Hozzászólások száma: 381
Oldalszám: 20
Témakörök > Droszt Híradó > Tele5 Taxi 8 555 555 A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
FBetti 2015.04.14. 18:42:50 / # 338832

A Tele5-től ennél nagyobb dolgokért sem rúgnak ki senkit..mert az mínusz 50 000 a Pásztoroknak..és azt a veszteséget nem tudják lelkileg feldolgozni :D

666666 2015.04.14. 17:18:39 / # 338830

Szia Betti.

Ezekszerint te is hallottad a storyt.Valóban igazad van,hogy az önkormányzati drosztért mindannyian fizetünk díjat.Senkinek nincs joga elfoglalni és kollégákat elzavarni,amit súlyosbít,hogy saját csapatbeli kollégáját kergeti el.Ezért jó pár évvel ezelőtt egyszerűen kirugták volna.Valóban gyerekes ez a módszer és persze nevetséges is.

Mindenesetre legközelebb hasonló eseteket már rögzített hangal,mindenki számára hallhatóan fogjuk feltenni.

666666

FBetti 2015.04.14. 10:39:09 / # 338827

Megkérdeztük a ,,kollégától,, h mi a francért vamzerkedik..és miért nem megy át a maxhoz ha úgyis ennyire rájuk van cuppanva...erre fejhangon elkezdett visítozni h az ő zsebébe ne turkáljon senki még egy másik tele5-ös se ... csak kurvára elfelejtette h a vita tárgya egy általunk is fizetett önkormányzati droszt ... mondtam neki h ilyen alapon a maxosok meg ő pont annyira meg még jobban turkál az én zsebemben ha megpróbál elzavarni onnan ... na ennél a résznél látványosan és gyerekesen beduzzogott :D .. mondjuk a pofánvágás még mindig tisztább mint a vamzerkedés...no meg nem is biztos h ő győzne

666666 2015.04.11. 19:17:13 / # 338798

Nem hiszek a fülemnek.

Csütőrtökön éjszaka egy teleötös "kolléga"sírva panaszkodik,hogy egy teleötös kollégája a maxtaxi parancsát nem végrehajtva nem megy el a Széchenyi térről.Ezért kéri a főetikást,hogy minél előbb rendelje be és büntessék meg,akasszák fel,tőrjék kerékbe,lőjék főbe stb.Elhiszitek?Egy taxis a saját csapatbeli kollégáját dobja oda felkoncolásra.

Természetesen azért,mert félti a 400ft-os pacsis kisegítő fuvarjait.Nem értem miért nem igazol át maxosnak?A diszpécser teljesen jól járt el,mert megkérdőjelezte,hogy mi lenne az alapja a berendelésnek.Egy taxi,ha kreszt nem sért,akkor miért ne állhatna akár a téren,vagy az akadémiánál.A maxtól és a főtaxitól már így is sok helyen nem lehet megállni,mert az az ő helyük.Pedig ezért a drosztért is fizet mindenki.

Majd elfelejtettem,hogy a sírós taxis még a saját csapata kollégájának a pofánvágását is kilátásba helyezte a következő esetre,ha megáll a téren.

Oké,csak tessék.Lehet pofánvágni,de abból garantáltan médiaügy lesz.Kell a teleötnek a reklám.Nem volt még elég bajuk az előző évben?Utcán nincs önbíráskodás.

Írhattam volna az érintettek neveit,kódjait,de nem ez most a fontos.Gondolom mindenki tudja azt anélkül is,hiszen gumifülezett az egész csapat a nagy éjszakai csendben.A fontos az amit most figyelemmel várunk.Lehet e valakit egy vamzer sírásaira alapozva büntetni (szankcionálni)?Mennyire kolléga az olyan aki a saját csapatában akar pofonokat kiosztani? Nos,hát ennyire.

666666

warrior 2015.03.08. 18:59:23 / # 338238

Történik valami fuvarszervezés gyanánt?

Kezdem unni,hogy minden céges lepörög rólam.

turul 2015.02.28. 14:32:32 / Módosítva / # 338104

Helló focilabda.

Nem az a baj,hogy bírálsz,vagy véleményezel.A bántó az,hogy aki ma T5-ös az bizony nagyon sokat nélkülöz és mellette tesz azért,hogy a cég működjön.Természetesen ezért nem esik jól az ilyen bírálat.

Egyébbként már több mint egy éve T5-ös vagyok,mert elegem lett a magas tagdíjból és a kauciókból.

Semmiképpen nem érnek a címek annyit amennyit ma fizetünk érte.

Ha itt is lesz tagdíjemelés akkor gó ki az utcára mezítláb.Elvégre megtanultuk 2014-ben,hogy van élet cégen kívül is,mert arculat nélkül dolgoztunk és voltak fuvarjaink.

Na akkor üdv:181

focilabda 2015.02.27. 20:24:10 / # 338094

Ha nem sikerült kiolvasni a sorok közűl akkor megsúgom a lényeget.

