Felhasználó hozzászólásai
Téma: Nagy bajban vannak a budapesti taxisok - lesz, aki feladja
Hozzáadva: 2020.03.17 19:52
Téma: Nagy bajban vannak a budapesti taxisok - lesz, aki feladja
Hozzáadva: 2020.03.17 13:06
Urak!
A Cityhez ne hasonlítsunk, mert ott ugye nem kell profitot termelni.
Várjuk a többi cég lépéseit is. És persze a már meghozott intézkedések továbbgondolását is.
Lehet lopkodni egymástól az ötleteket. Nem jogdíjasak.
Pl a City páros páratlan napjai jól hangzanak. Persze józan paraszti ésszel, féltagdíjért!
Nem hitel, hanem komoly féltagdíj.
Ha valaki nem hallott volna róla, páros napokon a páros kódok, páratlanokon a páratlan kódok dolgozhatnak.
Magyarul fele annyian vannak egyszerre az utcán, így hatékonyabban tudnak dolgozni, kvázi úgy érzik van miért kint lenni.
A másik napon meg lelkiismeretfurdalás nélkül otthonmaradhatunk.
Jó lenne!
Téma: Nagy bajban vannak a budapesti taxisok - lesz, aki feladja
Hozzáadva: 2020.03.17 13:00
Miután már igen rég voltam hatszorhatos, sajnos néhány fogalmat nem értek. De ez legyen az én bajom :-)
Téma: Nagy bajban vannak a budapesti taxisok - lesz, aki feladja
Hozzáadva: 2020.03.17 12:59
A tagfenntartói meg mint írtam valami 12-13 rugó. Ha jól emlékszem 12700.- de ez nem biztos.
Téma: Nagy bajban vannak a budapesti taxisok - lesz, aki feladja
Hozzáadva: 2020.03.17 12:57
És lássuk be amit én áthoztam (Igaz csak a fórumba) az egy komoly munkát igénylő cikk volt. Amit ők elvittek (Igaz cikket csináltak belőle) az egy két perces munka volt. Az ötlet sem az enyém. Csak nagyon passzolt a helyzetünkre.
Téma: Nagy bajban vannak a budapesti taxisok - lesz, aki feladja
Hozzáadva: 2020.03.16 19:46
Csak miheztartás végett?!? :-)
Téma: Gyökeresen átalakítja a ferihegyi taxi szolgáltatások rendszerét a Budapest Airport
Hozzáadva: 2020.03.16 06:53
Téma: Nagy bajban vannak a budapesti taxisok - lesz, aki feladja
Hozzáadva: 2020.03.15 20:49
Téma: Nagy bajban vannak a budapesti taxisok - lesz, aki feladja
Hozzáadva: 2020.03.15 19:03
És tömegesen válasszák a kollégák. Ezzel segítve azokat akik ezt nem tudják megtenni :-)
Téma: Nagy bajban vannak a budapesti taxisok - lesz, aki feladja
Hozzáadva: 2020.03.15 18:34
Egy zacsiban beviszed lezárva a tabot szabadjelzőt kártyalehúzót, leadod. Oszt jónapot.
Az időtartamát nem tudom, de max fél év asszem.













