Hozzászólások száma: 381
Oldalszám: 20
Témakörök > Droszt Híradó > Tele5 Taxi 8 555 555 A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Vin 2015.01.09. 12:19:01 / # 337415
avatar

Aha,érdekes :D ezt én úgy hallottam,hogy kötelező megvenniük az éves Pest megyei matrinyát,viszont elengedik az árát a takkdíjjból ;)

a-kinti 2015.01.08. 19:48:18 / # 337404
avatar

Egy ilyen szarházi embernek a szekerét tolni ,ahhoz ostoba embernek kell lenni!!!

dr.Kotász 2015.01.07. 02:50:28 / # 337373

Kénytelen vagyok likeolni.Nem hagyhatom ki,annyira igaz.

a-kinti 2015.01.06. 19:02:46 / # 337363
avatar

Egyáltalán milyen taxi vagyunk?


Ostoba taxitársaság ,ostoba taxisokkal!!!


Szánalmas.

piktor 2015.01.06. 18:55:25 / # 337360

Ehhez mit szóltok?

A city taxi vezetősége úgy döntött,hogy január és február hónapban a várható fuvarcsökkenés miatt 5-5 ezer ft-ot enged el a tagdíjból.Nálunk ez miként alakul?

Üzenet a tabon a tagdíjbefizetésről.Az hogy boldog újévet már nem fért az üzenetbe.

Jut eszembe van még tele 5 taxi?

Egyáltalán milyen taxi vagyunk?

Szánalmas.

Kekec 2014.12.01. 18:45:53 / # 336963
avatar

336951 hozzászólásod végét olvasd el arra válaszoltam.

dog 2014.12.01. 16:58:48 / # 336962

Kedves Betti ezt komolyan nem is gondolhatja senki,hogy kiosztják a fuvart.

Amennyi fuvar itt reggelente van azt jobb lenne,ha inkább kisorsolnák és nem pedig feldobnák.

Jó munkát,üdv.

dog 2014.12.01. 16:56:05 / # 336961

Fuss neki mégegyszer,mert ez most nekem nem tiszta.

Kekec 2014.12.01. 14:42:52 / # 336959
avatar

Ha ezt valamelyik cégtulajdonos meglépné,hogy utálna benneteket az összes ott dolgozó taxis.Milyen jó lenne egy olyan környezetben dolgozni.

FBetti 2014.11.30. 18:44:36 / Módosítva / # 336957

Teljesen igazad van ... DE ...azért mert mindaz amit leírtál igaz...nem kell nekiesni a diszpécsereknek olyan mondva csinált baromsággal ,hogy kitolja azt a hajnali kb 1 repteret a csókosnak...mert ez legalábbis ebben a konkrét esetben baromság...én erre idéztem W.A.- t ... akinek gondja ..baja...problémája van haladjon be a központba...és csapja tarkón azt az egyet...a ,,főnököt,, 

dog 2014.11.28. 16:37:09 / # 336951

Bocsánat,de javítanom kell.

Az 1000 címmel az éjszakára asszociálltam.

Havi szinten a napi 100 cím az természetesen 3000 cím.

Nem mintha ettől hasítana a cég,ahol a tagdíj befizetése a vezetés egyetlen gondja.

Ha a pénz bent van,abból már baj nem lehet.

Vajon mi tőrténne,ha nem lenne bent a mani?

Ha most valamelyik,vagy esetleg több cég felajánlaná,hogy átvenné nagyobb befizetés nélkül a T5 taxisait,garantáltan ez a cég megszünne létezni.Max 7-8 fanatikus maradna,ha lenne hol.

Sajnos itt tart egy valamikor jónevű és nagymúltú cég ahová büszkeség volt bekerűlni.


dog 2014.11.27. 17:13:17 / Módosítva / # 336942

Kedves Betti.

Wass Albert nekem is kedvenc írom,költőm.

