Hozzászólások száma: 167
Oldalszám: 9
Témakörök > Droszt Híradó > Tedd meg magadért/sztrájk A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
elégedetlen 2007.12.07. 12:43:12 / # 7022
avatar
Ez szép volt már csak alá kellene írnod

elégedetlen 2007.12.07. 12:41:55 / # 7021
avatar
üsd be a megfelelő helyre - kékvér - foso
elégedetlen 2007.12.07. 12:41:08 / # 7020
avatar
ezt az eszme futtatást kifejthetnéd bővebben. ez honnan jött neked? te tisztában vagy a vallás fogaémával? ezn elvitatkozhatnánk mert ez legalább érdekel engem is.

detox 2007.12.06. 23:47:20 / # 7030
avatar
ha jézust nem rakták volna keresztre,most b@szhatnád pedofilbuzi vallásod.
cbtaxi 2007.12.06. 08:16:32 / # 7058
avatar
Nocsak!Ilyet senki sem állított és Te máris védekezel? Nem zörög a haraszt........:)))))))))))))))
cbtaxi 2007.12.06. 08:15:27 / # 7057
avatar
Nem fox bevinni az erőbe,nem személyeskedem! :)))))))))))))))))))
tomajer 2007.12.06. 07:22:24 / # 7051
Csak rám ne fogjátok, hagy magánemberként, meg együtt sörözünk, mint anno a Horn és a Torgyán:-) [i]"...és Horn Gyula monnyon le! -...jólvan pubikám!:-)))"[/i]
tizedes 2007.12.06. 05:31:03 / # 7049
avatar
Lehet ő személyesen Torgyán József? Stílus megegyezik.
cbtaxi 2007.12.05. 22:52:06 / # 7029
avatar
Kedves Fejsze! Rosszul látod a dolgot!Húsz év folyamatos taxizás után,talán elhiszed nekem,hogy értem amit mondasz,amit szeretnél!Sajnálnám ha máris "eleve bukott dolog"-nak ítéled meg a kezdeményezést.A sok módszer közül csak az egyik lenne a sztrájk.Van vélemény amely szerint nem ez a legjobb.Más vélemény szerint ne fizesünk tagdíjjat.Van aki szerint ez sem a legjobb. És még sorolhatnám.Aztán mit is szeretnénk elérni?Ebben is megoszlanak a vélemények.Az ALAP dolgokban kell először konszenzusra jutni és csak utána égbe emelni a zászlót! De ha egyesek mindeközben "vita" címszó alatt a beírásuk 30%-ban csak bennünket pocskondiáz (mert az olyan "férfias")akkor nincs mit tenni,ráhagyjuk. Nézd,aki engem ismer - akár csak erről a lapról - az tudja rólam,hogy nem hiszek az eleve elrendeltetésben.A véleményem formálható.Meggyőzhető vagyok,de CSAK ész érvekkel.Ha valaki személyeskedő hangon próbál oktatni akkor valóban egyszerű módon vetek véget a "vitának": nem beszélgetek vele tovább.(De semmiképp nem triviális módon,hisz az „közismertet” vagy „lényegtelent” jelent.:))))) 100 szónak is 1 a vége,szerintem nem tévedtél.Valóban nekünk kell tennünk önmagunkért mert más úgy sem fog!De ha ilyen hamar meghátrálsz,akkor ez nem lesz több mint tóba dobott kő.Kis fodrot kelt,majd nyomtalanul eltűnik. Szerintem gondold át! Üdv és kitartást!
tomajer 2007.12.05. 13:57:38 / # 6984
Ne add fel! Nem könnyű a dolog, amibe belevágtál. A taxis egy olyan állatfajta, hogy soha nem ért egyet semmiben, és nem tűri, hogy egy másik (köcsög taxis) mondja meg neki hogy mit tegyen. Van ebben biztos abból a frusztráltságból, hogy egész nap szabályok közé szorítva élünk, és van benne, az egymás (és persze saját magunk) lenézése is. A másikfele pedig elégedetlen kollégánk, aki már olyan szintre fejlesztette az elégedetlenséget, hogy mindenkibe belemar, aki nem ért vele 100%-ban egyet:-( Sok sok beszélgetés előrébb visz. Már sokkal de sokkal előrébb vagyunk mint két éve voltunk. Türelem kitartás, csapatépítés.
