Hozzászólások száma: 209
Oldalszám: 11
Témakörök > Droszt Híradó > TaxiQuick! Az új reménység! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Bao 2014.05.17. 10:59:02 / # 63517
avatar
Új hírek! Tomajer azt ígérte, hogy aki regisztrál, azt meghívja egy gyrosra vagy falafelre a szerájban! :)

osztap 2014.05.17. 07:44:27 / # 63516
Nálam óránként 1MB. Nem tudni mennyi cím lehet. A kiadott címeket nem látod. Még 1-2db-nál többre nem lehet számítani naponta.

dr.Kotász 2014.05.16. 18:25:29 / # 63515
Valaki megírná a frankó adatforgalmát/ óra? Esetleg még azt,hogy mennyi re ndelés van átlagosan 10 óra alatt?Mennyi az esêlyem,hogy búcsut mondhatok a fuvarkufáromnak? Kiváncsian várom a frankó adatokat. .

taxiquick 2014.05.16. 06:26:17 / # 63514
avatar
Szervusz! Ez a "mocorog" kifejezés tetszik ;) Valóban hűen adja vissza azt, amire tényleg szükség lenne: egy egyszerű, de egyértelmű visszajelzést arra, hogy "benne vagy a rendszerben". Akkor is, ha esetleg már 15 perce egyetlen címet sem dobott Rád. Ez teljesen jogos. Még várjuk a hozzászólásokat, ötleteket ehhez a témához, de ez a mocorgás része lesz a következő verziónak. Köszönöm a javaslatot, üdvözlettel: TaxiQuick
taxiquick 2014.05.16. 06:19:36 / # 63511
avatar
Szervusztok! Mindkét alábbi hozzászólásotokat megvizsgáljuk a fejlesztőkkel, fontos témákat érintenek. A hangjelzés természetesen benne van a programban, a telefon alapértelmezett üzenet jelzését használja a TaxiQuick. Nem tudom, mi lehet az oka annak, hogy az adott rendelésnél Neked nem jött hang. A háttérben futás szintén kritikus. Egyébként eredetileg abban bíztunk, hogy az alkalmazás többnyire a fronton fut, persze rá kellett jönnünk, hogy azért nem ennyire egyszerű az élet... Jelentkezem mindkét témában, üdvözlettel: TaxiQuick

Rtaxi378 2014.05.16. 02:35:01 / # 63499
avatar
Amikor háttérből előhívom, gyakran ugrik fel az a bizonyos ablak: sajnos a TaxiQuick alkalmazás leállt. Erre kéne valami visszajelzés (hibaüzenet). Legjobb ha nem is áll le.

Rtaxi378 2014.05.16. 02:28:55 / # 63510
avatar
Ezek szerint automatikusan frissül, mert ma este már nem csinálta. Viszont matattam a kesztyűtartóban, mikor egy pillanatra láttam a zöld csíkot, de hangot nem hallottam. Pedig alapban fent van a hangerő, mert más alkalmazás is fut rajta

taxiquick 2014.05.15. 22:21:29 / # 63513
avatar
Szervusz! Tegnap éjjel óta letölthető az új TaxiQuick Taxis verzió, ebben már orvosoltuk az Általad jelzett problémát. Köszönöm, hogy felhívtad erre a figyelmet! Üdvözlettel: TaxiQuick
tudomis(kibic) 2014.05.15. 18:11:53 / # 63512
avatar
Itt van a Kutya elásva... Ne is lehessen módosítani,mert megesznek a taxisok! Gondolom online tudjátok egyeztetni az adatokat a kamarával... Amúgy sok sikert! A németországi -hasonló- szoftver miatt komoly bevétele lesz az itteni adóhivatalnak. Itt ugyanis bárkivel(!) elvitetheti magát az utas! :( SOK SIKERT! Gondolom percenként recseg, hogy "Jó pénzért segítek,és az lesz a tuti!", de ne dőljetek be! Azon is érdemes elgondolkodni,hogy minden taxis sárgít,autóra ruház be milliókat,tagdíjat fizet,és a többi. Eközben nyekereg az adatforgalom miatt. Aber, bitte schön! Tudod akik örömmel,és gazdaságosan használják a progit, azok nem írnak itt semmit. Nehogy mások "rákapjanak"... :( Hogy világos legyek,ez a taxisok világa! Sajnos. Már két éve nem taxizom, a szakmáim gyakorlom külföldön. Véleményem nem oszt,nem szoroz.
666666 2014.05.14. 17:33:21 / # 63509
Ez taxisok fóruma,tehát soha nem lesz tökéletes. Igénylik a fuvarkufárok álltal megállapított irreális tagdíjat,mert csak akkor gömbölyű a világ.
mercedes 2014.05.14. 09:54:09 / # 63508
avatar
Mondjuk lássam, hogy mocorog a program. Nincs lefagyva él. Hogy ne legyen nagy adatforgalom a GPS koordinátáimat irja ki. Akkor legalább látom, hogy él a rendszer. Esetleg motivációs céllal, hogy ilyen és ilyen címet kiadtatok ekkor és ekkor valakinek. Lássuk a mocorgást.

