Felhasználó hozzászólásai
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.03.20 14:42
hát igen drága "kolléga" köszönöm a bizalmat agyi képességeimel kapcsolatban . számolni én is tudok csak azt nem tudtam ,hogy a Zrt.szóvivője vagy! " Hát mindenkit meg lehet venni" ! Lassan itt a tavasz, szükség van új ellenőrökre! Elfelejtetted a végére odatenni mit szakitanak a barátaid akiknek a "bowling versenyen" a vállát veregeted !!!!!! Hogy azt a pénzt jobb dolgokra is felhasználhatnák meg se fordul a fejedben?De neked a csapat a fontos nem az,hogy jobb körülmények közt dolgozhass. Még egyet kérdeznék; hogyan fértek el 850-en egy bowling teremben? Sokat kell várni, mire újra sorra kerülsz?
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.03.20 10:53
Ja és légyszíves a tagdíjat időben befizetni mert a pálya le van foglalva!!
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.03.20 10:51
Drága Free, nem csak az egész főtaxit de a kollégáiddal együtt az összes szabadidőprogramot (bowlingverseny) is Ti finanszírozzátok! Jó munkát!
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.03.20 10:39
Ismételten csak egyet tudok érteni! Szankcionálva pedig csak az van, aki nem úgy fekszik ahogy mondják...... Azt hiszem ezzel kezdtem a hozzászólásaimat... És én még mindig nem azt mondom, hogy mindenki ilyen, de sajnos vannak akik egyenlőbbek a többieknél..... Csak azt szabad fütyülni ami a kottában van, persze a kottát néhány ember rajzolja és nem az etikai szabályzat alapján...
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.03.18 11:41
Tehát; arról van szó, hogy adott esetben olyan telefonos/diszpécser osztogat pontokat az utcán dolgozó- még az Akadémia telepet is ismerő taxisoknak- aki még a belső kerületek főbb útvonalaival sincs tisztában! Érthető már srácok?
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.03.18 11:08
Ezzel 100%-ban egyet tudok érteni! Gyengébbek kedvéért; ezt a nemlétező utcasarkos sztorit is csak azért írtam le, hogy érzékeltessem, a központban sem egyenlő mindenki...... (Kedves cbtaxi)
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.03.17 23:52
Nyilván csak az nem hibázik aki nem dolgozik! De mindig úgy kéne dolgozni, hogy érdekeljen amit csinálsz és utána járj, esetleg képezd magad, nem konkrétan neked címzem ezt, hanem pl. aki ilyen címet felvesz és utána csak az marad meg benne, hogy: hülye utas, azt sem tudja hol van.
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.03.17 23:30
Arról van szó, hogy rutinból nem kéne felvenni nem létező címet, inkább visszakérdezni, hogy biztos jól tudja-e, mert ha törlik a rendelést akkor kevesebb a cím, kevesebb a munka az utcán, kevesebb a pénz..... Arról nem beszélve, hogy aki ezt a rendelést leadta az azóta várja a főtaxit... Vagy már mással utazik
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.03.17 23:12
Telefonos kisasszony felveszi a rendelést a nem létező sarokra, diszpécsernéni közli vele ,hogy ilyen nincs hallgassuk vissza; visszahallgatás után kiderül tényleg ezt mondta a rendelő; nincs mit tenni töröljük a rendelést mondja a diszpécser a telefonos kisasszonynak! egy rendelés ugrott! Nem az utasnak kellene ismernie a várost hanem annak aki SZOLGÁLTATNI akar...... Nagy a sötétség a központotokban! Elnézést a kivételektől. Nem sok van......
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.03.17 22:45
Már aki szankcionálva van..... Van aki felveszi a rendelőtől az Andrássy-István utca "sarkot"!!!!!!!!!! Aztán mikor közli vele a diszi, hogy ilyen mintha nem lenne, akkor visszahallgatás; "az utas ezt mondta" ; akkor jól csináltad, mondja a szintén nem egy hét gyakorlattal rendelkező diszinéni! Az utcán meg várhatják, hogy több cím legyen!!!













