Felhasználó hozzászólásai
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.03.22 20:43
Neked is fáj az igazság? Ha valaki leírja a véleményét, nem tüzet szít, esetleg úgy gondolja másokra is tartozhat, hogy mennek a dolgok a Zrt.-nél, aminek 850 alkalmazottja van. Ha nem lenne benne igazság nem kapták volna így fel a vizet a tisztelt kollégák! Féltik a helyüket, pozíciójukat stb. .....
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.03.22 20:26
Ez nagyon érdekes, minden viselkedési problémák miatt azonnali kirúgásra ítélt etikásnak köszönetet szoktak mondani vagy csak Veled kivételeztek?
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.03.21 23:22
A "slepp" kifejezés a szlengben azt a személyt vagy személyeket jelenti akik nem tartoznak egy bizonyos körbe, de minden vágyuk, hogy odakerüljenek! Megnéztem a képeket a karácsonyi etikás-ellenőr buliról..... Akarsz róla beszélni?
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.03.21 23:15
Itt nincs moderátor? Miért kell ilyen útsztéli stílusban kommunikálni?
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.03.20 17:07
Nem voltam a Te barátaid közt soha, hogy ez szerencse vagy nem, majd az idő eldönti, a barátaimat mindig én választottam, de sosem érdekből!
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.03.20 16:50
Én még az IKV-tól ismerem! Akkor is jártunk disznót vágni, csak nem Nyíregyházára!
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.03.20 16:42
Ezt komolyan kérezted? vagy törzsvásárlód volt a közértben? Onnan a nagy "barátság"?
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.03.20 16:38
Barátok közt
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.03.20 16:18
Üdv Tibi!
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.03.20 16:13
Te jeges teát iszol vagy meleget???????













