://hallotaxi.hu
Taxitársaság: Plus Taxi

Felhasználó hozzászólásai

Azért írtam féltagdíjat, mert a fél munkaidőhöz, a féltagdíj lenne a logikus ... :-(

Urak!
A Cityhez ne hasonlítsunk, mert ott ugye nem kell profitot termelni.

Várjuk a többi cég lépéseit is.   És persze a már meghozott intézkedések továbbgondolását is.

Lehet lopkodni egymástól az ötleteket.  Nem jogdíjasak.

Pl a City páros páratlan napjai jól hangzanak.  Persze józan paraszti ésszel, féltagdíjért!
Nem hitel, hanem komoly féltagdíj.

Ha valaki nem hallott volna róla, páros napokon a páros kódok, páratlanokon a páratlan kódok dolgozhatnak.
Magyarul fele annyian vannak egyszerre az utcán, így hatékonyabban tudnak dolgozni, kvázi úgy érzik van miért kint lenni.
A másik napon meg lelkiismeretfurdalás nélkül otthonmaradhatunk.

Jó lenne!

Köszi Tóni. 
Miután már igen rég voltam hatszorhatos, sajnos néhány fogalmat nem értek.  De ez legyen az én bajom :-)
A helyzet percről percre változik.  A Főtaxinál se kell már bevinni semmit.  Gondolom már nincs hova tenni ....
A tagfenntartói meg mint írtam valami 12-13 rugó.  Ha jól emlékszem 12700.-  de ez nem biztos.
Nem hiszem, hogy le kell ereszkednem az ő szintjükre :-)
És lássuk be amit én áthoztam  (Igaz csak a fórumba) az egy komoly munkát igénylő cikk volt.  Amit ők elvittek (Igaz cikket csináltak belőle)  az egy két perces munka volt.  Az ötlet sem az enyém.  Csak nagyon passzolt a helyzetünkre.
Részletek?
Csak miheztartás végett?!? :-)
Bármikor.  Saját döntés.
És tömegesen válasszák a kollégák.  Ezzel segítve azokat akik ezt nem tudják megtenni :-)
A Főtaxinál létezik a tagfenetartói díj. Valami 12 rongy/hó.
Egy zacsiban beviszed lezárva a tabot szabadjelzőt kártyalehúzót, leadod. Oszt jónapot.
Az időtartamát nem tudom, de max fél év asszem.