Név
Becenév kolbász
Honlap
Taxitársaság:

Felhasználó hozzászólásai

Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!

Hozzáadva: 2008.03.16 20:15

" A fizetésem nem éri el a nettó százezret, úgyhogy nen mondhatod, hogy az anyagi helyzetemet féltem...." (bemondó) Ilyen fizetés mellett teljes tagdíj mellett dolgozhatott az utcán a szabadnapjain!!!!! Mondtam is neki, hogy tiszta hülye! Hogy értsétek: 15 napot dolgozott a központban 30 ezer forintért, és bebizonyították neki, hogy a bent dolgozott 15 nap után 28 napot dolgozott kint!!!! Tehát van olyan hónap ami 43 napos!!! Főtaxis anomália!

Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!

Hozzáadva: 2008.03.16 19:59

Kívülállóként, ezek örökös és visszatérő "főtaxis" problémák! Van egy barátom aki bent dolgozott a központban felhívta az illetékesek figyelmét ezekre a dolgokra majd csodálkozott, hogy ellehetetlenítették a munkáját aztán egy nap munkakezdés előtt azonnali hatállyal kirúgták!!!!! A főtaxinál "MEGÁLLT AZ IDŐ"! De ilyen vezetéssel? Ne csodálkozzatok!