Név Majercsik Tamás
Becenév tomajer
Honlap http://hallotaxi.hu
Taxitársaság: Plus Taxi

Felhasználó hozzászólásai

Téma: Hol patkolják meg a lovam? (autójavítás)

Hozzáadva: 2020.08.03 20:10

Nekem volt hasonló, a Tourannal.  2.0 CRDI  csak nekem a piros olajnyomásjelző villant ki.
A Gyári olajgomba megoldotta.....  ideig óráig.
Nézesd meg, mert van olyan motor, amelyiken két olajnyomásjelző gomba van.  Lehet, hogy ez szivat.
Viszont.  Tudom, tudom kuruzslás :-P
De a Xado  olaj  végleg megoldotta.  
Vagyis ő dönt, mikor kell olajat cserélni.   Amikor elkezdi, akkor irány az olajcsere, és megint jó.  Olyan 10-12 ezreket bír.
Őőőő ...  mégsem ! :-P
Én ezt ...   most már remélhetőleg biztosan lehet szeptembertől rendelni.

Téma: Bérfuvaros filmek

Hozzáadva: 2020.07.23 22:23

Köszi

Téma: Verestelenítés

Hozzáadva: 2020.07.16 08:55

Hazaszállították az ex Zóna taxis Veres Istvánt


Különleges biztonsági intézkedések mellett hozták haza Spanyolországból kedd éjjel Veres Istvánt, a Zóna taxi egykori tulajdonosát, a Citadella volt bérlőjét – adta hírül az M1 híradója.

A férfit szállító járatot a NAV Merkúr Bevetési Egységének tagjai várták a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren, állig felfegyverezve.

Veres Istvánt a Nemzetközi Bűnügyi Együttműködési Központ munkatársai átadták a pénzügyi nyomozóknak. Az M1 értesülései szerint még az éjszaka során kihallgatták, majd költségvetési csalás gyanúja miatt őrizetbe vették.

Veres Istvánt júniusban fogták el Spanyolországban, nemzetközi elfogatóparancs alapján. Az üzletember harmadrendű vádlottja volt egy 2015 óta zajló büntetőpernek, amelyben a vád szerint két embert megvesztegetett, hogy az általa irányított taxis társaság, a Zóna-Service Zrt. nyerje el a Budapest Airport Zrt. nyílt pályázatát.

Az egyelőre nem ismert, hogy a férfit ezzel az eljárással összefüggésben állították-e most elő. Sajtóhírek szerint korábban a NAV évekig vizsgálta a férfi üzleti tevékenységét.

Igen.  A 95%-unk ezt akarja.

Ujjé :-)

Most már azokat várjuk a csoportunkba, akik ilyennel rendelkeznek :-P




Téma: Hármas brék

Hozzáadva: 2020.06.26 21:06

Fegyverrel támadtak egy taxisra a pécsi belvárosban


A bama.hu úgy értesült, hogy egy harminc év körüli férfi akart a Barbakántól Pécs-Vasasra jutni, de az alagútnál előkerült a fegyver, amivel megfenyegette a sofőrt, hogy hajtson tovább. Kerestük a rendőrséget is.

Csütörtök este 21 óra magasságában egy kapucnis, arcát maszkkal eltakaró férfi ült be egy Volán taxiba, ami a Barbakánnál várakozott – kezdi a történetet Kovács József, a Volán Taxi ügyvezetője.

– Az utas Pécs-Vasasra akart eljutni, de kollégánk a Kálvária-dombon lévő alagút előtt előleget szeretett volna kérni a furán viselkedő férfitől, aki erre fegyvert rántott – mondja Kovács József.

„Nem kell megijedni!”

– mondta a férfi a taxisnak, aki azonnal satufékezett és beszólt a rádión társainak.

„Segítség! Megtámadtak!”


....

.....

Pontatlan, hozzá nem értő fogalmazás.

Emellett kezdeményezik a kormánynál, hogy a budapesti taxisok mentesüljenek a tízévesnél régebbi gépjármű cseréje alól 2021 végéig, és engedjék el nekik a drosztdíjat.


A korhatár kormányzati kérdés.  A drosztdíj, fővárosi hatáskör.  De erről mit tudna egy sükebóka újságíró .... 


Meghatódni nem.
Különben se egy döntés van bejelentve, csak egy javaslat a kormány felé. 
Merthogy a korhatár az országos rendeletben is benne van.