fejsze 2007.12.05. 13:42:57 / # 6982
avatar
Ez már haladás:-(( Idáig már eljutottunk:-(( Két kimondottan értelmes kolléga már nem beszél egymással. Nem eljutottak a kommunikáció azon fokára, ahol az érdek éa a cél közös volta feleslegessé teszi a szavakat. Nem, nem!! Addig ótvarólták egymást, míg egyiküknek elege lett. Triviális módon megoldotta a problémát, nem beszélget tovább. Tisztelt Admin! Kérem, ha a fórum szabályai engedik, töröld ezt a topicot!! Indokaim: 1. Van elég más hely a fórumon, ahol mindenki kedvére helótozhatja a kollégáit. 2. Az eddigi hozzászólások, szinte kivétel nélkül, negatív visszajelzések voltak. Be tudom látni ha tévedek. Úgy látom, sem a hely, sem az idő, sem a pillanatnyi hangulat nem kedvez ennek a próbálkozásnak. Addig hagyom abba, míg igaza nem lesz tomajernek és kárt nem okozok valakinek, belerángatva őt egy eleve bukott dologba. A véleményem nem változott: tennünk kell magunkért! De csak magunkért. A többiekért majd akkor, ha felhagynak a tétlen szemlélődéssel és bennük is meglesz az akarat a változtatásra! Köszönöm megértéseteket és türelmeteket.

cbtaxi 2007.12.04. 19:47:44 / # 7004
avatar
Észre sem veszed,hogy járatod le magad.Hiteltelenné válik minden szavad abban a pillanatban,ahogy másokat - engem -becsmérelsz.Hisz,hogy lehetne mérvadó egy olyan valaki szava,aki ismeretlen embereket minősít,gyaláz.A leghalványabb fogalmad sincs rólam és mégis csődtömegnek nevezel.Minden egyes beírással,csak egyre mélyebb szintre süllyedsz. Azt mondod,egyedül maradtál.Azt mondom:nem csoda! A te filozófiád: "Aki nincs velem az ellenem van" Elvakult vagy,szemellenzős és agresszív.És épp ezért,nem vitapartner. További kellemes fröcsögést!
elégedetlen 2007.12.04. 18:52:25 / # 7002
avatar
azért nem megyek háborúba mert nincsen fegyverem mert veletek ellentétben én nem vagyok meggondolatlan és nem fogok egy csatába fegyvertelnül menni mert az még JÉZUSNAK sem sikerült SAJNOS! elősször talán felkellene térképezni hogy mire tudok számítani mert hát rátok nem nagyon. így maradtam egyedül ami önmagában nem baj csak meg kell találni a megfelelő eszközöket a csatához ugyanis én veletek ellentétben nem száj karatézok. számodra nincs is javaslatom mert egy csődtömeg vagy mint ahogy itt sokan azok főleg azok akik nem értik hogy miről beszélek.
cbtaxi 2007.12.04. 16:59:39 / # 6994
avatar
A szájkaratén kívül mit tettél eddig az ügyért? "nem tudod ki vagyok de hidd el amikor itt lesz az ideje megfogod tudni és magad is elcsodálkozol." Miért nem most állsz az élre? Miért nem most vezetsz ki bennünket a sötétségből? Én megmondom.Mert sokkal kényelmesebb az otthon melegében,nyugodt családi környezetből játszani az "operettforradalmárt". Nincs kétségem a válaszod stílusát illetően,úgy hogy adj bele apait-anyait! Konstruktív javaslatod - ahogy eddig se volt - most se lesz.
attus 2007.12.04. 14:26:16 / # 6970
avatar
Én akkor megfogadtam: taxisokért többet, soha,semmit!!! Ezt meg is mondtam a fő pálfordulónak!!!
