Név Majercsik Tamás
Becenév tomajer
Honlap http://hallotaxi.hu
Taxitársaság: Plus Taxi

Felhasználó hozzászólásai

Téma: Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D

Hozzáadva: 2018.10.02 18:58

Egy gondolkodó  (nem tudom ki volt) valamikor az ötvenes évek elején, bánatosan megállapította, hogy "Csőcselékünk, csak egy van"
Mondá ő ezt azért, mert anno a nyilasok, hirtelen, kommunistává váltak.
Bővebben kifejtve, a feljelentgetős, jómagyar, aki a nyilas érában, zsidókat jelentett fel, akár a szomszédját is, akinek a gyereke pár éve még együtt játszott az övével, a szovjet megszállás után, hirtelen rájött, hogy a zsidó szomszédot ő nem is azért utálta, mert zsidó ...  és költözött az ő szebb, nagyobb, lakásába, hanem azért, mert tőkés volt a lelkem, hisz az övé volt a kisbolt a sarkon ....
Ezekből lett, a legvéresszájúbb kommunista, aki pár hasonszőrűvel egymást igazolva, hamarosan a partizánszövetség tagja is volt.
Erre is van egy klasszikus mondás  "kevesen voltunk, de milyen sokan maradtunk ..."
Zsidógyilkolászás után, ők lettek az ávó leghűségesebb gyilkosai.
Aztán jött 56. 
És láss csodát, ugyanők, civilben, meglincseltették, vagy agyonlövették, előző kollégáikat (csak tanú ne maradjon)  biztos ami biztos, nehogy azok érjenek oda hozzájuk előbb.
56 Nov. 4.-e után, hirtelen pufajkát húztak, és a dobtárassal felszerelkezve, elmentek megbosszulni, hős bajtársaikat.
Ugye mindehhez, mindig minden információ a rendelkezésükre állt, hisz ők "nagyidők tanúi"
Az unalmas, hatvanas hetvenes években, egyszerű, besúgóként, 3/3-asként, hangulatjelentőként újságok véresszájú levelezőiként, netán szerkesztőiként tengették napjaikat ...
De eljött a rendszerváltás ideje ...
Már megint az ő idejük ...  hirtelen, Mdf-esként, Miépesként, Jobbikosként, és mostmár hithű Fideszesként látjuk őket viszont.
Újra lehet hörögni, acsarogni, megmondani ...   mostmár lassan feljelenteni, és gyilkolni is ....
Ők azok, akik névtelenül írnak ilyen cikkeket ....   akik, mint a szar a vízen, mindig a felszínen úsznak.

Téma: Hol hibázott az IGO GPS-navigációs program?

Hozzáadva: 2018.09.28 06:23

Hát, ezaz :-(

Téma: Hol hibázott az IGO GPS-navigációs program?

Hozzáadva: 2018.09.27 20:26

Ezek a szülinappba jók?

Téma: Segítségeteket szeretném kérni

Hozzáadva: 2018.09.27 06:15

Keresel egy alkuszt, aki elintézi neked.  
Én pl.  Vele dolgozok évek óta. 
Általános iskolai osztálytársam volt, nem fizetett hirdetés :-)

Téma: Hogy mik vannak...!?

Hozzáadva: 2018.09.24 06:19

Csak, hogy egyszerűbb legyen :-)

Téma: Hogy mik vannak...!?

Hozzáadva: 2018.09.21 19:14

Pont fordítva.
A fővárosi szerint mehetnél, dec 31.-ig, de az országos, a pontos 10 évet határozza meg. (tehát, a forgalomba helyezéstől, tíz év ..  ha január, január, ha december , december)
Mivel az az erősebb, így a fővárosban is ez lett a helyzet.

Téma: Hogy mik vannak...!?

Hozzáadva: 2018.09.21 06:32

A többi kérdésedre, nem lehet válaszolni :-(
Tippelni tudok.  De nem vállalok rá garanciát.
Egyszercsak jönni fog egy ötlet, hogy elektromos taxikat szeretnének.  Remélhetőleg, ezt majd kifutó rendszerben csinálják meg, hiszen már biztosan látni a végét, hisz legfeljebb 10 év múlva minden taxi kicserélődik.
De erre ne vegyünk mérget :-(
Az eu 5- eu 6 -al, szerintem nem fognak foglalkozni, mert az ugye magától megoldódik a korhatárral.

Szóval, az a tanácsom, hogy azt csinálsz amit akarsz :-P

Téma: Hogy mik vannak...!?

Hozzáadva: 2018.09.21 06:28

A Bkk-nál:

1.4.       Műszaki követelmények (2015. július 1-jétől!)

 

-          összes hajtómotor teljesítmény minimum 55 kW, (belső égésű, hibrid, elektromos);

-          tengelytáv minimum 2550 mm;

-          kombi vagy egyterű felépítményű személygépkocsi csomagtartó mérete minimum 390 liter;

-          nem kombi vagy egyterű felépítményű személygépkocsi csomagtartó mérete minimum 430 liter;

-          gyárilag hibrid és elektromos meghajtású személygépkocsi csomagtartó mérete minimum 300 liter;

Téma: Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D

Hozzáadva: 2018.09.19 16:26

Jóazúgy. Baó szereti a kommunizmust! :-)

Téma: Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D

Hozzáadva: 2018.09.15 20:09

Hát, az szinte biztos :-P