taxiquick 2014.05.14. 06:25:02 / # 63507
avatar
Szervusztok! Eddig mindig csak követtem az eseményeket, azaz igyekeztem a felmerülő kérdésekre értelmes és általában (eddig egyetlen kivétellel) helytálló válaszokat adni. De most hadd használjam ki a fórum adta lehetőséget és én is kérdezzek v.mit Tőletek. A taxis oldali alkalmazás funkcionalitása szempontjából kicsit két tűz között érezzük magunkat. Kezdetben volt egy összetettebb, több funkcióval rendelkező taxis alkalmazás. Akkor két irányból is érkezett nyomás felénk: legyen a taxis oldal minél egyszerűbb: vezetés közben, "terepen" nem lehet nagyon kacifántos képernyőket kezelni. Legyenek nagy és színes nyomógombok, minimális funkció. Egyikőtök nagyon frappánsan azt mondta, hogy a kőbaltát szükséges megvalósítani. A másik szűk keresztmetszet az adatforgalom, jeleztétek, hogy ezen a téren sem lenne szabad nagyon elszállnunk, ez is egyszerűbb alkalmazás irányába mutat. Ugyanakkor jönnek a másik taxis oldalról is jogosnak tűnő vélemények, amelyek szerint a taxis oldali alkalmazás "egy nagy fekete képernyő, nulla kiegészítő információval". Mit tud jelenleg a szoftver: - rendelés kijelzése: elfogadás,elutasítás, - elfogadott rendelés esetén: teljesítés, lemondás, - látjátok az aktuális egyenlegeteket és az átlagos értékeléseteket, - a segédmenüben lehetséges reg.adatokat módosítani, jelszót váltani. Szóval arra lennénk kíváncsiak, hogy Ti milyen funkciót éreznétek szükségesnek még taxis oldalon? Köszönettel: TaxiQuick

taxiquick 2014.05.14. 05:53:23 / # 63506
avatar
Szervusz! Ez nekem új információ, ilyen jellegű problémával még nem találkoztam. A pontos okát magam sem értem. Ugyan nem én programozom a taxis oldali alkalmazásokat, de azt tudom, hogy semmilyen esemény nem fut le a szoftverben a forgatás során. Ezt a mai napon azonnal megvizsgáljuk, jelentkezem az eredménnyel, megoldással. Üdvözlettel: TaxiQuick
taxiquick 2014.05.14. 05:48:54 / # 63505
avatar
Szervusz! Valóban, az engedélyszámot tervezetten nem lehetséges módosítani, ez az egyedi azonosító a regisztrált taxisok esetében. A leggyorsabb megoldás az, ha betelefonálsz az ügyfélszolgálatunkra (+36 1 280-0179) és kéred az engedélyszámod módosítását vagy küldesz erről egy mailt az info@taxiquick.hu címre.
m4tthew 2014.05.14. 02:36:41 / # 63504
avatar
Én is csak támogatni tudom, hogy iOS-re is elérhető legyen az alkalmazás, mert egyrészt szerintem jóval többen használjuk mint gondolják, másrészt sokkal stabilabb és megbízhatóbb rendszer mint az android... Ami pedig a legújabb verziót illeti, hiába teszem szabadra, amint háttérbe kerül, foglalttá válik, így viszont nem igazán lehet vele fuvart felvenni.. :)

Rtaxi378 2014.05.14. 01:35:51 / # 63503
avatar
Újra kellet telepítenem, és ahogy forgatom a telefonomat, úgy vált át foglaltból szabadra és vissza. Ez kellemetlen mert a tartóban vízszintes, a szivarzsebben meg függőleges helyzetben van.
Rtaxi378 2014.05.14. 01:30:40 / # 63502
avatar
Nem módőstani, hanem új regisztráció kell hozzá.
tele5ös 2014.05.13. 22:08:29 / # 63474
Próbáltam módosítani az engedély számot, nem engedi. Autót rendszámot igen.

hundária 2014.05.13. 19:11:44 / # 63501
avatar
Az a bajom ,hogy az ajánlat kis stílű.Ne sajnáld a taxistól a lehetőséget, mert nemsokára belőlük fogsz élni,ha ügyes vagy!! De ahogy látom nem ért el még hozzád amire rá akartam világítani. Bocs
taxiquick 2014.05.13. 18:49:18 / # 63500
avatar
Szervusz! Köszi az ötletet, a helyzet az, hogy nyitott kapukat döngetsz ;) A regisztráció ingyenes és a regisztráció során 5000 Ft összeggel díjmentesen feltöltjük az egyenlegedet. Tehát az első 25 rendelésért semmilyen költséged nem merül fel. Ha tetszett és jónak tartod (reméljük, hogy így lesz), akkor üdvözlünk a csapatban. Ha nem tetszett, akkor pedig húzd a fülünket, hogy mit csináljunk másképpen. Akkor most nyitva a karám ;) Üdvözlettel: TaxiQuick
Oldalszám: 11