Felhasználó hozzászólásai
Téma: TAXIS BLOKÁD 1990. Október 25.
Hozzáadva: 2021.10.25 19:23
Nem tudom mit linkeltél be, mert lehetséges kockázatnak tekinti a gépem és nem hajlandó letölteni :-)
A cikk, amire meg reagáltál, egy agyrém. Tök mindegy jobbos vagy balos írta!
Habár ez ma itt Magyarországon nem is jelent semmit.
A Dk a legjobboldalibb párt, a gazdaságpolitikáját tekintve. A Fidesz meg komcsibb mint Kádár volt ...
A cikk, amire meg reagáltál, egy agyrém. Tök mindegy jobbos vagy balos írta!
Habár ez ma itt Magyarországon nem is jelent semmit.
A Dk a legjobboldalibb párt, a gazdaságpolitikáját tekintve. A Fidesz meg komcsibb mint Kádár volt ...
Téma: TAXIS BLOKÁD 1990. Október 25.
Hozzáadva: 2021.10.25 19:21
tomajer, egy fiatal, mezitlábas taxis volt minden szerep nélkül.
Téma: Kategória, amit taxisnak neveznek
Hozzáadva: 2021.10.22 20:04
Téma: Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D
Hozzáadva: 2021.10.21 20:12
Ha a tarifa meghatározás lehetőségét elveszi az önkormányzattól, máris szabad a pálya a zubernek :-(
De nem fogja.
De nem fogja.
Téma: Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D
Hozzáadva: 2021.10.21 06:18
nyújorkban már ült taxiban, Budapesten még soha.
Szerintem meg meggyőzhető az ember.
Pont azért, mert nem a liberális álomkép miatt tetszik neki, hanem a modernsége miatt.
Ha megmutatjuk, hogy az összes Bp-i cég tudja amit ott csodált benne, nem fogja tovább érdekelni.
Szerintem meg meggyőzhető az ember.
Pont azért, mert nem a liberális álomkép miatt tetszik neki, hanem a modernsége miatt.
Ha megmutatjuk, hogy az összes Bp-i cég tudja amit ott csodált benne, nem fogja tovább érdekelni.
Téma: Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D
Hozzáadva: 2021.10.19 19:17
Mert pont ott van benne, hogy nem az Uber, hanem az uber technológiája keltette fel az érdeklődését.... amit már azóta minden fuvarszervező megcsinált.
Tehát, el lehet engedni a témát.
Tehát, el lehet engedni a témát.
Téma: Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D
Hozzáadva: 2021.10.18 19:20
A miniszterelnököt a parlament választja.
Most miniszterelnök jelöltet (boxzsákot) választottunk :-P
Most miniszterelnök jelöltet (boxzsákot) választottunk :-P
Téma: A Főváros és a többiek... tárgyalásainak eredménye. (Fővárosi taxirendelet)
Hozzáadva: 2021.10.16 09:32
Igen.
Ez a legcinikusabb, hozzáállás, ami létezik.
Mi dolgozhattunk, tehát kuss.
Azt senki nem gondolja végig, hogy nekünk, kvázi olcsóbb lett volna nem dolgozni, ha mondjuk azalatt a költségeinket se kellett volna fizetni.
Ez a legcinikusabb, hozzáállás, ami létezik.
Mi dolgozhattunk, tehát kuss.
Azt senki nem gondolja végig, hogy nekünk, kvázi olcsóbb lett volna nem dolgozni, ha mondjuk azalatt a költségeinket se kellett volna fizetni.
Téma: A Főváros és a többiek... tárgyalásainak eredménye. (Fővárosi taxirendelet)
Hozzáadva: 2021.10.15 18:59
Téma: A Főváros és a többiek... tárgyalásainak eredménye. (Fővárosi taxirendelet)
Hozzáadva: 2021.10.15 18:34
Ez a feladat. ... a friss érdekvédőknek :-P













