Felhasználó hozzászólásai
Téma: Új támogatási rendszer az elektromos autókra, Taxira kiemelt támogatás
Hozzáadva: 2020.06.17 18:01
A netrisk szerint ... aminél mindig van jobb, havi 30 alatt meg lehet úszni.
Téma: Új támogatási rendszer az elektromos autókra, Taxira kiemelt támogatás
Hozzáadva: 2020.06.16 21:19
Őszintén megvallom, én még nem tartom autógyártónak a Teslát.
Hatalmas amit csinálnak, de nem vennék taxinak. Az autógyártásban azért vannak dolgok, amikben nem árt a konzervatívizmus ... ezért nem vennék Francia autót se :-)
Ráadásul megveszel egy fapadost ... míg a koreaiakból fullost vehetsz.
Most a Kia e-Niro tűnik a legoptimálisabb vételnek.
A Kiákról, már van jó tapasztalat. Mint autók, nagyon szívós jószágok.
És a hajtáslánc meg a Hyundaiban már tesztelődik pár éve.
Hatalmas amit csinálnak, de nem vennék taxinak. Az autógyártásban azért vannak dolgok, amikben nem árt a konzervatívizmus ... ezért nem vennék Francia autót se :-)
Ráadásul megveszel egy fapadost ... míg a koreaiakból fullost vehetsz.
Most a Kia e-Niro tűnik a legoptimálisabb vételnek.
A Kiákról, már van jó tapasztalat. Mint autók, nagyon szívós jószágok.
És a hajtáslánc meg a Hyundaiban már tesztelődik pár éve.
Téma: Új támogatási rendszer az elektromos autókra, Taxira kiemelt támogatás
Hozzáadva: 2020.06.16 12:24
Ennyi volt.
Téma: Új támogatási rendszer az elektromos autókra, Taxira kiemelt támogatás
Hozzáadva: 2020.06.16 07:04
Akkor szerintem nekünk meglesz.
Legalábbis remélem.
Az a gyanúm, hogy akinek "tiszta" cége van, mind megpályázta a lehető hat-hét autót.
Lesz itt kiadó elektromos nem kevés.
Legalábbis remélem.
Az a gyanúm, hogy akinek "tiszta" cége van, mind megpályázta a lehető hat-hét autót.
Lesz itt kiadó elektromos nem kevés.
Téma: Új támogatási rendszer az elektromos autókra, Taxira kiemelt támogatás
Hozzáadva: 2020.06.15 22:03
Téma: Új támogatási rendszer az elektromos autókra, Taxira kiemelt támogatás
Hozzáadva: 2020.06.15 19:01
Igen.
Vicces, hogy szinte semmiben nem tartották magukat a saját pályázati kiírásukhoz ...
Mikor sikerült beküldened?
Nekem 10:02 Nagyon siettem ....
És azt hiszem jól tettem.
Várakozáson felüli az érdeklődés az elektromosjármű-vásárlást támogató pályázaton
..............Kiemelte, a taxisok részéről volt a legintenzívebb az érdeklődés, a pályázataikban igényelt támogatások összege megközelítette a számukra az 5 milliárd forintból elkülönített 2 milliárd forintos keret határát.................Téma: Nagy bajban vannak a budapesti taxisok - lesz, aki feladja
Hozzáadva: 2020.06.14 18:51
Mit lehet?
Szabadáras.
Ajánlott árakról beszélünk.
Mint ahogy nekünk is ott volt a 240.-/km már húsz évvel ezelőtt ... sőt, a 336.- is!
Náluk is pont annyira lesz kihasználva, amennyire a megrendelők vevők.
Ha lesz ócsóbb, akkor annyi.....
Szabadáras.
Ajánlott árakról beszélünk.
Mint ahogy nekünk is ott volt a 240.-/km már húsz évvel ezelőtt ... sőt, a 336.- is!
Náluk is pont annyira lesz kihasználva, amennyire a megrendelők vevők.
Ha lesz ócsóbb, akkor annyi.....
Téma: Nagy bajban vannak a budapesti taxisok - lesz, aki feladja
Hozzáadva: 2020.06.12 21:27
Nagyon lassan tér vissza a taxisok forgalma
A Budapesti Közlekedési Központ nem kért a taxisoktól javaslatokat a tarifák megváltoztatására - cáfolta az InfoRádióban a sajtóhíreket az Országos Taxis Szövetség elnöke, Metál Zoltán. Országosan egyébként 80-90 százalékkal esett vissza a taxisok fuvarszáma a koronavírus miatt, jelenleg is csak félgőzzel üzemelnek. Sok sofőr másütt keresett megélhetést.
Téma: Nagy bajban vannak a budapesti taxisok - lesz, aki feladja
Hozzáadva: 2020.06.10 06:16
Bkk
Téma: Nagy bajban vannak a budapesti taxisok - lesz, aki feladja
Hozzáadva: 2020.06.09 21:50
Semmi.
De azt gondolom, hogy nem akarnak ártani.... és a legkevésbé sem akarnak taxisdemonstrációkat ...
De azt gondolom, hogy nem akarnak ártani.... és a legkevésbé sem akarnak taxisdemonstrációkat ...