Viszont egyáltalán nem mindegy,hogy mitől unatkoznak az emberek és honnan jönnek a bogarak.Mert,hogy itt a T5-Buda vagy éppen ki tudja milyen nevű taxinál bizony van idő az unatkozásra.Közben azért a gondolatok,kérdések is tolulnak a fejekbe bogarak helyett.

Pld:Van még ez a cég,vagy csak úgy teszünk,mintha lenne?

Látszólag nem vagyunk,mert ebből a matrica cseréből legfeljebb az utasok nincsenek azzal tisztában,hogy most mi is van?

Reklám,fuvarszervezés nincs az egyértelműen látszik.

Igazából innen mindenki menekülne,ha nem gatyásodott volna le annyira,hogy már a váltásra sem telik.

Az óránkénti 3,4 cím igazából semmire sem való.

Veszek napi 100 címet az havi szinten 1000 megrendelés.

150 taxisnak az mire elég?

Bizony már semmire.Legfeljebb arra,hogy hessegesse a bogarakat a fejéből.

Szerintem januárban végleg eldől.Vagyunk,vagy nem leszünk.


FBetti 2014.11.08. 13:48:43 / # 336693

,,Ahol sokat unatkoznak az emberek, és nincs mit csináljanak az idejükkel, ott megesik, hogy bogár lepi el a fejeket belülről. ,, (Wass Albert)

turul 2014.11.06. 01:41:47 / # 336686

Likeolom az írásod.Itt van a kutya elásva.Minden probléma oka a kevés cím.Nincs munka,nincs pénz.

Ilyenkor jön a bünbak keresés.Becsületes emberek sározódnak ok nélkül,amit nehéz levakarni.

Pont a Beniről,de senkiről nem feltételezhető,hogy nem becsületesen végzi a munkáját.T5 181  

FBetti 2014.11.05. 21:10:51 / # 336685

..kedves kollegáim...egymást baszogatni teljesen felesleges...ha lenne elég meló le se szarnátok egymást...a vélemény nyilvánítással semmi baj...de legyetek már tökösek..névvel..arcal...próbáljátok ki..nem fáj ...písz

kitta 2014.11.05. 19:52:24 / # 336683
avatar

Köszi!

kitta 2014.11.05. 19:32:13 / # 336682
avatar

Sokáig gondolkoztam,hogy kell-e írnom? De nem tudom magamban tartani a véleményemet.

Aki látja a nevemet, tudja ki vagyok.

Nem akarok észt osztani senkinek. DE!!!!!!!

Bebe! Nem tudom, hogy ki vagy, bizisten le is szarom! Most olyan embert - családot - kóstoltál fel,akit nem kellett volna.

Szóval, ha van vér a f@szodban,akkor biztosan tudod, hol van a központ, ahonnan a Beni kitolja a címeket. Szeretettel várlak, hogy elbeszélgessünk a dologról. És ezt most nem fenyegetésként mondom neked. Csak szeretnék találkozni egy olyan emberrel, aki esetleg többet tud,mint én.

Egyébként jó lenne,ha alá tudnád támasztani a rágalmaidat, mert ez a vagdalkozás és sértegetés nem annyira jó móka.

Egyébként az nem jutott el a csökött agyadig,hogy a Kálmán másnapokon is dolgozik?????

Jah. És hogy el ne felejtsem a helyesírásra felhívni a művelt fajtádat!!!! A hibája írásának nézz utána.

De lehet, hogy a 20 év taxizás már egy kicsit retardálttá tett.

Gondolkozz el azon, hogy kit és milyen jogon támadsz!!!!

Jó szórakozást!

Kugler Hegyi Krisztina - Tele5 diszpécser

bebe 2014.11.05. 19:30:56 / # 336681
avatar

Köszi a kioktatást, bár nem voltam rászorulva.

A képlet egyszerű. Kérje ki mindkettőa híváslistát a mobilszolgáltatótól és mutassa meg az iroda vezetőnek és annyi.