A T5 nek nevezett fuvarszervező az aki a régi szép időkben volt, létezett, majd összeszűrte a levet a az innovatívhorvát rádiótaxijával.

Az már nem ugyan az a teleöttaxi mint amelyik manapság magát teleöttaxinak nevezi.

Nem a múlttal van bajom hanem a jelennel.

Mint tomajertől tudjuk itt mindenki elmondhatja a véleményét.

Nekem ez a véleményem. Megértem ha Nektek ez nem tetszik.

Nem az ott dolgozó taxisokkal van bajom mert tudjuk, hogy miért ott dolgoznak.

Tehát ne vedd magadra nem személyeskedni akartam.

Sőt még az is lehet, hogy nincs igazam, de attól ez még az én véleményem.

Mióta vagy teleötös? Nemrég még plustaxis voltál.

turul 2015.02.27. 17:01:45 / # 338092

Én sem akarom szó nélkül hagyni. Na látod ez az a helyzet,amire számítani lehetett.Neked nincs vele bajod.Akkor kinek van?Vagy te egész nap csak azt hallod,hogy a T5 az nem is kell?Jóindulattal közlöd itt velünk a tényeket.Gondolom arra számítottál,hogy akkor mi még aznap belátjuk,hogy nem kellünk és bedobjuk a törőlközőt.Még aznap leszerelünk és felejtő lesz az egész T5.A mai T5 már nem ugyanaz?Ezt te honnan veszed?Megsúgták,vagy esetleg itt vagy közöttünk?Ha itt vagy,akkor pláne szomorú lenne a véleményed.A mundért védeni kell és nem eldobni.Miért is papolok én itt neked?Hiszen neked semmi bajod a T5-el.Tényleg semmi bajod?

Csak éppen nem csíped őket?Azért hagyd,hogy dolgozhassanak,mert akkor olyan lesz,mint régen,hidd el.

Ui:majd elfelejtettem,nem szerelünk le,bocs.

focilabda 2015.02.27. 12:55:36 / # 338091

Nemszeretnék vitatkozni veletek.

De tényleg úgyérzitek, hogy erre a teleötnek nevezett társaságra szükség van?

Amúgy nekem személy szerint a T5 taxival nincs bajom.

De ez a mai teleöttaxi már nem ugyan az.


dr.Kotász 2015.02.26. 17:52:30 / # 338089

Rosszindulatért neked sem kell a szomszédba menni.

Mit ártott neked a T5 taxi? Főleg az ott dolgozó taxisok.

Lehet,hogy téged innen rúgtak ki?Nem feleltél meg a Cég elvárásainak?

Ezért még nem kellene ennyire kárörvendőnek lenned.Szedd össze magad és próbálkozz újabb belépéssel,hátha akkor sikerül és a T5 csapatához tartozhatnál.

FBetti 2015.02.26. 11:44:48 / # 338080

Azért neked sem véletlenül ,,focilabda,, a neved...

focilabda 2015.02.26. 07:28:00 / # 338076

Már nem is lenne szabad létezniük.

Vicc az egész.

Mármint a teleöttaxi.

Gratulálok bkk.

tomajer 2015.02.26. 06:25:51 / # 338073

Taxis céget is utolért a Buda-Cash-ügy

Buda-CashtaxiBudapest

Schóbert Norbi mellett is akadnak „áldozatai" a Buda-cash botránynak. Olyan cégek is kínos helyzetbe kerültek, akik nem is sejtették, hogy a brókerház botránya rajtuk is csattanhat. Lapunk információi szerint a Tele5 Taxinál is problémát okoz a helyzet – erről szóló üzenetet a cég számát tárcsázva délután már meg is lehetett hallgatni. A Buda-Cash tulajdonosokhoz köthető DRB Bank felelt ugyanis a taxitársaság POS termináljainak működtetéséért. A probléma pedig abban áll, hogy kártyás fizetés jelenleg nem működik a társaság autóiban, a Buda-Cash-es zárolások miatt. Ismereteink szerint erről a tagságnak kedden este küldtek is egy levelet, amelyben vázolták a helyzetet, illetve jelezték minél előbb szeretnék a „kellemetlenséget" megszüntetni. Az üggyel kapcsolatban kerestük a Török Vilmost, a cég taxi üzletágának vezetőjét, ám csupán annyit mondott, hogy a kérdésben semmilyen nyilatkozatot nem kíván tenni.

A budapesti taxis társaságok, így a Tele5 helyzete azért is kényes, mert a 2013 szeptemberében hosszú viták és tárgyalássorozat után hatályba lépett fővárosi taxis rendelet külön kiemeli, hogy a budapesti minősített taxikban és a fuvarszervező társaságoknak kötelező biztosítaniuk kártyás fizetés lehetőségét. A rendelet szövege alapján, aki a számukra felállított elvárásokat nem teljesíti – így köztük akár a bankkártyást fizetés lehetőségét sem –, annak az engedélyét vissza lehet vonni.