Kovács Zoltán 2007.12.04. 14:23:19 / # 6966
avatar
Nem, mi mem hősők vagyunk, hanem HÜLYÉK! HÜLYÉK, azért mert megpróbáltunk valamit tenni az ilyen OKOSOKÉRT mint amilyen te vagy!
elégedetlen 2007.12.04. 14:17:59 / # 6964
avatar
egy újabb hős vagytok még?
Kovács Zoltán 2007.12.04. 11:14:30 / # 6959
avatar
Kedves Elégedetlen, és Fejsze! Én nem mondom azt, hogy nincs igazatok. Sok mindenben igazatok van. Talán elő kellene adni valamilyen kézzelfogható javaslatot, mert ezt eddig még nem sikerült olvasnim egyikőtöktől sem! Tény, sajnos mi semmilyen eredményt sem tudtunk elérni. Megpróbáltuk egyénileg, és sztrájk formájában is, nem sikerült Lehet keresni az okokat, sok értelmét nem látom. Fogjátok meg a "zászlót", és rajta, menjetek előre. Mutassátok meg az utat! Nekem úgy tűnik, hogy még saját magatokat sem meritek felválalni -még itt sem- nem hogy oda merjetek állni valamelyik nagyfiú elé,- például, akinek fizeted a havi dézsmát- és órákon át a szemébe mondani a következőket: HAZUDSZ, AZ NEM ÚGY TÖRTÉNT, ÍGY ÉS ÍGY KELLENE CSINÁLNI, ÉN FIZETLEK TÉGED! Ha, nagyon muszály, még tudom folytatni a felsorolást. Majd az eredményre kiváncsi vagyok. Addig viszont csak egy "FICKA NICKNEVEK" vagytok! Harcotokhoz sok sikert kívánok.
elégedetlen 2007.12.04. 10:30:35 / # 6958
avatar
ez egy kiváló meglátás választhatunk ki szívja a vérünk. szóval neked szükséged van vérszívókra. nekem nincs. szükséged van arra hogy nap mint nap beléd lépjenek , mert megszoktad és ez vállt a "normális " hétköznapoddá enélkül azt hinnéd megszűnt a világ hűha valami nincs rendben ma még senki nem szívta a vérem ma még senki nem rúgott belém na gyorsan menjek taxikázni mert akkor minden a régi lesz rugdalnak végre szívják a vérem alsóbbrendűvé vállhatok és nem lesz felelősségem na ebből én nem kérek barátom az előtte levő szavakat nem értem miért írtad lehet hinyzik a lelkednek egy kis vita de most nem kapja meg:)
elégedetlen 2007.12.04. 10:23:57 / # 6957
avatar
ez nem kritika hanem álláspont. az meg hogy a terápia célravezető az csak az alanyon múlik nem rajtam. egy egy posványba ragadt emberen csak úgy tudsz tenni a legtöbbet ha szembesíted a saját posványával. mert ameddig nem látja hogy mi zajlik benne addig nem fog előbbre jutni. a húzd meg ereszd el a politikusok dolga ami reményeim szerint s az előzmények tudatában soha nem leszek. bár lehet hogy ráférne erre a világra. ha valaki előre megy és hátra fordul miért teszi? - azért hogy megvannak még a követői? -nem magáért teszi -vagy jönnek még a többiek is mert ha nem akkor én sem- beszari tehát ne forgolódjon mert nem ott van a dolga hanem előtte csak ezt kevesen értik mert mindíg valakire támaszkodni akarnak . nem érzik magukat elégnek pedig ha mind megtenné magának ezt a szivességet akkor lehet tenni valamit közösen . ha látják hogy egy tömeggel elbírnak mert olyan az egyén benne , azzal azt teszbek amit akarnak, de ha egyesével is erősek akkor nem tehetnek semmit.
Oldalszám: 9