A másik. Rosszak az értesüléseid. Ez nem arc nélküli okoskodás. Többen voltunk bent egymástól függetlenül, ami valjuk be elgondolkodtató.

Még egy gondolat. Nem annak kell meghúznia magát aki próbál becsületesen megélni. Biztos lehetsz benne, bár nem hiszem hogy ismersz, nem rágalmaznék ok nélkül.

Én már abban a korbsn vagyok, aki előre gondolkozik és utána cselekszik.

warrior 2014.11.05. 16:11:45 / # 336676

".... A reggeli előkékre úgyvagytok ráizgulva mint nimfomán pu.ci a f@szra!"

Nos ebben igazad van.De!!!egy olyan cégnél,ahol az éjszakai kiadott fuvarok száma oly csekély,hogy számolni sem érdemes,ott bizony létkérdés az előke.Egy reptér akár megoldhatja a család egésznapi élelmezését vagy a rezsikőltség egy kis részét.

Bizony az előke a T5 nél olyan,mint a lottó.Mindenki mindent bevet.hogy bármilyen kicsi információhoz jusson az előkékről.

Aztán uzsgyi a feltételezett cím helye,vagy annak közelsége.

Szomorú,hogy így megy ez,de amíg a cég nem lesz nagy és jóhírű,addig ezen nem változtat semmi.

Bettinek kézcsók.

Jurij 2014.11.05. 11:32:19 / # 336671
avatar

Bebe!!! Te ezt a kinyilvánulásodat arccal is mered vállalni? Miért nem mész be a központba azt kérdezed meg tőle/tőlük személyesen! Imádom az ilyen madarakat mint amilyen te is vagy hogy egy nick név mögé bújva alázol meg gyalázol és vádolsz mindenkit! Ellenséged az egész világ! Én nem dolgozom nálatok bár sokat hallom a ti urh forgalmazásotokat szomszéd autóból meg régebbről ismerem is a legtöbb diszpécsereteket innen onnan.... A reggeli előkékre úgyvagytok ráizgulva mint nimfomán pu.ci a f@szra! Ebből akartok meggazdagodni? De amúgy meg a szerencsétlen hülye diszpécsereitek is a sarkukra állhatnának amikor 20percenként beolvastatják velük az előkéket mert egy későn kelő lemaradt róla a másik meg kávézott a harmadik meg épp aludt a droszton vagy fejtágítást tartott a másik nagyon okos kollégájának! Miért nem lehet egyszer vagy mondjuk 1-2 óránként vagy egyáltalán minek kell bemondaniuk? Tiszta ovodai szintű cég vagytok! Vagy inkább birkák és van egy pásztorotok! Hehehehe
De azért az vicces hogy jobban tudom én hogy hova kéne nektek állni mint hogy azon gondolkozzam én reggel merre helyezkedjek! De akkor itt felteszem a kérdést neked te agyon iskolázott mindent tudó hír vivő: Tudod hogy mikor melyik kerület várható akkor miért nem mész te is oda a homokozóba? Meg mondom neked: Mert annyira nem vagy éhes hogy részt vegyél a játékban és kimotorozz egy 2. kerületbe vagy egy határtáblához! Csak itt nagy a pofád és itt ugatsz mindenkinek! A Kálmán meg a kisbuszos kollégátok a kódját nem tudom most így hirtelen képes rá! Kimenni a talánra a 6-7 kerületből  hidegkút vagy budaörs peremére csak azért mert talán az övé lesz az az egy! Ez az elszántság és ki is fizetődik nekik! Gratulálok! Te a saját zsebed ellensége vagy!  Remélem a Beni és a többi diszpintyő is olvassa ezeket a topicokat azt hamar rád találnak és kiosztanak neked jót és rosszat egyaránt! Neked csak rossz nekik meg jó lesz :D
Forgó Betti kezeit csókolom a Nyugati Királynőjének ;) Régi kódja újra nagy lesz? :D

Oldalszám: 20