Felvetésünkre egy betétbiztosítással foglalkozó szakember, hogy miért fajult eddig a helyzet – hiszen ebben a helyzetben a kártyás fizetést akár engedélyezni is lehetne, s a számlára akár mehetnének is az ügyfelek fizetései, onnan csak levenni nem lenne szabad a tőkét – úgy reagált: a Buda-Cash ügye furcsa felállás. Alighanem a brókerházhoz köthető pénzintézetek esetében a csatolt szolgáltatásokat teljes egészében leállították, így a POS terminálok használhatatlanná váltak. Ha valaki gyorsan akarja rendezni a sorait, akkor az a legjobb, ha egy másik pénzintézetnél indítja újra a működést.

A kialakult helyzetért ugyanakkor társaság aligha tehető felelőssé, s ezzel kapcsolatban a Budapesti Közlekedési Központot (BKK) is kerestük. A vállalat lapunknak úgy reagált: a BKK felé „nem érkezett bejelentés sem taxis egyéni, sem pedig taxis társas vállalkozástól azzal kapcsolatban, hogy számlájukat a Buda-Cash valamelyik pénzintézeténél vezették, és a POS-termináljuk rajtuk kívülálló okból használhatatlanná vált volna. Bejelentés hiányában egyelőre hivatalosan arról tájékoztathatjuk, hogy taxis vállalkozás POS-terminálját, annak üzemszerű működését a Buda-Cash pénzintézet működésének felfüggesztése nem érinti."

Lapunknak nyilatkozó szakemberek mindezekkel együtt azon a véleményen voltak, hogy abban az esetben, ha bármilyen hátrány vagy veszteség ér egy vállalkozást kártyás fizetés hiánya miatt, az a számlavezető bankkal szemben jogi fellépésre szinte biztosan lehetőséget ad. Ha ez így alakulna, akkor például a Tele 5-nek is lehet erre módja, más kérdés – tették hozzá –, hogy a kialakult körülmények között jogász legyen a talpán, aki érdemi kártérítést ki tudna csiholni a DRB Bankból.

Woodoomester 2015.01.19. 16:27:01 / # 337524

Ez is egy válasz.Végül is .....

Kekec 2015.01.18. 08:51:59 / # 337517
avatar

Arculatnélkűli????

Nekik van csak arculatuk egyszerre három is.Egyik Buda,a másik Tele5,a harmadik mezitlábas.

Választhat a kedves utas van választék bőven.

dr.Kotász 2015.01.17. 15:00:05 / Módosítva / # 337511

Megsúgom neked négyfülközt,hogy semmi nem lesz.Mezítlábasok vagytok ez viszont igaz.Fű alatt megy a munka a nemlétező cégnél.Nem tagdíjat fizettek,ha nem afféle hozzájárulást.Tagdíjról lenne számla,de erről a zsebből zsebbe pénzről persze,hogy nincs.P GY jót röhöghet rajtatok,hogy lassan egy éve sikeresen vezet meg átlagosan 150 taxist.150x50 pénz.Ha valaki firtatná,hogy ez mi,akkor ő azt mondja,hogy jöttek a fiúk és rámtukmáltak egy kis pénzt.Megrendelők?Az meg mi a feneféle?Azt hiszi mindenki,hogy az csak úgy terem a semmiből?Annak bizony utána kellene menni.Becserkészni,elcsábítani másik cégtől.Ugyan ki fogja ezt megtenni?Reklám!Nagyon fontos lenne,de ugyan ki áldozna erre történetesen időt?Persze,hogy senki.Nemlétező fuvarszervező egy arculatnélküli nemlétező cégnél miként tehetné ezt meg?Az autók nem különböznek a hiéna taxiktól.Utasok elkerülik.Valószínű,hogy ez így is marad.Bár hetente van igéret a legváltozatosabb kűlsőre.Míg ti azt várjátok,addig is megy be a havi 50 ropi.P GY helyében én is ezt tenném.Nyújtanám a rétest amíg csak lehet.Azután mi jön?    PÁ-pá.


Woodoomester 2015.01.13. 18:58:18 / # 337485

Mi lesz az arculattal? 

Mezitlábas taxis miért fizet tagdíjat?Hol vannak a megrendelők?

Valaki?

piktor 2015.01.10. 15:31:54 / # 337454

Bocsi,igaz.Figyelmetlen voltam.

zenitó 2015.01.10. 03:19:36 / # 337434
avatar

Ellenben a muszáj-t nem muszáj ly-al írnod...

piktor 2015.01.09. 16:21:17 / Módosítva / # 337421

Azért,ha van egy citys haverod,akkor olvasd el a tabjukra kűldött üzit pontosan.

Jan és febr az eleve 2 hónap és nem a matrica ára.A plüssnél is kötelező,ha nem tévedek.

Mi nem fogjuk megvenni?Persze,hogy igen.Muszály lesz.Itt kizárólag a mi dolgunk.

Városon kívüli fuvarhoz kell.

Na ne rágodjunk ezen a csonton tovább.Felesleges.

Oldalszám: 20