Felhasználó hozzászólásai
Téma: Nagy bajban vannak a budapesti taxisok - lesz, aki feladja
Hozzáadva: 2020.03.15 10:09
Azért sok esetben segítség.
A cég szemével nézve, így elsőre szeretne úgy segíteni, hogy ő ne veszítsen rajta.
Így is fog.
A saját szempontjából igaza van.
Ha a szakma többi szereplője nagyobbat dob, gondolom ők is átgondolják.
De szerintem simán letárgyalták, hogy meddig mennek el.
Azt gondolom, most senki nem tudja mi történik egy hét múlva.
Simán el tudok képzelni egy olyan forgatókönyvet, hogy ha az állam tényleg kioszt valami pénzt az idegenforgalmi ágazatnak ... azt persze ők fogják kapni .... akkor elengedi ezt a tartozást, és ezáltal csurog le egy kis lóvé az utcai taxistához.
De jelzem ez nem infó, hanem az én agymenésem :-)
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2020.03.14 08:22
Téma: ADOK-VESZEK! Üzleti céllal fizetős!!! bocs:-)
Hozzáadva: 2020.03.14 08:21
A kolléga meg gondolom, már nem akar egy nem teljes évért vizsgáztatni és Bkk-zni.
Téma: Nagy bajban vannak a budapesti taxisok - lesz, aki feladja
Hozzáadva: 2020.03.14 08:15
Kvázi kérés nélkül mindenki kap részletfizetési kedvezményt.
Hogy mikortól és hogyan kell visszafizetni, azt majd a későbbi helyzet alapján döntik el.
Állítólag minimum hat hónapi részletben. Ha nem lesz több.
Erre az összegre kvázi még fedezet a kauciónk, tehát sokat nem kockáztatnak ....
Téma: Nagy bajban vannak a budapesti taxisok - lesz, aki feladja
Hozzáadva: 2020.03.13 20:42
Téma: Hogy mik vannak...!?
Hozzáadva: 2020.03.13 20:37
Én most nem keresek utána, de a kutyának van igaza. Rég nem vagyunk közfeladatot ellátó ... izék vagymik.
Téma: Nagy bajban vannak a budapesti taxisok - lesz, aki feladja
Hozzáadva: 2020.03.12 20:41
De ez most szerencsejáték.
Tegnap én is 13-mat csináltam kínkeservesen 13 óra alatt. Ma 28-at, 10 óra alatt.
Szóval, a nagy átlag nem biztos hogy olyan szar, mint mi érezzük.
Mert mindig van akinek bejön a nap, és mindig van aki szív.
Persze ez a "bejön" se a meggazdagodás, de mégis.
Téma: Nagy bajban vannak a budapesti taxisok - lesz, aki feladja
Hozzáadva: 2020.03.12 20:02
Téma: Nagy bajban vannak a budapesti taxisok - lesz, aki feladja
Hozzáadva: 2020.03.12 19:59
Nagy bajban vannak a budapesti taxisok - lesz, aki feladja
Jelentős fuvarszám-csökkenésről számolt be lapunknak több budapesti taxitársaság, az sem kizárt, hogy lesz, akinek hosszabb-rövidebb időre fel kell hagynia ezzel a hivatással. Ezzel szemben akadt olyan cég, amely eddig megúszta a visszaesést.Téma: Hogy mik vannak...!?
Hozzáadva: 2020.03.12 09:13
Karanténban vagyok.
Ülök egy sárga autóban, mellettem többen (de legalább másfél méternyire) ugyanilyenben.
Az emberek tudják hogy az ilyen sárga autók karantént jelentenek, tehát senki nem jön a közelünkbe. :-P













