Név
Becenév kolbász
Honlap
Taxitársaság:

Felhasználó hozzászólásai

Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!

Hozzáadva: 2008.03.20 16:12

Miért aszfaltot is szállítottál nem csak embereket? Mert ott is csak a főnököd lehetett!

Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!

Hozzáadva: 2008.03.20 16:09

De a probléma nem ez, a főtaxit csak egy diktatúrához lehet hasonlítani, itt nem változott semmi 20 év alatt, aki az első két sorban tapsol annak mindent szabad, véleményed lehet: vagy jó vagy semmi! lassan egy éve, hogy elhagytam a kockasort de nem bántam meg, mert ahhoz hogy tudd , van jobb, ki kell lépni!

Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!

Hozzáadva: 2008.03.20 15:59

Koszovó=Rigómező, gyengébbek kedvéért! "Főnök és beosztott között csak a főnök kezdeményezheti a barátságot, ha akarja!" Te nem döntheted el akarsz-e a barátja lenni és ő dönti el meddig maradsz az!"

Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!

Hozzáadva: 2008.03.20 15:51

Én nem mondtam , hogy bolond vagy, magamat meg nem tartom hülyének, de ki hogy érzi.... "Vajon miért nem érzed jól magad ezeken a nagyszerű versenyeken?" Én nem akarom megmondani mire költsön, csak nem kell piedesztára emelni őket ezért, mert ez a fórum is attól hangos, hogy milyen jól mennek a dolgok a Zrt.-nél!

Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!

Hozzáadva: 2008.03.20 15:44

Ezt a két dolgot nem lehet ketté választani, de ez nem a Te hibád, mert gondolom nem Te választottad őt barátodnak, hanem ő téged! Mindig a főnöknek kell meghúzni a határt, de mindenkinek vannak gyenge pontjai, bár azt hiszi ez az erőssége!

Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!

Hozzáadva: 2008.03.20 15:40

Nem Te rigómezei vagy!

Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!

Hozzáadva: 2008.03.20 15:28

A főnök ajtajának a kilincséről lehetne Neked kesztyűmintát venni! Miért kell ezt tagadni? Ti jóbarátok vagytok,nem?

Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!

Hozzáadva: 2008.03.20 15:24

Én három generációra visza tudom vezetni újpesti mivoltomat, de hozzátok Palotára csak a lila füstöt vitte a szél!

Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!

Hozzáadva: 2008.03.20 15:13

Csak nem felsőbb utasításra kellett ezt megírnod? Pedig ránk lilákra ez nem jellemző! Kifakulsz a nagy igyekezetbe!

Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!

Hozzáadva: 2008.03.20 14:47

Az egyszerűségnek nincs határa, gondolom ilyenből van még bőven a főtaxinál , mint Te! Védeni is kell a mundért amig csöpög a méz!